Keresés

Részletes keresés

Templomos Zoli Creative Commons License 2015.10.12 0 0 70941

A hírek szerint a meccs után is betámadtak olyanokat, akik nem a külön metróval mentek el.

Előzmény: welcome_holm (70940)
welcome_holm Creative Commons License 2015.10.11 0 0 70940

Görögország-Magyarország: balhé volt a kezdés előtt

Pireusz – A görög és a magyar huligánok már meccseltek egyet.

Nagyjából harminc görög huligán vasárnap délután, nem sokkal a görög–magyar Európa-bajnoki selejtező kezdete előtt összecsapott 150-200 magyar szurkolóval, viszonylag távol a stadiontól.

Kommandósok választották szét a feleket, több magyar szurkolót meggumibotoztak – jelentette a helyszínről a rangado.hu.

Az nb1.hu-nak többen is jelezték, hog a görögök kezdték a dobálózást, majd többen is elfutottak, amikor a honfitársaink igyekeztek megvédeni magukat.

http://www.rangado.hu/tartalom/galeria/gal20151011162026

welcome_holm Creative Commons License 2015.10.04 0 0 70939
Artúr Doki Creative Commons License 2015.09.28 0 1 70938

Bulibáró Creative Commons License 2015.09.17 0 0 70937

Ez meg itt a "magyar" FARE-szekció fb-ja és blogja.

Előzmény: Bulibáró (70936)
Bulibáró Creative Commons License 2015.09.17 0 0 70936

Itt és itt lehet nekik üzenetet hagyni. 

Big (the real) Creative Commons License 2015.09.17 0 5 70935

de szeretném megtudni, kik ezek a fare-spiclik, és hogy otthon arra verik-e ki, hogy sikerült készíteni egy videót, ahol páran cigányoznak...

http://www.mlsz.hu/blog/2015/09/17/aranytalanul-sulyos-dontes-zart-kapu-feroer-ellen/

és mivel a rasszizmus-ellenes harc nem lankadhat, biztos olvasgatják ezt a topicot is, innen üzenem, hogy a KURVA ANYÁTOK!

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2015.09.17 0 0 70934

Farkas Zsolt galériája: Fotó a pálya széléről
FTC galéria: Fradi FB
Sas Gábor galériája: Sasi Photo

Előzmény: Fatboy Slim (70933)
Fatboy Slim Creative Commons License 2015.09.13 0 0 70933

derbiről bent nem készültek képek?

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2015.09.11 -1 1 70930

Most komolyan, szerinted tényleg érdekel bárkit is, hogy miről mit gondolsz?

Előzmény: Fjord.a.dunán (70926)
Norfolk_streets Creative Commons License 2015.09.11 -1 0 70929

Sajnos én már csak az alapos moderáció eredményét látom, nem tudom kivel,egészen pontosan miről csacsogtál, de ezekre az óvodás, komolytalan, unalom szülte kérdésekre nem is érzem, hogy komolyan válaszolni kellene részünkről. Nyilván a meccshiány, az európai kupakudarc miatt csaptál fel stílus-elemző szakértőnek mint anno ugyanígy más is tette hasonló szituban fvárról, de ha valóban ennyire érdeklődsz utánunk ,érdeklődj a fő megmondó -mit megmondó?,könyvet író-barátodnál beállítottságunkról, barátainkról, tőle tudom én is ,hogy a Hali tábor eleve balos( :)! ). Ezzel az infóval nyilván a közvéleménykutatásod lendületét is vesztette, de hogy ne csüggedj kiegészíteném azzal, hogy az említett st.paulival kicsit több is barátságnál a két tábor közti dolog :) . Emellett az illuminati balos csoportjával a medvegyíkemberekkel is tervezünk közös drapit csinálni (tábor szinten- a félreértések elkerülése miatt). Mindzet eddig titokban tartottuk,de ha már a "súlyos identitászavart" leleplezted,talán ez is belefér. Pá!

Elnézést emberek, tényleg pangott a topic.

Előzmény: Fjord.a.dunán (70926)
webmestar Creative Commons License 2015.09.09 0 0 70928
Előzmény: Pedrag1055 (70923)
Fjord.a.dunán Creative Commons License 2015.09.08 0 1 70926

Nem, ez a fő vonaluk sajna. Ha nagyon megerőltetem magam, akkor a jobbos brit/királyi/birodalmi stb. blokkal való szembenállásból tudnám levezetni. (Közép-európai aggyal nehéz követni, de pl. a baszk és katalán szeparatisták is balosok, és egyben nacionalisták.)

A katolicizmus és a balosság latin-amerikában megfér, a jelek szerint kelta vidékeken is.

Az viszont nekem értelmezhetetlen, hogy egy ember-egy drapi, főleg, ha az nincs a tábora egészével (vagy legalább fő vonalával, mindenki által elfogadott alapjaival) összhangban. Ha nekem valami gyerekkori becsípődés miatt mondjuk szimpatikus a Rayo Vallecano, akkor egyedül csináltassak egy Rayo-Fradi drapit, és hurcolgassam mindenhova?! Továbbmegyek, legyen inkább Williams F1 Team-Ferencváros forever friends. Nem is, legyen inkább Pink Floyd-Ferencváros brotherhood! Vicc. A személyes vonzalmak nem a kerítésre valók, ott a valódi, kétoldalú, kipróbált barátságokat hirdetjük. A lengyel vonallal pl. semmi bajom, sőt, az alapjai történelmi fegyverbarátságon alapulnak, a jelene pedig tartalmas és aktív, ezt nem érzem erőltetettnek. A klasszikus Újpest-Fiorentina szerintem már határeset volt, mert bár volt benne kölcsönösség és személyesség, de nem volt benne szimmetria: a Firenzeiek a saját budapesti lerakatukként, C.A.V. szekcióként tekintettek a magyarokra, nem rémlik, hogy az Újpestet ők nagyon emlegették volna. Legfeljebb eltűrték, hogy a magyarok valamit lengessenek a sajátjukból is.

Nem akarom nagyon offolni a topikot - bár kissé pang amúgy - de végezetül még egy kép a súlyosan identitászavaros Halitól: srácok, ha ezt meglátják angliában, beszarnak a röhögéstől, és semmire se tartanak majd Titeket; a MU-Liverpool ott Fradi-Újpest, hát mit gondolnánk mi egy mittomén, grúz táborról, ha a szektoruk tetején Fradi zászló lenne, az alján meg Újpest? Komolytalan, vazz.

Előzmény: Törölt nick (70925)
Fjord.a.dunán Creative Commons License 2015.09.08 0 0 70924

Teljesen korrekt a válaszod - sőt, még azt a bizonyos iróniát is éreztem az eredeti írásodban, amit pár poszttal ezelőtt jeleztél - de hadd pontosítsak: pont a Te linkedben van egy drapi, közepén nagy Celtic-címer, oldalt kisebb Hali; itt nem "attól, hogy szereted az íreket, még nem kell szeretned a Celticet" esete áll fenn, hanem konkrét (és ismereteim szerint egyoldalú) Celtic (b)ratyiskodás... És ha a szombathelyiek lepedőt gyártattak a közepén egy másik klub szép nagy címerével, akkor feltételezem, hogy valami tudatosság, tájékozódás, megalapozott vonzalom azt megelőzte.

Ha igen, akkor megismétlem a tiszteletteljes kérdésem: azonosul e a Hali-tábor a Celtic szurkolók balos, che guevarás politikájával, beleértve a (Haliéval ellentétben) kétoldalú, kölcsönös, és a neten jól dokumentált st. pauli barátsággal?

Ha nem, akkor pontosan milyen előzményekkel készülnek a drapik Szombathelyen? Várható e ennek a Celtic-címeresnek a közös szerepeltetése a Union Jackel? És a MUFC-ossal, a Liverpoolossal? Kíván e a Hali-tábor a közeljövőben további egyoldalú barátságokat deklarálni szerte Európában, a másik klub szurkolóinak viszonzott tisztelete nélkül?

Nyilván szándékosan savazok (a che guevarás vonal nem a szívügyem), de a béke kedvéért hadd ismerjem el, hogy a Halinak valamikor a 90-es (vagy már 2000-es?!) években volt egy a maga kicsit egyszerű kivitelében is fain lepedője, egy szétrakott lábú nővel, söröskorsóval, meg hasonlókkal emlékeim szerint. Az nekem többet mondott az életformáról, meg (a kicsit túltolt) brit vonzalmaikról, mint ezek a megalázkodó lepedők.

Előzmény: Törölt nick (70920)
Pedrag1055 Creative Commons License 2015.09.08 0 0 70923

Milyen érdekes, hogy egy cikkben sem csatoltak képet a "szétvert" planetáriumról.

Előzmény: welcome_holm (70921)
welcome_holm Creative Commons License 2015.09.08 0 0 70921
rich.mond Creative Commons License 2015.09.08 0 0 70919

Miért ne lehetne eg ylengyel tábor jóban az MTK-val? Mondjuk a hazai nézőszám láttán valószínűleg sokkot kapnának a krakkóiak, de a Nyóckerben legalább hasznosíthatnák igen fejlett bicskázási képességeiket. 

Előzmény: Törölt nick (70915)
Born2beGunner Creative Commons License 2015.09.08 0 0 70918

Azt is el kellett volna kapni. Sajnálom, hogy a világ nem úgy működik mint a 16. században ahol a vezér felvállalta önmahát. Nem tükörpalotából irányit, hanem az első sorokból vezényel.

Szarházi gyáva senkik..

Előzmény: Tommassi_1910 (70917)
Tommassi_1910 Creative Commons License 2015.09.07 0 0 70917

Én leginkább azt a rendőri vezetőt büntetném, aki utasítást adott arra, hogy könnygázt lőjenek egy több ezres tömegbe.

Előzmény: Born2beGunner (70916)
Born2beGunner Creative Commons License 2015.09.07 0 0 70916

és az a jópár rendőr mit kapott aki kint volt? Gondolom semmit,védte a jelvény mint mindig. 

Előzmény: welcome_holm (70911)
Fjord.a.dunán Creative Commons License 2015.09.07 0 0 70914

Én viszont nem irigylem őket, mert az identitászavar rombolóan hat a férfiasságra... Azt nem tudom, hogy az ír vonal erőltetése a loyalista, brit észak-írországban elfuserált bratyizási, vagy tökös trollkodási kísérlet, mindenesetre ezután a union jack-et kitenni maguk elé tényleg tré.

Ha jár erre szombathelyi szurker, kérem pontosítsa, mi a Hali-tábor hozzáállása a Celtic marxista, full balos ideológiájához, illetve, hogy a lenti kép alapján várható e ennek a szerelemnek a háromszöggé alakulása, egy ízléses st. pauli-Haladás forever friends drapival? (Ha beírod google-ba hogy "celtic st pauli", kb 10 csilliárd találatot kapsz, közte igazán gyomorforgató képeket is, garantálom...)

Előzmény: Törölt nick (70913)
Cry of Mankind Creative Commons License 2015.09.07 0 0 70912

Pffff......de gyors az igazságszolgáltatás ha gonosz huligánokról van szó. Lassan emberölésért kevesebbet lehet majd kapni...

Előzmény: welcome_holm (70911)
welcome_holm Creative Commons License 2015.09.07 0 0 70911
welcome_holm Creative Commons License 2015.09.04 0 0 70910

rich.mond Creative Commons License 2015.09.04 0 0 70907

Helyesen: Hypós Feri

Előzmény: Muzsikus123 (70904)
maraggyámá' Creative Commons License 2015.09.04 0 0 70905

Ilyen szánalmas az életed, hogy este itt trollkodsz?

Nincs senkid te szerencsétlen, aki megsimogatná ostoba buksidat?

Előzmény: Muzsikus123 (70904)
pmatyi88 Creative Commons License 2015.09.03 0 0 70903

A Békéscsaba zászlós kép mindent elmond a románokról, ugyanis azt otthon rajzolták maguknak. Nekünk sosem volt ilyen zászlónk és nem is vettek el tőlünk semmit.

Előzmény: Flam01 (70902)
Flam01 Creative Commons License 2015.09.03 0 0 70902

https://www.facebook.com/HooligansRomania1918?hc_location=ufi

Most bukkantam rá erre az oldalra.

A békéscsabai zászlóval készült kép mondjuk jó pár éves, de mindegy. :)

Elsőre ledöbbentem, hogy már mos behúztak egy drapit.

Mindegy, biztos, hogy próbálkoznak majd létszámfölényes szituációkban.

webmestar Creative Commons License 2015.09.03 0 0 70901

hunmob van helyette.

erdélyi kollégák szerint inkább be vannak szarva a románok, próbálnak mindenkit figyelmeztetni, vigyázzanak, mert eléggé szervezett lesz a magyar fél.

fb-ot össze is sírták már előre, de aztán törölték, mert rájöttek, hogy sokan értik azt, amit ott írogatnak.

Előzmény: Flam01 (70900)
Flam01 Creative Commons License 2015.09.03 0 0 70900

Gyenge provokáció. :)

ultrasliberi. hu teljesen meghalt?

Nekem napok óta nem frissül.

Azt tudtam, hogy facebookról törölték a legnagyobb szurkolói oldalak profilját, de

a weboldal is megbénult?

Van még valami élő szurkolói portál?

Szőröstalpúak állítólag nagyon készülnek, nehogy meglepődjünk.

Román módra biztos fognak egerészni, lepattanózni.

Holnap mindenki tegye oda magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!