Keresés

Részletes keresés

gugas Creative Commons License 2015.04.08 0 0 27613

Szia hegemonic!

Érdeklődnék, hogy Robinson Crusoe "Sand Bank" kiránduláson voltatok-e, vagy van valami infód róla?

Üdv: gugas

Előzmény: hegemonic (27612)
hegemonic Creative Commons License 2015.04.07 0 0 27612

Szia!

Én a Vilamedhoo-t jó szívvel ajánlom. Minden paraméter áll, amit megadtál csak az árát nem tudom az idén. Mi 2014 őszén voltunk és nagyon elégedetten tértünk haza.Olvass vissza elég részletes beszámolót írtam róla, de ha van kérdésed szívesen válaszolok.

Előzmény: G Poltzonzaro (27607)
nyuszka0301 Creative Commons License 2015.04.07 0 0 27611

Drága Bandos!

Köszönöm kedves szavaidat, és a jó tanácsokat! Úgy érzem, már a végső fázisban vagyunk, számoljuk visszafelé a napokat, és az indulásig hátralévő idővel fordítottan arányos az izgalmunk.  :)
Esküvővel kapcsolatban mostanáig még nem keresett a sziget. Lehetséges, hogy nincs szükségünk különösebb infóra, és majd csak érkezésünkkor fognak egy kisebb egyeztetést tartani?

Szép napot, jó utat mindenkinek, aki mostanában megy, vagy készül! :)

Előzmény: Bandos (27606)
Bixi3 Creative Commons License 2015.04.05 0 0 27610

Sziasztok! A Niyama szigeten járt már valaki? Nagyon szeretnék információt, véleményt kérni, és hálás lennék bármilyen tapasztalattal kapcsolatban is.

Pranit Creative Commons License 2015.04.05 0 0 27609

Szerintem Kuredu nem teljesen ez.

A csend és nyugalom relatív, azért itt a szigetek mindegyike nyugodt és békés, de minél nagyobb a sziget, annál több a "nyüzsgés". Ha igazi békebeli nyugalomra gondolsz, akkor egy pici sziget jobb választás lehet.

Gyerekkel kapcsolatban szerintem szintén ez a helyzet. Gyerekekkel inkább nagyobb szigetekre mennek, mert ott több lehetöeg van a gyerekek számára. Szóval én ebböl a szempontból is inkább kisebb szigetet választanék. Ugyan Kuredu is megpróbálja a gyerekes családokat valamennyire elkülöníteni, de ez nyilván nem 100%-os.

Nem tudom sznorkelezni vagy búvárkodni szeretnétek-e, de szerintem Kuredun a hausreef sznorkelingre nem a legjobb, nincs is túl közel.

Ár sok szigeten attól lesz alacsonyabb vagy magasabb, hogy milyen szálláskategóriát és milyen ellátást választasz.

Ha ajánlanom kellene valamit, akkor az igényeid alapján Angagát ajánlom.

Nagyon pici sziget, hihetetlenül csendes és békés, leginkább németek voltak, gyereket nem láttunk, talán csak 14 év körülieket, körbe lehet sétálni a szigetet, a hausreef ott van a parttól pár méterre, nagyon könnyen elérhetö és látványos volt. A jelenlegi árakat viszont nem tudom, mi 2010-ben voltunk ott, annak utána kell nézni.

Előzmény: G Poltzonzaro (27607)
G Poltzonzaro Creative Commons License 2015.04.04 0 0 27608

Bocs, most olvastam vissza, látom volt Kureduról szó.

De azért várok választ :-)

G Poltzonzaro Creative Commons License 2015.04.04 -1 0 27607

T. Szakértők!

Igényeim: csend, nyugalom, minél kevesebb gyerek, nulla orosz, hajó nélkül felderíthető, jó és közeli haus reef, nem túl magas ár.

Mit ajánlanátok?

Kuredu ez?

köszönettel

Bandos Creative Commons License 2015.04.02 0 0 27606

Szia,

Mi tavaly nyáron voltunk Filitheyo-n, de nem deluxe, hanem superior bungiban. Szuper a sziget szinte minden szempontból!

A deluxe bungik a sziget déli oldalán vannak, 7-22 közötti szobaszámokkal, a 7-es van a molóhoz közelebbi oldalon, a 22-es pedig a vizinungikhoz viszonylag közel.

Szerintem mindegyik nagyon jó helyen van, és végig jó a part is a deluxe bungik előtt, de én talán a középtájon lévő, tehát a 15 körüli (pl. 12-18 között) szobák közül választanék, ha deluxe bungiba mennék. Nekem egyébként jobban tetszik a másik oldal, a superior villák oldala, mert ott csak kb. 20-30 méter a reef, míg a deluxe oldalon kb. 150-200 méter.

Jó készülődést, és sok sikert a szobaválasztáshoz!

Bandos

Előzmény: nyuszka0301 (27605)
nyuszka0301 Creative Commons License 2015.04.02 0 0 27605

ójaj! úgy látom, minden törzsgyökeres fórum-topic-tag Maldívon lógatja a lábát. :)

Senki nem ajánl nekem Filitheyo Deluxe bungi-számot? :)

Bandos Creative Commons License 2015.04.01 0 0 27604

Sziasztok,

Ismét Qatar Airways akció van, április 9-ig történő foglalás esetén a maldívra 168.900 Ft-ért is van jegy.

http://www.qatarairways.com/hu/en/special-offers.page?CID=EMHU666200

Az utóbbi 2 évben gombamód szaporodtak a helyi szigeteken az olcsó szállások, vendégházak, motelek, egyszerű hotelek, ami már egy jóval szélesebb rétegnek is megfizethető lehet, és itt a költőpénzből is jóval kevesebb elég, mint a hotelszigeteken.

A Booking.com-on a lakott szigeteken napi 25-30 USD-ért is van elfogadható szállás (az alábbi linken májusban 10 napra 2 főre a legolcsóbb maldív szállás pl. 80eFt, de 100-120eFt-ért már 3*-os szállás is van) és a transzfer is megoldható néhány dollárból, így egy 10 napos maldív nyaralás lakott szigeten a fenti akciós repjeggyel fejenként kb. 220-250eFt-ból is kihozható, plusz persze némi költőpénz.

http://www.booking.com/searchresults.hu.html?sid=29ad7ce0a414d81e7ab258b885394bce;dcid=4;checkin_monthday=15;checkin_year_month=2015-5;checkout_monthday=25;checkout_year_month=2015-5;class_interval=1;csflt=%7B%7D;dest_id=4862;dest_type=region;dtdisc=0;hlrd=0;hyb_red=0;inac=0;nha_red=0;no_rooms=1;redirected_from_city=0;redirected_from_landmark=0;redirected_from_region=0;region=4862;review_score_group=empty;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi;ss=Mald%C3%ADv-szigetek;ss_all=0;ssb=empty;sshis=0;ssne=Mald%C3%ADv-szigetek;ssne_untouched=Mald%C3%ADv-szigetek&;order=price_for_two

Az élmény persze nem teljesen ugyanaz, mint a hotelszigeteken, de annak, aki azt nem tudja megfizetni, de némi kompromisszummal az olcsóbb szállást viszont igen, annak ez is elfogadható opció lehet.

MIndenki maldívra, aki teheti!

Bandos

Meladi Creative Commons License 2015.03.30 0 0 27603

Kedves Fanuc0!

Mi augusztus 11.-én repülünk Maldívra a Summer Island Village-ba. Javaslom figyelmetekbe teljesen felujították, bővítették. Relatív kedvező még az ára is, egyenlőre még nem emeltek. Nekünk két főre all incklusive  ellátással 1700 euro 9 nap 11 éjj. Keressesetek rá ha gondoljatok. Mi már nagyon várjuk az indulást. Köszönom, hogy válaszoltál. 

sidebyside Creative Commons License 2015.03.27 0 0 27602

Gorillagabi, kérlek oszd meg velünk is a nyaralási élményedet, mert májusban mi is az Atmosphere Kanifushi-ra készülünk. Köszi

Előzmény: Gorillagabi (27600)
Fanuc0 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 27601

Kedves Meladi!

Tervezzük az Augusztusi nászutunkat, nagyon úgy néz ki hogy a Maldív-szigetek lesz az úticél.... Még nem foglaltuk le, nézegetjük a szállodákat-apartmanokat.

Mikor mentek augusztusban?

Előzmény: Meladi (27433)
Gorillagabi Creative Commons License 2015.03.26 0 0 27600

Szia Cam-Amy

Bocsi,ritkán tévedek ide :)

fantasztikus volt Atmosphere Kanifushi,küldj email címet akkor privátban többet irok,es dobok képeket.

Gorigabi

nyuszka0301 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 27599

Sziasztok!

Filitheyo Deluxe bungihoz van valakinek javaslata, mit lehet, mit érdemes kérni?
Nekünk is vészesen fogy az időnk -szerencsére :) - már kevesebb, mint egy hónap az indulásig.
Illetve esküvősöktől érdeklődnék még, hogy mindenkit megkeresett a sziget az esküvő kapcsán, vagy volt olyan, akivel csak érkezéskor egyeztettek? Tehát aggódjak, ha engem nem keresnek a következő pár hétben? :)
Köszönet a segítségért előre is! :)
Nyusz

Ocsenás Gerg Creative Commons License 2015.03.26 0 0 27598

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget Pranit és Light and Blue

Mi is nagyon várjuk de még okt 13 messze van :)

Üdv:

Gergő

Pranit Creative Commons License 2015.03.24 0 1 27597

Mi 2010-ben voltunk Kuredun, a nászutunk része volt (onnan mentünk tovább Angagára, ahol a házasságkötésünk volt).

Nem ilyen szállástípusban voltunk, de azért meg tudlak nyugtatni. Az én véleményem szerint Kuredun nem a házikók milyensége miatt nem mindegy milyen szállást választ az ember, hanem a szállástípusok elhelyezkedése miatt (de ezzel Sem mindenki ért egyet).

Biztos vagyok benne, hogy maga a beach bungalow is megfelelö lesz, mint szállás, és elhelyezkedés szempontjából sincsennek igazán rossz helyen.

Mielött mentek, pár héttel elötte, írjatok egy emailt a szigetnek, hogy amennyiben lehetséges, szeretnétek olyan bungalowt, ami minél közelebb van a vizi villákhoz (ha 2010 óta változott ez, akkor valaki javítson ki). Akkor már nagy baj nem lehet, mert akkor közel lesztek a homokpadhpz is, illetve a déli parthoz, ahol szebb a part.

Szerintem jó választás volt az olcsóbb szállás AI-vel kombinálva.

Egyébként nálunk volt, hogy kaptunk egy ingyenes upgradet magasabb kategóriába. Mi beach villát foglaltunk, 12 éjszakára, de nekünk nem nagyon tetszett az O-részen a part (beach villák vannak a sziget más részén is, ezért jeleztük, hogy ha lehet, szeretnénk másik beach villát, a sziget másik részén)). 5 nap után szólt a recepciós, hogy ha szeretnénk átköltözhetünk egy vizi villába a maradék 7 éjszakára. Persze hogy átköltöztünk, és nagyon jól tettük, igazából mi onnantól éreztük, hogy a paradicsomban vagyunk.

Szuper lesz, ne aggódj, csak gyözzétek kivárni az októbert. ;-)

Előzmény: Ocsenás Gerg (27595)
Light and Blue Creative Commons License 2015.03.24 0 1 27596

Szia :) mi jelenleg is kint vagyunk Kuredun :) most vagyunk másodszorra a szigeten! szombaton volt az esküvőnk Kuredun!!! CSODÁLATOS A SZIGET! HA megjöttünk irok részletesen! Üdv. L& B.

Előzmény: Ocsenás Gerg (27595)
Ocsenás Gerg Creative Commons License 2015.03.24 0 0 27595

Sziasztok!

Végre találtam egy olyan oldalt ahol értelmes hozzászólások vannak a Maldív szigetekről.

Segítséges szeretnék kérni! Mi is sok sziget ajánlatát megnéztük mielőtt döntöttünk.  Október közepén megyünk nászútra Kuredu szigetére  10 napra. A Beach bungalow all inclusive ellátása mellett döntöttünk.Volt valaki ilyen szálláson? Tudjuk, hogy nagy különbség van a villa és a bungaló között de kb 300000 ft al drágább is. Olvastam, hogy az északi oldal kevésbé szép, de akkor átmegyünk fürödni a másik oldalra. :) Nincsenek távolságok egy ilyen szigeten. Azt hiszem mi csak a központi éttermet a Bonthit használhatjuk, de bár van külön az allinclusive bungisoknak vagy csak az étterem? Melyik az?Gondolom ezekhez nincs medence, de  ettől függetlenül használhatjuk a többi bár medencéjét vagy elküldenek h ne ott lubickoljunk?:)

Olyat is hallottam, hogy a nászutasoknak külön kedveskednek valamivel. Volt olyan hozzászóló akinek magasabb kategóriájú szállást adtak. Erre van esély?

Ha valaki tudna írni pár sort azt megköszönöm. Ilyen messze nem utaztuk még!

Szép napot mindenkinek!

maeve28 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 27594

Szia!Megkaptad az e-mailt/?/

Előzmény: Trixi87 (27561)
wanbo Creative Commons License 2015.03.22 0 0 27593

Most rákerestem egy random dátumra Május közepén, Tigerair-nél Szingapúr - Bangkok retúr kb. 30 ezer forint, míg Szingapúr - Malé retúr kb. 75 ezer forint. Utóbbit mi olcsóbban vettük, szóval ezek lehetnek olcsóbbak, arról nem is beszélve, hogy gondolom Thaiföldön sem pl Bangkok az elsődleges úticél, lehet egyből repülni a szigetekre, még lehet, hogy olcsóbb is, kifogva 1 akciót. 

Szóval a lényeg, hogy otthonról kell egy jó jegy akár Bangkokba, akár Szingapúrba, sőt akár Kuala Lumpurba, ahonnan Szingapúr csak 4 óra busszal, Kuala Lumpur és Bangkok általában a legolcsóbb, ki lehet hozni akár 140 ezer forint körül is retúrban. Onnan meg a fapados jegyek szerintem olyan 70-100 ezer forint köré kéne, hogy essenek. 

Előzmény: wanbo (27591)
wanbo Creative Commons License 2015.03.22 0 0 27592

Még annyi kiegészítést írnék, hogy előzetesen a thoddoo-i szállásunktól azt az infót kaptuk, hogy Thoddoo-ra van közvetlen komp Maléból, viszont éjféli indulással. Ennek amúgy anno nagyon örültünk, lévén, hogy kis büdzsével utaztunk, és így tudtunk volna spórolni 2 éjszakát a szálláson (oda-visszaút elvileg mind éjfél indult volna), viszont mikor megérkeztünk Maléba, akkor szóltak, hogy megváltozott, és csak másnap reggel tudunk indulni, szóval egy éjszakát Maléban kellett tölteni. Szóval ezek akár változhatnak, érdemes követni a neten illetve a szállással levelezve (erre is jó az aribnb, ott lehet nekik írni, általában gyorsan válaszolnak)

Egyébként arra rájöttem, hogy bár furcsán hangzik, de az utazás annál olcsóbb lesz, minél több ideje van az embernek. Ha ugyanis szűk az időkeret, pl. muszáj elérni egy repülőt, és valamiért nincs komp (pl. meghibásodás), akkor ki kell fizetni a motorcsónakot, míg ha van ideje az embernek, várhat, míg megjavítják a kompot. Pl. mi Maafushi-ra indultunk volna egyik reggel, tele is volt a komp (Maafushi elég turistás), viszont akkora pechünk volt, hogy egy másik komp előről valahogy beletolatott a mi kompunkba, és hátul eltört a kormány, mert nekiütődött a betonfalnak. Szóltak, hogy nem tudunk indulni, várni kell néhány órát, míg megjavítják. Jött egy fószer, hogy 20 percen belül indul egy motorcsónak, 20 dollár/fő, aki akar mehet (korlátozott a létszám, persze), de mi bevállaltuk, lévén, csak 2 teljes napunk volt Maafushin, nem akartunk a male-i terminálon vesztegetni az időt. Viszont ha jobban ráérünk és szűkös a pénzkeret, akkor meg lehet várni a kompot. 

Egyébként én rosszabbra számítottam, mármint ami a drágaságot illeti, viszonylag olcsón ki lehet jönni, főleg, ha egy kicsit lazábbra veszi az ember a dolgokat, pl. a reggeli az összes helyen jó adag volt, laktató, mi már csak késő délután ettünk utána, ezzel is spórolva. Kirándulásokat is ki lehet hozni olcsóbban, ha kicsit keresgél az ember, olyan helyen kell szervezni, ahol már mások is feliratkoztak, és akkor olcsóbb lesz. Amúgy ketten mi kb. 1100 dollárt költöttünk 8 nap alatt (repjegyet kivéve), ami abszolút megérte. Szóval nekem nagyon jó a tapasztalatom, előbb-utóbb biztosan visszamegyek. 

Előzmény: wanbo (27590)
wanbo Creative Commons License 2015.03.22 0 0 27591

Helló! A legolcsóbb szerintem úgy lesz, hogy ha a legolcsóbb jeggyel eljuttok vagy a Maldív szigetekre, vagy Thaiföldre (otthonról általában Thaiföld olcsóbb), a költség legnagyobb része ugyanis az otthonról megvett "nagyjegy". Én amúgy Kínában élek, és fapadosokkal oldottam meg idén az utazást. Ha mondjuk otthonról van olcsóbb jegy Bangkokba, onnan lehet fapadosokkal továbbrepülni.

Male-ra Ázsiából a legolcsóbb a Tigerair, ami szingapúri, mi kb. 240 dollárt fizettünk egy retúrért. Bangkok - Szingapúr jegy ára változó, de mivel rengeteg légitársaság repüli, általában az is olcsó, egy útra 100 dollár alatt szokott lenni. 

De akár az is olcsó lehet, hogy BP - Szingapúr, és onnan kettő retúr. A fapadosok jegyei általában előre megvéve olcsók, mi pl. a január/februári útra szeptember végén vettük meg a jegyeket. Sokszor akcióznak, általában jó előre, érdemes figyelni. 

Ezeket a légitársaságokat érdemes nézegetni: Tigerair, Air Asia, Jetstar. 

Előzmény: maeve28 (27588)
wanbo Creative Commons License 2015.03.22 0 0 27590

Mi komppal mentünk Thoddoo-ra! Ezen az oldalon is kiböngészhető: 

http://motc.gov.mv/index.php/en/tranport-network/north-central-province/2012-03-05-05-42-26 

Itt úgy írja, és mi is így mentünk, hogy Male-ról reggel 9-kor van komp, ami 12:10-kor érr Rasdhoo-ra. (Ez a komp megy tovább Ukulhasra, amit szintén ajánlok figyelmedbe, Thoddoo-n a búvárcenterben beszélgettem az instruktorral, ő is mondta, hogy olyan, mint Thoddoo, csak kisebb sziget (kevesebb szállással = kevesebb turistával), az is nagyon szép) Thoddoo-ról amúgy tudni kell, hogy egy mezőgazdasági sziget, gyümölcsöket és zöldségeket termesztenek, viszonylag nagy, de nagyon csendes. Egy lagúna veszi körbe a szigetet (mint szinte az összeset a Maldív szigeteken), ami reggeltől kb. délután 3-ig vakítóan kék, gyönyörű. A képeimen valamennyire talán átjön. És ami még fontos, hogy amíg pl. Rasdhoon is szép a part, ott a talaj kavicsos és koralltörmelékes, és tengerifű is van a vízben. Thoddoo-n semmi ilyen nincs, nagyon puha homokos az alja, a képeken ez is látszik. 

Rasdhoo-n mi eltölttünk 3 órát, más választásunk egyébként sem volt, de legalább körbe lehet nézni, le lehet menni a strandra, ahonnan látható Kuramathi, körbe lehet sétálni, vannak éttermek, szuvenír boltok.

Innen délután 3-kor indul egy másik hajó Thoddoo-ra (a linken a bal felső sarok alja), ami 4-kor ér oda. 

Egy tipp: Érdemes a Rasdhoo-i kompra minél hamarabb felszállni és úgy elfoglalni a helyet, hogy később el tudjatok dőlni egy kicsit, így jobban lehet pihenni. A komp ugyanis biztos nem lesz tele, nálunk szinte az összes helyi végigaludta az utat. 

Előzmény: tájmal (27589)
tájmal Creative Commons License 2015.03.21 0 0 27589

A belinkelt weblap tényleg nem működik. A google mapson nézegettem a komp útvonalakat,Rasdhoora ill. oda,  onnan sok komp közlekedik, de Thoddoora nem rajzolt nekem útirányt!   De te amint írod van komp Thoddoora/?/

Előzmény: wanbo (27586)
maeve28 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 27588

Szia! Nagyon hasznos dolgokat írsz! Mi is régen tervezzük már hogy thaiföldet összekötjük 1hét Maldívval,de kedvező áru repjegyet soha nem sikerült találni!Látom valami hasonló nektek sikerült. Lenne valami költséghatékony ötleted erre?Te hova mennél először, mely légitársaságoknál érdemes nézelődni?Minden javaslatot szívesen vesszek!

köszönöm.

Előzmény: wanbo (27586)
jadrolinija Creative Commons License 2015.03.20 0 0 27587

Köszönöm!

Igen, a couchsurfing az free, az airbnb-n meg fizetsz (pont ezért nekem szimpatikusabb is volt és jobban szeretem).

Valóban nem minden szállás a szállásadó saját szobája, legutóbb én sem ilyent szerettem volna, de addig kattingattam amig sajnos olyant foglaltam ami egy szoba volt a lakásukban :/

Előzmény: wanbo (27583)
wanbo Creative Commons License 2015.03.20 0 0 27586

Helló! Malén mindenképpen át kell szállni, ugyanis Maafushi Malétól déli, míg Thoddoo nyugati irányba van, szóval nem ugyanaz a komp köti őket össze. Mind a kettő amúgy a Villingili ferry terminalról indul (ami Malé déli részén van, míg a reptérre menő hajók kikötője az északi parton van), úgy vettem észre, hogy a lakott szigetekre innen indulnak a hajók (Hulhumalét kivéve). 

Ha ezt a két szigetet szeretnéd kombinálni, akkor úgy néz ki, hogy csak komppal nem fog egy nap menni, ugyanis a reggeli komp Maafushiról kb. 9:15-re ér Maléra, és a Thoddoo komp meg reggel 9-kor indul, késések nem igen vannak. Viszont azt javaslom, hogy korán reggel speedboattal el lehet hagyni Maafushit (20 dollár, de jobban megéri, mint az éjszakát Malén tölteni, ott SZVSZ nem sok érdekesség van) és a reggel 9-es hajót így el lehet érni. 

A kompok amúgy változnak, korábban éjfélkor volt komp Thoddoo-ra, ez mikor ott voltunk, megváltozott reggel 9-re. Maafushira minden nap van komp (közel van), pénteket kivéve, akkor sehova nincs, mert az ott olyan, mint otthon a vasárnap. Thoddoo-ra csak heti három vagy négy komp jár. Ezeket ki kell sakkozni. A Thoddoo komp úgy közlekedett, hogy megállt Rasdhoo-n, ahol 3 órás csúszással át kellett szállni egy másik kompra. Így viszont volt időnk Rasdhoon strandolni egy kicsit, nagyon szép sziget, bár a strand szerintem Thoddoo-n szebb. Rasdhoo mellett viszont ott van Kuramathi resort, a strandról látható, feelinges. Szóval ha az alábbi menetrendben nem találsz Malé - Thoddoo kompot, akkor nézd úgy, hogy Malé - Rasdhoo, majd Rasdhoo - Thoddoo. Bár korábban azt hiszem volt közvetlen komp is, lehet, hogy később is lesz. 

Ha valaki nem szeretné ezt így beválllalni, annak ott a speedboat, 50 dollár/fő, nem olyan vészes, azzal csak 1 óra. De szerintem megéri a hajókázás, pl rengeteg delfint láttunk útközben (a komp ugye nem túl gyors, meg lehet őket figyelni). 

kompra annó ezt találtam menetrendnek, bár most nekem nem működik (de lehet, hogy csak nekem nem): http://www.mtcc.com.mv/media/3958/provinceferryschedule.pdf 

egyébként ha rákeresel google-ben, hogy MTCC ferry schedule, ott meg tudod találni az egyes szigetekre közlekedő kompok idejét. 

Előzmény: tájmal (27585)
tájmal Creative Commons License 2015.03.20 0 0 27585

Köszi  a választ! Azt tudtam hogy Malerol megy komp a két szigetre,konkretabban az érdekelne ha pl. Maafushirol akarok átruccanni mondjuk Thoddoora komppal akkor ezt a menetrend szerinti járattal megtehetem?Mely szigeteken áll meg komp,hogyan működik ez,hol tudom megnézni?

Előzmény: wanbo (27577)
mv.andras Creative Commons License 2015.03.20 0 0 27584

Sziasztok,

ha esetleg valakinek érdekes lehet Qatar Ápr 9 ig megint szór pár olcsó jegyet.

Budapest(BUD)Maldives(MLE)

Economy 2015 01 Apr 2015, 30 Sep 2015 

168,900 HUF tól 

Business 2015 01 Apr 2015 30 Sep 2015

637,900 HUF tól