Keresés

Részletes keresés

Aliens_ Creative Commons License 2003.04.20 0 0 913
Én is azt használom! Más nem jött be.
Van egy NV reffres rate mk2 az megy XP alatt
csak a Battlefield nem idul el ha azzal lövöm be a monitort. Igy marad a refres lock! :)
Előzmény: El Robotnyk (912)
El Robotnyk Creative Commons License 2003.04.19 0 0 912
én ezt használom:

http://www.pagehosting.co.uk/rl/refreshlock.zip

Előzmény: MeliZoli (911)
MeliZoli Creative Commons License 2003.04.17 0 0 911
Még annyit kérdeznék, hogy honnan lehetne letölteni az Nvidia Refresh progit ami Xp /ami nekem sikerült az nem megy Xp-n/ alatt is müködik.

Sajnos a "gyártó" oldalán már csak egy olyan szöveg olvasható, hogy a fejlesztés abbamaradt, stb....

Bukta fesztivál Creative Commons License 2003.04.15 0 0 910
Sziasztok!

Azért írok ide, mert április 17-18-19-én (vagyis most csütörtök, péntek, szombat)egy három napos, BUKTA fesztivál nevű rendezvény kerül megrendezésre a budapesti Millenáris Park-ban. Ennek lesz egy 20 számítógépet felvonultató netkávézó része, ahol sor kerül 4 játék multiplayer versenyére is. Ezek a Medal of Honor, Fifa 2003, Need for Speed: Hot Pursuit 2 és a The Sims (ez utóbbiban a Millenáris Park egyes helyszíneinek a minél valósághűbb megvalósítása a cél). Az első három helyezett értékes nyereményeket nyer mind a 4 kategóriában.
Ezen kívül mind a három nap estéjén neves magyar zenekarok és fellépők szórakoztatják a közönséget. Néhány név említése a teljesség igénye nélkül: Besh-o-droM, Varga Zsuzsa, Anima Sound System, Toy Division, Neo, Korai öröm, Ez a Divat, Emil.Rulez!, Heaven Street Seven, Dj Naga, és még sokan mások.
Ezen kívül napközben diákzenekarok zenélnek, előadások-beszélgetések közéleti és ismert személyes részvételével, diák színjátszó csoportok előadásai és filmvetítések is megrendezésre kerülnek a három nap alatt.
Akinek felkeltette ez a kis írás az érdeklődését, az jöjjön el, vagy ha van valami kérdése ezzel kapcsolatban, azt írja meg itt, vagy emailen.

slowmotion Creative Commons License 2003.04.09 0 0 909
ja nem, mögötte van valami kis gépágyúnak kinéző szösszenet. az a rácsos szar a radar lehet sztem, bár mint már említettem, qrva régen játszottam vele. sajna most éppen a Madden NFL 2003 a no.1. játék nálam :(((
Előzmény: slowmotion (908)
slowmotion Creative Commons License 2003.04.09 0 0 908
asszem az az. őszintén szólva azt a pályát vagy egy hónapja vittem végig, már nem emlékszem. de általában robbantgatni kell.
a katonát meg le lehet szedni, én legalábbis a mesterlövészpuskámmal azt tettem. asszem a kettes fegyver.
Előzmény: MeliZoli (907)
MeliZoli Creative Commons License 2003.04.08 0 0 907
Arra a rácsos monstrumra gondolsz ami egy beton alapzaton van és az aljából lelkesen tüzel egy német katona?

Ha igen akkor hol kell felrobbantani mert nekem nem sikerült.

Előzmény: slowmotion (905)
farriss Creative Commons License 2003.04.08 0 0 906
Hát gyerekek,

Tegnap befejeztem a Medal Of Honor-t. Ez a game szenzációs volt, az abszolút kedvencem lett. Az úccsó küldetés nem semmi. Ma este felnyomom a Spearhead-et, és elkezdem...
Állitólag jön majd ki a MOHAA-nak egy újabb kiegészitője (nem a csendesóceáni szigetvilágban játszódóra gondolok)
A Hidden and Dangerous2 kijött már?

slowmotion Creative Commons License 2003.04.08 0 0 905
visszamész, balra el, felrobbantod a AA-t, visszamész és légicsapást kérsz.
Előzmény: MeliZoli (904)
MeliZoli Creative Commons License 2003.04.07 0 0 904
Sziasztok

Nem rég kezdtem el a játékot, de a Battle in the Bocage pályán elakadtam.

Az utakat megtiszítottam, a radarbázison lelöttem mindenkit, a kersztezödésben lévő ágyúra légicsapást kértem.

A szétrombolt ágyútól tovább vezet egy út melyet egy másik ágyú torlaszol el, elötte szögesdróttal. Hiába kérek légicsapást nem megy. Az út jobb oldalán van egy-két német katona, azokat lelövöm, de innen nem tudok tovább menni, mert az ágyúval kilőnek.

Mit is kellene csinálni, hogy továbbjussak?

Előre is köszi

Random- Creative Commons License 2003.04.06 0 0 903
A Mohaa a Ryan alapján készült.
Úgy ahogy a kiegészítője az Elit alakulat alapján.
Előzmény: Törölt nick (902)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 902
Láttátok a Ryan közlegényt ? Totál ledöbbentem a partraszállásnál ! A bunkerhoz történő átjutás egy az egyben olyan mint a MOHAA-ban. Tényleg elég szar lehetett...:(
murray Creative Commons License 2003.03.28 0 0 901
levetted a szokásos automatikus tárcsázást a winfosban??? olvass vissza ott a megoldás a taárcsázási tul között kell levenni manuálisra!
Herold Creative Commons License 2003.03.27 0 0 900
Mert nemcsak játékra használom a gépet, illetve arra a legkevésbé. A paraméterekkel nincs gond, mindegyik teljesül.
Előzmény: slowmotion (899)
slowmotion Creative Commons License 2003.03.27 0 0 899
figyi nem akarok kötözködni, de ha van egy 1,7-es procid, akkor minek 98-cal szarakodsz a gépen? nekem ME alatt tökéletesen fut...
egyébként ezek az ajánlott paraméterek (bár gondolom, már láttad őket...):
Windows XP/ME/2000/98/95 (Windows NT not supported); 450 MHz Intel Pentium or 500 MHz AMD Athlon processor; 128 MB RAM; 8x CD/DVD-ROM drive; 1.2 GB free hard disk space plus space for saved games, Windows swapfile, and DirectX 8.0 16 MB DirectX 8.0 compatible video card with OpenGL support DirectX 8.0 compatible sound card Keyboard Mouse
Előzmény: Herold (895)
murray Creative Commons License 2003.03.27 0 0 898
figyi ha vidéki vagy gyere fel pestre semmi kedvem a postán faszozni, bocsi!:-))
vagy ha erre jársz vagy ilyesmi
farriss Creative Commons License 2003.03.26 0 0 897
Murray!

Hogy tudnék hozzájutni? Postai úton egy kopit küldhetnél, és reply-jolok rá egy üres CD-t. :)
A Pacific Theatre meg van.

A Medal Of Honor-nak készül az újabb része, Rising Sun címmel, japánok ellen....

murray Creative Commons License 2003.03.26 0 0 896
nekem megvan a deadly dozen 1 és a 2 is!
az 1el jáccottam pár missiont de elakadtam nehéz és fagy és bármit csinálok fagy!
úgyhogy abbahagytam!:))
Herold Creative Commons License 2003.03.25 0 0 895
Most kaptam kölcsön a játékot, és az indítás után csak egy szürke képernyőig jut el, ott a kurzor, és nem megy tovább. Felraktam egy újabb videokártya drivert, de ugyanaz a helyzet. Ez mitől lehet?
Win98, 1,7 GHz Celeron
GF2 MX 400 64 MB video
256 MB RAM
Integrált C-Media hangkártya
farriss Creative Commons License 2003.03.03 0 0 894
Urak,

Nincs meg valakinek a Deadly Dozen nevű játék? (kérdeztem már?) Az első rész kellene...

Big Blaster Creative Commons License 2003.03.03 0 0 893
Hello!

Az a problémám, hogy nem tudom felrakni a MOHAA 1.11-es patchet. Azt írja a telepítő, hogy nem talál felinstallált US vagy UK verziójú progit, pedig fel van rakva és működik is. Az lehet a gond, hogy nem eredeti a MOHAA? Valakinek sikerült már felrakni tört progira ezt a patchet? Ha igen, akkor nálam mi lehet a gond?

Halott_mikrofon Creative Commons License 2003.03.02 0 0 892
na mit tippeltek hány százalékot kapott. Azok a rohadtak lehúzták 90 alá:-((
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.28 0 0 891
5000-0000000-0000000-5068
Előzmény: Pelyvi (890)
Pelyvi Creative Commons License 2003.02.27 0 0 890
Tudna valaki egy a telepítéshez való kódot küldeni nekem? Kölcsönadtam a CD-met, és egy másikat kaptam vissza, de nincs ráírva a kód.

Pelyvi

Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.13 0 0 889
igen,némely pályákon ki lehet lapcsolni a riasztot de valamikor visszakapcsolodik,igy nem érdemes rá idöt vesztegetni.
Ha téli pályán vagy és sürür a köd akkor lapitva menj fátol fáig,lesz pár örség és pár sniperes.
Probáld néha ugy hogy máshonnan nézed azt a részt ahol van az ellenség.
KingFrank Creative Commons License 2003.02.11 0 0 888
Spearheadhoz serialt keresek..
Előzmény: farriss (887)
farriss Creative Commons License 2003.02.11 0 0 887
Figyeltemn az iránytűt, és elidultam abba az irányba, és a mocsok tényleg ott lapitott a házfal mögött, de nem értettem, honnan lőtt.
A risztós részeknél mindig megkerestem a risztó egyik kapcsolóját és kikapcsoltam a risztást.
Most azon a pályán vagyok, ahol egy havas, ködös erdőben kezdődik minden és havazik. Az orromig sem látok, izgi :)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.11 0 0 886
Nem könnyü a sniperes pálya, de nekem volt már annál nehezebb is.A lényeg hogy figyeld az iránytüt hogy honnan jön a lövés és azzal már kb be tudsz tájolodni.
Nekem azok voltak nehezek mikor szolt az a kib..ott alarm és futni kellett kifele.
Végigjáccottam a gamet de jopárszor leizzadtam,de megérte:))
borsalino Creative Commons License 2003.02.11 0 0 885
Már az de a robbantás után b@szottul kell rohanni kifele.Lásd néhány előző hozzászólást.
Előzmény: Gabesz00 (883)
farriss Creative Commons License 2003.02.11 0 0 884
Gyerekek,

Tegnapelött végignyomtam a Sniper-es pályát, azt hiszem a 6. küldetés. Ha nem haltam meg ezerszer, akkor eccer se :( Van az elején egy rész, amikor egyszerűen nem tudtam, honnan lő a pofa. Aztán kiderült, hogy egy V alakú falomlás mögött lapul egy ház első emeletén. Csak azt nem értem, hogy hogyan tudott onnan úgy kilőni, hogy nem láttam....:( De egy élmény volt. Mind a három fószert sikerült élve eljuttatnom a királytigrisig. Szenzációsak a közelharcos részek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!