Keresés

Részletes keresés

Liquid_FX Creative Commons License 2001.01.27 0 0 110
FlyNN: nagyon kifinomult irodalmi érzékről tesz tanúbizonyságot, hogy végső mentsvárként a Kapcsot választottad. Ismét jó hírem van számodra: a dolgok jelenlegi állása szerint megmarad a 150 kopejkás kedvezmény, így junius után sem fog semmi hátráltatni abban, hogy naponta akár többször is felkeresd kedvenc online lapodat. :)
ALIEN(tm) Creative Commons License 2001.01.27 0 0 109
Teneked is van vm közöd a laphoz?
Előzmény: ErniE (107)
FlyNN Creative Commons License 2001.01.25 0 0 108
Na megnéztem ezt a Plélytálymot (Mármint a borítólyát a nálylonon keresztül). Hát mivel konzolos, fix, hogy nem fogom venni, lehet benne felolem az atyaúristen is foszerkeszto.
Marad a www.gamekapocs.hu. (Matáv urunknak köszönhetoen kb. lyúniusig)
Bály-bály (foleg neked, Dada)
Előzmény: ErniE (107)
ErniE Creative Commons License 2001.01.25 0 0 107
FlyNN:

A Playtime november óta van a piacon.

ErniE

Előzmény: FlyNN (105)
ErniE Creative Commons License 2001.01.25 0 0 106
FlyNN:

Ugyan már! Nézz csak körül! Megint (újból) összeállt egy király csapat. :-)

ErniE

Előzmény: FlyNN (103)
FlyNN Creative Commons License 2001.01.24 0 0 105
Kösz Liquid elvtárs, feltétlenül körülnézek a hírlapárusnál. Még elárulhatnád, hogy mióta létezik ez a lap. Pivo bátyó meg mé' nem ír ide ilyen közérdeku dolgokat, he?
Na csá all!

CoV rulez forrrevör!

Előzmény: Liquid_FX (104)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.01.23 0 0 104
Nagy hírt mondok most néked, FlyNN tasztaltárs: a Tehenész irogat mostanság, mitöbb, főszerkeszt is: a szóban forgó sajtóterméket Játékidő kódnéven keresd a hirlapárusoknál. A jelenlegi nickjének megfejtését rád bízom, ha sikerül, értesíts minket. :)
Előzmény: FlyNN (103)
FlyNN Creative Commons License 2001.01.23 0 0 103
Chuckychuckychucky!

Kerály vagy CoVboy! Most, hogy Dzsiminek l?ttek, meg f?leg.
Ha véletlenül írkálni kezdenél valami lapba, feltétlenül értesíts ám minket! Sajnálom a régi 576-ot. Már pont összeállt egy frankó csapat, akinek volt vajmi fogalma a humorról is. Ehhhhhhhhhh...
Erre a mostani szutyokra rá se nézek, ilyen szart én is lazán összedobnék, csak találomra kiválasztanék egy középiskolát, ott is találnék emberkéket akik ennél sokkal jobban írnak. Na többet nem bánkódok, inkább iszok egyet a régi szép id?kre. Az ég ádjon tehénpásztor!

Yikes!

ALIEN(tm) Creative Commons License 2001.01.23 0 0 102
Bizti, hogy o?
Egyébként, ha erosen tagadni fog, az annak a jele, hogy igaz! Mert, amikor azt írtam, hogy CoVboy a vogelhez pártolt (aug.), akkor nem ismerte ezt be:P
johnnybravo Creative Commons License 2001.01.22 0 0 101
Ő lesz az akkor... Igaz, Pivo bátyó ? :)
Előzmény: dzsó (100)
dzsó Creative Commons License 2001.01.21 0 0 100
Akkor csak nektek, csak most, csak itt, stb...idézet a cikkből!

"Természetesen a játékgyártó cégek az eladhatóság érdekében igyekeznek mindent bevetni. A technika ma már csodákra képes."

Bár a neve után még azt is odaírják, hogy az 576Kbyte főszerkesztője, az a bibi, hogy ez a Válogatás novemberi, amikor is már nem volt CoVboy az 576-nál...

johnnybravo Creative Commons License 2001.01.21 0 0 99
:))
Előzmény: Drifter (98)
Drifter Creative Commons License 2001.01.21 0 0 98
Szerintem tutibiztos... Merthát ugye ő mondta annó, hogy "arrafelé szeret kolbászolni, ahol púpozott bilivel szórják a tápot" ...

Monjuk a Rídersz Dájdzseszt biztos nem egy pénzverde, de gondolom azért a bizonyos véleménnyilvánításért kapásból fizettek neki egy rekesz "púpozott bilinyi" Gössert. (Mondom: kapásból, nem pedig hosszújeláratú hitelbe, mint egyes onlájn gémer-lapok teszik manapság)

Hmm... Nem mellékeltek egy fotót a cikk mellé, amin csak egy fura árny látszik "CoVboy" felirattal?

PS: Dzsó! Bepötyögnél egy-két sort a "műből", ha nagyon szépen megkérünk? ... Együttes erővel biztos el tudjuk dönteni, hogy a "maestro" véleményét közölték-e ... (vagy összeollóztak valami egetverő baromságot belőle :P ... vagy esetleg találtak egy Kiss Lászlót valahol az utcán (most néztem meg, azért a budapesti telefonkönyvben elég sok van belőlük), és rákérdeztek, hogy "veszélyben van-e a gyerek" ...)

Előzmény: dzsó (96)
johnnybravo Creative Commons License 2001.01.21 0 0 97
Halljuk a választ ! :)
Előzmény: dzsó (96)
dzsó Creative Commons License 2001.01.21 0 0 96
Pivo! (Spot, CoVboy, azt se tudom, hogy szólítsalak)

Kezembe került a minap egy Reader's Digest válogatás, amiben találtam egy kis cikket: "Számítógépes erőszak: veszélyben a gyerek?" . Itt egy bizonyos Kiss László is kifejti a véleményét erről a témáról. Megerősítést kérek, hogy tényleg te voltál-e!

ALIEN(tm) Creative Commons License 2001.01.20 0 0 95
HI!
off
Szóval a hír igaz, miszerint a volt jorgosz tulaja nyitott 1 új utazási idodát. A hír az egyik metro-ban volt, kb. 1 hónaja.
Ennyi pc gurust?!
on
CoVboy rulez:) (csak, hogy ne legyek annyira off:D
Előzmény: Dauby (89)
Bandyta Creative Commons License 2001.01.19 0 0 94
A SCUMM bár privatizációja miatt muszáj tiltakoznom!
Sokmindent láttam már,kevés beteljesületlen vágyam van (1. ez Kim Basingerrel kapcsolatos,de offtopic lenne a kifejtése; 2. ez meg a Kings Bounty befejezése,majd ha Pivo előkerül,szakvéleményt kérek)
Bevallom,imádok online olvasni,mert ez olyan uptodate.(Jó,egy kicsit nyűgös volt egy szimpla Raymond Chandler miatt a PC-t a klotyóba telepiteni,de legalább nem kellett villanyt gyújtani)
Megtörve kérem hát a SCUMM bár megkimélését a magam és Hugo nevében.

)

Előzmény: Pivo (91)
Bandyta Creative Commons License 2001.01.19 0 0 93
No,akkor benézünk oda is...
Előzmény: Pivo (91)
johnnybravo Creative Commons License 2001.01.19 0 0 92
http://www.comware.hu/

Jep ! :)

Pivo Creative Commons License 2001.01.18 0 0 91
Képzeld, Bandyta, gonosz kapitalisták átkeresztelték Lua Barra, és FHM-előfizetők ülnek minden asztalnál. Marad a Tóth Kocsma, át is megyek a topicjába.
Előzmény: Bandyta (90)
Bandyta Creative Commons License 2001.01.18 0 0 90
Ezek szerint már megint összetévesztettem Tahitival.(vel?)Mindegy,Pivohoz közelálló körök szerint szabadságát nem az emlitett kommersz helyek eggikén fogja tölteni,hanem Melee Island(TM)-en,a Scumm bárban.
Előzmény: johnnybravo (88)
Dauby Creative Commons License 2001.01.17 0 0 89
Kedves ALIEN(tm)!

Én most off vagyok, de nagyon ott vagyok.
Szóval mit hadoválsz itt össze arról, hogy új irodát alapított a sumák, aki többek közt az én nyaralásomat is hazavágta? Én is károsult vagyok, persze azóta se láttam egy vasat se a befizetett lóvéból...majd még 1-2 év és akkor bejelentik, hogy 'no money, no honey'.

Részleteid vannak???

Pivo: szerintem bahamai kirándulást csak hordóban lenne érdemes méricskélned...

johnnybravo Creative Commons License 2001.01.17 0 0 88
Nem tudom hogy számolhattad ki, mert nekem a Neckermannos ügyintéző azt mondta hogy még a bécsi irodájuk se tud a Bahamákra utat szervezni.

:((

Előzmény: Bandyta (86)
ALIEN(tm) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 87
Bahamákra csaka jorgosszal:) Egyébként a csákó most 1 új trevelszet (útazási irodát:) csinált/alapított!!!
Bandyta Creative Commons License 2001.01.03 0 0 86
Bahama 2 hetet a legfrissebb Neckermann alapján Kaiserba vagy Tuborgba átszámolva,nekem úgy 2-3000 korsó jön ki. Én a helyedben azért számolnék...
Előzmény: Pivo (85)
Pivo Creative Commons License 2001.01.03 0 0 85
Oda köztudomásúlag nyaralni járok az előfizetők pénzén. A gond az, hogy nekem most valamiért kissé télnek tűnik ez a nyomdahiba itt körülöttem, továbbá nemhogy előre, de még utólag sem akarnak fizetni a kuncsaftok. Még sörben sem, de asszem ez is köztudomású.
Előzmény: johnnybravo (84)
johnnybravo Creative Commons License 2001.01.03 0 0 84
CoVboy bajbe mit csinálsz manapság ? Bahamákon lógattad a lábad szilveszterkor igaz ? ,)
Előzmény: CWorm (83)
CWorm Creative Commons License 2000.12.30 0 0 83
Beugrok ide rajongani CoVért. CoVboy rulez! :)
ALIEN(tm) Creative Commons License 2000.12.09 0 0 82
Hi All!
Rég jártam erre, de most is megyek tovább...
Előzmény: Whiplash (81)
Whiplash Creative Commons License 2000.12.07 0 0 81
Hehh! Mintha már láttam volna valahol ezt a site címet :)))

Tagtoborzás, General Peiper? Esetleg énekelhetnénk valami verbunkos nótát.

Előzmény: Pivo (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!