Keresés

Részletes keresés

CNN Creative Commons License 2009.11.05 0 0 4386

Resident Evil forgatási képek:

 

http://www.w-miller.net/gallery/thumbnails.php?album=422

 

Ha már más téma nincs... ;-)

CNN Creative Commons License 2009.10.25 0 0 4385

Igen, ismerem a véleményedet. ;-) Egyébként ma megint találtam egy "cikket" Went identitásáról, de nem is érdemes linkelnem, mert hasonló a múltkorihoz. Bezzeg ha velem mutatkozna, akkor megszünnének az efféle pletykák. LOL

 

Általában én is jónak tartom a magyar szinkront. A legutóbbi résznél annyira nem vettem észre, hogy mit fordítottak rosszul, de lehet, hogy azért, mert félig aludtam rajta. Hiába, későn van.

 

Igen, pénteken lesz. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4377)
CNN Creative Commons License 2009.10.25 0 0 4384
Szerintem is a 2.-nál le lehetett volna zárni a PB-t. Heroes későbbi évadok színvonaláról meg nem tudok nyilatkozni, mivel nem láttam. De összességében a stílus, meg a szereplők miatt nekem inkább a PB. ;)
Előzmény: mindenki senkije (4376)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.24 0 0 4383
lehet, félreérthető voltam, szal a lényeg, h neked kell lépned az új jelszó érdekében
Előzmény: BitterSweetSymphony (4382)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4382

remek...már előre várom...

(már azt hittem én vagyok ennyire balfax megint, h a legegyszerűbb alkalmazásokat sem bírom használni:-)

Előzmény: mindenki senkije (4381)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4381
nem, nem lettél, volt ott valami gebasz, mindenki új pw-t kapott, én is, de amíg addig eljutottam, na az az ajjjajjajajjj
no mindegy, majd meglátod :)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4380)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4380
most ironizálsz, vagy arra célzol h ki lettem baxarintva?
Előzmény: mindenki senkije (4379)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4379
ajajajajajajjjj... ez a jelszó probléma ez nem lesz egyszerű menet...
Előzmény: BitterSweetSymphony (4378)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4378

Inkább itt offolok: Heroes topikbeli postodat olvastam, köszi a tanácsokat. Nem tudok belépni a bg-re, jelszóproblémáim vannak:-). Ha majd sikerül, elolvasom az ottanit is.

Előzmény: mindenki senkije (4376)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4377

Ó, sztem Shakespeare nem vette annyira komolyan önmagát:-)

 

Tudod mi a véleményem Went "identitásáról"...Majd pár év múlva, ha jön a coming out, megtárgyalhatjuk itt a topikon:-))

 

Konkrétan a legutóbbi rész fordítására gondoltam. Ennyire nem szokott szar lenni. Sőt. Én általában jónak tartom a magyar szinkront, a mainstream vélemény ellenében. De ezt most nagyon elszúrták, sokszor a jelenet hatása vagy a szöveg értelme látta kárát. Pedig ezt a részt még bírtam is, pl amikor Genyanyut végigvonszolja a kicsifia a padlón a kádig, az egy jó kis jelenet...pláne annak fényében, amit anyuról mi már tudunk:-) 

És persze, nézem, nézem én is...:-) (Ne feledjük, ezúttal pénteken lesz...(?))

Előzmény: CNN (4374)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.21 0 0 4376
Valoban. Az elso evadok voltak a legjobbak. Es a PB elso tenyleg jobb volt, mint a Heroes elsoje. De osszessegeben nalam a Heroes a nyero. A PB a masodik utan kuka... A Heroes meg meg most is "mentheto" kategoria.
Előzmény: CNN (4375)
CNN Creative Commons License 2009.10.19 0 0 4375
Szerintem sem kellene több évad. Heroes-ból is az első évad volt a valamire való. De a két sorozat közül nekem még mindig inkább a PB, a hülyeségeivel együtt is. :-)
Előzmény: mindenki senkije (4373)
CNN Creative Commons License 2009.10.19 0 0 4374

"hm, akkor módosítani kellene a címet...mondjuk Romeo és Julian...vagy Romeo és Julio...vagy Rómeó és János:-)"

 

:DDD

 

Ez jó, csak szegény Shakespeare forogna a sírjában. ;-)

 

Most már tényleg kíváncsi vagyok Went identitására. Szerintem pár éven belül ki fog derülni (ha tényleg meleg, addigra talán vállalni is fogja). De végülis az ő dolga, annak meg csak örülök, ha a paparazzik nem zaklatják annyira (vagy csak nincsenek eléggé résen :D).

 

A legutóbbi rész magyar fordítására gondolsz? Vagy úgy általában? Néha én is észreveszek ilyeneket, ettől függetlenül persze továbbra is rendületlenül nézem. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4371)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.16 0 0 4373
hát, ja
illetve még nem lehet tudni, de elég "nagy forma" :)
a harmadik évad? noja, valahogy ez a heroes nagyon nem tudja, h merre tartson
ez a negyedik is már megint egy új irány
végülis el lehet vele lenni, sylar nagy király, meg most az ex-t-bag is, de szerintem több évad inkább nem kéne...
Előzmény: CNN (4353)
BBéci Creative Commons License 2009.10.14 0 0 4372
 Is, meg számos egyéb okból.
Előzmény: Aragorn83 (4370)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4371

bár nálam még mindig lehetne Rómeó. :-D

 

hm, akkor módosítani kellene a címet...mondjuk Romeo és Julian...vagy Romeo és Julio...vagy Rómeó és János:-)

 

Tényleg röhej volt, h hirtelen kiírták, h ezentúl pénteken adják a retken. Nem látok semmi logikát ebben a műsorpolitikában.

A másik, ami röhej volt, az a magyar fordítás...nemtom ki csinálta, de siralmas volt...egy általános iskolást már lecsesznének magyar órán ilyenekért...

Előzmény: CNN (4368)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4370
No az ilyen húzásokért kell leszokni a gyatra szinkronos tévés verzióról... ;-)
Előzmény: Artúr Doki (4367)
CNN Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4369
Na már megijedtem, hogy levették a műsorról, de látom, csak átpakolták máshova. :-)
Előzmény: Artúr Doki (4367)
CNN Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4368

Valahol azt nyilatkozta, hogy nem fog benne játszani, csak ennyit tudok. Én sem bánom egyáltalán.  ;-)

 

Talán nem véletlenül Paris szerepét kapta. Azt megértem, ha nem a főszerepet osztották rá, bár nálam még mindig lehetne Rómeó. :-D

Előzmény: BitterSweetSymphony (4364)
Artúr Doki Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4367
Látom már.
Next episode:okt. 30-péntek.
röhej.
Előzmény: Artúr Doki (4366)
Artúr Doki Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4366
Úgy néztem ma(hétfőn)van aktuális rész,aztán...
Jövő hétfőn,meg aztán hétfőn sincs a program szerint Szökés.
Vajh átkerült máskorra,vagy egy kicsit még húzzák a tv nézők idegeit...
Mert asszem még van kb 5 rész...
BBéci Creative Commons License 2009.10.08 0 0 4365
 A kaptárral pontosan így voltam én is. Itt pihen a merevlemezemen 1080p változatban, nincs szívem letörölni.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4361)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.08 0 0 4364

Bioshock szerencsére nincs

 

Generale nincs vagy őt rúgták ki belőle? Na nem mintha bánnám.

 

Rómeó és Júlia valamelyik változatában Went volt Paris. :-)

 

Miért pont Paris? Ő a legjellegtelenebb szereplő:-)

Előzmény: CNN (4363)
CNN Creative Commons License 2009.10.07 0 0 4363

Hát igen. Bioshock szerencsére nincs, vagyis úgy tűnik, hogy abban nem Went fog szerepelni, de ez sem sokkal jobb. :-S Meg nem is nagyon tudom elképzelni egy ilyen szerepben, valami testhezállóbb kéne.

 

Hamletről az ugrott be, hogy egyszer olvastam, a Rómeó és Júlia valamelyik változatában Went volt Paris. :-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4361)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4362
Ne! *szörnyűlködik* Csak ezt ne!

Kaptár... Ettől a magyar címtől még a hideg is kilel. Valami agyhalott zombi adta ezt neki... :(

Világ híres játék és erre nemhogy meghagynák a címet valami épkézláb magyar alcím mellé, vagy akkor egy az egyben lefordított címet adtak volna neki: A bennünk élő gonosz...
Előzmény: BitterSweetSymphony (4361)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4361

Azt hallottad, hogy a legújabb munkáját a Resident Evil vagy valami ilyesmi című horrorfilm 4. részében kapta? Azt hiszem, ez ugyanaz, ami magyarul A kaptár néven futott.

 

Nem hallottam - eddig. Ó boldog tudatlanság!:-)

A kaptár c. filmből kb. 20 percet néztem, mivel egy jóbarátom rávett, h nézzem vele, merthogy ezt a filmet ő mennyire szereti. Hát, én nem szerettem:-)) Úh mondtam is neki, h meg ne haragudjon, de ezt inkább ne erőltessük.

Szóval lehet, h akkor lesz vmi, amit még Went miatt sem leszek képes végignézni...Miért nem tud vmi normális filmben szerepelni? Ha estonkácsör-félék kaphatnak szerepeket, akkor ő miért nem? Értem én, h a Hamlet címszerepére nem őt castingolják, de hogy Kaptár 4...ójajnekem:-)

Előzmény: CNN (4360)
CNN Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4360

Oké, rendben. ;-)

 

Szegény Went, mindig vagy cikizik, vagy szót sem ejtenek róla. :-S LOL

 

Azt hallottad, hogy a legújabb munkáját a Resident Evil vagy valami ilyesmi című horrorfilm 4. részében kapta? Azt hiszem, ez ugyanaz, ami magyarul A kaptár néven futott.

Előzmény: BitterSweetSymphony (4359)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4359

Köszi:-) Nem tudom h szabad e, de inkább ne kockáztasd ezért a virtuális identitásod:-) Letöltöm majd a napokban, aztán kivesézhetjük.

 

Ja, valamelyik magyar adón láttam, h mostanában leadják (leadták?) a Human Staint. (És a műsorújságban minden főszereplőt felsoroltak, csak Wentet nem:-))

Előzmény: CNN (4357)
CNN Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4358
Igen? PB 4. évad első fele tetszett, úgyhogy akkor talán Heroes s3 is bejönne... Na majd ha eljut a tv2-re, belekukkantok. ;-)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4356)
CNN Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4357

Wow, de jó. :-D Rég voltál már, hiányoltalak is. ;-)

 

11. évad 1. rész, és az SVU alcímű Law&Ordert keresd (azt hiszem, ebből is háromféle van, mint a Helyszínelőkből). Linket is tudok adni, ha nem akarsz keresgélni (itt szabad, vagy ki fognak tiltani a modik? :-D).

Előzmény: BitterSweetSymphony (4355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!