Keresés

Részletes keresés

maszat:) Creative Commons License 2007.01.07 0 0 288
Ezt a képet muszáj megosztanom veletek...haláli ahogy cumizik a drága.
maszat:) Creative Commons License 2007.01.07 0 0 287
Gondolom most az jár a fejetekben,hogy most megakartam venni ezt a kiskutyát aki krémszínű,és a törzskönyve miatt nem jött össze.Ugyanezt a színt megkaphatnám a hazai tenyésztőknél,akik tényleg minőségi kutyikkal foglalkoznak....de ez a kiskutya egy kivétel volt.Azok a boci szemei elvarázsoltak,és nem érdekelt hogy nem fekete.De mostmár nem hagyom magam elcsábítani.
maszat:) Creative Commons License 2007.01.07 0 0 286

Sajna nem jött össze a kiskutya,ugyanis az eladó hölgy annak ellenére,hogy természetesen fizettem volna többet a kiskutyáért -mivel törzskönyvvel szerettem volna-se csináltatja meg a törzskönyvét.Pedig a szülei is törzskönyvesek,de a hölgy nem akar vele babrálni,eltudja majd adni anélkül is.Sajnálom....

Igen van pár minőségi tenyészet itthon,csak éppen honlapjuk nincs.Tőlük azért nem tudok kiskutyát venni,mert náluk nincs fekete.Az áruk szerintem 100 ezer forint körül mozog,de azok már tényleg igazi minőségi kutyák,és ez az ár teljesen korrekt.

Fruzsi a kutyusodra nagyon kíváncsi vagyok már!Remélem sikerül feltölteni a képét.

Odi meg változatlanul cukorfalat!!!

Előzmény: Timike21 (285)
Timike21 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 285
Sziasztok mindenki! Nahát Fruzsi, örülök h idetaláltál! Tök jóóóó! Edina neked is külön pussz! Tehát jól van a kutyi, örülök, majd valamikor elmegyünk megnézni! Lehet még ma, nem tudom hogy alakul! Ha leszel msnen Fruzsi, elmagyarázom a képfeltöltést! Maszat, örülök, h közelebb kerültél a kutyus megszerzési lehetőségéhez... Szurkolok nagyon, és hozzáteszem a krémszínű is nagyon gyönyörűűűű!

Mellékelek két képet, az egyiken a Dunával való első találkozás, a másik "karácsonyi őrületben való kifáradás"

Tényleg Maszat, egy minőségi kölyök kb mennyibe kerül és az országban van-e valamilyen minőségi tenyészet? Talán 1 honlapot láttam összesen...
maszat:) Creative Commons License 2007.01.06 0 0 284
Küldd át nekem a finuchy@citromail.hu-ra a képet és feltöltöm.Ha nem nagy kép.
Előzmény: Fruzsina18 (283)
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 283
Nah hát én ezt nem értem pedig feltöltöttem a képet.Valaki segítsen!
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 282
Itt van a drága!
maszat:) Creative Commons License 2007.01.06 0 0 281
Szia!Jaaaj,fekete pincsid van?Tedd csak fel a képét gyorsan!!:)))
Előzmény: Fruzsina18 (280)
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 280
Jah és majd el felejtettem képet felrakni a kis szépségemről.
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 279
Köszi Timibaba,hogy segítettél kutyut keresni és h megtaláltad a neten ezt a gyönyörű kis fekete pincsit!!!Imádjuk nagyon,nagyon!!!Borzasztóan szép és okos a kis drágám!
maszat:) Creative Commons License 2007.01.05 0 0 278

Örülök,hogy nem lett komolyabb baja Mininek!És hogy nem szegi kedvét a dolog.

Nézzétek csak...,találtam egy kutyust aki nem fekete,de még csak nem is tarka,de egyszerűen ellenálhatatlan!!Nem vettem még meg,de folynak a  tárgyalások.Szeretném megvenni,remélem sikerül.

Na,túl nagy a kép,nem tudom feltölteni.:(((

Krémszínű a kutyus és kislány.Olyan mint Sophie.

Előzmény: Edina21 (276)
maszat:) Creative Commons License 2007.01.05 0 0 277

Én most kicsit hanyagoltam a topicot,de sajna a kislányom és Én is betegek voltunk.Ill.Én még vagyok is...pedig a gyerek betegebb volt(infúziót kellett innia meg ilyenek).

Jaj,látni Sphie-kát ahogy bűvöli azt a habcsókot...a másik kutyus meg mndíg ilyen komoly pofit vág??Cuki.

Megmondom őszintén,a névmemóriám nem a legjobb,szóval nem is tudom kinek hogy hívják a kutyusát.Tudom nem tartana sokból visszaolvasni,de olllyan lusta vagyok.Bocs!!:)))

Előzmény: Zabos Tarisznya (275)
Edina21 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 276

sziasztok.Hosszú idő után végre itthon vagyok. Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek.

Nálunk sincs a kutyáknak külön ajándék. csak degeszre eszik magukat mindenféle finomsággal.

Maszat! Mini ugy vesztette el a szemét hogy állítólag verekedett egy nagyobb kutyával, de szerintem megverte valaki. De ugyanolyan életvidám ördögfióka maradt.

Timikém mikor talizunk???

puszi mindenkinek.

Zabos Tarisznya Creative Commons License 2007.01.02 0 0 275

Hát igen. Így telik a karácsony, de lassan elfogynak a habkarikák. Szerintem látszik a blökszi alakján, hogy örömmel hódol a kulináriának.

És egy jellemző fotó a fenti ebhölgy élete párjáról, Totóról. A szokásos alvós pozitúrája: a feje az asztalláb mélyedésébe helyezve és ott hortyog fülrepesztően.
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2007.01.02 0 0 274

Hasonló mosolyokat kívánok mindenkinek 2007-re! :))
Timike21 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 273
Köszönöm szépen! Majd a figyelmébe ajánlom! Örömmel hallom, hogy ezek szerint megoldódott a kutya kérdés! Remélem mielőbb sikerül... Ma mi is majdnem elcsábultunk egy szuka iránt, tündéri egyszerűen! Végül kiegyeztünk, hogy majd augusztusban, mivel először 1 kutyuval is elég lesz megtapasztalni egy külföldi nyaralást :)

EZÚTON SZERETNÉK MINDENKINEK SIKEREKBEN GAZDAD, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!!!
Előzmény: maszat:) (270)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.30 0 0 272

És még megkérnélek benneteket én is valamire:

Ha láttok eladó FEKETE vagy fekete-fehér foltos törzskönyvezett pekingit,ami eladó kérle szóljatok nekem.Kiállításra szeretnék vele járni,szóval minőségi kutyuska érdekelne és lány.

Mégegyszer puszi mindenkinek!!!!

maszat:) Creative Commons License 2006.12.30 0 0 271
Minden kedves topiclakónak kívánok EGÉSZSÉGBEN ÉS SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG 2007-ES ÉVET!A kis pincsikéknek pedig sok simagató kezet és finom falatokat,külön Sophie-kának sok-sok habcsókot!!!Esküszöm ha elküldöd a címeteket küldök neki habcsókot postán.:)))
maszat:) Creative Commons License 2006.12.30 0 0 270
Előzmény: Timike21 (268)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.30 0 0 269

Hi!

Nagyon cuki lehet Sophie!Egyem meg a kis éhenkórász szívét.Sok-sok puszit küldök neki!!

Előzmény: Zabos Tarisznya (267)
Timike21 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 268
Egyem meg, haláli lehet! Odika a szaloncukrot bűvöli, meg a nagyobb díszeket ugatja :)

Más: HA ESETLEG TUDTOK ÖRÖKBEFOGADHATÓ, FIATALABB, DE NEM FELTÉTLEN KÖLYÖK PEKINGIRŐL, VAGY PEKINGI KEVERÉKRŐL, KÉRLEK JELEZZÉTEK, EGY BARÁTNŐM SZERETNE ÖRÖKBEFOGADNI!

Köszönöm
Előzmény: Zabos Tarisznya (267)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2006.12.30 0 0 267
Sziasztok.
Nálunk nincs aji a blöksziknek, ugyanis mihelyt a karácsonyfa beteszi a lábát a házba, tudják, hogy lehet habcsókot kunyerálni. Sophie beül a fa alá és bámulja, mint valami jelenést, súlyos esetben sikongat is.
Timike21 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 266
Hűha, gyönyörűek ezek a kutyusok! Én is imádom a fekete pincsiket! Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek! Mi Odikámmal kicsit uncsizunk, de csak túlvészeljük... :) Megyünk egy picit meglátogatjuk anyumékat. Őfelsége kapott leopárd mintázatú lasztit, meg mű csontocskát, és még egy ruci várat magára... Egyébként hihetetlen, ahogy örülni tud neki... :))))) Mégegyszer mindenkinek békés ünnepeket!
Előzmény: maszat:) (265)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.24 0 0 265

Ők egy külföldi kennel kutyusai.IMÁDOM A FEKETE PINCSIKET!!!!

maszat:) Creative Commons License 2006.12.24 0 0 264

Köszike Timi!!!

Nektek is viszont!!!Pussz

Előzmény: Timike21 (262)
maszat:) Creative Commons License 2006.12.24 0 0 263

Ismerős volt nagyon Mini pofija,egy menhelyen volt ugyanilyen kutyi,de akkor nem Ő az.Akkor nagy csavargó a drága...és milyen szerencsés hogy a teherautó gázolást is megúszta.Ha nem írod,Én észre sem veszem hogy nincs meg az egyik szeme.Hogy vesztette el?:(

És,mit kaptak a fórum kis pincsikéi a Jézuskától???:)))

Remélem mindannyiótoknak nagyon jól tellik a Karácsony...nálunk kicsit unalmas.

Előzmény: Edina21 (260)
Timike21 Creative Commons License 2006.12.23 0 0 262
Kellemes Ünnepeket Kívánok Nektek...!
maszat:) Creative Commons License 2006.12.21 0 0 261
Edina21 Creative Commons License 2006.12.17 0 0 260

Szia!

Mini nem menhelyről. Mindegyikük Debrecenből való. Minit előttem tették ki egy kocsiból, én is megálltam  iután a gazdája elment és kinyotottam az ajtót, hogy adok neki vmi kaját. Erre ő egyből beugrott az ölembe. Azóta velünk van, de egy átok rossz kutya. Állandóan elcsavarog, meglátogatja a környék lány kutyáit aztán irány haza. Már elvesztette a fél szemét és agy teherautó is elütötte kiruccanásai során, de szeencsére még él.

maszat:) Creative Commons License 2006.12.16 0 0 259

Szia!Üdv a topicon!!

Nagyon kis cuki kutyáid vannak!!!Az a kis foltos nem menhelyi kutyus volt?olyan ismerős.

A kis fekete meg a legszebb!!Puszit küldök neki(és persze a többinek is):)))

Előzmény: Edina21 (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!