Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.29 0 0 256

Tegnap annyit röhögtem (újfent) kedvenc sorozatunkon! :-DDDD

 

Nem tudom megvan-e az a rész, amikor a Samanta ablaka alatt éjjelente a transzvesztiták rohadt nagy zsivalyt csapnak, és nem tud aludni. Hát azok a szövegek! "Nappal trendi, éjjel travi!" :-DDDD Meg amikor a csávójával elvannak az ágyban, és megint rákezdik a transzik, és Samanta annyira felhergeli magát, hogy kiönt egy bödön vizet az ablakon. :-DDDD A csávója meg tökre megijed tőle, és elmenekül. :-))))))) Ezen a Samantán röhögök a legjobbakat. Olyan szövege van a csajnak, hogy bepipilek tőle! :-DDD De úgy természetileg leginkább a Mirandára hasonlítok. :)

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.27 0 0 255

Az első az sirály kép! :))

De most bocsesz, de megyek tovább punnyadni sz & ny-nal, ugyanis megvan a lejátszóm, és tök szuper, tényleg lejátszik mindent, és most már tudom nézni a kedvencünket éjjel nappal! :-DDDDDD

Előzmény: Miss.sorozat (254)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.27 0 0 254

Én 1ikre sem tudom a választ! :'(

(kivéve az 1.-re)

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.27 0 0 253

Júj de gáz! :))) Én valami másikra gondoltam, de ez is nagyon ott van! :-DDD

 

Igen, amikor először találkozik Aidennel. Úgy látom nagy szakértő vagy, mert kened vágod a válaszokat. :)) Én viszont most meg nem mondom, hogy az a kép, amit te beszúrtál melyik részben volt, és hogy mi történt éppen akkor...

Előzmény: Habmalac (252)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.26 0 0 252

csak egy tipp: nem amikor legelőször találkozik Aidan-nel? amikor elmegy a bútorboltjába Stanforddal ... de amúgy nem tudom ...

 

na itt van az a short:

 

 

Előzmény: Dorinesz (251)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 251

Okés. Ez nehezebb lesz.

 

Ez a kép mikor volt, mi történt itt?

 

 

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 250
Jahh, okés, nekem nem sürgős, csak gondoltam rákérdezek, hogy hogy állunk. :)) Mindenesetre, majd ha útjára indatottad, írjál, hogy várjam, és ha nem jön meg, akkor sikítok.
Előzmény: Miss.sorozat (249)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.26 0 0 249
Nemtok eljutni a póstára!   :I   brühühü...
Előzmény: Dorinesz (246)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 248

De az! :-DD Ez az egyik kedvenc részem. Aztán elkezdenek röhögni, mint állat. :)))

 

Írtam neked még egy mélt lejátszó ügyben. :)

Előzmény: Habmalac (247)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.26 0 0 247

ez túl könnyű, amikor Carrie elgáncsolta Big-et a párizsi szállodában, hogy ne pofozza meg az oroszt :)) 94. epizód :)

(remélem nem égek be, hogy mégsem az :)

Előzmény: Dorinesz (245)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 246
Történt DVD ügyben előrelépés? :)
Előzmény: Miss.sorozat (239)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 245

Na itt van az első találós kérdés. Nem kell megmondani, hogy pontosan hanyas rész, csakhogy miről szól ez a rész.

 

Bocsi Habmalac, hogy megelőztelek!! :-D De már nem bírtam magam türtőztetni, annyira jó ötlet!

 

Szal a kép:

 

 

Remélem ki is lehet nagyítani.

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 244
Igen, már válaszoltam is. Pont a leveleim közt voltam. :)
Előzmény: Südve (243)
Südve Creative Commons License 2007.03.26 0 0 243
Írtam neked az itt megadott címedre mailt. Köszi! :-)
Előzmény: Dorinesz (242)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.26 0 0 242

:))))

 

Minnyá megnézem a leveleket! Köszi, hogy írtál, mert nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit kéne vennem!!!

Arra a gatyára mintha én is emlékeznék. De őszintén szólva foglalmam sincs, hogy melyik epizód. De majd lehet, hogy rájövök, ha beteszed a képet. Tényleg, ez jó ötlet. Én is teszek majd be találós kérdést. :)) Van egy kedvenc részem, de annak a képét asszem már egyszer betettem, de majd beteszem még eccer. Az nagyon király! :)) Meg persze még jó pár rész van, amit imádok! Azthiszem olyan vagyok, mint te. Én is akármikor tudom nézni, és soha nem unom meg. Sőt! Ha rossz a kedvem, ez mindig felvidít. A múltkor egy érszen úgy elkezdtem röhögni, hogy anyu bejött a szobába, min vihogok. Aztán ketten röhögtünk. :)) De ő nem annyira fanatikus, mint én.

Előzmény: Habmalac (241)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.26 0 0 241

Én még szoktam néha írni :) Dorinesz: lejátszó ügyben írtam mailt!

Megvallom nektek van egy rossz szokásom (illetve nálunk az egész család ilyen :) Vacsora közben muszáj TV-t nézni :) és mostanában a Szex és New York az amit mindig nézek (régebben a Jóbarátok) mert ez a 2. olyan sori amit képes vagyok úgy nézni, hogy véletlenszerűen, bármikor, bármelyik epizódját és egyszerűen nem tudom megunni, pedig sztem már mindegyik részt láttam vagy legalább 5-6-szor :) kicsit beteges :)

Múltkor kiszúrtam Carrie-n egy iszonyat hülye ruhát, valami short volt, de a zsebei meg térdig értek, szóval jóval hosszabbak voltak mint a shortnak az alja, na majd este megpróbálom idelinkelni, ti meg kitaláljátok melyik epizód :)))

Előzmény: Dorinesz (240)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.25 0 0 240

Olvasni olvassák sztem, csak nemigazán írnak.

 

Egyébként meg új dvd lejáccót akarok venni a szex és new york miatt. A múltkor nagyon akadt, amikor néztem, és kurva dühös lettem. Nem tud valaki ajánlani egy olyan dvd lejátszót, ami tud avit is, lehetőleg 5.1-et is, és szereti az írott lemezeket? Állítólag túl jó a lejátszóm, és azért nem szereti. :(

Előzmény: Miss.sorozat (239)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.24 0 0 239

tanács megfogadva.

 

 

VAN ITT VALAKI RAJTUNK KÍVÜL??????????

Előzmény: Dorinesz (238)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.22 0 0 238
Okés, várom. Remélem megérkezik. Egy jótanács: ne adj meg értékmegjelölést. Azok a cuccok rendszeresen eltűnnek. Ami értékes lehet, az soha nem jut el a címzetthez. Csak simán küldd el.
Előzmény: Miss.sorozat (237)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.22 0 0 237

szombaton küldöm a CD ket.

(nemtom mikor érkezik meg)

Előzmény: Dorinesz (236)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.21 0 0 236

:-DD

 

Nyugi, sokszor én is ilyen vagyok. Szal akkor hol tartunk? :))

 

Hú de rohadt álmos vagyok, muszájlik aludnom már valamennyit.

 

Jóccakát mindenkinek!

Előzmény: Miss.sorozat (235)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.21 0 0 235

akkor 1 re gondolunk:)

 

˝Miért, te mire gondolsz? ˝

-néha olyan lassú a felfogásom, hogy mire bármi is leesik, már mindenki a következő poénnál tart...Nemtom , hogy amikor ezt a hsz.-t írtam mire gondoltam...

Előzmény: Dorinesz (234)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.21 0 0 234

Miért, te mire gondolsz? :-DDD

 

Na szal amit mélen beszéltünk, hogy esetleg kiírom neked, posta, stb, stb.

Előzmény: Miss.sorozat (233)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.20 0 0 233
ha 1 re gondolunk, akkor szombaton lesz eredmény, ha nem, akkor nemtom mire gondolsz!:)
Előzmény: Dorinesz (232)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.20 0 0 232
Télleg! Sikerült valamit lépni az ügyünkben? :))
Előzmény: Miss.sorozat (230)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.20 0 0 231

Okés, én benne vagyok!

 

Hát tegnap megnéztem a férfi fán terem című ópuszt. Annyira nem volt rossz, de azért a Szex és New Yorknak a közelébe sem ért. Bár ki tudja, lehet, hogy be fog indulni. De azért voltak benne jó poénok. Nem tudom, ti láttatok-e már belőle részt? Ez is hasonlít a Sz és NY-ra, mert itt is szingli a csaj, és a férfiak közül nem találja meg az igazit.

 

Jaj. Mr Big-ről láttam egy olyan fertelmes képet a neten! Te jó isten, majdnem kiábrándultam belőle, pedig úgy egyébként a sorozatban szívdöglesztően néz ki! Azt a képet fel se teszem ide, mert nem akarok csalódást okozni senkinek...

Előzmény: Miss.sorozat (230)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.03.20 0 0 230

Mit írjak???

Vége a sorozatnak!:((((

De minden nap benézek! Gyerünk, pörgessük fel a topikot!!! Jussunk el101000000-ig!!!!!!!!(vagy tovább:))

Előzmény: Dorinesz (229)
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.19 0 0 229

Örömmel tapasztalom, hogy egyre többen keresnek meg mélben, hogy hol lehet hozzáférni a Szex és New York sorozathoz a neten. Mindenkinek szívesen segítek, sőt, örömmel. De hozzátenném, hogy AZÉRT A TOPIKRA IS ÍRHATTOK, nem tiltom meg! :)) Így lenne egyre több hsz, de most csak pangás van.

 

Jut eszembe. Ma lesz a férfi fán terem sorozatból egy rész. Ha fent bírok maradni annyi ideig, akkor megnézem.

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.17 0 0 228

Megnéztem ma az utolsó részt a Sz & NY-ból, jókat virultam. Újfent nagyon tetszett az a jelenet, amikor Big be akarta verni az orosz képét. Üröm az örömben az volt, hogy ez csak a lájt verzió volt. Bár annyira sok részt ebből nem vághattak ki, mert nem is volt benne annyi szex jelenet. Még Samanta se volt formában. :))) De a végére belelendült.

 

Néztem a viasaton, hogy van ez az új sorozat, aminek az a címe, hogy a Férfi fán terem. Az is jó lehet! :)) Asszem hétfőn megnézek egy részt belőle. Remélem, hogy nem alszom el!

Dorinesz Creative Commons License 2007.03.15 0 0 227
Igen, meg, minnyá válaszolok is. :)))
Előzmény: Habmalac (226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!