Keresés

Részletes keresés

James..B Creative Commons License 2016.07.27 -2 0 1145

Bepalizni? Te nem csak apukám műtétjével vagy teljesen mellékvágányon szándékosan, de úgy látom értelmezési gondjaid vannak mindenhol! D3 vitaminról beszéltem egy topicban, tehát az lett volna a lényeg és annak hatásossága és ott szóltál rám, hogy nem válaszoltam, hogy mi az a táplálék kiegészítő, amit apukám fogyasztott... Arra válaszolva küldtem el neked a levelet, amit voltál szíves megosztani a fórumon. Igaz, hogy nem csak a nevét írtam le, hanem kicsit több információt és megadtam, hogy hol olvashatsz még érdekességet róla. Szó nem volt rendelésről, szó nem volt becsapásról, nem is kellett volna válaszolnod se ott, se a fórumon. Próbáld értelmezni a körülötted történteket!

Előzmény: teerted (1133)
James..B Creative Commons License 2016.07.27 -2 0 1144

Megsúgom, hogy ahhoz kevés vagy, hogy ezt a terméket kivonasd a forgalomból! Egyébként, ha visszanézed mindig más nevezte nevén a terméket, nekem nem kellett, mert megtettétek helyettem. Remélem hoztam egy kis színt az életetekbe, mert látom, hogy itt nem megoldást kerestek, hanem addig fórumoztok, amíg az orvosi kezelések engedik és csak gyógyszereket és szenvedéseket osztotok meg egymással! Nem is akartam más néven regisztrálni, hiszen azt szerettem volna, ha mindenki tudja, hogy mindegyik én vagyok, hiszen folyamatosan kizártak... ezt nem is értem, hogy miért csak engem... Mindenki más írhat minden aljasságot, sőt az a természetgyógyász is elég cifra levelet írt -mondjuk nem csodálom- de őt sem zárták ki...

Engem nem kell leleplezni, mert senkit nem akarok átverni! Ha autószerelő fórumban lennénk, akkor a Metabondot is ajánlanám, mint csodaszer a motor- és váltóolajba, 2001 óta használom és tökéletes... Na az autószerelők többsége pont így reagál, mint ti a táplálékkiegészítőkre...

 

  Talán egyszer, ha megélitek belátjátok, hogy milyen nevetségesek voltatok itt a fórumban.

Előzmény: teerted (1142)
Csincka Creative Commons License 2016.07.27 0 1 1143

Kizárólag a moderátor tud hozzászólást törölni.

Attól még mindegyik megmarad, nem vesznek el, bizonyítékként visszakereshető, csak a topikban nem olvasható.

 

Előzmény: teerted (1141)
teerted Creative Commons License 2016.07.27 -1 2 1142

A rákos betegeket átverni akaró sárkányfű-árusok ellen úgy próbálunk védekezni, hogy nyilvánosan leplezzük  le őket. Az írásaik stílusa alapján akkor is felismerhetők, ha eltűnnek, majd később más néven folytatják nem éppen áldásos tevékenységüket. A hozzászólásaikat a hatóságok (ÁNTSZ, GVH, stb.) bizonyítékként kezelik, tehát eljárhatnak ellenük. Egy 'azarafael' néven fórumozó által reklámozott rákgyógyító gyógyközpontot úgy siketült "eltüntetni", hogy a tisztiorvosi szolgálat a hozzászólásai és az érintett intézmény honlapján található tartalom alapján bizonyítottnak tekintette a kuruzslást.

 

A James B. által reklámozott SOUL elnevezésű terméket is ezen a módon akartam "kivonatni a forgalomból", de a moderálás eredményeképpen eltűnt a bizonyítékok egy része. Ha kedvenc topiktársunk és kísérője egy kicsit nagyobb fantáziával képes lesz elszakadni a bondos nickek választásától, akkor elölről fogják kezdeni a tevékenységüket.

Előzmény: Csincka (1137)
teerted Creative Commons License 2016.07.27 -1 0 1141

Azt honnét tudhatja egy fórumozó, hogy egy eltűnt hozzászólást a moderátor törölte?

Előzmény: Csincka (1137)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1138

Zűrös nap volt...

Előzmény: Csincka (1137)
Csincka Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1137

Innen, csak töröltem az eredetit.

Viszont törölt hozzászólást tilos visszamásolni.

Előzmény: Törölt nick (1136)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1136

Ez honnan van? :))

Kapanyél a számból?? Na ez jó. Még ha az írta volna, hogy damil a lábamból! :))

Csincka Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1135

Nem, mi csak a fórumon történtek alapján intézkedünk.

Az email az a privát területed.

Előzmény: teerted (1133)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1134

Haggyad má - elmúlt! :))

Előzmény: m.é.k.2014 (1130)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -1 1 1133

Érthetem ezt úgy, hogy ha valaki a megadott emilcímere küldött elvélben akar bepalizni, akkor Ti ebben is tudtok segíteni?

Előzmény: Csincka (1128)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1132

Az előbbit természetesen v.krysznek címeztem.

Előzmény: m.é.k.2014 (1130)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1130

Ha megadnád az intézményt, ahol dolgozol, és hozzá legalább a szakterületedet, hogy elkerülhessen mindenki, akinek kedves az élete, azzal bizonyíthatnád igazán az elhivatottságodat. Nagy szolgálatot tennél a betegtársadalomnak. Ahhoz képest, hogy három éve regisztráltál, sajátos, hogy csak pont most és pont itt, ebben a marginális topikban éreztél ellenállhatatlan késztetést arra, hogy aktívan beavatkozz. És itt és most is csak azért, hogy ocsmányul mocskolódva leteremts mindenkit, aki nem hagyja magát kifosztani jamesbond által. Emiatt támadt az a kósza ötletem, hogy te lehetsz jamesbond CT-operátor felesége (már régebben hivatkozott egy CT-s feleségre). Ugyanis ahogy itt más sem, én sem vennék rá mérget, hogy tényleg orvos vagy, ami a hozzászólásaidat illeti ugyanis, hát izé... remélem, hogy nem vagy az... és akkor lehet, hogy jamesbond sem ügyvéd. De ez legyen a legnagyobb bajunk.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1129

Mondjuk igazad van, de egy kis csépelés sokszor vérpezsdítően hat, különösen egy olyan kötözködő és trágár nicknek, mint amilyen én vagyok....( tapasztalhattad.)

Előzmény: Csincka (1128)
Csincka Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1128

Nem.

De erre való a moderátori topik, hogy ott jelentitek, és a modi majd elrendezi.

Nem itt csépelitek egymást.

Előzmény: teerted (1126)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1127

De hallottam....szép este volt! :))

 

Az különösen tetszett, amikor azt írta egy hsz-ben, hogy a kemoterápia alatt olyan táplálék kiegészítőket kell szedni - mivel a kemo az egészséges sejteket is roncsolja - ami regenerálja a sejteket??!!

 

Szerintem ez nem orvos, különben tudná, hogy kemo alatt nem szedünk sejt regenerálót, ugyanis az nem tesz különbséget a rákos és más sejtek között, tehát a rákos sejtet is regenerálja!! Kizárólag olyan gyógyszer szedhető, ami a speciális sejteket regenerálja ( pl. Binocrit a vörös vt. és a hemoglobin reprodukálására. Ugye csak ugratsz, hogy ezt a bakit nem szúrtad ki? :))

Előzmény: teerted (1122)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -1 0 1126

Ezt úgy érted, hogy hagyjuk szó nélkül, ha valaki át akar verni bennünket, rákos betegeket?

Előzmény: Csincka (1117)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1124

Ok. Jogos. Viszont tartok tőle, hogy ő lesz ennek a forum csoportnak a " Bütyökje " - gondolom érted. :))

Előzmény: Csincka (1117)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1123

Ja, tényleg! Kedves figyelmesség ez tőled.

Előzmény: teerted (1121)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -1 0 1122

Orvosi végzettségű természetgyógyászról még nem hallottál?

Előzmény: Törölt nick (1119)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -1 0 1121

Keresnie sem kell, én ugyanis már pontosan megadtam a másik topikban, hogy hol található a tiltás.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140401185&t=9219736

Előzmény: m.é.k.2014 (1118)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -1 0 1120

Ebből a hozzászólásodból elég világosan kitűnik, hogy - szerencsére - Te nem vagy rákos beteg. Tudod, egy idő után, főleg ha már legalább egyszer átverték, az emberben felmegy a pumpa, amikor, kizárólag népi legendákkal "bizonyított" csodaszerekkel akarják lehúzni. Valahol már írta, hogy az okosabbja észreveszi, ha "lebukik" és eltűnik egy időre.

 

James Bondunk termékére már felhívtam Kanpulyka figyelmét. Ő írja az Ezisgyógyítsa - Altenatív rákgyógyítás minden mennyiségben c. blogot. Remélem, utánanéz ennek a sárkányfűnek is, és tollhegyre, pontosabban billentyűzetre tűzi ezt is.

 

https://rakgyogyitok.wordpress.com/author/kanpulyka/

 

Ui.: Megjegyzem, nem nagyon bánnám, ha James Bondunk perre menne, a tárgyalások ugyanis nyilvánosak.

Előzmény: Törölt nick (1114)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1119

Az az orvos, aki sárkányfű árusokat pártol, nem orvos! Kérdezz meg itt bárkit erről!

Ezért szóltam be neked és nem másért. Félned nem kell, de biztos holnap korán kelsz, ideje feküdnöd...

Előzmény: Törölt nick (1114)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1118

"Hitelrontást se lehet elkövetni azzal, ha egy termékről azt állítom, hogy nem hatásos." Vagy ha mégis, már jelenthetik is fel a gyártó-forgalmazó amerikai céget, lásd alant. De ki hitte volna, James B.-ről, BondiBondról vagy kiről, meg még egy neve volt, hogy ügyvéd? Ehhez képest nem tudja, hogy szigorúan szankcionálja azt a törvény, aki (ráadásul az ősforrás ellenkező állításai ellenében) rákgyógyító hatást tulajdonít egy étrendkiegésztőnek, úgy forgalmazza azt. Biztosan gyorsan megtalálja a jogszabályt, ha felhívják rá a figyelmét. Meg arra is, hogy ők követték el a személyi adatokkal való visszaélés nevű bűncselekményt vagy mit. De közben rájöhetett jamesbond, hogy szorul körülötte a hurok, mert mintha kitörölte volna magát...

 

Testimonials: http://www.myrainlife.com/energie

 

"So, he brought us over 2 packets and I took one and I am here to tell you that I experienced immediate results in my joints. I was just amazed that it could happen that quickly. I had my flexibility….”*

 

"*These statements have not been evaluated by the Food & Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease."

Előzmény: Törölt nick (1109)
Csincka Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1117

Fejezzétek be a személyeskedést!

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 1 1116

a trágárságod, meg a te névtáblád..ez alapján is veszünk komolyan:)))

Előzmény: Törölt nick (1113)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 1 1115

nem kezdtem ki  veled..nem is szóltam hozzád..te tetted, másoltam is..és most nagyon megijedtem redőrúr :)))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (1113)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 1 1114

átlag emberként irt.. nyilván rosszul fogalmazott.. az ilyen papillomáknál azt mondják műteni kell mert rosszindulatú..mert így fogalmaz egy orvos.. de a rosszindultúak közül is az amit levesznek és nem megy tovább, ezért az előszoba..ha minden betegnek előadnánk az onkoteamos megbeszélést, értenél vmit??? nem.. azt érted amit elmagyaráznak.. sajnos van internet és mindenki lassan okosabb mint az orvosa. sajnálom, hogy ez a topic elment ebbe az irányba itt ti nem magyarázatot és segitséget vártok,csak élvezitek ha beleköthettek bárkibe.. van egy példa.. ha neked mint orvos úgy beszélnék hogy nem érted, nyilván nem támadnál hanem megkérdeznéd miről is van szó.. én azt gondoltam itt is felnőtt intelligens emberek vannak akik örülnek ha tapasztalatokat oszthatnak..hallanak az új gyógymódokról stb.. de ez itt nem kell..csak a másik lehurrogása..nem alkotok tovább vélemény, már ez is sok idő volt amit feleslegesen itt töltöttem veletek..csak sajnálni tudom.. jobbulást mindenkinek..

 

Előzmény: teerted (1110)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1113

A " védenced " viszont alant kiírta a teljes nevem, amire viszont én nem adtam neki felhatalmazást....

Rendőrtiszti főiskolát végeztem, elég jó eredménnyel és nagy bűnügyi gyakorlatom volt, így kapcsiból meg tudom neked mondani, hogy teérted nem követett el semmit, de nyugodtan próbálkozzatok. 

Igen rohadtul kötözködő és trágár is vagyok, vagy 12 év kemény pol forumos tapasztalattal, szóval jóval kezdtél ki, gratulálok, bátor ember vagy....

Előzmény: Törölt nick (1112)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1112

nyilván én sem tudom megtalálni az adataidat.. de mindegy.. a nicknév egy adott oldalon mint a sajátod..hitelrontás..rágalmazás..de gratula a te diplomádhoz is..

Előzmény: Törölt nick (1109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!