Keresés

Részletes keresés

meiszgab Creative Commons License 2021.04.11 -2 1 29272

A sok laikus okoskodás helyet inkább maradok az orvosok véleményénél! A beoltott embereknél mintha kicsit kevesebb lenne a halálos kimenetel! De biztos a nethuszárok ezt is jobban tudják.

Mono SE Creative Commons License 2021.04.11 -5 0 29271

ez meg a színtiszta cinizmus, amire bárki mondhatja, hogy "tudod mit? dögölj meg inkább te!";)

Előzmény: btamas70 (29270)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.11 -2 0 29270

Ez színtiszta demagógia. Előre megfontolt gyilkosságot mostál össze olyasmivel, amelyre a legjobb szándék ellenére sincs egyértelmű ráhatásunk. A Sars-C-19 vírusfertőzés most már végig fog menni az emberiségen, és ezt a lezárások, a maszkviselés, a "maradjunk otthon", stb. maximum lassítani tudja.

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (29269)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.11 -5 1 29269

Azt magyarázd el annak is ilyen teli pofával, akinek mondjuk a családtagját elvitte a kovid.

 

Mi különbség van aközött, hogy valakibe beleszúrsz egy nagykést, vagy megfertőzöd egy potenciálisan halálos vírussal? Mindkét esetben van esély a túlélésre, meg a fekete zsákra is. 

 

Most azt hiszed, nagy pofával, hogy ez semmi, mert te túlélted (hülyének áll a szerencse), aztán majd bekapsz valami új variánst, aztán mi meg majd sírunk, hogy bohóc nélkül maradt audioland...

Előzmény: Netud+ki (29267)
btamas70 Creative Commons License 2021.04.11 -1 0 29268

A szegedi prof. valószínűleg tökéletesen tisztában van a szakmai kérdésekkel, ahogy azzal is, hogy Magyarország az államcsőddel játszik, ha még sokáig fennmaradnak a kis- és középvállalkozásokat súlyosan érintő korlátozások. A frankót "George Macika" mondta meg. A nagy büdös helyzet, hogy az egyetemi tanári kinevezés nem pótolja a gerincet...

Előzmény: Soknevűke (29259)
Netud+ki Creative Commons License 2021.04.11 -1 1 29267

Ne lehetne az emberkének véleménye úgy, hogy átvészelte és túlélte a Kovidot és lenne egy ügyetetes barom, aki nemhogy kötetezővé tenné az oltást, hanem hatóságulag be is adatná.

 

Ezen személy Önökre hasonlít, miért ?

 

Mert nem ismeri a törvényeket, nem ismeri az Alkotmányt - bocsika - alaptörvényt mostanság úgy hívják, nem ismer egy csomó mindent, mely korlátozná agyamentségét.

 

De tetszik tudni a nem tudás, nem mentesít senkit, semmi alol........Nem volt véletlen az a reflektálás, és - ahogy.......

 

Ott nem xelektíves moderátorok ténykednek -> mint itt, ott ismerik és tudják a törvényeket lehetőségeket, sőt be is tartják, nem úgy mint itt.........

Előzmény: meiszgab (29264)
Netud+ki Creative Commons License 2021.04.11 -2 1 29266

Még jó, hogy egy idézem : "segg hülye" minősít egy többdiplomást ! Önnek mennyi is van ? =0?

 

Ez mindent elmond......még magyarázat sem kell.....

Előzmény: tibtiborkaba_new (29265)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.11 -4 0 29265

Hogy a viharba ne! Nézzél csak be a saját topikjába https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9245304&la=157964548, ott folyamatosan tanúbizonyságát adja, hogy mindenhez IS segg hülye.

 

:D

Előzmény: meiszgab (29264)
meiszgab Creative Commons License 2021.04.10 -2 0 29264

Ez máshol is ilyen hülye itt épp egy virológus professzort oktat ki a régi nicknevén!

 

Főlökött

 

Már elnézést, de a Szegedi Tudományegyetemen tényleg ennyi félkegyelmű oktat ? Mert akkor rosszul választott az egyetem oktatókat...

Az egyik a mostani amerikai elnököt fikázza...-> már kitíltották, de itt a következő :
A másik kötelezővé tenné az oltást...Korát nézve benézem öregkori ténykedésnek...

Ott az egyetemen tényleg ennyi, már bocsánat hülye van, vagy csak vénségükre ment el az eszük ?

Csoda Virológus, állítólag kinevezett professzor !:

- Melyik oltás mire jó, meddig hat és milyen következmények a mellékhatások lehetnek ?
-> Mocskosul nem tudja...de nyomja a tutit és a kötelezővé tenné az oltást !
- Mizus az egyik oltóanyag vérrög képzésével, melyben már többen belehaltak ?
-> Mocskosul nem tudja...de nyomja a tutit és a kötelezővé tenné az oltást !
- Mizus az oltóanyagok idejével, meddig is hatnak, meddig is biztosítanak védettséget, 1 nap, 1 hét, 1 hónap, 1 év, 10 év, 20 év ...?
-> Mocskosul nem tudja...de nyomja a tutit és kötelezővé tenné az oltást !

Duda Ernő virológus professzor -> Viruljon ki a szakavatott intézményben, ahova való lenne. Ez pedig az én véleményem, már bocsánat. Légből kapott puffogtatásokkal, tele az ország - világ.. Ön is elengedett egy ilyen jellegű pukit...de minek...

Előzmény: tibtiborkaba_new (29263)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.10 -4 0 29263

Oh, úgy látom, már virológus professzorrá diplomáztad magad a klozettban. Gratulálok!

Előzmény: Ügyeletes_mérvadó (29262)
Ügyeletes_mérvadó Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 29262

Ön szerint :

"Bizony, nyomod keményen, de legalább megfelelően minősíted is magad..." Đ

Minősítem magam ĐĐĐĐ -> Oké, akkor nyomja a kérdéseimre a választ, legyen oly kedves (!) :

- Melyik oltás mire jó, meddig is hat és milyen következmények, mellékhatások lehetnek a beadást követően ?
-> Mocskosul nem tudja a választ ...de nyomja a tuti minősítést bután-tanultatlanul !
- Mizus az egyik oltóanyag vérrög képzésével, melyben már többen belehaltak ?
-> Mocskosul nem tudja a választ ...de nyomja a tuti minősítést bután-tanultatlanul !
- Mizus az oltóanyagok idejével, meddig is hatnak ténylegesen, meddig is biztosítanak védettséget bárkinek, 1 nap, 1 hét, 1 hónap, 1 év, 10 év, 20 év ...?
-> Mocskosul nem tudja a választ ...de nyomja a tuti minősítést bután-tanultatlanul !

 

Elárulom tudatlan fórumozókám, saját magát minősítette a tudatlanságával és a tájékozatlanságával !!!

 

Ha egy professzor nem tud ezekre válaszolni, majd Ön mondja meg a tutit, ezen ügyben ĐĐĐĐ

 

És még én minősítettem, saját magamat, ez Önnek sikerült, de igen mocskosul.....

Ez viszont égő Ön számára, hívjam a 105-ot ?? ĐĐĐĐ Nehogy leégjen a búrája teljesen ???? Megeshet ez is, ennyi marhaság kinyomása után.....

Előzmény: tibtiborkaba_new (29261)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.04.10 -3 0 29261

"Senki semmit nem tud a vakcinákról, tényleges hatásukról - mellékhatásaikról, csak nyomják a marhaságokat és félrevezetéseket naphosszat !"

 

Bizony, nyomod keményen, de legalább megfelelően minősíted is magad...

 

:D

Előzmény: Soknevűke (29259)
az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2021.04.10 -1 1 29260

Mert a gyógszervegyipari termékek hatása csak részben függ a hatóanyagtól. Hinni is kell benne.

Előzmény: AudiJo (29256)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.10 0 1 29259

Másoknak is tiszta legyen.......

 

https://propeller.hu/itthon/3654096-magyar-virologus-szerint-kenyszeriteni-kell-ha-valaki-nem#v3036252

 

Tehát már odáig eljutottunk, hogy egy egyetemi professzor Aki kötelezővé tenné az oltást, úgy hogy annak hátterével sincs tisztában :) :).

 

Mafla sok - sok kérdés megválaszolatlan, a kimenetel kétséges, mellékhatások kiszámíthatatlanok, de nyomják a marhaságokat, meg a korlátozásokat, ha nem oltatjuk be magunkat.

 

Ha valaki már túlesett a víruson, miért is oltassa be magát ??????

Ja hogy még kártyát is kapott, hogy mentes.....de azt is csak 1/2 évre, ezt sem tudják megmondani, miért csak 1/2 évre - avagy miért ennyi - az annyi !!!

Senki semmit nem tud a vakcinákról, tényleges hatásukról - mellékhatásaikról, csak nyomják a marhaságokat és félrevezetéseket naphosszat !

 

Elárulom, ha az immunrendszerünk legyőzte a vírust, teljesen felesleges egy újabb vírussal megfertőzni ezen stabil immunrendszert, hogy védettségünk legyen, még egyszer szeretnénk megterhelni ?! Miért is ? Mert már a védettség kialakult és stabil szervezetünkben. Azért !

 

Aki úgy gondolja, hogy kell számára, oltassa be magát. Aki túlesett a fertőzésen, az pedig gondolkodjon el, kell-e számára, de azt csinál, amit akar !

Soknevűke Creative Commons License 2021.04.10 0 0 29258

Felhívnám a figyelmét a :

 

https://forum.index.hu/moderaciosAlapelvek

 

oldalra !

Előzmény: gabocza1 (29253)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.10 0 0 29257

Ezt pedig hagy döntse el az érintett, ki és hova húz - hova húzna el.....

 

Kinek milyen keresnivalója lenne a topicban, nem az Ön kompetenciája eldönteni, ha eddig nem jött volna rá.

Előzmény: AudiJo (29252)
AudiJo Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 29256

Miért is?

AJ

Előzmény: az isteni Higgs bozon (29254)
AudiJo Creative Commons License 2021.04.10 -1 0 29255

Köszi!:)

Többet nem is szánok rá!

AJ

Előzmény: gabocza1 (29253)
az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2021.04.09 -3 1 29254

Ez vallási rovat lett?

gabocza1 Creative Commons License 2021.04.09 -4 1 29253

Csak jót tudok kívánni neked Barátom, és hogy idiótákkal ne foglalkozz!

Előzmény: AudiJo (29252)
AudiJo Creative Commons License 2021.04.09 -2 2 29252

Mindenkinek köszönöm a biztató-együttérző szavakat!:)

Akinek meg semmi keresnivalója ebben a topikban, az húzzon vissza a sajátjába!:(

AJ 

Soknevűke Creative Commons License 2021.04.08 -3 1 29251

Már megbocsáss, de párod tudja mit kapott ??? -> Tudom amit kapott annak, nevét tudja.....

 

Tudja :

- meddig hat, a hatóanyaga ?

- hat-e egyáltalán, vagy csak állítják....?

- meddig biztosít mentességet, védelmet a megkapott anyag ?

- meddig és egyáltalán biztosít -e mentességet a szövődményekre, más -> Pl. Angol mutáns vírusra, meg a többire ?

- Megkapott oltás, mely időtartamra ad mentességet ? 1., hét, hónap, év, évtizedek ?

- mellékhatások ? Ja hogy vannak, de csak oltassuk be megunkat.....

 

Ez mind - mind nem elgondolkoztató ???   És ezt mind párt-politika mentesen kérdeztem ! 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: AudiJo (29249)
Soknevűke Creative Commons License 2021.04.08 -3 0 29250

Én elkaptam, +->ív lettem és semmi sem töretént ! Az asszony hozta be, Neki szaglásvesztése következett....., mindketten átvészeltük.....

 

Mivel Én pedig Anyóst és Édesanyámat is ellátom, tagadtuk az együtt élést, nehogy engem és családjainkat veszélyeztessék, egy együttes karanténnal......

 

Az asszony kovidos lett, melyet úgy töröltek mintha meg se lett volna. Karantén után hívták telefonon, hogy kapacitás hiányában -> határozatot semmiről sem küldenek - leterheltség miatt, majd a körzeti orvos intéz mindent .........

Ja semmi papír, majd jött egy személyi-igazolvány méretű kártya, hogy mentessége van nyár közepéig az asszonnak.....

 

Én pedig COPD-s beteg vagyok, akit pedig mocskosul nem láttak el. Egyik csoda EÜ.-s nyomott a másikhoz, úgy hogy csak gyógyszert kellett volna felírni.

3 nap alatt 80 - db telefonhívás - mely lerúgás, mentehetőzés, másra hívatkozással végződött !

 

Tehát a mostani egészségügy egy határ trutymó ! Nem kicsit, nagyon az ! 

 

Covidos járványra hivatkozással, elvezéelnek orvosokat - kezelő orvosomat, mást ténykedni, közben a kezelt betegeket nem látják el ? Tsokolom, ez bűncselekmény lenne és az is !!!!!!

 

Én már elmentem egy magánszemélyhez, de költségeimet az alap ellátó trutymóra fogom terhelni, mert az nem a normális egészségügyi ellátás ténykedése lenne.

Előzmény: AudiJo (29241)
AudiJo Creative Commons License 2021.04.08 -2 0 29249

Szia! 

A párom eü dolgozó, így már megkapta mind2 oltást!

AJ

Előzmény: krizsi_l (29248)
krizsi_l Creative Commons License 2021.04.07 -2 0 29248

Örülök a győzelmednek!

Családból egyedüliként?

Előzmény: AudiJo (29241)
Jolida Creative Commons License 2021.04.07 -2 0 29247

Ha már amúgy is -megint :-( - orvosközelbe kerülsz, harcolj ki egy komplett szívvizsgálatot is.

A második leggyakoribb visszamaradó szövődmény a szívet érinti.

Előzmény: AudiJo (29246)
AudiJo Creative Commons License 2021.04.07 -2 0 29246

Köszi mindenkinek!:)

1 hét múlva, előjegyezve!

AJ

Előzmény: Jolida (29245)
Jolida Creative Commons License 2021.04.06 -2 0 29245

Szerencsés jobbulást!

Ne felejts el (ha az orvosok elfelejtik) két-három hét múlva csináltatni egy tüdőröntgent!

Előzmény: AudiJo (29241)
metalex Creative Commons License 2021.04.06 -2 0 29244

Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok Neked!

Nagy dolgokról nem maradtál le, de érdekes, szórakoztató lesz olvasgatni ! :-(

Előzmény: AudiJo (29241)
Mono SE Creative Commons License 2021.04.06 -5 0 29243

Előzmény: AudiJo (29241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!