Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 480
Én sem :) de remélem, hamar kiderül.
Előzmény: Daily Telegraph (479)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.05.24 0 0 479
Persze, ezt tudom, csak az nem miért van rá szükség.
Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 478
Egyszer, amikor megjelent Hiro Peter Petrellinek a jövőből, akkor ott volt a kard a hátán, tehát az biztos, hogy megtalálja.
ovits Creative Commons License 2007.05.24 0 0 477
Hiro-nak pont az a mániája, hogy ő egy hős, tehát fogékony az ilyen hülyeségekre, minthogy a hősnek kell egy (csoda) fegyver... Ezért gondolom, hogy a kard nála csak placebo. Azt hiszi, ha nála lesz a kard, majd tudja irányítani az erejét, és mivel elhiszi, ezért tényleg tudja is irányítani.
Előzmény: Daily Telegraph (476)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.05.24 0 0 476
A gének rejtelmeibe nem mennek bele, az biztos. Olvastam: a kitalálónál erre rákérdeztek, mire ő: az első részben mindent elmagyaráztam.Pont. Szóval nem részletezik. Lehet, hogy placebo, vagy a kard keresése során történik valami, amitől a képességei előjönnek. Mindenesetre a "mágikus kard" dolog szerintem nem illik bele.
Előzmény: ovits (475)
ovits Creative Commons License 2007.05.24 0 0 475
Számomra pedig sokkal emészthetőbb lenne a sorozat, ha a hősök a képességeiket csak úgy kapnák, mint ez az evolúciós magyarázat. Mi a radioaktivitás génje és hogyan működik?. Vagy egyszerűen csak azonos génjük lenne, ami fogékonnyá teszi őket a természetfelettire...
Viszont a kard Hiro-nál szerintem csak placebo.
Előzmény: Daily Telegraph (473)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.24 0 0 474
Nem biztos, hogy "hősi" értelemben vett hatalomról van szó, eléggé yakuzás felállásban nyomták a fiúk. Lehet, hogy ő Linderman japán megfelelője, vagy ilyesmi, és szöget ütött a fejébe, hogy ugyan hol lófrálhat kicsi fiacskája?
Előzmény: Daily Telegraph (473)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.05.24 0 0 473
Ja. Jóarc Claude is, a Láthatatlan Ember. Vajon milyen képességei lehetnek a Főnöknek, Hiro apjának, ha a gorillája is azt mondta, hogy olyan embert szolgál, akinek tényleg nagy a hatalma. Vajon miért kell a kard ? Valahogy nem nagyon illik bele a sztoriba. Arról volt szó, hogy az evolúciónak köszönhetik a képességeiket. Ezen mit segíthet egy "mágikus" tárgy ? Az valahogy olyan természetfölötti, varázslós, fantasy dolog.
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.05.24 0 0 472

Na, sehol senki?

Clairemackó öngyújtókezű anyukája, Hiro-papa meg a bereccsentett csemete, a ketyegő fejű Sylar (akinek valami fehér izé áll ki hátul a búrájából, mintha az agyába ültettek volna valamit; lehet, hogy azzal vannak blokkolva a képességei?), SzemüvegesEmber aki mintha kezdené erősen gyanítani, hogy a lánya mégsem kapott deluxe agymosást, helyette viszont nagyban konspirál valakivel... Voltak itt történések megint.

langalétacsaj Creative Commons License 2007.05.18 0 0 471
de gyorsan... XD
Előzmény: Ijász (470)
Ijász Creative Commons License 2007.05.18 0 0 470

"...és ő lenne az úr. ennyi"

 

Save the world... :)

Előzmény: Dakhara (469)
Dakhara Creative Commons License 2007.05.18 0 0 469
"A válasz sokkal prózaibb: gondold végig, kitől is kellett megmenteni Claire-t, és miért is akarta megölni..."=Ha megölte volna akkor nem halna meg, és szépen elfogyasztaná a híró kompániát, és ő lenne az úr. ennyi
Előzmény: Ijász (468)
Ijász Creative Commons License 2007.05.18 0 0 468

"'A mentesd meg a pompomlányt - mentsd meg a világot' meg szerintem valahogy úgy kapcsolódhat majd be, hogy mivel Klermackó kvázi bármit túlél..."

 

A válasz sokkal prózaibb: gondold végig, kitől is kellett megmenteni Claire-t, és miért is akarta megölni...

 

 

Előzmény: sélli (463)
sélli Creative Commons License 2007.05.18 0 0 467
Mert ilyen félbuzis emós haja van szegénynek :) Hiába no, amíg Jess-es volt a frizuja jobban nézett ki :)
Előzmény: setenke (466)
setenke Creative Commons License 2007.05.18 0 0 466

Petrelli Péter? :)

De miért Emó?

Előzmény: Shadowrunner (465)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.18 0 0 465
Emó = Peter
Előzmény: setenke (464)
setenke Creative Commons License 2007.05.18 0 0 464

A robbanástól nem pusztulna el a világ!

Ki az az Emó?

Előzmény: sélli (463)
sélli Creative Commons License 2007.05.18 0 0 463

Kezdem lassan úgy gondolni, hogy Lindermann lesz a fő genya - meg merem kockáztatni, hogy még a Szemüveges Embernek is Ő a főnöke. Nem véletlen, hogy nem akarja a 'vezetőség' Sylart kinyírni...

 

'A mentesd meg a pompomlányt - mentsd meg a világot' meg szerintem valahogy úgy kapcsolódhat majd be, hogy mivel Klermackó kvázi bármit túlél - valszeg a nagy robbanást is - már ha bekövetkezik. Nem tom, lesz robbanás, kihal a világ és csak Emó és Klermackó élik túl - majd újranépesítik a világot :))) Vagy mittomén, ráugrik robbanás előtt 0,1 mpccel Emóra és agyonüti, az meg nem tud robbani, vagy mittomén :)

 

Ja, és nekem a 'repuloember' is nagyon gyanús...

Előzmény: Shadowrunner (458)
setenke Creative Commons License 2007.05.18 0 0 462

Igen, szerintem az lett volna a megoldás ha összeköltöztetik őket a haitii-vel egy szobába. (emeletes ágy meg minden :)

Előzmény: Shadowrunner (461)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.18 0 0 461
Úgy értem elnyomni :)

Nem lehet, hogy a haiti végig ott van a szomszédban, mert mint láttuk sokszor nincs bent. De akkor valami más nyomja el Sylar képességét.
Előzmény: setenke (460)
setenke Creative Commons License 2007.05.18 0 0 460

Mit kellene a szobának leárnyékolnia?

Sylar nem rádióadó. :)

Előzmény: Shadowrunner (459)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.18 0 0 459
Ez igaz, de elvileg a szoba ahova ben van zárva le kell, hogy árnyékoljon mindent, nem? Vagy Benették is alulbecsülték őt?
Előzmény: csuporka1 (442)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.05.18 0 0 458
Mivel ez a sorozat róluk szól, így nem csoda, hogy főleg őket látod :)

A Niki szál tényleg elég lassú mostanság, bár az már látszik, hogy valószínűleg Lindermanon keresztül fog csatlakozni a fősodorhoz.

Lassan itt az ideje, hogy Linderman is megjelenjen, talán 1-2 részen belül bekövetkezik, mikor a kardért mennek Hiroék.

Most kezd úgytünni, hogy a robbantás mögött nem is Sylar áll, hanem csak egy "baleset", mikor Peter nem tudja irányítani a rádióaktív embertől átvett képességét. Bár most így nem annyira látom, hogy a "mentsd meg a pompon lányt, mentsd meg a világot" szlogen most így mit jelent. Az meg, hogy a Haiti is ezt mondta Klernek, azt jelentheti, hogy Benették már sokkal régebben is tudtak róla, talán személyesen Hirotól :)

Előzmény: Jedkelly (453)
Dakhara Creative Commons License 2007.05.17 0 0 457
Bocs rosszul fogalmaztam. Úgy gondoltam tisztázni a történetet.
Előzmény: Törölt nick (456)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.17 0 0 456
Csak nem Te is egy hiró vagy, aki a jövőbe lát? ;)

Én úgy gondolnám egyébként, hogy akiket a hősök jövője érdekel, az az advanced topikban ugyanitt az indexen, netán a sorozatjunkien, vagy youtube-on, nbc honlapon, world of heroes magyar rajongói oldalon simán utána tudott eddig is járni a jövőjüknek... sőt, aki nagyon bepistult, simán le is tudta tölteni a nálunk még nem, de a nagyvilágban már lement részeket.
Viszont, aki eddig nem tette, az egyszerűen nem akar spoilerekbe botlani, és ilyen formában nem biztos hogy szerencsés a felajánlásod, bármilyen kedves is...(hacsak nem privátban intézitek)
Előzmény: Dakhara (455)
Dakhara Creative Commons License 2007.05.17 0 0 455
Helló mindenki!!!

Ha esetleg vlakit érdekel a Hírók jövője csak kérdezzen, én tudom a válaszokat.
Jedkelly Creative Commons License 2007.05.17 0 0 453

Kezdem hinni, hogy ezek a különleges képességű emberek lassan többen vannak, mint a "normális" hétköznapiak. Nem is tudom melyikkel cserélnék. Ez a kard sztori nem kicsit Excalibur koppintás, éppcsak a húzd ki a sziklából részletet hanyagolták. Szerencsére Hiro aranyköpései eredetiek, és fergetegetesek (sikerült leírni a szót?). Igen, a Rapuloember tényleg jó volt, és hozzá Nathantól az a pofa! :)) 

 

Kis apróság, ami feltűnt. Mikor a börtönben Nicki férje benyúlt az üvegen a zsaru nem látta meg? Ez a szál nekem lassan halál unalmas lesz. Viszont a rendőr gyereket sajnáltam, amiért senki sem hitt neki. Pedig!

 

pancer1 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 452

Iiiii bocs.... megszokás.:-)  .. tudod a LOST/AXN topicba az eheti részeket mindig a rész számának megjelölésével kezdjük kommentálni, és én oda is irok, és onnan jött átt ez a 3x,  mert ott a harmadik sorozat megy, és mit tesz a véletlen ott is a 12.rész... :-)

 

szóval akkor itt 1x12.

Előzmény: Pillepalack1 (451)
Pillepalack1 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 451
Miért írkál sok ember 3. évadot??? (3x12...)
Előzmény: pancer1 (450)
pancer1 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 450

3x12

 

Kedvenc japánjaink megint indulnak Laszuvegaszu-ba, és mibe fogadjunk hogy meg is érkeznek oda? Ott pedig legalább 2 részen keresztül mindenféle izgalmas neonfényes kalandokba bonyolódnak ? :-)

A vegasi városatyák nyilván jól megtámogatták a sorozatot némi dollárokkal, de az biztos hogy ezt behozza nekik sokszorosan a rengeteg szervezett japán turistacsoport aki a sorozat hatására be akarja járni Hiro&Ando kalandjainak helyszinét...:-)

 

Vote Petrelli ! Save the city !   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!