Keresés

Részletes keresés

prof.website Creative Commons License 2015.06.10 0 0 768

Szia, mielőtt ingyenes tárhely mellett döntenél, javaslom, hogy nézd meg az alábbi videót, sok hátulütője lehet. Üdv

https://www.youtube.com/watch?v=gazkjut5Z1Y

Emery1 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 767

A "mega" jónak tűnik, nekem még semmi nem veszett el róla. Windowsos kliense is van, olyan mint a dropbox-é.

 

mega.co.nz

 

 

 

binn Creative Commons License 2015.05.19 -3 0 766

Sziasztok !

 

Én a forthuna.com-on vagyok! Ftp-m és egy websiteom van ! több mint 1 éve!

Amaz55000000 Creative Commons License 2015.04.24 0 0 765

A Tarhely.euelmehet az anyjába!

Előzmény: Remete Ur (764)
Remete Ur Creative Commons License 2015.03.31 -2 0 764

Az alábbi lnken vagy a kuponkódommal kedvezményesen tudtok tárhelyet és domaint venni a Tárhely.eu-nál,nekem SSD tárhelyem van és nagyon jól szuperál, ha valakit érdekel:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód:KUPON09C8643C0

 

Csak ajánlani tudom őket, megízható korrekt és nagyon gyors cég minden területen!

PowerHosting Creative Commons License 2015.03.09 0 0 763

Sziasztok,

 

Egy ingyenes tárhelyt szeretnék bemutatni, amit én üzemeltetek eddig elégedett ügyfelekkel.

 

Powerhosting.hu

 

Jelentkezni emailben: info@powerhosting.hu

kalasnikov Creative Commons License 2015.01.29 0 0 762

A 000webhost indított egy magyar változatot:

http://www.hostinger.hu/

 

Anno az amerikait használtam, de csak az ingyenes verziót. Nagyon jó a felülete. Néha voltak sebességproblémák + rövidebb leállások, de 0Ft-ért ne várjon sokat az ember.

Előzmény: New Bart (761)
New Bart Creative Commons License 2015.01.27 0 0 761

Sokat érünk vele, ha elakadok akkor, hogyan kérjek segítséget, ha az szakmai angolom sekélyes...

A weboldal sem túl bizalomgerjesztő...

Előzmény: Törölt nick (759)
Remete Ur Creative Commons License 2014.11.22 -1 0 757

Bár nem ingyenes de ha valaki Tárhely.Eu-n gondolkoziik, ajánlom neki a következő linket és kupon kódot mellyel kedvezményesen tud tárhelyet vásárolni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód: KUPON09C8643C0

 

Emellett ha tovább ajánlod ügyfelükként másoknak őket, akkor egy iphone 6-ot is nyerhetsz, én is erre hajtok!

New Bart Creative Commons License 2014.09.29 0 0 756
Előzmény: bokenzoli (755)
bokenzoli Creative Commons License 2014.09.01 0 0 755

Nagyon szépen köszönöm,már nézem is.

Előzmény: binn (754)
binn Creative Commons License 2014.09.01 -1 0 754

Szia! Üdvözöllek!

 

Lehet olyat önállóan weboldal nélkül is! A weboldalam mellett nekem is van külön ftp tárhelyem!

 

A (forthuna.com) oldalon a szolgáltatások menüpontban olvashatsz az ftp előfizetésröl! Most legfrisebb kiírás szerint úgy láttam, hogy 40 forintba kerül 1 GB tárhely 1 hónapra!

 

Ott vannak elérhetőségek az oldalon meg ilyen help chat is van szóval ott bővebb tájékoztatást kaphatsz....

 

Üdvözlettel

Előzmény: bokenzoli (753)
bokenzoli Creative Commons License 2014.08.31 0 0 753

Sziasztok,ha esetleg rossz helyen kérdezek nyugodtan szóljatok.

Én olyan tárhelyet keresek(akár normális áron)ahol ftp szerveren tudom tárolni a képeimet,doksikat stb,hogy bárhonnét egy ftp kliensel bármikor elérjem.

létezik egyáltalán ilyen,vagy csak domain névvel,weboldallal együtt?Előre is köszi mindenkinek.

New Bart Creative Commons License 2014.08.31 0 0 752

Ha Magyarországon van bejegyezve a cég, akkor itthon kell adót fizetni akkor is ha a bevétel nagy része külföldről jön be.

Előzmény: thooja (750)
binn Creative Commons License 2014.08.26 0 0 751

Egyrészt ez nem az enyém ! Másrészt viszont az akciós árért a support címükre kell írni ! Olvasni te tanulj meg mert a főoldalunkon ki van írva! Ezt a lekezelő alpári hangnemet pedig kikérem magamnak......

Előzmény: Fusion66 (748)
thooja Creative Commons License 2014.08.21 0 0 750

Sziasztok!

 

Ki tud esetleg ebben segiteni: magyar host, magyar domain regisztralas, de az uzleti tevekenyseg teljes egeszeben kulfoldon (nem EU) zajlana. Kell-e ebben az esetben adozni Mo-on?

Nagyon k0szonom

New Bart Creative Commons License 2014.08.19 0 0 749

Bár azért ettől az ingyenes tárhely tol sem vagyok elájulva, ha reklámmentesen akarom a tárhelyet akkor máris fizethetek, vagy ajánlom másoknak... Hát igen valamit valamiért alapon...

Előzmény: Fusion66 (748)
Fusion66 Creative Commons License 2014.08.18 0 0 748

Üdv

Több oldalam is fut az ININET-nél és soha nem szembesültem ilyen problémával. Minden szolgáltatónál vannak korlátok, hogy 1-1 selejtesen felprogramozott oldal ne terhelje túl a szervereket ez nem újdonság.

Javaslom, hogy programozáson túl olvasni is tanulj meg mivel:

-amit ajánlasz nem illik bele a "melyik a legjobb ingyenes tárhely kategóriába"

-és az 5dollár/hó ár azon kívül, hogy horror nem 25Ft

Előzmény: binn (747)
binn Creative Commons License 2014.08.03 0 0 747

Üdv!

 

Valóban jó az ininet! Azonban az időzített parancsfuttatás korlátozva van elég keményen!  Továbbá ha flasht akarsz futtatni az oldaladon és tegyük fel flash a fejléced akkor pl 10 látogató föllép a 11. már csak egy fehér háttéren fekete szöveges üzenetet lát, hogy a tulajdonos túllépte a maximálisan futtatható scriptek számát! 

 

Na én ezért mentem el onnan ! Oda ahol most vagyok!

 

Az oldalam.: http://gameportal.forthuna.com/

Előzmény: Fusion66 (745)
binn Creative Commons License 2014.08.03 -1 0 746

Sziasztok !

 

A (http://forthuna.com/) oldalon a subdomain már nem bérelhető mert csináltak egy nagy akciót, és sok ügyfél lett! De ftp host terén most is akció van! Minden egyes GB ftp tárhely 25.- Huf azaz huszonöt forint-ba kerül havonta!

 

Csak szóltam hátha valakit érdekel a dolog!

 

Üdvözlettel

Fusion66 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 745
New Bart Creative Commons License 2014.07.24 0 0 744

Esetleg érdemes lenne a Hostingernek írni ezzel kapcsolatban, nemde?

Előzmény: trueXman (738)
webneked Creative Commons License 2014.07.23 0 0 743

Sajnos elkövettünk egy hibát, .ga doménvégződést használtunk amivel folyamatosan problémák voltak, ezért egy aldoménre helyeztük át a .tk doménregisztrációs felületünket:

http://ingyendomain.webneked.eu/

Minden maradt a régi csupán a domén változott.

Minden szolgáltatásainkkal kapcsolatos információ, tájékoztatás megtalálható a honlapunkon:

webneked.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: misike1966 (741)
PowerHosting Creative Commons License 2014.07.15 0 0 742

Melyik?

Előzmény: misike1966 (741)
misike1966 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 741

Halott a link!!!!

Előzmény: webneked (729)
PowerHosting Creative Commons License 2014.07.04 0 0 740

Kedves fellow internetezők!

 

Szeretném az általam üzemeltetett tárhely rendszert ajánlani ahol számtalan elégedett ügyfél élvezi az ingyenes reklámmentes 5 Gb tárhely mellett DNS és Email szolgáltatást is.

Amikor ezt a szolgáltatást elindìtottam tudtam, hogy számtalan olyan szolgáltató található a piacon aki/ami "ingyenes" szolgáltatást nyújt de egyértelműen várnak valamit cserébe, mint pl reklám. Az én rendszeremen nincsen semmilyen követelmény habár örülnénk ha partnerünktől vennék meg kedvezményes áron a domaineket, de ez nem követelmény. 

 

Regisztrálni emailben az info@powerhosting.hu címen keresztűl lehetséges.

Regisztrációhoz szükséges adatok:

 

- regisztrálni kívánt email (amennyiben eltér az emailben szereplőtől)

- 'megrendelő' teljes neve

 

Üdvözlettel:

Powerhosting Team

Laszlo Espadas Creative Commons License 2014.07.02 0 0 739

Ahogy elnézem a legtöbb ingyenes tárhely mind a hostinger viszonteladója ahol ingyenesen kap ügyfelenként és domainenként 10 giga tárhelyet száz giga adatforgalommal és ezt úgy osztja ahogy akarja. Maximum 5 csomagot lehet kiosztani. Adhatja pénzért is de akár ingyen is. Ilyet bárki csinálhat magának. Annó én is kipróbáltam de nem jött be az amerikai pontosabban: Kansas állami szerverek miatt. Annó a szerverterem Chicagóban volt. Egyébként egy Litván cégcsoportról van szó akiknek több cég és szolgáltatás fut a nevükön. Tudni kell, hogy ezek a szolgáltatások még ha fizetünk is értük akkor is lassúak. Amerikából 2ms késéssel töltődnek be a lapok. Aki akar ingyenes tárhely viszonteladást csinálni itt megteheti: www.youhosting.com (Azt garantálom, hogy aki csinál azt az ügyfelei szidni fogják.)

 

Én személy szerint a HostRider.eu-t preferálom akiknél vannak a honlapjaim. Magyar szerverterem, magyar támogatás, óriási sebesség. Gigánként kell fizetni ami nagyon megéri.

trueXman Creative Commons License 2014.07.01 0 0 738

"

Ingyenes 2GB Tárhely, 100GB Forgalom

PHP és MySQL, Webszerkesztő
Reklám- és bannermentes"

 

- Segítsetek, legyetek szívesek! ...ha a Hostinger ingyenes tárhelyén elérem a 100 Gb adatforgalmi limitet, akkor gyakorlatilag kötelező lesz a havidíjas megoldást választanom? (mert utána már nem fog működni a weboldalam?)

Előzmény: n3v3m (706)
New Bart Creative Commons License 2014.06.14 0 0 737

Köszönjük, bár mondjuk így sincs sok értelme, mert kb felhasználókból nem sokan látogatják ezt a fórumot, emiatt alakulhatott reklám feluletté, dehát akkor nézzük ki a legjobb ingyenes tárhely szolgáltató? Ha ugyan van legjobb, pontosabb lenne , hogy melyik a kevésbé rossz ingyenes tárhely:-)

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2014.04.18 0 0 733

Egyre szaporodnak azok, akiknek vagy szellemi kihívást jelent a topikcím értelmezése, vagy annyira szeretnének reklámozni, hogy magasból tesznek rá.

 

Azért csak szólok, hogy egy ilyen fórumban a tagok hamar kiszúrják, aki csak a reklám kedvéért regisztrált be, netán harmadik személyben dicséri saját magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!