Keresés

Részletes keresés

rupturedduck Creative Commons License 2016.11.16 -2 6 14

Mi is tesszük eme izgató játékot!, minden változatát... lenyeli és jön csókolózni, vagy teleszájjal jön, átcsurgat. Vagy hasamra veri és felnyalva jön, saját hasára veri és onnan viszi ujjaival a szájába, úgy talál a számra. Bekeni vele a szája szélét és úgy...Nagyon változatosan szereti lovejuice-t közösen ízlelni. Olyan igazi gecifan! Mellére eresztve felnyalja...nincs nagy melle, pont eléri a szájával - és lenyalom a nyelvéről. Imádom én is. Puncijából kifolyva rákenem a szájára és csókolózunk.

donkornelo Creative Commons License 2016.11.15 0 0 13

hmm ez izgato lehetett!

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 -1 1 12

Ma is tele lett az asszony szája kétszer.

Mind a kettő után szájon csókolt az asszony, és mind átjött az én számba.

Aztán mind a kettőt leszoptam.

 



Iceman88 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 11

Jó olvasni hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal!!!!! :) :)

albatros59 Creative Commons License 2016.10.30 0 3 10

Többször csókolóztam így de a partnerem lenyelte előtte, de az ízét szerettem... aztán egyszer megkértem, hogy engedje mind a számba... már a gondolat is végtelenül felizgatott, sok is volt a termés, meg is lepődtem, de minden olyan gyorsan történt, hogy véletlen az egész leszaladt a torkomon, pedig szívesen smároltam volna így vele... sajnos ezután a kapcsolatom megszakadt a hölggyel, mással meg nem tudtam eddig eljutni... Az utóbbi időben sokat fantáziálok egy biszex játékon... biztos sokmindent bevállalnék, de örülnék, ha ezt hölgy jelenlétében tehetném meg.

Lowrance Creative Commons License 2016.10.27 0 0 9

Én nagyon kedvelem

c.dior69 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 8

Sajnos az Én párom nem nyitott az ilyen játékokra, pedig Engem nagyon felizgat. 

Iceman88 Creative Commons License 2016.10.20 0 0 7

Sajnos azota nem volt ilyen nekem, de lehet este ha leszop az asszony akkor meglepem magam ezzel a dologal s lecsokolom kérdezés nêlkül!! Remêlem össze fog jönni mert mär nagyon vägyok rá!!!!

sauger Creative Commons License 2016.10.16 0 0 6

Irigyellek,Szia!

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.16 -1 6 5

Nos, engem sokszor szájon csókol az asszony, miután bele élvez a barátom a szájába. Mert mivel én már nem tudom megbaszni, mert nem áll fel a pöcsöm, azóta a barátom kezdte megbaszni, és, ott kezdődött. Kezdésnek előttem leszopta a barátomat, aztán szájon csókolt, és átadta nekem a lenyelés jogát. Megtettem. Meg az óta is megkapom mindig a jogot. Nyalásra, és szopásra is. Én meg csinálom, és élvezem.

Előzmény: Iceman88 (-)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2016.07.05 0 1 4

A frissen nyitott topikok (a nyitó hozzászólás utáni) első hozzászólása valamiért a nullás sorszámot kapja. Ezért kialakult az a szokás, hogy egyfajta gyorsasági versenyként ki tud először (vagyis nulladszor) írni, és ez  akkor érvényes, ha a hozzászólásban szerepel legalább egy nulla. Vagyis 0. Ki kreatívan, ki kevésbé kreatívan oldja meg, de amúgy a fénykora ennek a játéknak már rég elmúlt... 

Előzmény: Iceman88 (3)
Iceman88 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 3

igen 3 éve, de nem voltam annyira aktiv tagja! Mostanába kezdtem ujra aktivabban olvasgatni a forumokat! Sajna nem tudom mit jelent!

 

Azért jó hallani hogy másoknak is van ilyen élményük!

Előzmény: Fel, támadunk! (2)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2016.07.05 0 1 2

Három éve vagy a fórumon és nem tudod, mi az a nullázás? Ejnye.

Én egyébként kimondottan szeretem, nagyon bensőséges. Semmi direkt túlzás, nem vagyok fetisiszta. Amikor olyan partnerem volt, aki lenyelte, mindig nagy örömet okozott közvetlenül utána csókolózni vele.

Akik meg ezt mereven elutasítják, azok szerintem határozottan gyökerek, és nagyon rossz üzenetet közvetítenek.

Előzmény: Iceman88 (1)
Iceman88 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1

?????

Előzmény: boefli (0)
boefli Creative Commons License 2016.07.05 0 0 0

nem nulla (0) dolog ilyet tenni? :D

Előzmény: Iceman88 (-)
Iceman88 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 topiknyitó

Kinek mi a vélemény?? Ki szereti és ha igen miért?? Engem nagyon izgat ez a dolog! A páromat egyszer tudtam még idáig rávenne erre!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!