Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2010.05.27 0 0 233

Ha az emberi kultúra tisztelete ezoterizmus, akkor az vagyok.

Szrem legkevésbbé sem az.

 

Egy dolog értelmezni ás teljesíteni az ilyen sorokat, más azokat elferdítve másokat megvezetni!

 

Nagyon nem mindegy, hogy hol volt fölírva, nem is véletlen!

Csöppnyi történelem-ismeret nem árt a sorok valódi jelentésének megismerásáhez!

 

Delphoi jósainak bizony, az életük függött jóslataiktól még akkor is, ha igen jól védett helyen voltak, ahonnan gyorsan eltünhettek 1-1 bosszúálló uralkodó elől!

Előzmény: auretiel (231)
auretiel Creative Commons License 2010.05.27 0 0 231
Nahát Joy még a végén kiderül ezoterikus vagy csak bosszantod itt a jónépet.




Nem mindegy hova volt kiírva? Minden szava követendő. Ezek az alapok.
Előzmény: joy (230)
joy Creative Commons License 2010.05.27 0 0 230

"Ügyelj gondolataidra, mert azok szabják meg szavaidat,
ügyelj szavaidra, mert azok szabják meg tetteidet,
ügyelj tetteidre, mert azok szabják meg szokásaidat,
ügyelj szokásaidra, mert azok szabják meg jellemedet, és
ügyelj jellemedre, mert az szabja meg sorsodat."

/Delphoi jósda fölirata, magyarítás./

Forrás: http://www.nagykar.hu/ekonyvek/394/17902.html

joy Creative Commons License 2010.05.27 0 0 229

Szép vallomás, de nem ide tartozik, csak annyiban, hogy bizonyítatlanban hinni= hamisságban élni.

Ha hiszel a megvezetésben, az csupán a te problémád -reméljük.

Nekem van némi tapasztalatom a megvezetettek, zakkantak sorsában, sajnos némelyek csaldádja-környezete is sínyli hitük-hiszékenységük kínjait!

Előzmény: auretiel (225)
joy Creative Commons License 2010.05.27 0 0 228

Pusszantalak, mikor írtam utoljára a darwinizmusban?

A rejtélyesben is csupán 3-4 fórumon lógok rendszeresen...

Ez neked "minden olyan fórum, ahol pár ember hisz valamiben"?

 

Igen, valóban írkálhatnák, hiszen minden területen elítélem a hazugságokat, hitetetést, meg-félrevezetést, csalást -csak lusta vagyok.

 

Mutassatok 1 jóst, aki LOTTÓ-5-ösből lett multimilliomos, és nem mások megvezetéséből!

 

Nincs különbség, mind ugyan azt csinálja, kihasználja jó pszichikai képességeit, és embertársai végtelen hiszékenységét!

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%B6vend%C3%B6l%C3%A9s

Előzmény: szandrácska_ (226)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.05.26 0 0 226
Hééé.... én azt mondtam, h ilyenekben még én sem bízok:D:D:D nem tagadom, elolvasom, de ennyi....

Milyen topikok?
pl. ufos topik, darwinizmuuus...
Előzmény: joy (221)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 225
Akkor hát érted miért nem kérek, kértem ebből már gyerekkoromban sem. Nem hittem hogy félni kell az Istent. Ha mindannyian Isten gyermekei vagyunk akkor miért kell félnünk tőle? A jó szülő sem akkor jó ha a gyermeke fél tőle és Istent sokkal nagyobb intelligenciának tartottam annál hogy félelemben tartsa gyermekeit. Sokáig nem hittem hogy Isten teremtett mindent, az iskolában nem ezt tanították. Logikusan levezették Darwint. Aztán amikor a fizikában egy kicsit mélyebbre mentem és rájöttem hogy tulajdonképpen minden ami körülvesz minket az energia más és másfajta megnyilvánulása. Gondolkodni kezdtem. Hol vannak az anyag határai? És ha ez az egész univerzum ilyen tökéletes összhangban működik nem lehet hogy mégiscsak tudatos teremtés eredménye? Nézz magad köré. Minden amihez nem nyúlt hozzá az ember összhangban van egymással. Csak az ember lóg ki ebből. Miért? Mert szabad akaratot kapott. A teremtésen belül, de szabad akaratot. És teljesen szabad akaratból keresem a hozzám hasonlóan gondolkodó emberek társaságát, van hogy fizetek a tanításért, van hogy nem. Mindig megtalál amire szükségem van, vagy akire szükségem van. Igyekszem nem ítélkezni a magam dolgával törődni.
Előzmény: joy (223)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 224
...fölébredesédesedért...
Előzmény: joy (221)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 223

"...hát tévedtünk..."

Igen.

Tévedéseteiteknek milliók kínhalála lett a sorsa.

Nem hazudsz, ez a szomorú ténye a vallási fanatizmusnak.

:o(

Előzmény: auretiel (218)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 222

A Szabályzatot azonban zavarja:

http://forum.index.hu/Custom/showDisclaimer

 

Sokan vagyunk, akik sokév óta tiszteletben tartjuk, de mindig akadnak, akik lesz.rják.

Sajnos.

:o(

Előzmény: szandrácska_ (213)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 221

Gratulálok!

Ha lassan is, majd csak rájössz a hazogságok mibenlétére.

Mind ugyan azt teszi.

 

Remélem, nem fizetsz túl nagy árat a fölébredesésért!

Előzmény: szandrácska_ (212)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 220
Belinkelnéd azokat a topicokat?
Előzmény: szandrácska_ (211)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 218
Nem értem miben hazudok. Megnéztem a linkedet. A valóság végletekig leegyszerűsített változata, A kegyetlenkedések nincsenek leírva. Az hogy elég volt vkire ráfogni hogy boszorkány, máris vitték. Konkrétan ha kellett a szomszédod asszonya, vagyona vagy bármije elég volt feljelentést tenni hogy te láttad őt röpülni az égen, az az ember onnantól kezdve halott ember volt. Ha nem vallott akkor azt mondták hogy csak az ördög adhat erőt ilyen kínzások kibírásához. Vagy a vízpróba. Bedobták őket a vízbe, ha feljött az ördöggel cimborál ha nem........hát tévedtünk.Kevesen beszélnek róla, de sok nővel együtt a csecsemőjét is elégették, mondván ilyen fa nem teremhet jó gyümölcsöt. És ezeket a történelem tanáromtól tudom ha hazudok hát utána hazudok.
Előzmény: joy (208)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 217
Joy most jöttem rá hogy eddig Te csak kínai adidassal találkoztál és ebból levontad azt a következtetést hogy az adidastól büdös lesz a lábad. Ajánlom az igazit. Csak egy címet rakok ide onnan már tudsz lépkedni ha akarsz

http://ahimre.freeblog.hu/

Itt sok mindent találsz. Jó olvasgatást. Rengeteg link is van amiken elindulhatsz. És ne feledd, amit nem vesz be a gyomrod azt ugord át.
Előzmény: joy (210)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 216
Megaszar.


Julamami hirdess tanfolyamot, mindig találok új infot valahol, amit beépíthetek az életembe. A tenyérvonalak pl konkrétan érdekelnek.
Előzmény: Törölt nick (215)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.05.26 0 0 213
Nyugodtan hirdess. Engem pl. nem zavar.
Előzmény: julamami (209)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.05.26 0 0 212
Joy!

Hagyjad már magad ezzel a harmonetes szir-szarokkal. Itt nem erről van szó. Ilyenekben még én sem hiszek...........
Előzmény: joy (210)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.05.26 0 0 211
Joy!

Pedig pont én is este néztem, h minden olyan fórumra írogatsz, ahol pár ember hisz valamiben. Te ott megjelensz, és cáfolsz, vagy csak próbálsz cáfolni...
Előzmény: joy (208)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 210

Te neked kellene elgondolkodnod, hogy miért használod önreklámra ezt a topicot!

 

Én hozzád szólok, nem játszom meg nagyképűen a hitetlen ellenzők fölött álló isteni kiválasztott prófétát!

 

De, ha hazugságaitoknak kell reklám íme, produkálok én is nehányat, még ha ezért ki is rúgnak innen, bár én nem önreklámolok, mint te:

 

http://hu.ezo.tv/jos/omara

 

http://www.harmonet.hu/josda/43500-%C3%93mara

 

http://www.jovendomondas.hu/jos/%C3%93mara

 

És ez csupán parányi morzsája annak, mennyien élnek mások hitetéséből, megvezetéséből!

:o(

Előzmény: julamami (205)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 208

Ne hazudj!

 

Az inkvizíció története

 

Nem több a nyíló lélek, csupán szabad a vásár a lélekkufárok előtt is!

 

Egyáltalán nem sok topicon vagyok ott!

Más a bekukkantás, és más a jelenlét!

A méretbeli különbség abból adódik, hogy én nem február 10-edike óta vagyok jelen a zIndexfórumon.

Tudom, nem dicsőség: a korral jár, mint az élettapasztalat.

Előzmény: auretiel (204)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 207
Szted?
Előzmény: Rejtélyvadász (202)
joy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 206
Hülyeséggel jobb?
Előzmény: Törölt nick (201)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 204
Ha megnézed sok topikon ott van. Elitél mindent ami az anyagi világon túl mutat. Fél évezreddel ezelőtt az inkvizitorok is ezt tették, de ők máglyára is küldték azt aki másként mert gondolkodni. Ma már gondolkodhatsz másként legfeljebb lehülyéznek. Bár egyre kevesebben. Sok a nyíló lélek.
Előzmény: Rejtélyvadász (202)
auretiel Creative Commons License 2010.05.26 0 0 203
Julamami hol nem volt meg az adok kapok?
Előzmény: julamami (200)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2010.05.26 0 0 202


"....Ha nem hagynám, nem lenne e topic sem!....."

Igen ? Hát milyen minőségben irogatsz erre a topikra ? ? ?

Előzmény: joy (197)
joy Creative Commons License 2010.05.25 0 0 199

Felőlem.

Te bajod.

Előzmény: auretiel (190)
joy Creative Commons License 2010.05.25 0 0 198

Majdnem, mert a vese az urológusoké.

:o)

 

Valóban igen jól ismerik az emberi elmét, annak működését, pontosabban megnyilvánulásait!

Csak a pszichológusok -többségében- nem hitekkel etetik és lenyúlják a hozzájuk fordulókat, hanem megkísérlik visszavezetni az épkézláb gondolkodású, önállóan cselekedni, dönteni képes emberek közé őket.

Előzmény: szandrácska_ (188)
joy Creative Commons License 2010.05.25 0 0 197

Ki nem hagyja?

Ha nem hagynám, nem lenne e topic sem!

Én csupán leírom a hazudozásról csalásról saját, szabad véleményemet!

Előzmény: Törölt nick (187)
auretiel Creative Commons License 2010.05.24 0 0 195
Szandrácska én is élvezettel olvasom.
Előzmény: szandrácska_ (192)
auretiel Creative Commons License 2010.05.24 0 0 194
Akkor ennek örülök. Képzeld úgy jártam, hogy volt egy tenyérelemzésről szóló könyvem , de már nagyon ramaty állapotban volt ezért kidobtam. Elázott, stb. Pár napra rá megjelent a sógornőm hogy hozott nekem egy könyvet, mert tudja hogy ez engem érdekel, és mit látok, ugyanaz a könyv, egy régebbi kiadásban. Csak álltam és néztem. És vigyorogtam. Nem engedik hogy letérjek. Ha már itt tartunk, mit gondolsz mit jelent ha valakinek a tenyere közepéig ér csak a szívvonala?
Előzmény: julamami (193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!