Keresés

Részletes keresés

Purcsina Creative Commons License 2013.05.17 0 0 4036

Örülök hogy segíthettem :D Én is kívánom nekik :)

Előzmény: apojani (4035)
apojani Creative Commons License 2013.05.17 0 0 4035

Ma se keltem fel hiába:-)
Szuper és köszönöm az ötletet/módszert és használni fogom!
Akik pedig mások bármilyen rászorultságát használják ki, csak azt kívánom, hogy a holló mondja a szemükre: Csecse bogyó!

Előzmény: Purcsina (4033)
zsivany4 Creative Commons License 2013.05.17 0 0 4034

En nem alapoznek egy ilyen web lap - ra. Szerintem szelhamossag.

Szoval a web lap cime:
http://5mp.eu/web.php?a=kulfoldimunkausa&o=65GjIJlAhU

Na, akkor meg lehet nezni, hogy ez a web lap honnan ered:
http://5mp.eu

Honlapkészítés pár perc alatt. Itt azonnal készíthetsz egy olyan honlapot,
amiért egy webmester lehet, hogy 50.000 Forintot is elkérne.

Soha nem volt ilyen egyszerű a honlapkészítés:
Nem kell hozzá semmilyen előképzettség.
Minden lépéshez segítséget kapsz.
Ha tudsz e-mailt küldeni, akkor ezzel is meg fogsz birkózni.

Előzmény: Purcsina (4033)
Purcsina Creative Commons License 2013.05.17 0 0 4033

Átverés, alapból észre lehet venni. Én is néztem annó 3-4éve ezt az oldalt. Fenti képeket feltöltöd ide: image google és ki is dobja hogy nem ővéké,  nem ők csinálták a képeket az ott dolgozokról stb.

Előzmény: Agapae (4029)
apojani Creative Commons License 2013.05.16 0 0 4032

Pontosítsunk.
Ahogy sani07 is írja, csak munkát ad!
Ha Te úgy értelmezed az oldalt, hogy a munkavállalási vízumot is intézik, akkor tévedsz és ebben a tévedésedben sajnos meg is hagynak! Erről direktben sehol nem esik szó (legalábbis nem találtam)!
Egyetlen dologból következtetni lehet a vízum intézésének hiányára. A gyik-ben van a következő:

 

" Jelentkezéstől számítva mikor mehetek dolgozni?
Ha valóban menni szeretne, és minden feltétele adott, 1-2 hét."


Ezt összevetve a követség honlapján található intézési időkkel….  Finoman szólva nem valószínű!

Előzmény: Agapae (4029)
sani07 Creative Commons License 2013.05.15 0 0 4031

A ceg allitolag ad munkat es annyi. Feketemunka, fillerekert, minden elkepzelheto lehuzassal egyutt. Inkabb menj ausztriaba szart takaritani, kevesebbe kerul, legalis es kozelebb van.

Előzmény: Agapae (4029)
Agapae Creative Commons License 2013.05.15 0 0 4029

http://5mp.eu/web.php?a=kulfoldimunkausa&o=65GjIJlAhU Ismeri valaki ezt a céget? MEgbízhatóak,vagy átverés??

zsivany4 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 4028

Szia Tibony;

 

Palm Springs hozzam a legkozelebbi nagyobb varos.

Nekem kb 10 perce oda kocsival.

Előzmény: tibony (4027)
tibony Creative Commons License 2013.04.13 0 0 4027

Tisztelt,Zsivány4!

 

Megyek Kaliforniába,hova menjek,hogy találkozhassunk?

 

Üdv.Tibony.

Anonymus Gesta Hungarorum Creative Commons License 2013.04.07 0 0 4026

Nem tudom ezen topiknak mi a clja, de ha USA, akkor ez a poszt talán belefér:

 

Az ikertornyok terv szerint omlottak össze?!

Nemrég jelent meg az index.hu portálon egy megemlékezés az amerikai Kereskedelmi Központ építésének 40. évfordulójának alkalmából. A cikk elég szűkszavú volt, a végén volt egy számomra meglepő kijelentéssel: " A tornyokat eleve úgy tervezték, hogy összeomláskor magukba[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

tibony Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4025

Tisztelt,Gio1977!

 

Most godolkoztam el,hogy mily közel is áll egymáshoz ez a három szó .TRUE,TRUTH,JUSTICE.

 

Fel sem tűnt a különbség,míg fel nem hívtad a figyelmemet rá!

 

Szerintem ez így van az írásokkal is,melynek az igazi kontrolja,ha visszaír valaki,mert így el lehet gondolkodni utólag mit is írtam igazán?

 

Köszi!

 

Üdv.:Tibony

Gio1977 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4024

Megtettem a hozzaszolas masik feleben.

Előzmény: tibony (4023)
tibony Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4023

Szia!

 

Nem gondolom,hogy  érzéseim befojással lennének bárkire is,de ha igen el kell gondolkodni rajta miért.

A hibákból lehet tanúlni én a kritikát elfogadom,de írd le a leckét! Légyszives!

 

Ha van más zsivány is szivesen megismerném őt is,melyik fórumon láttad még?

 

Tisztelettel?Tibony.

Előzmény: Gio1977 (4022)
Gio1977 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4022

Kozben latom, hogy mar egymassal is vitatkoztatok, igy "remelhetoleg :)" nem vagytok egy.

A problema amire az elozo hozzaszolo felhivta a figyelmedet, hogy tevesen ideztel az X Files-bol..

Előzmény: tibony (4020)
Gio1977 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4021

Szervusz,

 

Bocs, hogy keretlenul megszolitalak, de nem vagy veletlenul azonos a mas forumokon zsivany4 neven futo kollegaval?

 

Csak mert neki is vannak neha olyan reakcioi, hogy az ember legszivesebben a vilagbol kiszaladna toluk.. :)

 

Bocs, ha megsertettelek, nem annak szantam alapvetoen.

 

Udv:

 

Előzmény: tibony (4020)
tibony Creative Commons License 2013.04.04 0 0 4020

Dear StarsnStripes!

 

Of course.But this is not my opinion.I belive it,but justice is that:not is justice on the this earth where I live now.

 

Why  do you ask me ?

Előzmény: StarsnStripes (4019)
StarsnStripes Creative Commons License 2013.04.02 0 0 4019

The true is out there.

 

You mean The truth is out there, right? :)

Előzmény: tibony (4018)
tibony Creative Commons License 2013.03.30 0 0 4018

Tisztelt Zsivány4!

 

The true is out there.

 

Neked és az ólvasóknak is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

 

Tibony

zsivany4 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 4017

OK. Tibony, valoszinuleg igazad van.

 

Előzmény: tibony (4016)
tibony Creative Commons License 2013.03.28 0 0 4016

Tisztelt,Zsivány4!

 

Sokszór az Ember nem ott él ahol szeretne!Sokszór nem azt teszi ami a kedvére való.

 

Főleg nem él úgy ahogy kellene.

 

Viszont minden gondolkodás kérdése.

 

Ha jószándékkal vagy akkor nem ronthatod el!Feltételezd azt,hogy én is jószándékkal

 

kesergek stb.

 

Köszönöm afigyelmedet!

 

Üdvözlettel:Tibony

zsivany4 Creative Commons License 2013.03.27 0 0 4015

Akkor irok meg egy kicsit.  Nem akarok senkit baltazni, inkabb csak azt szeretnem megjegyezni, hogy vannak masfele gondolkodasi modok.

Es csak azert mert mas fele, attol meg nem biztos hogy helytelen.

 

"Nem szamit csak a penz."

 

Ez egy ilyen negativ altalanositas.

Hat penz helyzetben : szamit a penz. Erzelmi helyzetben meg az erzelem. Vannak akik nagyon osszekeverik a penz helyzetet

a erzelmi helyzettel.    Peldaul egy haz nem szukseg szeruen egyenlo az otthon fogalmaval.  Vannak akik nem kepesek hazat

venni, es osszekeverik a ket fogalmat, es azt mondjak erzelmileg, hogy en meg csak otthont se kapok.

 

 

Van egy jelenseg az USA-ban ami szerintem nagyon rosz. Ez a reklamozas.  Minden fele reklamokat hasznalnak arra, hogy

osszekeverjek az emberek erzelmeit.  Ekkor az osszekevert erzelmeken keresztul lehet kizsakmanyolni az embereket.

Ez a kizsakmanyolas is abbol a veszelyes nezoszogbol indul ki, hogy minden egyes uzleti tevekenysegnel valaki jol jar

es valaki veszit.

 

Mind a ket fel jol jarhat.  Az eladonak a penz kell, a vasarlonak pedig az aru.  A szabad piaci csere soran ez lenne a

legfontosabb fogalom, hogy a ket fel nem versenyez egymassal hanem egyutt mukodik.

 

Szerintem valojaban abban a gondolkodasi modban szornyu elni, hogy valahol mindig valaki veszit es akkor valaki belehal

a veszitesbe.  Mert akkor az egyen abban a gondolkodas modban el, hogy versenyeznem kell, es ha nem nyerek akkor

meghalok, kinevetnek, kigunyolnak, mas vagyok ... stb.

 

Es a sok reklam a TV-ben is mind erre megy.  De csak azert mert a TV hangos, az nem azt jelenti hogy a tobbseg ugy is gondolkodik.

Van nagyon sok jozaneszu ember, aki tudja, hogy helyes ertek cseret is lehet csinalni.

 

Valami ilyen ertek szemlelet kerdese. Aztan az ertekszemleletet probaljak csavarni bizonyos emberek, es talaltak is ra nagyon

eredmenyes modszereket.  Hosszu tavon azonban ez visszavag arra aki ezt csinalja.  Belemegy es semmi sem eleg. Es a

semmi sem elegbe, bele is lehet halni.  Es elobb-utobb mi mind meghalunk, es vannak akik csak a 'semmi sem eleg'-ben elnek.

 

Nem nezek TV-t.

 

 

zsivany4 Creative Commons License 2013.03.27 0 0 4014

Haliho Tibony;

 

Te hollax?

Jonnek beloled ezek az altalanossagok, es kesergesek.

Te micsinalsz a jovod erdekeben?  Itt keseregsz?

 

Van realitas a megjegyzeseidben.

 

Nekem az a tapasztalatom, hogy az USA-ban valo elethez USA gondolkodas is kell.

Nem lehet europai gondolkodas moddal megelni az USA-ban.

 

Az egyik pelda az lenne, hogy itt az emberek nagyon sokat koltoznek

oda ahol eppen munkat talalnak.  Itt a nagytobbseg nem ucsorog es kesereg, hanem

atkoltozik oda ahol van munka.  Ezert a koltozkodes miatt a hazakban levo erteket mindig

masfelekeppen nezik az USA-ban.  Europai szemszogbol ugy latszik mint ha az amerikai

nem is torodne  a hazzal, es nem is kapcsolodna ahhoz hogy egy otthona legyen.

Valojaban az amerikaiak nagyon is kapcsolodnak ahhoz hogy otthonuk legyen.  Es egy ilyen

realista modon nezik az o tulajdonukat.

 

Az egyik ilyen fogalom az USA-ban amit az angol nyelvben hasznalnak az "equity".  Ez azt jelenti,

hogy egy ingatlan tulajdonnak mekkor a jegyzalog resze.  Az ingatlan tulajdon erteke ami a jegyzalogon

felul van az az equity (jegyzalog = mortgage).  A jegyzalogot torlesztik, es igy az 'equity' novekedhet.

A masik lehetoseg, hogy a haz erteke felmegy, ekkor a jegyzalog erteke ugyan az mint volt es az equity

novekszik benne igy.

 

Hat ez egy ilyen amerikai gondolkodas amit igy tudtam leirni magyar nyelven.

 

Sokan belekerulnek abba a helyzetbe, hogy sokaig berelnek lalast, es igy nem novekszik equity vagyonuk.

Akkor raneznek a masikra aki ingatlan tulajdont vett jegyzalogra, es fizette, es 10-20 ev mulva esetleg van

tobb penze, es aszndja: milyen szerencses vagy.

 

Persze szerencse kerdese is, mert vannak sokan akik magas osszegert vesznek ingatlan tulajdont, es az

elvesziti az erteket.  Ekkor a jegyzalog ugyan az marad, es csak veszitessel lehet eladni a hazat.

Olyankor a dolgok kicsit rosszul sikerulnek.   Aztan erre is van megoldas, csak nem kellemes.

Vannak emberek akiknek ez magatol erthetodo, es van akiknek nem.  Gondolkodas mod kerdese.

Előzmény: tibony (4012)
sani07 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 4013

http://www.liveleak.com/view?i=168_1363499921

 

Annak a rendornek elkelne par idegnyugtato...

tibony Creative Commons License 2013.03.15 0 0 4012

Munka mindenütt van!

Jó lenne tisztességesen megélni tisztességes munkából!

 

A fiatalok szeretnének egyből mindent,mivel látják a TV-ben hallják mennyi milliót keresnek egyesek.

 

Az sincs már,hogy egy fiatal a szamárlétra lépcsőjén kitűzzön egy célt magának,mert

kevés az olyan cég aki nyugdíjig foglalkoztat valakit,ha egyaltalán a cég meg nem szűnik.

 

A fiatalok helyzete kilátástalan,de az időseké sem jobb!

 

Mindegy,hogy ipari ország vagy más,az embernek nincs értéke a mai társadalomban!

 

Egy számít csak a pénz!

 

Vannak kivételes esetek is,de pár százalék.

 

Valyon hol van az a hely ahol az emberek mások?:U.S.A.?

1umma_gumma Creative Commons License 2013.03.15 0 0 4011

Ez egy tipikus dolog. A fiatalok ott akarnak elni ahol van munka. Tehat elkoltoznek a szerintuk elfogadhato eletterbe. Az oregek pedig maradnak es szepen fogy a letszamuk. A vilag ipari orszagaiban ez igy van. De MO-n is evvel kell szembesulni. Amint videken lesz elegendo munka es nyugodt megelhetes egybol visszakoltozik majd az orszag fiatal lakossaga. 

Előzmény: Törölt nick (4010)
blueye Creative Commons License 2013.03.10 0 0 4004

Nekem nem úgy tűnt hogy a hétköznapi állampolgár úgy érzi...

Előzmény: Camo_BDU (4003)
Camo_BDU Creative Commons License 2013.03.10 0 0 4003

Amerika érzi úgy, vagy brókerek? :-)

Előzmény: Törölt nick (3990)
sani07 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 4002

Chülök1umma_gumma

 

Ertheto, koszonom! 

Előzmény: Törölt nick (3998)
1umma_gumma Creative Commons License 2013.03.10 0 0 4001

penz buntetes lesz

Előzmény: sani07 (3997)
sani07 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3997

meg is erdemelte. az ilyenert szerinted kap valamit, vagy csak bevittek meghallgatni/ujjlenyomat stb?

Előzmény: Törölt nick (3996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!