Keresés

Részletes keresés

cyanne Creative Commons License 2012.04.08 0 0 1110

a spigelon többkomponensű szer... hátha.

Előzmény: Heki.kutya (1109)
Heki.kutya Creative Commons License 2012.04.08 0 0 1109

Sziasztok!

Már többször segítettetek, most esetleg van valami bevált tippetek erre a nyomorult szeles&hidegfronti fejfájásra kismamáknak? Érdekes módon a sima hidegfront még annyira nem visel meg de ha szél is van...Hasogat tarkóból, a szememig előreüt, hidegborogatásra úgy ahogy enyhül, meg ha átmozgatom a nyakam, de szép lassan visszakúszik megint. Melegvízre, előrehajláskor meg egyenesen borzalmas lesz.

köszi előre is

 

P.o.l.a. Creative Commons License 2012.04.01 0 0 1108

Oké, írtam.

Előzmény: Törölt nick (1107)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.29 0 0 1107

Van tapasztalat. Ezzel az oltással is. Írj emailt, most nem érek rá.

Előzmény: P.o.l.a. (1106)
P.o.l.a. Creative Commons License 2012.03.27 0 0 1106

Sziasztok!

 

14 hónapos lesz a kislányom, és vár ránk a 15 hós kötelező mmr oltás (kanyaró,mumpsz,rubeola). Hallottam, hogy létezik ez a homeopátiás oltáskivezetés, de senki nincs az ismeretségi körömben aki megtapasztalta, vagy alkalmazta volna a gyermekén. Tudtok  ebben segíteni? Volt már valakinek tapasztalata? Én első lépésben a megelőzésre szeretném használni, vagyis az oltási szövődmények elkerülésére.

Stew9 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1105

Köszi, így már legalább van 1 vélemény :)

Előzmény: Törölt nick (1104)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1104

Sztem nem akarod tudni a véleményem Bónáról :-)

Maradjunk annyiban, h nekem nem jön be, amiket írogat.

Előzmény: Stew9 (1103)
Stew9 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1103

Sziasztok!

 

Szeretném az alkati szeremet meghatározni.. elmennék egy jó homeopata szakemberhez.

Kit ajánlotok, Akivel van sikeres tapasztalatotok?

Bóna László-ról mi a véleményetek? -az elérhetőségét én is szeretném elkérni.

 

Köszönöm szépen!

Szép napot! :)

cyanne Creative Commons License 2012.02.15 0 0 1102

köszi!

igen, tudom; csak érdeklődtem.

Előzmény: Arbag (1101)
Arbag Creative Commons License 2012.02.15 0 0 1101

Az eset több mint 10 éve volt, nem jegyeztem le a pontos menetrendet, de arra emlékszem, hogy a Calcium carbonicum és a Lycopodium volt a fő muníció 30-asban, de voltak még más szerek is. A látványos változásokat a Lycopodium szakaszban tapasztaltuk.

 

Erről azonban tudni érdemes, hogy embere válogatja, kinek mi a legjobb, ezt alkati kezelésnek hívjuk, nem lehet két különböző emberre ráhúzni ugyanazt a sablont!!!

Előzmény: cyanne (1100)
cyanne Creative Commons License 2012.02.15 0 0 1100

milyen szer használt az ekcémára?

Előzmény: Arbag (1098)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 1099

Érdekes "véletlen"ek :-)

Előzmény: Arbag (1098)
Arbag Creative Commons License 2012.02.14 0 0 1098

Szedtem már olyan szert, aminek használata alatt a bal karomon az oltás helyén olyan szúró fájdalmat éreztem, mintha éppen akkor szúrtak volna meg. Tévedés nem nagyon lehet benne, az oltásaim közül néhánynak igen jól látszik a helye.

 

Nagyobbik lányom ekcémás volt csecsemő korában, homeopátiával gyógyult belőle, de több mint egy évvel azután ismét kezdett kijönni rajta pár helyen, ismét homeós kúrára fogtuk. A dolog érdekessége az, hogy valamelyik azelőtti oltása helyén maradt egy kis csomó a husában. Ez akkor már elég régóta ott volt, és ez alatt a kúra alatt, úgy emlékszem, a Calcium carbonikum szakaszban eltűnt. Összefüggés? -jó kérdés!

Előzmény: cyanne (1096)
Arbag Creative Commons License 2012.02.14 0 0 1097

Az MMR-VAX C30 bevétele napja utáni éjszaka egy több mint 30 évvel azelőtti esetről álmodtam, ami életem egyetlen kórházi kezelése alatt történt, vért vettek tőlem. Még gyerek voltam. Az a baj, amivel kórházba kerültem, nyaki nyirokcsomó gyulladás volt. Vajon mi lehet az összefüggés egy olyan oltásból készült szer, ami pl a mumpsz vakcináját is tartalmazza, és egy évekkel későbbi nyaki nyirok gyulladás között? Nem sejtettem volna összefüggést, ha a szer bevétele után közvetlenül nem ezt az élményt hozza felszínre.

 

Ebből az álomból önmagam felébresztésével léptem ki, mert igen kellemetlen volt. Pár adaggal később a téma újra előjött álomban, de akkor már nagyobb voltam benne, és simán legyőztem azokat, akik megpróbáltak megszúrni. Egy tai chi technikával a tűt tartó kezet simán bele vezettem az egyik támadó szívébe. Ezzel időt nyertem, és kiugrottam egy nyitott ablakon, ami alatt egy teherautó a platóján homokot szállított, amiben simán landoltam és "pá lúzerek" intéssel búcsúztam ... Fura eszközei vannak az elmének arra, hogy feloldjon régi traumákat. A homeopátia erre remek segítséget nyújt.

 

Most éppen Thuja LM14-et szedek, ennek is az eddigi oltásaimmal kapcsolatos maradványok felszámolásában van fő szerepe, leginkább a tetanusokból eredő negatív hatásoktól igyekszem szabadulni.

Előzmény: Törölt nick (1095)
cyanne Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1096

a himlőé nekem látszik, de képletesen értettem

Előzmény: Törölt nick (1095)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1095

Egy csomó apró nyavalyám elmúlt, amikról előtte nem is gondoltam volna, meg annyira aprók voltak, h igazából nem zavartak annyira, h foglalkozzam velük, de ez egy kellemes meglepetés volt. Meg elmúlt egy nagy, amit gyanítottam, h összefügghet vele. Ami még érdekes volt, h utána átment rajtam néhány betegség, mintha sose oltást nem kaptam volna, egész másképp viselkedett a szervezetem pl. a megfázásokkla kapcsolatban (lásd szamárköhögés című fejezet).

A helye? Azzal mi van? Nekem nem látszanak.

Előzmény: cyanne (1094)
cyanne Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1094

engem érdekelne:)

bár semmi bajom az oltásaim helyével, de akkor is.

Előzmény: Törölt nick (1093)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1093

Arról regényt lehetne írni, amikor bevettem az oltások homeopátiás szereit...

 

A homeósom azt mondta, mkinek érdemes lenne, az oltás bmilyen régen volt is.

Előzmény: Arbag (1092)
Arbag Creative Commons License 2012.02.13 0 0 1092

Amióta a homeopátiával elkezdtem foglalkozni, elém került pár anyag a védőoltásokkal kapcsolatos homeós tapasztalatokról. Néhány éve magam is kénytelen vagyok szembesülni azzal, hogy sok bajunknak oka a védőoltásainkig nyúlnak vissza, onnét erednek.

 

...egy kis olvasni való:

 

http://www.drhem.hu/fenykepek/nincs-megadva-rovat/tinus-smits_-a-vedooltas-szindroma/

 

 

cyanne Creative Commons License 2012.01.09 0 0 1091

na, pont ez vagyok én: a laikus átlagpolgár. amit írsz, azt nem ismerem; ami nekem bevált, az a gripp-heel meg a luffeel pl.

ja, meg a stodal:)

 

nyilván ezek akut esetre vannak (a luffeel nem, de mégis használt); amúgy alkati meg célzott perszehogy.

Előzmény: Arbag (1090)
Arbag Creative Commons License 2012.01.09 0 0 1090

Persze, láttam én is már sikereket koplexek esetén. Ódákat tudnék zengeni (ha akarnék) pl az Euphorbium Compositum Heelről olyan esetkere emlékezve, amikor nagyon is helyénvaló a használata, elkerülendő egy arcüreg felszúrást, de hasonló hatást előidéz egy rakás monoszer is szinte önmagában.

 

A komplexek amolyan tüneti kezelésre alkalmas instant készítmények, nem igényelnek nagy hozzáértést, az elért eredmény is ezen szinten mozog, ami egy szipla akut esetben többnyire kielégíti az átlagpolgárt. Erre lett kidolgozva.

Előzmény: cyanne (1089)
cyanne Creative Commons License 2012.01.09 0 0 1089

ez eléggé logikusan hangik (bár nekem több komplex kifejezetten bejött)

Előzmény: Arbag (1088)
Arbag Creative Commons License 2012.01.09 0 0 1088

Maga a "nagy " Hahneman óva intett attól, amit a komplex homeopátia művel.

Amit a Stodal használat eseteinél láttam jópár év alatt, az az, hogy néha segít, de gyakran komplikálja a bajt. Ez tényleg eldől 1-2 nap alatt, ahogy arra a használati utasításban utalnak.

Aki valamennyire tudja magától is használni a homeós szereket, az inkább elkerüli a komplexeket, és mono-cuccokat használ, a lehető legritkább esetben adva egy adott napon egynél több féle szert leginkább, mert fölösleges, csak olyankor van erre szükség, ha nincs megfelelő bogyó, és több olyanból kell kikombinálni a tutit, amik egyenként nem elég jók, csak keverékben, vagy egyazon napon adva. Aki ebben jól mozog, az már konyít valamit Samubátyánk hagyatékáról.

Előzmény: Pisces72 (1076)
cyanne Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1087

ahá!

na akkor nekem ilyen sosenem volt, hálisten.

 

(miről?)

Előzmény: Törölt nick (1086)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1086

Leginkább fulladással. A csacsi fénykorában féléjszakákat lehet a mosdó fölött tölteni, mert 2 roham között már nem is éri meg bemenni, és a roham alatt csak hánysz meg öklendezel, és smivel nem lehet leállítani, csak az segít, h tudod, pár perc múlva vége. Görcsben van az egész első feled, volt akit utána sérvvel műteni kellett, mert szó szt szakadni tud, és ezt ilyenkor érzed, és igen ijesztő, mikor érzed, h bmelyik pillanatban szakadhat.

 

(A szk másról szól.)

Előzmény: cyanne (1085)
cyanne Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1085

hogyan lehet ebbe majdnem belehalni? fulladással?

 

(gyakran megesik, h lenyeled, amit inkább ki kellene mondanod?;)

Előzmény: Törölt nick (1084)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 1084

Sajnos nagyon is van. 2 éve majdnem belehaltam. Bár felnőttkorban ritkán ilyen súlyos, én megszívtam. Mindenesetre érdekes tapasztalat, mármint így utólag :)

Előzmény: cyanne (1081)
cyanne Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1083

tegnapelőtt 1 teljes üveggel ittam meg, tegnap 3/4-del, mára maradt 1/4, és úgy látom, ezzel vége is lesz a kehességnek.

Előzmény: líí (1078)
cyanne Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1082

az igaz, h én is betaknyosodtam a Stodal után, ettől függetlenül bevált (azaz már nemcsak köhögés, de takony is van:)

ja, és még „csak” szerda óta köhögök napi több órát fuldokolva, szóval akkor vsz mégse szamaram van.

Előzmény: Pisces72 (1076)
cyanne Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1081

szerintem nekem az van, bár sose gondoltam, h felnőtt korban is létezik

Előzmény: Törölt nick (1080)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!