Keresés

Részletes keresés

Darklight666 Creative Commons License 2001.03.29 0 0 635
Arra gondoltam,akkor nem is próbálom a csatolást :-) Nézz be a CCC-re is,bár még keresem a megfelelőt :-)
Meddig maradsz?
Sydan Creative Commons License 2001.03.29 0 0 634
Arra az angyali profilból készültre gondoltál????
Hát mit ne mondjak...mesés!!!!:))))
Sydan Creative Commons License 2001.03.29 0 0 633
Végre együtt a neten!!:)))Megkaptam
Darklight!Most épp kutatom a képet,amit
meséltél!Kiprobálod a "postolást"?Nem
jössz el a CCC-re egy picit?
Darklight666 Creative Commons License 2001.03.29 0 0 632
Azok az osztrák városok mind elég messze vannak - néztem a térképet - mind Linz után... NAGYON messze..... :-(((

Bloody,jobbulást!!!

Sydan,megvannak a linkek?

Sydan Creative Commons License 2001.03.29 0 0 631
Jaj,kitörlődött az egész irományom...

Flow!Te szegény!!!Úgy látszik a kór emilen is
terjed!!!Nem használt a kis tea-kúrád??:((

Valaki tudja egyáltalán,hogy ezek az osztrák városok hol is vannak valójában?(mennyire a
határtól)

Diaboli!Nagyon ügyesen nyomozol!:))
De különben honnan vettük,hogy voltak a
Zanziban?Hát reménykedjünk :))

Ez az Ausztria dolog nagyon csábító...
11 vizsga mellett persze kész öngyilkosság,
de hát kezdenek elhatalmasodni a szuicid
hajlamok :)

Mindenkinek sok pusssz!

Darklight666 Creative Commons License 2001.03.29 0 0 630
Sydan!
Ha benézel,mindjárt küldöm a freemailedbe a két linket a Lj-képekkel - láttam,hogy a neten vagy ;-)
fire_of_rose Creative Commons License 2001.03.28 0 0 629
Hi!
Most nincs időm, de Diaboli, feltétlenül írok majd a koncertekkel kapcsolatban. a legszerencsésebb 4-e (Wels, Ausztria). Minél előbb beszéljük meg levélben, annál jobb a jegyek miatt.
Puszilok mindenkit!!!
Bloodflower Creative Commons License 2001.03.28 0 0 628
bocs az eltűnésemért.. éppen csak napokig 39 fokos lázzal feküdtem:-/
Sydan, nem ismerős?

Érdekes ez az új maxi hír, máshonnan is hallottam már. Miért nem Please dont let go??:-)

Egyébként ma elkaptam egy kicsit megint a régi HIM-feelingemet... jobb híján (mivel feküdnöm kell, persze most csak kéne) régi videókazikat nézegettem, és egyiken találtam HIMet:-) Az elsőket, amiket felvettem:-) Egész elnosztalgiáztam..

Szóval Ausztria engem nagyon érdekelne, ha közeli városban lenne...
:-)

Üdv mindenkinek,
Bloody

Darklight666 Creative Commons License 2001.03.28 0 0 627
Hi!
Mi is olvastuk a hírt a maxiról,s állítólag ez tavaly játszották is. Nos mi a Mubbels kivételével mindent hallottunk valószínűleg,de ilyen című,sőt még ilyen refrénű dal sem volt...
Na pussz
Diaboli Creative Commons License 2001.03.28 0 0 626
Helló!
Hogy merre járok? Hát iskolában érettségi előtt!...:(((( Már én is alig várom, hogy túl legyek az egészen.
His Infernal Majesty! Te hova mész tovább?

Zanzibár ügyben sikerrel jártam!! :) Pontosabban járok, nemsokára megkapom a műsort. Bár nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy volt HIM.

A z+-on szavaztam a GWTS-re... :)

Fire of rose: Június 5-6 nem hangzik rosszul.
Valaki nem tervezi kimenni valamelyik koncertre?

PS.: Fire of rose: pénteken írok.
HIMes üdv
Diaboli

A legfontosabbat meg majdnem elfelejtette: új HIM maxi májusban: Keep on pretending. (Egyébként valaki tudja miféle dal ez?)

Sydan Creative Commons License 2001.03.28 0 0 625
Sziasztok!

Diaboli!Nem jártál eddig sikerrel Zanzibár ügyben?
Láttam,hogy pl.Enchamtressnél is érdeklődtél,nem
válaszolt senki?
Puszi!

Bloody Te is igazán benézhetnél néha ide!!!!!:))

fire_of_rose Creative Commons License 2001.03.27 0 0 624
HI!
Moon, most kaptam meg a mailed. Már azt hittem elfelejtettél... Persze érthető: a 'bűntetés' jobban tetszik, mint válaszolni... :)))))))))Na nem bénítom a lelked! :)Már 12 évesek is voltak? Olyan öregek is? Akkor én az 5évemmel nem sokra megyek.
Most épp tűzijáték megy kint.
Ausztria 5.-e, 6.-a? Az nem egy szerencsés dátum! Diaboli, merre jársz?
Még azt akartam mondani, hogy akit érdekel: pénteken a "Rockban (viva2) lesz az Apocalyptica. Akit nem, az ne nézzen ide! :))))
ÜDV, (nem tudtok vmi jobbat ajánlani a f_o_r helyett? rossze emlékek kötődnek ehhez és változtatnék... 1ébként mellékes---végülis lehetnék 'Bünticcuc' is:))))
Her Infernal Majesty Creative Commons License 2001.03.27 0 0 623
Sziasztok! Rég jártam erre... Minden ok?
Az Echo szerintem is katasztrófa volt, ezek a németek nagyon bénák. A június az tényleg gáz, én 18-19 körül érettségizek. Már nagyon várom, legalább itthagyom ezt a hülye sulit. Igaz akkor meg jön majd egy másik. Ilyen az élet.
Szerintem nem jó, hogy mennek Amiba, nem csak azért, mert augusztus és sziget, hanem mert Amerika az olyan nem jó hely ilyen szempontból. Félő, hogy... Na mindegy ezt így nem tudom leírni, mert nincs időm rá, a termet meg mindjárt zárják. Már így is kizavartak. Majd még írok.
üdv.:HER
Moonflower666 Creative Commons License 2001.03.26 0 0 622
Hi!

Újra itt vagyok, bár semmi érdemlegesről nem tudok írni. Sorry, hogy a pesti randi a hétvégén nem jött össze. Én azért ott voltam, de Darklight nélkül nem is volt az igazi...:-p.
HIM a z+ sikerlistán??? Már éppen itt volt az ideje.
FOR: remélem nem azt gondoltad, hogy a "bünticucc" az korbács, bilincs meg hasonlók ;-). Bár a hatás szinte ugyanaz...

Darklight666 Creative Commons License 2001.03.26 0 0 621
Hm,bünticucc... valóban :-p de éppen nagyon siettem,s nem figyeltem rá :-) A félreértések elkerülése végett a büntetőjog könyvemről és füzeteimről volt szó :-)))

Tudtommal Ausztriában nincs semmi korlátozás - Bécsben anno(juj!) 12 év körülieket is láttam.

666me666 Creative Commons License 2001.03.25 0 0 620
Nem hiszem hogy az az érdekes hogy ki az első hanem az hogy egyáltalán van HIM a listán. Jó annyira nem lényeges ez a lista de szeritem azért haladás.
fire_of_rose Creative Commons License 2001.03.24 0 0 619
Hello!

Nahát! HIM a z+on? És ki az első hét? britniszpisz, beksztritbojsz és rikimartin? grrrr
Dark, a 'bünticucc' elég érdekes szó... kicsit félreérthető :)))) Most már igazán jó lenne ha összejönne vmi HIMkoncert.
Hülye kérdés: Finno.-ban úgy tudom csak 18 felett mehet vki koncertre. Ugye ilyen szabályok nincsenek Ausztriában és Svájcban? Ugye?
Na pá

666me666 Creative Commons License 2001.03.24 0 0 618
Sziasztok csak annyit akarok mondani csak megemlítem: HIM a 8. a z+ sikerlistáján!!
Darklight666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 617
Holnap délután már biztos többet tudok mondani. Mondjuk szerintem biztos a szokásos vonattal megyünk... A tervek meg nálam lesznek :-)
Aztán ügyeskedj a vezetésnél!!! :-))))))
Sydan Creative Commons License 2001.03.22 0 0 616
Persze,hogy randizunk!Legalábbis most úgy tűnik ráérek!!!Majd pontosítsunk!
Rohanok vezetni...ismét...Én is nagyon kiváncsi vagyok a honlap terveidre!!!!!!:)))))))
Darklight666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 615
Moon,ha még olvasod,légyszi hozd haza a bünticuccomat - ott van a polcon,könyv,két füzet,törvény - köszi!
Darklight666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 614
Moony,most olvastam a mailedet,oké! Alig várom,hogy holnap beszélgessünk!!!! Vajon az a pótvizsga igaz lehet? Akkor azért elmennék,bár ki se nyitottam,s Pécsen maradt a cucc...
Sydan,szombaton megyünk Bp-re :-) Nem randizunk? Bloody már mondta,hogy össza akar futni velünk!
Darklight666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 613
Itt vagyunk,s képzeld,Moon Pécsen,én Nk-n :)))
Én se láttam semmit...
Szerintem elég komoly az Amerika,már régóta fontolgatták,tudod...
Moon,alig várom,hogy holnap lásd a honlap-terveimet!!! :-)
Írjatok még,ha itt vagytok!!!
Sydan Creative Commons License 2001.03.22 0 0 612
Hellósztok!
Hát Ti is itt vagytok?:))))Mizujs?Én semmi
érdemlegesre nem bukkantam rá mindezidáig :(
Moonflower666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 611
Hi!

Csatlakozom Darklighthoz, Ausztriából tessék anyagot gyűjteni szerencsétlen társaitoknak, akik nem lehetnek veletek eme jeles eseményeken :(.
Amerika tényleg nagyon gáz... Szerintetek ez már 100%?

Darklight666 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 610
Jellemző,a legváratlanabb helyen,időben ad valamit a magyar TV - béna műsor,s fél évvel az esemény után... :-/

Lányok,ha mentek Ausztriába,akkor felszerelkezve!!!!! Fényképekre,és hanganyagra éhesen várunk majd Titeket - tehát kötelező a fényképezőgép és a diktofon!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Nekünk ez nagy szívás! Nagyon csábító a dolog,de csak 4 napok vannak általában a vizsgáink között,így megoldhatatlan... :-((( - ha júliusban lenne,mindegyiken ott lennénk,az tuti,de így...
De tényleg a remény hal meg utoljára... ;-)

Amerika,igen...The beginning of the end - our end...
Na pussz

Sydan Creative Commons License 2001.03.22 0 0 609
Diaboli!

Ezek szerint tuti voltak abban a primitív
zanzibárban!?!?Ilyen nincs!!!!Szerintem
közülünk senki sem látta :(((((((((

fire_of_rose Creative Commons License 2001.03.21 0 0 608
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
Villámgyors következtetéssel rájöttem, hogy nem lesznek a Szigeten!!!!! :(((((((((((
Ezt hogy képzelik? Le kell mondatni az amerikait! :)
Diaboli, már meg tudtam nyitni az oldalad!
Most visszavonulok e szomorú hír hallatán.
Diaboli Creative Commons License 2001.03.21 0 0 607
Csak azért írok, hogy ha valaki felvette a Zanzibárt 17-én, írjon!! E-mail: kel@freemail.hu
diaksziget Creative Commons License 2001.03.21 0 0 606
Csak annyit akartam mondani, hogy a diaksziget.com-on szavazhatsz (irhatsz), hogy ki jojjon a szigetre.

Tovabba van forum, hamarosan indul a csett, letoltheted a Sziget Esti Meseket, jo par mp3-mat es megtekintheted a legfrissebb sziget infokat. Ja es itt lesz majdan a legreszletesebb sziget program a neten megfuszerezve egy nagyon kiraly keresovel. Szoval kattints a diaksziget.com-ra.

diaksziget.com > A Sziget Valodi Arca

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!