Keresés

Részletes keresés

friss szél Creative Commons License 2018.04.13 0 0 211057

Szia! Az emailom elérhető...

Előzmény: hwfttL77 (211045)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.04.13 0 1 211056

Nem értem miért vagy ilyen ellenséges Ábrahám fiaival szemben

Csak mert a Biblia szerint nem ezt a földrészt jelölte ki nekik az Úr.

Meg van írva pontosan, hogy melyikek.

Vívják tovább a csatájukat a sivatagban egymással vagy a zsidókkal.

Nekünk magyaroknak miért is kellene mindig, minden sz@rba belekeverednünk?

Előzmény: llang-ilang (211044)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 0 1 211055

Élményvallás...

Előzmény: -Gilmour- (211054)
-Gilmour- Creative Commons License 2018.04.13 0 2 211054

Igen,vagy IT-nek hazudott,az érzelmeket felkorbácsoló utána a tagokat a tömeghipnózisba kergetett rendezvényen.....

Ilyen tudatállapotban mindent belelehet masszírozni az elmébe,tudatba.

Ezért ragaszkodnak  kézzel-lábbal hadonászva a tényeket semmibe véve a maguk választotta hamistanításokhoz.

Előzmény: Eklatáns Béla (211053)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 0 3 211053

"Istentiszteletnek nevezett rendezvényeken"

Pontosítanék: istentiszteletnek gúnyolt összeröffenések...

Előzmény: -Gilmour- (211051)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 0 1 211052

Igen, ez jellemző a népegyházasodásra: puntó dokinál is egyre gyakrabban visszatérő érv(!), hogy ő olyan nézetet hangoztat, mi sokmillió keresztény (értsünk alattuk bárkiket is) hittétele széles e világon (értsd: széles körben elfogadott), míg az enyim egy "gyanús" kisebbség meglátása csupán...

Előzmény: Baráth Endre személyesen (211050)
-Gilmour- Creative Commons License 2018.04.13 0 3 211051

"Sándor mint pásztor ezt a dolgot véleményem szerint helyesen látja."

Pontosítanék.

N.S., mint hamistanító,képmutató álKrisztus-követő,egy újabb hamis mozgalom vezetője, aki az álkereszténység egy jelentős figurája,(bohóca) aki mindig is a az aktuális hatalmat szolgálta ki és most is ezt teszi,azt csinálja pofátlan módon manipulálva a NAÍV tagokat az Istentiszteletnek nevezett rendezvényeken, amit mondanak neki.

Nem kell elmenni a hitgyülekezete nevű agymosodába,hogy azokkal a dolgokkal tisztában legyünk,amik körülöttünk zajlanak.

.

Előzmény: Kútásóóó (211042)
Baráth Endre személyesen Creative Commons License 2018.04.13 0 1 211050

Szomorú volt olvasnom nemrég, amikor egy HGY-s azzal védte a HGY-t a világiak előtt, hogy "mi nem vagyunk szekta"...

A szekta mai jelentése igazából az, hogy a tömeg/csordaszellem mit ítél szektának... Ez nem feltétlen jelent rosszat, de jót se.

De a világtól venni megerősítést, hogy "mi nem vagyunk szekta", hát, szomorú dolog...

Előzmény: hegefeco (211048)
vfo Creative Commons License 2018.04.13 0 2 211049

"És igyekezzetek a városnak jólétén, amelybe fogságra küldöttelek titeket, és könyörögjetek érte az Úrnak; mert annak jóléte lesz a ti jólétetek."

Puntókám, ez nem politizálás, hanem gazdasági tevékenység, ha jobban megfigyeled az eredeti szöveget. Ha azt nem érted, inkább maradj csöndben.

Arról nem is beszélve, hogy a saját országunkban nem vagyunk sem fogságban, sem rabságban, így a saját országunk ügyeit mi magunk intézzük, mert a miénk.

Előzmény: puntooo (211028)
hegefeco Creative Commons License 2018.04.13 0 2 211048

A magyar vallásszabadsági törvények jelentősége az egyházi és gyülekezeti kereszténység, valamint az állam életében.
Írta Dr. Kiss Ferencz orvos, egyetemi magántanár. Budapest, 1927. 
"Tehát a IV. században az államhatalommal való első szövetkezés által vált kétfelé a szervezett, vagy egyházi és a nem szervezett, vagy gyülekezeti kereszténység. Ezen történelmi tények megdönthetetlenül bizonyítják, hogy az első vértanúk gyülekezeteinek ezen utódai bensejükben már lényegesen el voltak változva elődeikhez képest, annyira, hogy össze tudtak szövetkezni ugyanazon pogány hatalommal, mely őket egy nemzedékkel előbb még véresen üldözte. Sőt — mint ezen történelmi események nemcsak külsőleg szövetkeztek bizonyítják össze ezen üldöző hatalommal, hanem annak üldöző szellemét is átvették és gyakorolták. Ezen első üldözéstől fogva az egyházi kereszténység soha nem szűnt meg a mai napig ellensége lenni az ősi, gyülekezeti iránynak, melyet közös néven szektáknak (leszakadtaknak) nevez."

Előzmény: hegefeco (208432)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 0 0 211047

:-)

Előzmény: llang-ilang (211044)
menora Creative Commons License 2018.04.13 0 3 211046

https://youtu.be/G3qEgG-tLPM

2:26-tól különösen ajánlom figyelmedbe.

Előzmény: Kútásóóó (211036)
hwfttL77 Creative Commons License 2018.04.13 0 0 211045

Friss szél!Megpróbálom mégegyszer hátha...van esetleg valamilyen privát elérhetőséged?

Előzmény: hwfttL77 (210976)
llang-ilang Creative Commons License 2018.04.13 -1 2 211044

Nem értem miért vagy ilyen ellenséges Ábrahám fiaival szemben hiszen sok kérdést ugyanugy láttok. Tudud, ők is sok feleséget tartanak, akiknek persze nem sok szavuk van. Egy nő értéke tevékben is kifejezhető (mennyivel egyszerűbb már igy az élet, tudja az ember lánya mennyit ér). Bár a liberalizmus fertője oda is bekuszott mert néhol már az asszonyállat is vezethet autót, persze az ura irásos meghatalmazásával-na de akkoris... 

Előzmény: Kútásóóó (211042)
llang-ilang Creative Commons License 2018.04.13 -1 2 211043

"már nem mernek este futni menni" 

Akkor milyen lehet futni egy olyan országban ahol a teljes lakosság muzulmán? :) Elmondom neked, olyan mint végigfutni a Petőfi uton és a parknál visszafordulni. 

De elfelejtettél a legfontosabbra reagálni:

"Ha József nem foglalkozott volna politikával, nem is tudom mi lett volna a Názáreti Jézussal"

Puntó atyafi szerinted is foglalkozott József politikával?

Előzmény: puntooo (211027)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.04.13 -2 0 211042

Az első generációs bevándorlók beilleszkedésével is komoly gondok vannak;

Khámi vérvonalon végig haladva a Biblián vagy a történelmen, származott-e, bármiféle áldás abból ha valahova betették a lábukat? (akárhány generációs is)

Esetleg ha megtérnek, újjászületnének felvennék a keresztény hitet, erkölcsi mentalitás, kultúrát,

de erre való hajlandóság ő bennük nincsen Megáltalkodtak.

Ők akarnánk ránk kényszeríteni a maguk térítő vallását.

Sándor mint pásztor ezt a dolgot véleményem szerint helyesen látja.

Nem szabad beengedni a farkast a bárányok közé!!!

Ilyet csak egy tudatlan van nagyon gonosz vezető tesz.

Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 -2 1 211041

Tehát jól mondtam: te szó szerint veszed a 144 ezeres számot, akárcsak a hibbant jahovisták, dokikám, noha az Ige szerint az egy megszámlálhatatlan sokaság, valamint te két különböző konglomerátumnak tekinted őket, akárcsak a buggyant jahovisták, noha az épenhogy egy...

Előzmény: puntooo (211023)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 -1 2 211040

Ezt mondtam én is, hogy az nem érv, de eme hsz-odat is mínuszolta zsigerből az agymosottka...

:-)

Előzmény: llang-ilang (211019)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.04.13 -1 2 211039

"korábban meg miért azt állítottad -szintén gúnyolódva-hogy a feltámadottak fognak meghalni a nyomorúság végén..."

Lécci, adjál mán egy hsz. számot, dokikám...

"Zak 12:10 A Dávid házára és Jeruzsálem lakosaira pedig kiöntöm a kegyelemnek és könyörületességnek lelkét, és reám tekintenek, akit átszegeztek, és siratják őt, amint siratják az egyetlen fiút, és keseregnek utána, amint keseregnek az elsőszülött után."

Hiába kopizgatsz ósz-i Izrail-profeciákat, mivel mán számtalan nehányszor igazoltam, hogy az apostagok sem szó és test szerint magyarázták azokat, tehát kímélj meg attól a továbbiakban, hogy a fél ÓSZ-et bekopizod, dokikám...

"Itt önhatalmúlag kiemeled a "mindnyájukat", de akkor az özönvíz is meg fog ismétlődni? Meg a bárka?"

Ép te mondád, hogy "egy hasonlatban nem kell mindennek megegyeznie". Vagyis nyalván a hibbant hitgyüliseken és a buggyant jahovistákon kívül az épelméjűek értik, hogy eme "hasonlat" szerint nem az Özönvíz fog megismétlődni és nem a bárka, hanem az, hogy ugyanazon erkölcsi állapotok lesznek Jézus parúsziájakor és uyganúgy két részre oszlik a társadalom, mint az Özönvíz idején: igazakra és hamisakra. Az igazak megmenekülnek (ők az elragadottak, a bárka lakóival párhuzamban), a hamisak pedig MIND elpusztulnak (ők a bárkán kívüliek párhuzamai). Nincs harmadik csoport! Dehát úgy látszik, kevés ahhoz még egy orvosi diploma is, hogy egy ilyen egyszerű példázatot megértsen az ember, ha a hitgyüliben lúgozzák vidám vasárnapról vasárnapra az elméjét. Épily' nehéz fölfogni agymosott hitgyülisként, hogy az elragadtatás és  Jézus elgyövetele elég nehezen lesz Left Behind-szerűen "titkos", amikor ellátszik az, mint a villámlás napkelettől-napnyugatig, dokikám...

"Ha elfogadnád az (általam is leírt) menetrendet"

Ép az apostagok nem fogadják el az agymosott hitgyülis "menetrendet", mivel ép ők nem értelmezték szó és test szerint az ósz-i Izrail-profeciákat, mint azt mán számtalan nehányszor igazoltam, dokikám...

"Ismét jelzem, hogy ezt a Hitgyülitől teljesen független keresztény gyülekezetek ezreiben ugyanígy értelmezik!"

Ismét jelzem, hogy attól mert sokan vallják a hazugságot, attól az még hazugság, és ezt a hazugságot a legmarkánsabban valóban a pünkösdi-karizmatikus agymosottak (Mo-on a hitgyülisek)  képviselik, dokikám...

Előzmény: puntooo (211022)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.04.13 0 0 211038

De képzeld,hogy ugyanúgy megmaradtam Istenben hívőnek,lerázva a sok szemét hazug hamistanítást amit a hitgyüliben pakoltak rám.

Római Katolikus nevelést kaptam, ahol több évet töltöttem el mint a Hit Gyülekezetében.

Ott az volt talán a legelső legfontosabb parancsolat:

A Katolikus Egyházon kívül, üdvösség nincs.

Minden rendben ment míg egy haladó gondolkodású pap megkérdezte tőlem, hogy mennyit szoktam egy nap Szentírást olvasni.Adott egyet és itt kezdődött el az "eretnek pályafutásom" Az Isten gondviselésének köszönhetően a Budaörsi gyülekezetbe kerülve és a Egyházból kirúgva: "szektás lettem".Idővel új parancsolatot kaptam:

A Hit Gyülekezetén  és a Német Sándoron kívül márpedig üdvösség nincs.Hát nagyon reménykedem benne, hogy mégis csak van, mert ha már a szektákban sem nézik jó szemmel ha valaki az Isten Igéjét hangoztatja, és onnan is kicseszik az embert, akkor mi lesz vele?Tetszik a Hobónak az a száma amikor a Bill azt énekli:"árulók és eretnek sem bíztak meg bennem..." Az egyházak tényleg olyanok mint a nő, kétszer örül nekik az ember.Egyszer amikor magába, fogadja az embert másodszor, amikor tovább küldi...

És találtam egy dolgot, mely keservesb a halálnál; tudniillik az olyan asszonyt, a kinek a szíve olyan, mint a tőr és a háló, kezei pedig olyanok, mint a kötelek. A ki Isten előtt kedves, megszabadul attól; a bűnös pedig megfogattatik attól.Préd. 7, 26

Előzmény: -Gilmour- (211037)
-Gilmour- Creative Commons License 2018.04.12 0 1 211037

Egyenlerőre az agymosottak táborát erősited!

Sajnos.

De kívánom,hgy minél előbb felébredj a csipkerózsikaálomból,és csak egy jó tanács.

Ne a berögzött belédvert szöveghez ragaszkodj,hanem próbálj meg a hitgyülin kivül gondolkozni.

Bevallom, nekem sem sikerült, mert nekem is idő kellett míg rájöttem,hogy jó nagy átverés részese vagyok.

De képzeld,hogy ugyanúgy megmaradtam Istenben hívőnek,lerázva a sok szemét hazug hamistanítást amit a hitgyüliben pakoltak rám.

Sőt!

Még jobban,hisz őszíntébb lettem önmagamhoz! (is)

Sok szerencsét.

Isten áldjon!

Előzmény: puntooo (211030)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.04.12 0 0 211036

Stuttgart környékére véglegesen kiköltözött magyar nővel, ő azt állította, hogy semmilyen veszélyérzete nincs a migránsokkal kapcsolatban.

Azért szimpatizál csak velük, mert mert ő is migráns.

Sorstársak.

Előzmény: bujar (211029)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.04.12 0 1 211035

Ha te manapság pl. elválsz, ugyanúgy a Magyarországon érvényes jogszabályok szerint teheted meg mint magyar állampolgár, mint bárki más.

Meg legálisan abortálhat vagy akár homoszexelhet  a világ jogrend szerint, csakhogy ezek a törvényszegések azaz bűnök, üdvösség vesztéssel járnak, vagyis akik ezeket cselekszik, az Isten országának örökösei nem lesznek!!!

Előzmény: vfo (211026)
puntooo Creative Commons License 2018.04.12 -1 0 211034

Mondtam, hogy a túltolást nem szedem be. A konkrét személy inkább mondható baloldalinak. De más személyektől vannak információim pld. egy konferencián a tapasztalatait megosztó francia rendőrrel. (Az a barátom pedig allergiás a túltolásra.) A hiteles információ pedig maga az érv. Feltételezésekre alapuló cinikus hangvételű reflexes tagadást pedig Te alkalmaztál.....

Előzmény: paszko (211033)
paszko Creative Commons License 2018.04.12 0 4 211033

Ha tanácsolhatom  feltételezhetően keresztényként azt semmiféleképpen ne tedd! Inkább állíts egy kicsit a saját potmétereden, aztán az övén is! Szóval komolyra fordítva a szót a sok fake news közül mindenki csak azt hajlandó befogadni, ami a saját világnézetébe beleillik. Áll  ez a megállapítás az ismerősödre, rád, és rám is. De hát meg is van írva, hogy az utolsó időkben az emberek a saját kívánságaik szerint gyűjtenek maguknak tanítókat.

Én azért a józan észérvek előtt hajlandó vagyok meghajolni és változtatni, de te eddig inkább demagóg voltál, és nem meggyőző. 

Halljuk tehát a megkérdőjelezhetetlen bölcsesség által átitott érveket!

Előzmény: puntooo (211032)
puntooo Creative Commons License 2018.04.12 0 0 211032

Mármint, hogy hazugozzam le?

Előzmény: paszko (211031)
paszko Creative Commons License 2018.04.12 0 0 211031

Jól teszed!

Előzmény: puntooo (211030)
puntooo Creative Commons License 2018.04.12 -1 0 211030

de ahhoz, hogy mindezt kontroll nélkül benyeld, kell az 1 bit-es,  programozható gondolkodásmód  is.

:-(

Nem nyelem be kontroll nélkül a túlzásokat. Én konkrét információról beszéltem. De majd holnap (több év után néhány hónapja hazajött) megmondom neki, hogy ne hazudjon nekem, mert nem vagyok programozható 1 bites...... 

Előzmény: bujar (211029)
bujar Creative Commons License 2018.04.12 0 3 211029

Én nemrégiben beszéltem egy Németországba, Stuttgart környékére véglegesen kiköltözött magyar nővel, ő azt állította, hogy semmilyen veszélyérzete nincs a migránsokkal kapcsolatban, állítása szerint a magyarországi közmédiában nagyon durván eltorzítják a dolgokat. (Később ezt megerősítette számomra egy Kecskemétről kiköltözött lány is.) Nem azt mondom, hogy Európában minden rendben megy a vezető politikusok részéről a probléma kezelésével  kapcsolatban, de ahhoz, hogy mindezt kontroll nélkül benyeld, kell az 1 bit-es,  programozható gondolkodásmód  is.

puntooo Creative Commons License 2018.04.12 0 0 211028

Az Apcsel 23-ban leírtak azért ennél többek. De tudod, igaz, mi a politizálás? A polisz ügyeivel foglalkozni. 

Jer 29:7 És igyekezzetek a városnak jólétén, amelybe fogságra küldöttelek titeket, és könyörögjetek érte az Úrnak; mert annak jóléte lesz a ti jólétetek.

Előzmény: vfo (211026)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!