Keresés

Részletes keresés

Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.09 0 0 767
Testvéreim, azt hiszem, ezt a szilveszteri mámort majd a börtönben fogom csak kiheverni. Majd hozzatok egy kis csirkapáleszt, amikor jöttök a beszélőre. A franc se gondolta volna, hogy ilyen nagyot tudok ütni. Meg aztán minek kellett a Janinak fikáznia a finom putnoki csirkét, meg hogy az elbújhat a szabolcsi alma mellett. Ugyanmár, ki hallott ilyet, gyümölcsből pálinkát...

"Lapáttal ütötték agyon
január 9. 8:04
[Havaria]
Egy lapáttal ütötték agyon azt a középkorú férfit, akinek holttestét szerda este találták meg a szabolcsi Kemecse községben - értesült a HavariaPress. A megyei rendőrök forrónyomos csoportja a helyi rendőrökkel karöltve hamar előkerítette a tett elkövetőjét. A gyilkosságot az agyonütött férfi élettársának öccse követte el. Elmondása szerint összeveszett a férfival, aki a vita hevében kést rántott, ezért ütötte le egy lapáttal. Később ő hívott orvost a férfihoz. A fiatal férfi ellen halált okozó testi sértés miatt indult eljárás."

sonne Creative Commons License 2003.01.08 0 0 766
na itt vagyok, baszomanyátokat, kiengedtek a fogdából. szemét ózdi fináncok, elkaptak a piacon, amikor finlandiaként árultam a hóléből és metilből kevert nagytisztaságú alkoholos tudattágítót. állítólag szappant oldva benne kiváló téli ablaktisztító folyadék jön létre, de ezt már csak a foglár, Krapaj Pisti mondta...
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (765)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2003.01.08 0 0 765
:-))))))

Hát éz nágyon jó kép gádzsókám!

Előzmény: Labor (764)
Labor Creative Commons License 2003.01.08 0 0 764
Viszont lassan készülhetünk a farsangi mulatságokra.
Dzsenni tavalyi jelmeze. Senki sem ismerte fel, á.
geronim0 Creative Commons License 2003.01.01 0 0 763
ÍGY BERÚGNI! SE KARÁCSONYI SE SZILVESZTERI JÓKÍVÁNSÁGOK! SZÉGYELHETITEK MAGATOKAT! RÉSZEG CSÜRHE! JÓ VAN NA BUJJÉK! ÉN MOST JÖTTEM AZ ÉVVÉGI DETOXIKÁLÓ VÉRÁTÖMLESZTÉSRŐL SVÁJCBÓL. A HARMADIK MÁJAM MIATT KELL. VISZONT A GAMMA GT-M VÉGRE LEMENT 9000-RŐL 400-RA. BEMUTATKOZNÉK:


Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.20 0 0 762
Ázá bides kurvá!
Máj ménék én bódog újévet kívánnyi nékijé á szívlápáttál!

Áki nékém tártozik ázis fizéssén! Mibű fináncérozom különbén a kárácsonyi ünnépékét?
Ná égésség!

Előzmény: Törölt nick (760)
Kabaré Frank Creative Commons License 2002.12.20 0 0 761
Én meg azt hallottam, hogy a szivarka nem EU-konform az alacsonyabb ÁFA-tartalom miatt, szóval ne halmozzatok fe belőle nagy készleteket.
Előzmény: Törölt nick (760)
Labor Creative Commons License 2002.12.20 0 0 759
Én nem állok semmlyen rokonságban az ipsével, de szívesen megteszem a nénikéje helyett.
Előzmény: freeze flash (758)
freeze flash Creative Commons License 2002.12.20 0 0 758
Az édes jó burmai nénikéd basszon Téged szájba egy szívlapáttal!
Előzmény: APEH Ellenőr (757)
APEH Ellenőr Creative Commons License 2002.12.20 0 0 757
Kellemetlen Karácsonyt és hatalmas jövedéki adókkal megterhelt boldogtalan újévet, alkoholista banda!!

ssssssssssz...
Egs...

Labor Creative Commons License 2002.12.19 0 0 756
a különteremben.
Előzmény: Labor (755)
Labor Creative Commons License 2002.12.18 0 0 755
Itt egy kép a tavalyi előkarácsony buliról amit a Pagátban tartottunk, idén is kéne valami.
freeze flash Creative Commons License 2002.12.16 0 0 754
Ezt értem, de mit csinált másfél másodpercig?! :-O
Előzmény: 4RESK (753)
4RESK Creative Commons License 2002.12.16 0 0 753
A Baltazár Géza pl. keszonkamrában (US Naval Research Inst. )ülve itta, 3.20 mp volt az ideje.
Amerikai csúcstartó. Én pl. erre sokkal büszkébb vagyok, mint a Sorstalanságért bezsebelt Nóbel díjra...
Előzmény: Labor (752)
Labor Creative Commons License 2002.12.16 0 0 752
Természetesen morzsaporszívót.
Előzmény: Labor (751)
Labor Creative Commons License 2002.12.16 0 0 751
Nemistenbizony, mert itt jelentősen attól függ a teljesítmény, milyen szívóhatást tudsz kifejteni az üveg szájára. A kőhidai jó munkásember egy porszívót dugott a seggébe a verseny előtt, most tanakodnak, hogy szabályos volt-e az eset, vagy esetleg diszkvalifikázzák.
Előzmény: Törölt nick (750)
4RESK Creative Commons License 2002.12.16 0 0 749
Ezt megerősíthetem. Dr. Kalányos Sándor addiktoló-ogus-általános orvos az illető. Mellesleg 4 mp alatt issza ki a borsodit az üvegből. (kelet-magyarországi csúcstartó)
Előzmény: Labor (748)
Labor Creative Commons License 2002.12.16 0 0 748
Gyere Putnokra, itt ihatsz.
Az egyik körzeti orvos a múltkor megtiltotta valakinek, hogy igyon. Utána két hétig nem volt orvos a közetben, míg tudtak egy jó hozzáállású kollégát szerezni valahonnan a nyírségből.
Előzmény: Télikánikula (747)
Télikánikula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 747
Beteg vagyok bakker...három hete nem ihatok. Kész is vagyok.
Előzmény: fika2 (746)
fika2 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 746
Inni jó! Nagyon jó! Piszok jó. Eszméletlen jó. Imádom.
freeze flash Creative Commons License 2002.12.12 0 0 745
Azt hiszem, adott esetben Ön is ment volna a papírok után, ahogy ezt a részeges punyadt bandát elnézem...
Előzmény: APEH Ellenőr (744)
APEH Ellenőr Creative Commons License 2002.12.11 0 0 744
szerencséd, hogy akkor még Zala megyében voltam ellenőr. Eszem-faszom megáll az ilyenektől. Méghogy tűztánc, meg égetés.
Előzmény: Törölt nick (743)
DRT Creative Commons License 2002.12.11 0 0 742
Ezek a rendőrök sem a régiek. Dudu már az én ballagásomon is több volt, mint 45. Irigylem is érte, itt Putnokon erre buknak a csajok.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (739)
Lakatus Winnetou Creative Commons License 2002.12.11 0 0 741
Ném igáz éz, háném házugság, a rák rágjá szét á májámát, há házudok!
Ném ázír ném csátlákoztám, mér ném ismértém a Dudu nótájit, háném ázír, mér igén érősré párútá á csirképálészt. Széginkém, sájnátám is itét, hogy így pórú járt, dé vittém néki á pálészbú á kórházbá.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (739)
Labor Creative Commons License 2002.12.11 0 0 740
Itt vagyok a Pagátba, és én akárhogy is nézem ez itt a Dudu. Akkor valahogy kigyütt abbul a kórságkezelőbül. Egy kicsit kopott a krómozás a szívlapátján, egy sztetoszkóp lenyomatát látom rajta.
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (739)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2002.12.11 0 0 739
Áznémigáz!
Dudu kórházbá ván! Á postás még ászontá hogy ébbén pont errűl írnák válámit á fákábátok, óvássá mán él váláki!

"A tényállás szerint a vádlott L. Winnetou 146 cm magas, testsúlya 39 kg. Iskolai végzettsége nincs, analfabéta, rendszeres szociális segélyben részesül.

A sértett, P. Dudu 45 éves, rokkantnyugdíjas egyedül lakott. Zárkózott természetű volt, az utóbbi időben már a rokonaival sem tartotta a kapcsolatot. Hétközben általában a helyi "Pagát" nevű italkimérésben tartózkodott. A sértett mint termelő, egyébként otthon csirkepálinkát tartott, abból iszogatott.
A vádlott és a sértett - mint falubeliek - köszönő viszonyban voltak egymással. 2002. november 29-én a délutáni órákban a vádlott a sértett lakásához közel, a kocsmában egyedül italozott, ahonnan 20 óra 30 perc körül egyedül indult haza. Amikor a vádlott a sértett házához ért, a kapu előtt ülő sértettnek köszönt, aki azt viszonozta, majd a sértett a vádlottat hívta, hogy igyon egy féldecit. Végül is a vádlott a sértettel bement a házba, az utcai szobába, közben a sértett a kutyát meg is fogta, hogy a vádlott be tudjon menni.
Mindketten az ágyra ültek, pálinkát ittak. Közben a sértett az udvari szobában a villanyt felkapcsolta. A sértett énekelni kezdett, a vádlottat is noszogatta, hogy énekeljen vele, de mert a vádlott a nótákat nem ismerte, így csak dudorászott. A sértettnek ez nem tetszett, a vádlottat ezért szidta, nyakon is ütötte, aki ettől leesett az ágyról, majd visszaült a sértett mellé az ágyra.
A vádlott továbbra sem énekelt, ezért a sértett ismét nyakon vágta, mire a vádlott megint leesett az ágyról. A vádlott felkelt, kifogásolta a sértett magatartását, mire a sértett megint töltött csirkepálinkát, amit közösen megittak. A sértett ismét nótázni kezdett, a vádlott megint nem tudott csatlakozni, mire a sértett ismét nyakon vágta a vádlottat. A vádlott ezután erősen arcon ütötte a sértettet, aki az ágyon ülve megtántorodott, majd felült. Ekkor a vádlott ismét megütötte úgy, hogy a sértett hátraesett és a vádlottat magával rántotta. Az ágyon dulakodtak, a sértett hanyatt, a vádlott felülre került, ismét ütötte a sértettet, majd a földről felvett inggel a lábait, egy rongydarabbal a kezeit a teste előtt összekötötte, hogy ne tudja őt tovább bántani.
Ezután a vádlott az utcai ablaknál levő ágyra feküdt le, elaludt, majd hajnalban felébredve hazament, összekötözött állapotban hagyva a sértettet.
A szomszédoknak feltűnt, hogy a sértettet nem látták. Így találták meg a negyedik napon összekötözött, eszméletlen állapotban, felső testtel félig az ágyról lecsúszva. Orvost hívtak, kórházba szállították. A sértett az ágyra esés, majd a vádlott fölülre kerülése során bal oldali ablakos sorozat-bordatörést szenvedett, törött volt a III-X. borda és a kulcscsont a középső vonalban."

Előzmény: Labor (737)
Labor Creative Commons License 2002.12.11 0 0 738
A finnek tudják a legjobb vöröset készíteni, a hejmepuloa-i tablettagyár kitűnő déli lejtőre épült, csak úgy tűz rá delente a sarkköri éltető napsugár.
Előzmény: Törölt nick (736)
Labor Creative Commons License 2002.12.11 0 0 737
Látom, te nem is jársz a Pagátba, csak osztod itt az észt. Dudu ott merevedik a sarokban, ahol szokott, csak most az internet előfizetése árát is inkább beváltja tablettás fűszeresre, most legújabban az a kedvenc.
Előzmény: Philisteus (735)
Philisteus Creative Commons License 2002.12.10 0 0 735
Egy hónapja semmi hír PiásDuduról! Nem hiszem el, hogy ilyen érzéketlenek vagytok és senkit nem érdekel, hogy mi van vele! Rendes ember, biztos gondozná a topicját, vagyis bejárna a kocsmába, ha minden okés lenne vele.
Addig rendben van, hogy sok a dolgotok a télanyókkal, meg most forr a tablettás, de mégis. Keressétek már meg! HOL VAGY, DUDU!!!???
DRT Creative Commons License 2002.12.10 0 0 734
Idén a Gobbi Hilda Napköziotthonos Óvoda felkérésére beöltöztem Mikulásnak, a gyerekek nagy örömére. Csak úgy visongott a sok kis óvodás, mikor meglátott. Délutáni alvás alatt pedig meglátogattam az ovónénit. Utána találkoztunk a Pagátban, emlékeztek?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!