Keresés

Részletes keresés

Gigoria Creative Commons License 2010.06.26 0 0 52

Sziasztok

 

Kovács Gergő felvilágosított(köszönöm), hogy achatina fulica csigáim vannak. Még mindig megvannak a csiguszok.

Gigoria Creative Commons License 2010.06.25 0 0 51
Feltöltöttem képet az hol jelenik meg?
Gigoria Creative Commons License 2010.06.25 0 0 50

Szia

 

Küldtem e-mailt. Az iwiw apróhírdetésben is van kép.

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.25 0 0 49
Sziasztok!!

MINDEN FAJÚ ACHÁT CSIGA ÉRDEKEL!!!!!!!!!

poli1993@citromail.hu vagy kovacsgergo15@freemail.hu
Gigoria Creative Commons License 2010.06.23 0 0 48

Sziasztok

 

2,5 hete vagyok csigaszülő. 10 kicsit kaptam 8 megmaradt ebből 6-ot elajándékoznék 1-1,5cm nagyok.

 

BUDAPEST XVII, ÁTADÁS: RÁKOSKERESZTÚR VAGY ÖRS VEZÉR TÉR

 

Ha kell, tudok fotót küldeni.

Info: agigi79@gmail.com

mókia89 Creative Commons License 2010.06.19 0 0 47

Szilyasztok!:)

 

 Nagymama lettem:), a két kis fulicam tojásokat rakott tegnap.Ez azt jeletni, hogy két hét múlva kiscsigáim lesznek, akik szerető családra vágynak.

Ajándékba adnám őket, én gödöllői vagyok, de bárhova megoldható a szállításuk, például utánvétellel elküldöm postán, de belátható távolságon belül személyesen is elviszem őket. :)

Akit érdekel, az alábbi emailen zaklathat ezügyben:

 

panczel.mokia@gmail.com

vevejankó Creative Commons License 2010.06.13 0 0 46
Sziasztok!Achát csigák eladok a kicsik 150-ft a nagyok 400-ft ért ezen a címen érdeklődj: nova35@citromail.hu
DurciNorci Creative Commons License 2010.05.29 0 0 45

Hold Titoknak: A csigák a tieid! Válaszoltam az e-mailedre, amiben adtam telefonszámot, hogy egyeztessünk. Várom a hivásod!

N.

DurciNorci Creative Commons License 2010.05.28 0 0 44

Sziasztok!

 

2 db achatina marginata (?) csigánkat elajándékoznánk Dunakeszi és környékén.

Érdekldődni: zseby02 kukac t-online pont hu címen lehet.

 

kszt100 Creative Commons License 2010.05.27 0 0 43
Sziasztok!

A csiguszok elkeltek!
torokmano Creative Commons License 2010.05.22 0 0 42
Sziasztok!
Óriás csikgákat bármiet befogadok heves megyében Egerben találkozót emailbe megbeszéljük ha valakit érdekel.Itt kényelmesen el fognak férni az óriás terráriumomban és mindenük meglesz nekik amik kell.
Email:torokmano@citomail.hu
kszt100 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 41
Sziasztok!

Költözés miatt, Székesfehérváron elajándékoznám 4 felnőtt achát csigámat, csak "szerető gazdinak"! kszt100@freemail.hu
cicumicukája Creative Commons License 2010.05.10 0 0 40

Hello! Most születtek afrikai óriáscsigáink és szeretném elajándékozni őket. Sajnos kicsi a terrárium ezért sürgős lenne. Örülnék ha valaki tudna segíteni vagy akár magához venni őket. Előre is köszönöm. E-mail:nickivicky@freemail.hu

 

_kezdo Creative Commons License 2010.05.09 0 0 39
a jó mail cím:
fksz@freemail.hu
_kezdo Creative Commons License 2010.05.09 0 0 38
Nekem vannak csigáim. Szívesen adok
fkz@freemail.hu
mókia89 Creative Commons License 2010.05.05 0 0 37
 

Szilyasztooook!

 

Én is -az előttem szólókhoz hasonlóan- rettentőenn vágyom achát csigára... lehetőleg kettőre... és lehetőleg kicsire, és lehetőleg achatina achatina-ra, de nagyon tudnám szeretni az achatina marginata-t is... Viszont égen-földön nem találok sehol:(((( (amit őszintén szólva azért csodálok, mert mindenhol azt olvastam róluk, hogy szaporábbak, mint a nyulak... A kiskereskedések pedig nem veszik vissza a kicsiket. Szóval elképzelni nem tudom, hogy hogyhogy nincs tele minden csigaportál eladó kiscsigákkal?? Senkinek nincs kettő csigája?? vagy csak én vagyoka bamba...)

Annyira vágyom rájuk, már be is rendeztem a terráriumot nekik:(, itt van az asztalomon:(, és most mégrosszabb, mintha besem rendeztem volna, mert így mégüresebbnek tűnik a ház nélkülük... előre ittam a medve bőrére...:(

 

Aki tudna nekem segíteni, az nagyon kérem, írjon nekem, már bármikor érte mennék kifizetném...

 

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!:)

 

panczel.mokia@gmail.com (az emailem)

misi0025 Creative Commons License 2010.04.27 0 0 36
Hello!

Keresek, Achatina iradelit és Achatina achatinát!

Ha tud valaki erre címre írjon!

misiniki@gmail.com

dudus11 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 35
Sziasztok!



Szeretnék a gyerekeimnek 6 db csiguszt ha tudtok segítsetek! kukucska.edina@freemail.hu várom a válaszokat.Köszönöm a gyerekeim nevében a segítséget
Vilcsibenci Creative Commons License 2010.03.14 0 0 34

Sziasztok!

 

Szeretnék 2 db csiguszt(Budapest),ha van v.kinek "feleslegese"kérném jelezzen:vilcsibenci@freemail.hu-ra

 

Köszönöm

Detty

Ildaaa Creative Commons License 2010.02.24 0 0 33
Sziasztok!
Afrikai óriáscsigát szeretnék örökbe fogadni. Ha valaki tud nekem segíteni, legyen szíves írjon az ildaaa@freemail.hu címre.
Előre is köszönöm a segítséget!
janika0113 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 32
Sziasztok!
Afrikai Óriáscsiga bébit keresnék,ha lehet,akkor Békés megyében.Ha valaki tudna nekem segíteni,akkor kérem írjon a janika1985@citromail.hu e-mail címre.Előre is köszi. :-)
Csilli05 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 31
Segítség!
Átvállaltam az egyik barátnőmtől a csigáit,mert kiment külföldre dolgozni.
Alig vannak nálam pár hónapja de most tojást raktak és nem tudom mi ilyenkor a teendő. hogy takatítsam így a földet? hozzá lehet-e érni? stb...
Aki tapasztaltabb tudna segíteni? Előre is köszönöm!!!
etti1988 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 30
Sziasztok!
Egy nagyon fontos kérdésem lenne.
Kb 3 hete keltek ki az afrikai óriáscsiga tojások a terráriumomban. Ezzel nincs is gondom. A probléma az, hogy az egyik csigámon a tojásrakás után észrevettem dudorokat a testén, amik kemények voltak. Arra gondoltam, hogy talán benne maradtak a tojások. És egy hete kb nem mozdult már meg, behúzódva a házába volt végig.Nem piszkáltam, gondoltam csak alszik. Ma reggel a terrárium maradékeltávolítása közben muszáj volt megpiszkálnom, mert útban volt a föld eltávolítása közben. És szörnyülködve láttam, hogy a teste olyan volt mintha szétrepedt volna és belőle a sárga tojások lógtak ki. Majdnem elájultam. A szagról nem is beszélve... Amúgy a terrárium nem volt büdös, csak a csiga.
Nem tudom hogy mi történhetett, hogyan maradtak benne a tojások. A gond az, hogy mintha a másik csigámmal is ugyan ez lenne, de ő mászkál , eszik, látszólag jól van. Nem akarom őt is elveszíteni.
A kiscsiguk egyébként jól vannak, körülbelül 50-60 darab született. Most már csak el kell őket ajándékoznom. Szépen fejlődnek.
A csigák amúgy csak pár hónapja vannak nálam, barátnőmtől kaptam őket ajándékba, amikor depis voltam. Nála 1 év alatt a 6db csiga nem rakott tojást soha. Nálam pedig 4 hónap után. Annyira tehát nem vagyok tapasztalt csigatartó, csak gondozom őket.
Légyszi ha valaki tud akkor segitsen! Köszi!
jcfan Creative Commons License 2009.12.14 0 0 29
Üdv!

Mennyi idő alatt kelnek ki kb. a tojásból a csiguszok?
Ez még az első rakat lesz nállunk és ez ügyben tájékozotlan vagyok.
Köszi!
Paulik Tamás Creative Commons License 2009.11.30 0 0 28
Sziasztok!

Most születtek nálunk csigák. Ha valaki kér szóljatok, néhány héten belül szállíthatóak lesznek, karácsonyra meglepinek pont jók!

Üdv:
Paulik Tamás

platina512[kukac]hotmail.com
pavo cristatus Creative Commons License 2009.11.17 0 0 27
helló!
nekem is van 3 kis csigám. Régebben is volt 2 nagy csigám, de ők elpusztultak ,ez egyik Balatonon elszaladt séta közbe és télen elpusztult a hidegbe, csak a házát találtam meg nyáron.
De sajnos már nem emlékszem mindenre velük kapcsolatba.
Szoktak aludni télen? mert ez a 3 egyfolytában beássa magát, csak abból látom h élnek hogy eltűnik az uborka.
Ó itt az előbb írta valaki hogy kis fehér izét dug ki a fejéből...
az a szerelemlyuk, vagy hogy is hívják, hogy pontosan mire szolgál...nem tudom, lehet nem is akarom megtudni, viszont az biztos hogy ivarérett.
danme Creative Commons License 2009.09.27 0 0 26
Sziasztok
Nekem is vannak achát csigáim.
De szeretnék más szárazföldi csiga fajokat is beszerezni.
Sok fórumot átnéztem már de még nem találtam semmi információt.
Valaki tud segíteni ?
Maatika Creative Commons License 2009.08.27 0 0 25

Hello

2 db lassan 1 1/2 éves csiguszunk Tihamér és Theodóra  új gazdit keres. A kisfiam már nem éreklődik irántuk,én meg sajnálom őket, hogy senki nem foglalkozik kellően velük. Akit érdekel irjon mail-t publikus vagyok 

Úgy tudom afrikai óriás mindkettő de nem nagyon értek hozzá :)

vicca- Creative Commons License 2009.05.20 0 0 24
Szia!
Nekem is van nagyobb méretű csigám.Érdekel még?Vagy valakinek nem kell?
Tapolcáról.
Köszi!
Előzmény: Liulinn (18)
orshay Creative Commons License 2009.04.04 0 0 23
Sziasztok!
Tegnap kaptam meg az csigámat, irtó aranyos, csak amikor hozzá nyúlok, valami fura fehér... mmm nem is tudom mit dug ki a fejének a bal részéből... Valaki meg tudja nekem mondani, hogy az mi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!