Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 269
Igen, ezt barátnőm visszajelzései alapján meg tudom erősíteni annyiban, hogy a "kefélős" jóval intenzívebb, de ahhoz elég sok ideig kell kibírnom (~20 perc), hogy eljusson oda, így azért ritkábban jön össze. A klitoriális orgazmus viszont őt nem hagyja kielégítetlenül.
Előzmény: lllevendula (267)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.01 0 0 268

Aha :-) Nekem is voltak ilyen problémáim. Nem tetszett a hüvelyem, évekig nem tudtam elfogadni, nem is engedtem az orális szexet.

Megoldás? Hát....dícsérni kell. Hogy szép. Hogy finom. Meg kell mutatni neki tükörben, miközben simogatod (falhoz dőlsz, kedvesed a hátával a mellkasodnak, terpesz, előttetek tükör).

Mutatni kellene neki (neten pl.) mindenféle nemi szerveket. Hogy milyen sokfélék.

De az fontos, hogy sokat mondd neki mennyire odavagy a puncijáért :-) És lássa is rajtad a rajongást.

Ó és vegyél neki pici csiklóizgatót! Kb akkora, mint egy tampon és rezeg. Én imádom :-) Először ketten használjátok (te elégíted ki vele), és hagyd ott neki.

Szerintem ha egyedül lesz is kipróbálja majd.

:-)

Előzmény: Törölt nick (266)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.01 0 0 267

Nekem spec. a kefélős sokkal jobban bejön.

És van különbség.

A legintenzívebb a kefélős. Nekem egy igazi, hatalmas orgazmushoz 3 helyen kell stimulálni a hüvelyem. A csiklónál, a szeméremajkaknál és belül a hüvelyfalon. Ezért adja a legkielégítőbb élményt, ha felül vagyok és úgy megyek el.

Egy csiklóorgazmus, bár nagyon kellemes, igazából csak olaj a tűzre. Nincs az az igazi kielégült érzés. Sőt, utána kap vérszemet az ember, hogy most kellene egy nagyot dugni :-)

Előzmény: Törölt nick (265)


Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 266
Hölgyektől kérnék segítséget! A barátnőmmel harmonikus a szexuális életünk, de nemrég kiderült, hogy ő még sosem maszturbált, és szinte undor fogja el, ha női nemi szervhez ér (értelemszerűen a sajátjához), akkor is, ha már be van indulva. Sőt, úgy általában undorítónak tartja a hüvelyt, csiklót és a környéküket, ami néha baj, mert zavarja a tudat, hogy nyalom. Ha előtte rendesen felizgattam ,akkor természetesen rövid idő alatt túllendül ezen a holtponton, és el is tud élvezni, viszont nem szeretném, hogy szorongjon vagy kényelmetlenül érezze magát ilyen helyzetben. Meg lehet szerettetni valakivel a saját testét?
sonder67 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 264
ez a dolog engem is érdekel pasi létemre...
Bambuló Creative Commons License 2008.09.10 0 0 263
Bambuló Creative Commons License 2008.08.26 0 0 262
Bambuló Creative Commons License 2008.08.19 0 0 261

csakis!!!! :-P

 

hogy vagy virágszálam?

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 260
jóhiszeműen............^^
Előzmény: Bambuló (259)
Bambuló Creative Commons License 2008.08.18 0 0 259
nem tudom. szerintem ellenőrzik a felkerült videókat, különben nagyon megb....hatják őket... de amennyiben gondolod, moderáltasd ki. pedót nem támogatok én se. .. bár szerintem a mai világban, hacsak nem kérsz személyit egy egy diszkóismeretségben, könnyen belefuthatsz jóhiszeműen..........
Előzmény: zéééz (258)
zéééz Creative Commons License 2008.08.17 0 0 258
bocsi ,de én kislányokat találtam néhány képen szerintem ez nem OK !!!!!

a koruk nincs ott ,de jónéhány még gyerek ..nem????
Előzmény: Bambuló (256)
Alex342 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 257
huhh. egészen felizgatott hogy olvasgattam a fórumot... azóta csinálom.
Bambuló Creative Commons License 2008.07.07 0 0 256
Bambuló Creative Commons License 2008.07.01 0 0 255
hegyilány Creative Commons License 2008.03.25 0 0 254

Ahogy gondolod. De nélküle nem lesz olyan érdekes az élet itt :-D...

Előzmény: Kanis (253)
Kanis Creative Commons License 2008.03.24 0 0 253

Viszont! És sok locsolót!

Nem kellene átkeresztelni így a fórumot, mondjuk "Beszélgetések a női maszturbációról", vagy ehhez hasonló címre, azután, hogy a téma gyökerét kivágták?

Előzmény: hegyilány (252)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.23 0 0 252

Érdekes... minket kimoderáltak, pedig nem is volt flood, JÓVAL azután, hogy ő minimum 5 helyre, de talán 6-ra másolta be azt a dolgot... mindegy, legalább tudunk normálisan eszmét cserélni.

 

Boldog Húsvétot mindenkinek! :-)))

Előzmény: Kanis (251)
Kanis Creative Commons License 2008.03.23 0 0 251

Nem tudom, csak sejtem:

"Ismétlés ("flood"): ha nem szándékos (azaz véletlen) az ismétlés, egy bejegyzés meghagyása mellett a többi példány törlésre kerül. Szándékos floodnak számít, ha egy regisztrált felhasználó az adott hozzászólást egy vagy több rovatban, kettőnél több alkalommal helyez el. "

(Moderációs szabályzat)

Előzmény: Diótörő (250)
Diótörő Creative Commons License 2008.03.22 0 0 250
Vajon miért lett kitiltva ? Mert hogy a végén már egy kissé csak róla szólt ez a topic és ezáltal egy kicsit unalmassá vált, az egy dolog.De senki sem írt valami másféle témát,így aztán maradt egyedül. Persze lehet,hogy egy hapsi volt és jókat röhögött magában.
Előzmény: Kanis (249)
Kanis Creative Commons License 2008.03.22 0 0 249

A vitának úgy tűnik, vége. Gesztenye nő kitiltva Életmód topikból/fórumból.

Sajnálom.

Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.21 0 0 248
Tulajdonképpen egyszerű szőke létemre, én erre már 2 sor után rájöttem ::))
Előzmény: Kanis (247)
Kanis Creative Commons License 2008.03.21 0 0 247

Miután azért nyitottam ezt a topikot, hogy értelmes gondról értelmes vita folyhasson, de kiderült, hogy GN egyáltalán nem kiváncsi mások véleményére (s ennek hangot, akarom írni, betűt is adott), így már kezd unalmassá válni az Ő problémája.

Ha azt fogja írni, megértette a mások hozzászólását, akkor OK, ha nem, akkor meg, akkor meg.... Ő tudja, de lássák mások is, kár GN-re billentyűlenyomást vesztegetni.

Előzmény: Angyalbaby (245)
Kanis Creative Commons License 2008.03.21 0 0 246

Bocs, az első kétszer volt, helyette:

 

 

Gesztenye nő és a maszti
Előzmény: Kanis (244)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.21 0 0 245
Mélyreható kutatást végeztél...
Érdemes erre pazarolni az idődet? ::))
Előzmény: Kanis (244)
Kanis Creative Commons License 2008.03.21 0 0 244

Gesztenye nő az alábbi topikokban mesélte el a saját masztiját:

(Mind más topikra mutat):

 

Gesztenye nő és a maszti

 

Gesztenye nő és a maszti

 

Gesztenye nő és a maszti

 

Gesztenye nő és a maszti

 

Gesztenye nő és a maszti

 

Most más mindenki tudja, hogy GN csak magát szereti: lehet, hogy

Nárcizmus az Ő természete?
hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 243
Nyugodtan :-))) ha tudok, válaszolok.
Előzmény: Szexofon (242)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.21 0 0 242

persze hogy nem, ez a szép az életben.

Csak túl sok volt a hasonlóságod a párommal, ahhoz, hogy ne kérdezzek rá :-)

Előzmény: hegyilány (241)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 241
Hát, nem vagyunk egyformák :-))) sokadszorra vonjuk le ezt a következtetést. De már elég rég offolunk :-)
Előzmény: Szexofon (240)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.21 0 0 240

én csak erre reagáltam:

 

de a a subságom része az is, hogy megmondja, mikor mit akar ő.

 

nálunk igen ritkán mondom meg én, hogy mit akarok. Inkább ráhagyom, mert így szeretem, nekem így jó :-)

Előzmény: hegyilány (239)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.21 0 0 239

Na, várjon, kérem... én sem vagyok sub-típus a mindennapokban :-))) sőt... És én is szeretem keményen fogni a nyerget lovagláskor... DE az úgy van, hogy a Kedves rámparancsol, hogy akkor most lovaglás következik... Imádom, egyébként :-)

 

Na, és attól, hogy sub vagyok, nem minden szeretkezésünk telik ilyen Dom-sub viszonyban. Néha "csak" Ő meg ÉN szeretkezünk :-)).

Előzmény: Szexofon (238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!