Keresés

Részletes keresés

Bateman Creative Commons License 2007.04.07 0 0 772
nem tudja vki a zárószám mi volt? kinek a muzsikája? nagyon rendben van.
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 771
a múmija kiesett...
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 770
kszavér a nagyobb útra szavazott, amit feró bejárt, klaudia is. No comment...
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 769
Kszavér egy nagyon nagy tahó prosztó, ezt már többször megmutatta, ma is...
Előzmény: h_i_x_t_i (768)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.04.07 0 0 768
mekkora paraszt! Utalom, amikor vk azt hiszi, h barmeddig elmehet a poenkodasban
Előzmény: vidor23 (767)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 767
az egyik Jégszínházas produkciót cukros takonyhoz hasonlította
Előzmény: h_i_x_t_i (764)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 766
éppen most zajlik a "párbaj", még nem derült ki
Előzmény: Murgoncka (765)
Murgoncka Creative Commons License 2007.04.07 0 0 765

Figy. Nem láttam a Szarok a jégent, ki esett ki?

Ugye a Nemzet Csótánya. Vagy a másik CSótány?

h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.04.07 0 0 764
nem neztem tegnap
Előzmény: vidor23 (762)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.04.07 0 0 763
hat ez meg mi a szar volt?? technikai kur, na ne maaaar
vidor23 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 762
hát igen, Xavér jobban tenné, ha befogná... az a tegnapi "cukros takony" egy évre elegendő volt :s

ha ma nem Feró esik ki, az bunda...
Előzmény: h_i_x_t_i (761)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.04.07 0 0 761
igen... tokre nem ertettem azt sem, h xaver mit jon azzal, h CS.SZ elonyosebb helyzetbol indult, ezert szavaz Ferora... de konyorgom, ha nem fejlodott semmit, akkor kit erdekel honnan indult??? Meg amugy is utalom, h allandoan nyomatja ezt a primitiv (bocs) humort... eroltetett es sztem szanalmas.
Előzmény: Veszpremi (760)
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 760
Feró összes mutatványa egyenlő a nullával, rendesen hajtani sem tudja magát. A zsüri meg csontig benyalt neki. Buzi zsüri!!! Hajrá Csollányék!!!
Előzmény: h_i_x_t_i (759)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.04.07 0 0 759
hat en nem nezem folyamatosan a musort, de ez a Fero nem sokat fejlodott, me'g mindig ugy korizik, mint aki be van szarva :) szerintem Csollany klasszisokkal jobb
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 758
No, akkor lássuk a medvét, hogyan szarvazzák ki a múmiát! :)))
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 757

Ennek én is örülök, mondjuk :) De lehet Feró marad ??? Ki tudja itt már. :D Nyilvánvaló a pasiknak Zita a best, a csajoknak Hujber, vagy Csollány LOL

 

Renáta_  Ez a fórum is azért jött létre, hogy mindenki leírhassa a -  + véleményét. Ha a te eszeddel gondolkodnának az emberek, nem lennének fórumok, és nem lenne műsor amit meglehetne vitatni, mert minden műsor csak pozitív lenne. :)

Előzmény: exelant (756)
exelant Creative Commons License 2007.04.07 0 0 756

én most inkább nem fikázok senkit, még a zsűrit se, inkább örülök h nem a hujber és a csollány közül kell ma válaszani.

 

ha ma feró kiesik, a végső sorrend már nem is fontos, a többiek egyformán jók és szimpatikusak. :-)

Előzmény: PassionFruit-1 (753)
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 755
Egyébként én is magabiztosan mozgok a jégen, amit feró csinál, azt álmomból felkeltve is túlkorizom. Ha már közvéleménykutatunk :)
Előzmény: Renáta_ (751)
Evicke Creative Commons License 2007.04.07 0 0 754

A zsűri nem szakmai része olyan, amilyen, bár nálam már Regőczy is egyre kevésbé hiteles :(

nicsak, hát hiszen itten valaki fikázik... - vagy talán csak a negatív véleményét írja le, mint sokan mások? :-/

ne mondjuk már valakinek, hogy miről írjon és azt mennyi időben tegye, főleg egy nyilvános fórumon. nopláne egy olyan valaki, aki többszörösét biggyesztette már ide a hsz-eknek, mint az említettek együttvéve.

Előzmény: Renáta_ (751)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 753
Igen, szerencsémre otthon vagyok a jégen :) De ne hidd, hogy kínzom magam, néha nézek oda a műsorra. De ha látom, hogy valaki faláb, vagy nemcsinál semmit, és sztárolják, igen feltünik. De neked is K. sok időd lehet, ha elvakultan, szemellenzővel nézed. Nem fikáztam,csak véleményeztem.
Előzmény: Renáta_ (751)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 752
Lehet ezért nyeri meg :DDD A második kűrjükbe majdhogy nem megkefélték egymást a jégen, lehet Zita, és Deján gerjednek egymásra, és nagyközönség elött még jobb is a hatás, ezért kell annyit emelgesse. A közönség meg erre a látványra vevő. LOL
Előzmény: Törölt nick (748)
Renáta_ Creative Commons License 2007.04.07 0 0 751

K sok felesleges időd lehet, amit el kell tölteni, ha nem elég, hogy megnézel egy 2 és fél órás műsort, de még arra is van időd, hogy hosszan fikázzad azt.

 

Egyébiránt azt sem értem, miért nyit valaki topikot egy olyan műsornak (ez már Transsilvániának szól), ahova aztán tényleg csak szidni jár.

 

Gondolom, itt mindenki, aki hétről hétre becsmérli ezeket az embereket, magabiztosan mozog a jégen. Mert amúgy elég hiteltelen minden egyes szó.

 

És tényleg: ne kínozzátok már magatokat, mert az durván mazochizmus, ha órákat töltöttök valami olyasmivel, amit ennyire utáltok.

 

Biztosan én vagyok a very-primitív, de szerintem a műsorötlet jó, Princess-t meg Edwin Martont olyan is meghallgat, aki esetleg a komolyzenét messziről kerülné, van egy iszonyú lelkes társaság (a Jégszínházasok), látványos előadások, 3 Megasztár és egy Megatánc óta pedig lehetett sejteni milyen szintű és stílusú lesz a műsor. A zsűri nem szakmai része olyan, amilyen, bár nálam már Regőczy is egyre kevésbé hiteles :(

Előzmény: PassionFruit-1 (747)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 750
"nem a kori a fontos, hanem az összhatás, és ebben szerintem Zitáék jók" Értem,  akkor akár egymás mellett állhatnak, akkor is ők a : the best. Igen abban egyetértek veled, hogy a csajok közt ő volt a best, de tegnap mit csinált ??? Leírtam : semmit.  Csollányt nem kell dobálni, stb. Ő egyedül is tud korizni :) Ez az egész egy nagy bunda amúgy, ha Zita nem lett a megatáncba első, valahol kárpótólni kell. Már akkor látszott, hogy megvan csinálva az egész, mikor Feró helyett Nacsa esett ki.
Előzmény: Veszpremi (749)
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 749
Én kicsit vitatkoznék veled Zitáról, szeritem magasan a legjobban korcsolyázott a nők között, és rengeteget fejlődött korcsolyatudása. Igaz, nem mindegyik kűrben jön ez ki, van, amikor az akrobatika dominál. Viszont ebben a műsorban - mint már alul nagyjából megegyeztünk benne - nem a kori a fontos, hanem az összhatás, és ebben szerintem Zitáék jók. A többivel egyetértek, amiket mondasz. Ha ma nem Feró esik ki, akkor megkaparom a TVt, t.i. Csollány fényévekkel jobb nála, valszeg ő a legjobb koris.
Előzmény: PassionFruit-1 (747)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 747
Teljesen egyetértek veled. Nekem a Zita eleinte tetszett, de már csak azt látom "második kűr" Deján pörgeti, forgatja, csűri, csavarja, emeli, de korizni fél mp-et nemláttam. "Jégcirkuszba való" A zsűri meg elvolt ájulva, de mitől ??? Zita semmit se csinál, csak Deján aki dolgozik. Xavér szerint, akár versenyre is mehetnének, na jó.....Zita lehet jól táncol, de nem a jégen, én nem láttam semmi táncot, csak akrobatikát. A revü része az nekem is tetszik, főleg Póth Dia, szépen korizik, és kifejező, akár egyedűl is. Csak azt utálom, amikor csupa nő lepi el a jeget, pasi meg sehol.... Azt se hinném, hogy soha semelyik versenyző nem lépett vólna jégre, és ez lenne az első.  Fittnesz lédik : Rubint, és Bíró, esküszöm még tegnap is olyanok voltak, mint akiknek egy karót tettek vólna a lábuk helyire, nevetséges, és szánalmas. Biztos amit te nézel az jobb, "sajnos nálunk nincs kábel", és ezért jobban tudod megítélni. De valahogy úgylátom "még mikor az összes pár benne volt", hogy a csajok nagyon bénák, akik meg tényleg igyekeznek : Hujber, és Csollány, olyan erő van bennük hétről-hétre, és annyira felteszik a mércét maguknak. Tényleg látni rajtuk a fejlődést, és az elszántságot. Remélem ma Feró megy a levesbe, már semmi újat nem látni benne, és a bohóckodás is uncsi, fárasztó, egy idő után. Szó ami szó jobb is lessz ha csak szombatonként lessz az adás egybesűrítve: (725)HSZ. A zsűri moderálás valóban pocsék, értem ezt Xavérra, " Rohadt, küret, szirupos ta*kony, stb. Hát ez egy világhírű orgona művész, VIII. kerületi szájal megáldva. :D Szánalmas az egész, de felesleges idő eltöltésnek megfelel. :)))
Előzmény: k.csilla77 (730)
exelant Creative Commons License 2007.04.07 0 0 746
nem is értem, mit esz rajta a közönség, még csak nem is "jófej".
Előzmény: Anorek szia! (745)
Anorek szia! Creative Commons License 2007.04.07 0 0 745

Én is remélem! Már az is elég ciki, hogy idáig még nem esett ki!

Előzmény: Veszpremi (744)
Veszpremi Creative Commons License 2007.04.07 0 0 744
Hozta a formáját múmiaferi, ma kinyomják nagyon remélem!
Előzmény: Anorek szia! (738)
pumpika666 Creative Commons License 2007.04.07 0 0 742

ez a fajta zenestílus talán 20 éve is kiakasztott, valami rémlik, hogy anno voltolyan lemez hogy klasszikusok popritmusban,v. valami hasonló, de ez az edwinmartonprincess ugyanaz az übergagyi, csak éppen kicsit modernebb tálalásban

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (740)
mammamija Creative Commons License 2007.04.06 0 0 741
Nekem sose tetszett, nem tudom hogy maradt bent eddig.

Én is az első variációdat szeretném, de lehet, hogy Zitát kárpótolják a megatáncért a nézők - tehetséges lányka szó se róla.
Viszont a Ferit jobban szeretem én is:)))
Előzmény: Anorek szia! (738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!