Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

maskeau Creative Commons License 2019.01.12 0 0 2107

és milyen érdekes, hogy létezik egy AAA Fleur Kft is, (selectproduct pont hu webáruház), ahol - saját tapasztalat - ugyanez a stílusú átverés megy. https://444.hu/2018/11/27/negyen-is-feljelentettek-ugyanazt-a-magyar-webboltot-de-mindig-megusztak-mert-aki-a-rendorseghez-fordul-azt-kifizetik

Ferenc Berkes Creative Commons License 2018.11.19 0 1 2106

nagy ívben elkerülni ezeket!!

Manyi Németh Creative Commons License 2018.11.09 0 0 2105

Senkinek nem ajánlom ezt a céget undorító módon viselkednek lehuzak az embereket hibákat keresnek az autoton úgy hogy nem értenek hozzá egy autószerelő autójára közlik a hibákat ami nem felelel meg a valóságnak undoritok

gsis Creative Commons License 2018.11.05 0 0 2104

Általában az eredeti / telefonos ár / 50 százalékával indítanak a telephelyi átvizsgálás után !!!

Előzmény: Vezo228 (2103)
Vezo228 Creative Commons License 2018.11.05 0 0 2103

Köszi az infót!

:)

 

Az első tapasztalton nekem is nagyon kedvezőtlen, mert a meglévő kocsimat szeptember elején kezdtem hirdetni, akkor kaptam tőlük egy előzetes ajánlatot: 2,2 M Ft.

Az új autó rendelése körül volt némi bonyodalom, ezért leállítottam a régi eladását, majd pár napja újra kezdtem a hirdetést, mert kiderült, hogy mikor lesz új autóm.

Ugyan arra a kocsira úgy, hogy azóta friss olajcsere és új féktárcsa+fékpofa, és új akkumulátor van benne (+1.000 km) 2 hónap elteltével az ajánlatuk: 1,7 M Ft.

 

És akkor gondolom, hogy a helyszíni szemle és az átvizsgálás további százezres nagyságrendű alkut hozott volna.

Értem én, hogy kereslet/kínálat, meg piac és társai, de a kettő közötti különbség pénzben is sok, de hogy több mint 30% legyen az nekem azt tükrözi, hogy komolytalanság van valahol a rendszerben.

 

Szóval, ebből nem lesz se szerelem, se üzlet.

 

 

Előzmény: gsis (2102)
gsis Creative Commons License 2018.11.04 0 0 2102

Ha nem akarsz ártani az idegrendszerednek, akkor itt hagyd abba a kapcsolatot a céggel !

Előzmény: Bmrenault (2101)
Bmrenault Creative Commons License 2018.11.04 0 0 2101

Olvass vissza kb mindenkit leszívatnak.

Előzmény: Vezo228 (2100)
Vezo228 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 2100

Sziasztok!

 

Eladnám a kocsimat és ebben a pillanatban keresett egy hölgy az AAA autótól, hogy a megadott paraméterek alapján mondana egy előzetes árat.

 

Nyilván nem vagyok hülye, nem hiszem, hogy ezt majd meg is adják, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy kb mennyivel lesz ez alatt a valóság? Nyilván ez is ezer dologtól függ és az is biztos, hogy visznek nekik romot, kacatot, amit a végén nagyon le akarnak alkudni, mondjuk az én autóm tényleg jó állapotú, de nem egy kifejezetten keresett modell.

 

Ha van releváns tapasztalatotok, akkor szívesen olvasnám, hogy ne kelljen egy komplett napomat feleslegesen elbaltázni erre.

 

Köszönet, Z.

Tapibácsi Creative Commons License 2018.10.19 0 0 2099

Irj a totalcarnak.

 

Előzmény: szAAAr (2097)
cs_gaborka Creative Commons License 2018.10.19 0 0 2098

Mocsokova Csehszlávákova cég... nem is kell tovább ragozni ;-)

szAAAr Creative Commons License 2018.10.18 0 1 2097

Tudok segiteni hasznos infoval a ceg lejaratasaban! Pl: tekert ora, miert varnak az ugyfelek felnapot az eladasnal, szerzodesben leirt atveresek es meg sok mas. Vegyek fel velem a kapcsolatot. Udv egy exkollega

Vadkeleti Creative Commons License 2018.10.18 0 0 2096
Jeszenszki Creative Commons License 2018.10.18 0 0 2095

Én eddig nem kerültem kapcsolatba az AAAAutóval, de sajnos most meg tudom erősíteni azon negatív véleményeket, hogy egy rosszul szervezett cég, amely főleg a vevők megtévesztésére játszik. Autót akartam venni tőlük. Többen kerülnek kapcsolatba veled egyszerre és fals információkkal bombáznak. Visszahívni az ügyintézőt nem lehet. Az a legszebb amikor este 9-kor csörög a telefon és egy igen erős akcentussal beszélő - talán portás? - kezd olyan dolgokat kérdezni, amit már vagy 1 hónappal ezelőtt tisztáztál velük. Erősen nem ajánlom őket.

 

MGB 1967 Creative Commons License 2018.10.17 0 0 2094

Ezt én is jól tudom, evvel együtt mindegyik autómat jól el tudtam adni, és senki sem jött vissza panaszkodni.

 

Zoli 

Előzmény: Teo papa (2093)
Teo papa Creative Commons License 2018.10.17 0 0 2093

Mert jó (megtévesztő) a dumájuk. Engem is hívtak már párszor, hogy jó az ár, vigyem be hozzájuk és átveszik. Ha nem olvastam volna róluk, nagyon csábítóan hangzik.

Másfelől meg autót eladni árában nem egyszerű. Tele van az ország hulladékokkal, amik annyira vannak megcsinálva, hogy épp a kinézetük jó legyen. Ha van egy tényleg jó autód és nem akarok elkótyavetyélni, akkor nincs egyszerű dolgod akárhol is hirdeted, leginkább azért, mert fel se fognak hívni.

 

Teo >

Előzmény: MGB 1967 (2092)
MGB 1967 Creative Commons License 2018.10.16 0 0 2092

Nem értem miért mennek oda az emberek. Van egy csomó autó- és egyéb hirdetési weboldal, jó részük ingyenes, fel kell tenni oda és kész. Ha nagyon nem viszik, kicsit csökkenteni az árat.

 

Zoli   

Előzmény: Ercsy08 (2091)
Ercsy08 Creative Commons License 2018.10.12 -1 2 2091

Én is vettem már autót az AAA autótól. Abban is volt némi csalódásunk mert hazafelé a CHECK ENGINE lámpa kivillant és hazáig világított... Nagyon féltünk hazamenni vele, mert ugye ez motorhibát jelez..., de mivel fél úton voltunk és már sötétedett, ésszerűbb volt hazamenni, mint vissza... Szerencsére ezt a hibát tudtuk orvosolni, mert csak túl volt töltve az olaj és miután fecskendővel leszívattuk, helyreállt minden. Persze, a klímát azóta se tudjuk normálisan használni, mert ugyan újratöltettük és megjavíttattuk 50 ezer forintért, a kapcsolóval valami gond van, akkor kapcsol be, amikor akar.... De ha olyanja van, akkor azért hűt rendesen... :D Reklamáltunk is, de éreztük, hogy fölösleges, mindenféle mentséget felhoztak... Elvittük egy rokonhoz, aki autószerelő, ő azt mondta, hogy az autó egyébként nagyon egyben van, hibátlan, a benne lévő kevés kilométer valósnak tűnik. Azóta is jó, csak a klíma nem tökéletes, de soha sehol sem hagyott ott, indul egy pöcre... Van viszont egy másik autónk, amit nem ott vettünk, de el szerettük volna adni, mivel már belement 200 ezer km és kora is elérte a 15 évet. Megnéztem a hirdetésekben az árakat, egy ilyen autót 550 és 800 ezer között hírdetnek. Nem akartuk a legolcsóbban sem feltenni, mivel még a 800 ezresnél is több extra volt benne, de drágán sem. 590 ezerért keztük el hirdetni. Természetesen, másnap azonnal kaptam az sms-eket az AAA autótól, hogy készpénzért megvenni a legmagasabb áron, hogy én is elégedett legyek. Felhívtam őket, biztosítottak róla, hogy tényleg az általam elképzelt áron veszik meg és készpénzzel fizetnek azonnal.... Fót nincs túl messzi, kb. 70 km, mondtam a páromnak, hogy tegyünk egy próbát, vigyük el, vizsgáltassuk meg, kíváncsi vagyok, mennyit ajánlanak érte.... Bejelentkeztünk, kaptunk időpontot is: 11 óra. Siettünk, nehogy elkéssünk. Ültek már ott egy csomóan, gondoltuk, hogy valószínűleg korábban jöttek, későbbi időpontra... De aztán kiderült a beszélgetésekből, hogy nem úgy van az....: volt aki már 8 óra óta ott ült és még nem került rá a sor... Egyszer jött egy fiatalember és megkért mindenkit, hogy regisztráljon egy számítógépen, és adja oda a forgalmi engedélyét az eladni kívánt autónak.... Ezt követte egy 3 órás várakozás. 14 óra körül, kijött egy fiatalember és mondta, hogy akkor most megnézné az autót... Megnézte, kipróbálta, tett vele próbakört, bemérte a festékvastagságot... Közölte, hogy öreg és már törve volt... meg ráz a fék, amiben a tárcsákat 2-3 hónapja cseréltettük... de kicsit tényleg rázott valami, vagy csak rázósan vezetett. Ezután bementünk, mondta üljünk le, negyed óra múlva jön és megbeszéljük. Eltelt még egy óra, mire a fiatalember kijött és mondta, hogy menjünk be egy tárgyalóba, mert megszületett a döntés, hogy mennyit adnának érte. Ekkor érkezett meg egy új ügyfél, akitől megkérdezte, hogy miben segíthet, majd faképnél hagyott minket és elment az akkor érkező ügyféllel megnézni az autóját. Újabb fél órás várakozás következett, fél lábon állva az ajtóban, hogy akkor ugye indulnánk abba a bizonyos tárgyalóba, ahol majd megmondják, hogy mivel öreg az autónk és ráz a fék, nem kapunk érte 590 ezret, csak 450 ezret.... (Ezt gondoltuk) Férjem mondta, hogy ő azért odaadná 400-ért is, de az alatt nem. Végre megérkezett a fiatalember és bejutottunk abba a bizonyos tárgyalóba. Rögtön elő is állt az örömteli hírrel, hogy jónak találják az autót arra, hogy foglalkozzanak vele, de mivel annyi hibája van, úgy gondolták, hogy 200 ezret fizetnek érte... Egy pillanatra nem kaptam levegőt, aztán nevettem kínomban és mondtam a páromnak, hogy akkor menjünk, ennyi volt.... De a fiatalember visszatartott és rögtön ajánlott 250 ezret..., de mi annyiért sem adtuk. Ekkor ide-oda rohangálás következett, valaki még telefonon is felhívott az alku miatt és a végén eljutottunk 350 ezer forintig... NEM! - mondtam. Ennyiért én is el tudom adni... A fiatalember próbált még tartóztatni, elment tárgyalni a főnökével, de szomorú arccal tért vissza közölve, hogy 350 az utolsó ár és hogy a kapuig még meggondolhatjuk magunkat, mert jól járunk velük. Hát nem kértünk belőle. Visszakértük a forgalmit és otthagytuk őket. Az első autóvásárlásunk után már kezdett a bizalmam inogni bennük, de mivel az autószerelő rokon megnyugtatott, hogy jó autót vettünk, úgy gondoltam, mégse olyan rosszak. Sok negatív kommentet olvastam róluk, de az ember ugye csak a saját tapasztalatának higyjen. Hát megtapasztaltam az inkorrektséget. Ma sem értem, hogy mért kell embereket becsapni azzal, hogy a hirdetésben szereplő, elképzelt árat megkaphatják az autóért, ha még kevesebbért akarják megvenni, mint bármelyik más kereskedő. Mondják azt, hogy keveset tudnak fizetni, de azt azonnal és készpénzben. És akkor nem utaznak fel drága benzinnel rászoruló emberek, akik reménykednek egy jó üzletben. Akkor csak olyanok mennek oda, akik akár olcsón is odaadnák az autójukat. De nem, nekik etetni kell a jó népet... Emiatt mindig is nagyon mérges voltam. De már értem, hogy mért kell több órát várni. Ez az üzletpolitika: teljen el sok idő, légy tiszta ideg és csak egy dolog lebegjen a szemed előtt: mindegy mennyit adnak, csak szabaduljak már innen, meg ettől a szemét autótól... Szerencsére én jobban szerettem a kis autónkat annál, hogy ilyen pszichés nyomásnak bedőljek. Nem adtuk oda. A mi autónk többet ér 350 ezer forintért, de ha mégse, ennyiért bármikor eladom magam is. Nem ajánlom senkinek az AAA autót eladáshoz. Nem korrektek. Elhúzzák a mézesmadzagot, aztán jó nagy csalódás ér... Inkább használja mindenki a használtautó.hu-t. Ha alkudnak is, annyit nem fognak, mint az AAA autónál.

Előzmény: Roberto Coimbra Azevedo (2078)
WebNeo Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2090

Értem, tehát nem volt ügyvéded, akkor vagy nyeld le az ügyet, vagy fizess neki, érteni fogja a helyzetet ha nem mondjuk munkajogász :D Az adatvédelmi kérdésekben is kérj tőle tanácsot.

Nyílt színen semmi értelme a dolgaid megtárgyalásának, bízd rá magad, ha megfelelőnek találod.

Moralizálni a dolgokon pedig felesleges a világ ilyen amilyet te most megtapasztaltál.

 

Előzmény: AAAAAAAAAAAAuto (2087)
AAAAAAAAAAAAuto Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2089

Egyetértek veled.

Előzmény: MGB 1967 (2088)
MGB 1967 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2088

 "de legalább az ügyvédjük ne tenné, hiszen Ő van az emberekért és nem fordítva."

 

Az ügyvéd az ügyfele érdekét nézi, mivel annál többet pénzt tud elkérni, minél sikeresebb. Nagyon kevés a normális ügyvéd. Büntetőügyekben meg még undorítóbb ügyvédi húzások vannak.

 

Zoli

 

 

Előzmény: AAAAAAAAAAAAuto (2087)
AAAAAAAAAAAAuto Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2087

Szia.

 

Az én adataim nem érdekesek, mert már nem ott lakom, az ominózus cég meg megérdemli, egyébként van ügyvédem, de arra is költeni nem tartom értelmét az autóval kapcsolatban. vagy a céget és ügyvédnő adatait kérdezed? Ilyen mocskos egy társaság megérdemli.

 

Értem én mire gondolsz, de sajnos úgy látom, hogy nem lesz belőle semmi, most gondold el, költök ügyvédre, bíróságra esetleg megcsináltatom akkor már új autót is vehettem volna (kár, hogy nem vettem újat). Sajnos abszólut elzárkóznak minden garis ügyintézés elől.

 

Szégyenletes dolog, hogy egyáltalán nem létezik fogyasztóvédelem és semmilyen érdekképviselet csak papíron, persze próbálnák ezt eljátszani mondjuk egy híres nevesebb emberrel, az még a gatyájukat is leperli, tudják, hogy kinek van és kinek nincs kerete ügyvédre.

 

Nézd akkor jártak volna el becsületesen, ha azt mondták volna, hogy ok nem jó a cégadatok (több is van nekik), de hozzam el a kocsit és vagy visszatérítünk vagy megjavitjuk (van saját szervizük), ja és, ha első alkalommal nem hajtanak el.

 

Véleményem szerint, ha becsületesen járnak el akkor nem születne ennyi rossz vélemény róluk valamint nem utolsósorban más lenne a vevők szájíze is, de így.

Nem is értem, hogy lehet ezt ma megcsinálni emberekkel, értelek én, ha esetleg felhívnak, vagy megkeresnek, hogy békés úton rendezzük az ügyet akkor természetesen mindent eltávolítok, de addig hadd tudja meg mindenki még az ügyvédnőjük nevét is kihez ne forduljanak jogi segítségért.

Ennek ellenére nem azt mondom, hogy rossz ügyvéd lenne az hölgy, sőt lehet, hogy kimondottan kiváló ügyvéd, de én a helyébe ilyen levelet azért nem írtam volna meg, mert személyes véleményem szerint ez az emberek semmibevétele, teljesen átnéznek mindenkin ok egy kereskedésnbek elnézem, de legalább az ügyvédjük ne tenné, hiszen Ő van az emberekért és nem fordítva.

 

 

Üdv.

 

Előzmény: WebNeo (2086)
WebNeo Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2086

A linkedből nem derül ki ezért kérdezem, ügyvéded van?

Ravasz kis levél amit kitettél, van benne huncutság :D

Azonban át kellene gondolni néhány adat kitakarását, de beszélj erről, ha van az ügyvédeddel.

Előzmény: AAAAAAAAAAAAuto (2085)
AAAAAAAAAAAAuto Creative Commons License 2018.09.12 0 0 2085
MGB 1967 Creative Commons License 2018.08.29 0 0 2084

Igen :(

 

Zoli

Előzmény: Tapibácsi (2083)
Tapibácsi Creative Commons License 2018.08.29 0 0 2083

Ez a fasszopó cég még létezik?

MGB 1967 Creative Commons License 2018.08.07 0 0 2082

sokall

 

Zoli

Előzmény: MGB 1967 (2081)
MGB 1967 Creative Commons License 2018.08.07 0 0 2081

Az emberek jó része átverhető. Órákat ül azért, hogy visszakapja a személyi okmányait, tűri. Aztán eljön hozzám mint gépjárműszakértőhöz hogy átverték, segítsek, de mindent sokkal, "Ne rajtam akarja már a havi megélhetését megkeresni!" (jelzem pár tízezer forintos összegről van szó, amiről számlát adok). Akkor már minden ingyen kellene, de az AAA-nál persze lapít a fűben, nálam meg eljátssza a nagyfiút.

 

Zoli

Előzmény: gsis (2080)
gsis Creative Commons License 2018.08.06 0 0 2080

Írtam már egyszer, de még mindig aktuális / úgy látom / : amíg mindennap tele van a cég ügyfélvárója addig

élik világukat, és ki tudják fizetni az ármánykodásból adódó esetenként pár milliós büntit is, röhögve !

Előzmény: MGB 1967 (2079)
MGB 1967 Creative Commons License 2018.08.06 0 0 2079

"Én nem tudom, hogy azért ilyen e az AAA mert, hogy szlovák e, vagy csak szimplán lehúzós a banda"

 

Szerintem a második. Az a baj, hogy az emberek jó része ezt hagyja, tűri.

 

Zoli

Előzmény: Roberto Coimbra Azevedo (2078)
Roberto Coimbra Azevedo Creative Commons License 2018.08.05 0 0 2078

"Abban a pillanatban telefon a rendőrségre, elmondani hogy mi a helyzet, utána pedig feljelentést tenni."

 

Zoli

 

Azóta eladtam az autót 800 000 Ft-ért. Köszönöm a hasznos tanácsot, és ezzel fogok élni ha legközelebb bárhol előfordul ilyesmi. Én nem tudom, hogy azért ilyen e az AAA mert, hogy szlovák e, vagy csak szimplán lehúzós a banda,de tényleg nem érdemes hozzájuk menni. Természetesen autó szeretetből, séta gyanánt, terepfelderítés céljából megérhet kilátogatni hozzájuk. De mint eladásra, vagy vásárolni..... Inkább 200 km-rel arrébb, egy megbízhatóbb kereskedőhöz. Mindenesetre örülök neki, hogy nem voltam annyira balga, hogy ott hagyjam a kocsit (aminek a reális értéke a 800 000 ft) , 450 000 illetve 600 000 ft-ért. Mehet az AAA a levesbe! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!