Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.14 0 0 1739

Sziasztok:)

Szívesen ismerkednèk lànyokkal hölgyekkel.Igazàból olyan szemèlyt keresek akivel jól èrzem magam.Sokat lehet vele beszèlgetni,sètàlni.Bàrmit amihez csak kedvünk van.Mindenre nyitott vagyok.Csongràd megyèben èlek.De szerintem baràtsàgban ès Magyarorszàgon nincs tàvolsàg:)Ha felkeltettem  az èrdeklődèsedet akkor nyugodtan írj.Legyen szèp napotok.

Üdv: Mea31

Krisztin82 Creative Commons License 2019.12.31 0 0 1738

https://www.facebook.com/groups/2795623477167027/

 

Sziasztok szuper barátnőkereső országos csoport alakult az fb-n.

Ha van kedved csatlakozz :)

Zozó92 Creative Commons License 2019.12.25 0 0 1737

Kedves Sziszi8484!

 

Először is, kellemes ünnepeket kívánok neked! Ne haragudj, hogy zavarlak. Tulajdonképpen azért írok most rád, mert felkeltetted az érdeklődésemet. Én, és a kollégám, havonta legalább, egyszer el szoktunk menni, bulizni. Szilveszterre, van valamilyen programod? Rólam röviden: Zoltán vagyok, 27 éves, és Budapesten élek. Igazából ennyit szerettem volna neked írni és remélem, hogy válaszolni fogsz az üzenetemre. Szia!

Előzmény: Sziszi8484 (1736)
Sziszi8484 Creative Commons License 2019.12.21 0 0 1736

Sziasztok!

 

Budapesten és környékén bulizáshoz, beszélgetéshez, iszogatáshoz keresek társaságot, mert akik bulis barátnők voltak ők mind férjhez mentek, gyerekük lett és otthon ülnek...nekem meg mehetnékem van nagyon. Pörgős vagyok, talpraesett, pozitív és vidám, kedves, elfogadó, régen rengeteget jártam bulizni és imádtam. RETRO, pop, dance zenéket kedvelem, 30-as korosztályhoz tartozom, rendszeresen mennék havonta 1-2x, vagy ahogy van valami jó buli. :)

 

Lehetsz lány, fiú, társaság, a lényeg táncolni hajnalig. :D

 

Írjatok!

pallmallista Creative Commons License 2019.12.15 0 0 1735

Levente, te vagy az?

Előzmény: a glogovai pap (1731)
Zsuzsi2019 Creative Commons License 2019.12.15 0 0 1734
Sziasztok! Szívesen barátkoznék lányokkal-hölgyekkel, komoly barátság reményében. Magamról röviden: 26 éves vagyok, irodában dolgozom, koromnál jóval éretebb gondolkodású csinos lány vagyok. Budapesten a belvárosban lakom egyedül a két kiskutyámmal:) Nem drogozom, nem dohányzom, viszont alkalmanként szeretek borozni vagy koktélozni. Érdekel a divat, ezotéria, színház, mozi, opera, kirándulás stb. Ha budapesti vagy, és kb 25-35 év közötti, és szeretnél magadnak egy igazán jó barátnőt, akire mindig mindenben számíthatsz, akkor írj bátran! Szeretném leszögezni hogy nem keresem az urak társaságát, sem párkapcsolatot. Igazi barátokat keresek, mondhatni egy legjobb barátnőt. Fontos hogy Budapesten lakj, mert heti szinten jó volna találkozni. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj bátran! Előny ha fent vagy Facebookon:) Email: zsuzsizsuzsi782@gmail.com Mindenkinek válaszolok 1 napon belül! Köszönöm!
mono678 Creative Commons License 2019.12.14 0 0 1733

50 éves nő vagyok Budapesten élek és dolgozok de vidéken is .Kétlaki életet élek.Van férj,gyerek,unoka.Nem férfiakkal szeretnék ismerkedni.Érdekel zene zenei rendezvények,színház,kiállítások.Úszás,jóga belföld vízparti szép helyek.

Szeretek személyesen beszélgetni. Nem szeretem a hazudozást.Keresem hasonló érdeklődésű barátnőmet itt és személyesen is.Csak barátság. email:admaras@citromail.hu

Kzella Creative Commons License 2019.12.06 0 0 1732

A leírásodban felcsillan a humor szikrája, minden rendben lesz.

Előzmény: a glogovai pap (1731)
a glogovai pap Creative Commons License 2019.12.04 0 0 1731

Sziasztok, roppant sármos vágyraktáros vagyok, kis filozófikus beütéssel, címem nincs, paplanom a csillagos ég, telefonom kikapcsolták, így nem tudom, hogy fogunk kapcsolatot tartani, de próba szerencse.

Barátnő75 Creative Commons License 2019.12.03 0 0 1730

Sziasztok! Barátnőket,új ismerősöket szeretnék tálalni.45 éves válófélben lévő nő vagyok. Magamat vidám alap természetűnek gondolom. Szeretem Agatha Christie könyveit,80' évek zenéit,csak úgy sétálgatni-nézelődni...

baratno75@gmail.com

Mmint Creative Commons License 2019.12.02 0 0 1729

Szia!

Én is 20 éves lány vagyok. Ha gondolod beszélgessünk, máshol is. Remélem elolvasod amit írok. :) 

Móni

Előzmény: Andrea1298 (1682)
Mónesz1 Creative Commons License 2019.12.01 0 0 1728

elérhetőségem wmoni74@citromail.hu

Mónesz1 Creative Commons License 2019.12.01 0 0 1727

Sziasztok! 45 éves vagyok.barátkozni szeretnék barátnőt keresek. Veszprém megyei vagyok.

Szofi 46 Creative Commons License 2019.11.27 0 0 1726

Sziasztok keresem barátnőmet, 49 éves vagyok és férjnél. A facebookon Sofia Magyarné Kárics néven vagyok fent.

Professor Woland Creative Commons License 2019.11.09 0 0 1725

Soproni nő (35) barátnőt keres, lehetőleg operakedvelőt, de legalábbis gamert/cosplayert/fantasyt szerető embert. Nincs kivel moziba, teázni etc. járnom és a rokonaim nem szeretik az operát. 

 

mairetar@gmail.com

mrwhite001 Creative Commons License 2019.11.07 -1 0 1724

Sziasztok!

 

Olyan lány partnert keresek, aki eljönne velem Budapesten bulizni. Elektronikus zenei bulira szoktam járni, leginkább deephouse, minimal.

38 éves, magas, vékony, normális pasi vagyok :)

mrwhite001@hotmail.com ---> ide írj.

Kissaa Creative Commons License 2019.11.01 -1 0 1723

18 éves srackent keresek velem nagyjából egykorú (értsd 18-max22) srácot vagy lányt akivel megismernénk egymást és KIZÁRÓLAG baráti alapon néha eljárnánk szórakozni meginni valamit vagy koncertre ilyesmik

Társkeresőn kicsit merész lett volna ezt kiirni ezért írtam ebbe a topikba 

Aki szintén ilyen társat keres és megfelel a fent irtaknak írjon emailt ha gondolja 

Kissa6808@gmail.com

Nyx00 Creative Commons License 2019.10.28 0 0 1722

Sziasztok!

 

Intelligens, sajátos gondolkodású, tág érdeklődési körrel és realista világlátással rendelkező, 30-40 éves közöttiek levelét várom, elsősorban eszmecsere céljából.... nem barátot, nem társat keresek. Olyas valakit, akinek szintén igénye lenne egy érdekfeszítő, szórakoztató beszélgetésre - akár nem mindennapi témákról....

 

.... mert minden tél szívében rejtezik egy vibráló tavasz, és minden éj leple mögött ott vár egy mosolygós hajnal.

 

Üdv,

Nyx (30 feletti nő) 

/nyx.megara00(kukac)gmail.com/

Bagira70 Creative Commons License 2019.10.23 0 0 1721

Sziasztok!

 Szívesen barátkoznánk veletek. Mi egy 35 és 49 éves pár vagyunk. Ha gondoljátok írjatok az evrika8312@gmail.com-ra és akkor mesélünk többet magunkról.

Előzmény: Kerol Kerol (1714)
Zsuzsi2019 Creative Commons License 2019.10.22 0 0 1720
Sziasztok! Szívesen barátkoznék lányokkal-hölgyekkel, komoly barátság reményében. Magamról röviden: 26 éves vagyok, irodában dolgozom, koromnál jóval éretebb gondolkodású csinos lány vagyok. Budapesten a belvárosban lakom egyedül a két kiskutyámmal:) Nem drogozom, nem dohányzom, viszont alkalmanként szeretek borozni vagy koktélozni. Érdekel a divat, ezotéria, színház, mozi, opera, kirándulás stb. Ha budapesti vagy, és kb 25-35 év közötti, és szeretnél magadnak egy igazán jó barátnőt, akire mindig mindenben számíthatsz, akkor írj bátran! Szeretném leszögezni hogy nem keresem az urak társaságát, sem párkapcsolatot. Igazi barátokat keresek, mondhatni egy legjobb barátnőt. Fontos hogy Budapesten lakj, mert heti szinten jó volna találkozni. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj bátran! Előny ha fent vagy Facebookon:) Email: zsuzsizsuzsi782@gmail.com Mindenkinek válaszolok 1 napon belül! Köszönöm!:-)
Szofi 46 Creative Commons License 2019.10.13 0 0 1719

Sajnos elég sok ilyen van, esetleg ha van kedved beszélgetni akkor a karicsszofia@citromail.hu-ra írj.

Előzmény: sutte_D (1718)
sutte_D Creative Commons License 2019.10.13 0 0 1718

Szia Szofi 46!

Igen, már látom :/ Bár nem értem, hogy akkor meg miért ír hirdetést egyáltalán? 

Előzmény: Szofi 46 (1717)
Szofi 46 Creative Commons License 2019.10.13 0 0 1717

Szia, nem fog neked válaszolni 

Előzmény: sutte_D (1716)
sutte_D Creative Commons License 2019.10.12 0 0 1716

Szia Krisztaxxx!

Írtam e-mailt ☺

Előzmény: Törölt nick (1712)
Nikol1982 Creative Commons License 2019.10.10 0 0 1715

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!

 

PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK (TATABÁNYÁN ÉLÜNK)
Kisfiam 2 éves nagylányom 18 éves :)
A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen. Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet, aki szeret csavarogni, kávézni, jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivalyt aki szeretne az Életünk része lenni A dolog maximálisan komoly, nem valami rossz vicc!!! Én bízom benne, hogy a felhívásom eljut oda, ahová kell. Egy olyan embert aki egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz. Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk. Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét! Ha valaki ismer a saját környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet, aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle, vagy talán nincsenek is neki, de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék, ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!

monamano25@citromail.hu

Kerol Kerol Creative Commons License 2019.10.07 0 0 1714
Sziasztok! Most fogok Nemetorszagbol Budapestre visszakoltozni.
Olyan part keresnek akik szeretnek szorakozni, pentek vagy szombat este Neha kijarni tancolni, iszogatni, szorakozni. Het kozben kave vagy mas program. MI 43/53 evesek vagyunk, de joval fiatalabbaknak hatunk es fiatalosan elunk. Szerencse sok baratunk van, de OK Mar nem igazan jarnak szorakozni, igy hianyzik egy hasonlo stilusu fiatal vagy fiatalos par. Nyaron Horvatorszagban, a tengeren vagyunk mivel a parom horvat, igy akar ott is szivesen talalkozhatunk. Udv! 😊
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.05 0 0 1713

Sziasztok ! szivesen megismerkednénk kizárólag barátság céljából 40-50 közötti párral .Mi tatabányán élünk de távolság nem akadály,szeretünk utazni csavarogni új embereket megismerni. email:jofejpar48@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.28 0 0 1712
Sziasztok

Olvasgatom a hasonló témájú fórumokat,mert szeretnék új barátnőre lelni ,volt ahova írtam én is de nekem nincs szerencsém :/
Azt gondolná az ember hogy egy ilyen témájú csoportban mindenki ugyanzt keresi és mivel egy barát hiányzik az életéből mindent meg is tesz ezért..de sokan csak ki írják a hozzászólást de emailre már nem reagálnak vagy írnak egy bemutatkozó levelet de a válasz után már nem jön több.
Mondja meg már valaki hogy hogy gondoljátok hogy fog így barátság kialakulni?Mert próbálom megérteni de nem megy 😔


Rólam annyit röviden hogy lassan közeledek a 4. X hez sokat utaztam és költöztem az eddigi életem során de mostanra stabilan élek Budapesten ,szeretnék még hinni benne hogy van esélyem barátnőre akivel nincs rivalizálás és nem akar mindig jobb és több lenni a másiknál (sajnos van rossz tapasztalat e téren).
Hanem kölcsönösség,nyitottság és bizalom jellemzi.

De mivel nem levelező partnert keresek ezért csak akkor írj ha tényleg szeretnél megismerni személyesen is,ha van kedved telefonon is beszélni nem csak emaileket irogatni vagy chatelni,és a fotó cserétől sem riadsz vissza 😅 ...ha mindez számodra is elfogadható irj bátran :krisztaxxx206@gmail.com

Legyen szép napotok



flami1973 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 1711

Nem írtatok elérhetőséget. gold112@freemail.hu

 

Fejér megyeiek vagyunk mi is, 46 és 48 évesek. Írjatok. 

Előzmény: Mex1969 (1704)
Szofi 46 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 1710

Írtam neked emailt.

Előzmény: mono678 (1708)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!