Keresés

Részletes keresés

geodo1 Creative Commons License 2017.02.06 -1 0 8505

thessaloniki autóbérlés (kipróbàlt, megbízható, olcsó helyi erők):

http://rideanddrive.gr

https://www.poseidoncarrentals.com

Előzmény: Loricaria88 (8502)
Gumped Papó Creative Commons License 2017.02.06 0 3 8504

hálaistennek az index fórummotor általában nem ágyazza be azokat a youtube videókat, amelyek https taggal kezdődnek, csak azt, ami sima http-vel kezdődik

azért szerencse, mert ha lenne egy olyan fórum az indexen, ahol mindenki youtube videót ágyaz be, akkor egy oldalon a 25 youtube video a kezdőképpel (és a többi információval) együtt kb. 50 MB infót tartalmazna

szóval csak ez az egy oldal egy 500 MB-os mobilinternetes netező havi adatkeretének a 10 %-át egyből leszívná, ha gyanútlanul belekattintana egy ilyen oldalba :-((

tiltanám a fórumokon a youtube videók beágyazását, de (szerencsére) nem vagyok pozícióban

Előzmény: cobranco (8499)
Katana750 Creative Commons License 2017.02.06 0 0 8503

Valami terv, hogy merre? Hakidiki félsziget, olimposzi riviéra, Sithonia, Kasszandra? A Makedónia repülőtértől hány kilométeren belül szeretnél szállást? Gondolom nem Thesszalonikiben szeretnétek megszállni! A kocsibérlésnek is sok módja van, szerintem a reptéren a legdrágább az adj uram isten azonnal! Itthonról a neten előre foglalni olcsóbb és akik már csináltak ilyet, biztos segítenek. Szokott olyan lehetőség is lenni, hogy a szálloda vagy apartman tulaj küld értetek transzfer kocsit és ez is jobb mint a távolsági buszra várni vagy a taxiért fizetni egy rakás pénzt. Szóval először el kéne dönteni, hogy mennyit vagy(tok?) hajlandó(ak?) utazni a reptértől a szállásig! Tudni kéne, hogy punnyadós vagy bulizós helyet keresel? Akarsz főzőcskézni vagy eljártok enni? A szállodákban nincs konyha az apartmanokban is csak minimális felszereltségű a szobával egy légtérben általában. Szóval kicsit tudd, hogy mit is szeretnél és utána könnyebb segíteni! Üdv.

Előzmény: Loricaria88 (8502)
Loricaria88 Creative Commons License 2017.02.06 0 0 8502

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szeptemberben 4-en mennénk Thessalonikibe, 1 hétre. Mivel eddig kimaradt az életünkből Görögország, próbálunk időben felkészülni. Ha valakinek van szállás, étkezés, esetleg 1-2 napra autóbérléssel kapcsolatos infója, akkor szívesen vennénk, ha megosztaná velünk. Az árakkal kapcsolatosan is olvastam mindent, ezen dolgok is érdekelnének. Jó kis éttermek, megbízható helyek szintén jöhetnek. Még szállást sem foglaltunk, tippek, esetleg valakitől? Előre is köszönöm!

totopad Creative Commons License 2017.02.05 0 0 8501

Gratulálok a filmekhez! 2-3 éve fedeztem fel őket, de okoztak pár kellemes órát, vicces, hogy leginkább azokat a helyeket sikerült bejárni, ahol magam is jártam (Montenegro, Horvátország) 

Sok sikert a folytatáshoz! Inkább ez, mint az anyátok közt.

Bujazliz Creative Commons License 2017.02.04 -1 0 8500

Üdv!

A Hellas fórumban már délután meg is néztem. Köszönet a filmért. Belülről mutattad meg azt, amit a felkapott helyeken megjelent, vagy odaszállított turisták nem látnak.

A nagyon gyéren lakott területeknek megvan az érintetlenségből adódó varázsa, de a kockázata is, ha valaki bajba kerül.

cobranco Creative Commons License 2017.02.04 -3 1 8499

Sziasztok!

Terítéken Kefalonia nyugati partvidéke.

Programok címszavakban:

Vártúra,csobbanás a türkizkék/zöld?/tengerben,tavernateszt és levezetésképpen hegymászás a 40 fokban.

A görög szigettenger kalandorai 6.rész: "Ellentétek szigete"/Kefalonia/ 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=ziL8mh0dMP8

Útvonal:

Lixouri-Agonas-Divarata-Kalo Oros-Assos-Kastro Assou-Kouloumi-Enosi-Maganos-Markantonata-Emblisi bay

Fotoalbum:

http://indafoto.hu/cobranco/kefalonia2gorogorszag

Térkép:

http://cobranco.hu/terkepek/gorgo6.2016..html

Kellemes időtöltést!

Ui:
A webmotor valamilyért nem hajlandó beágyazni a videót, kattintással a youtube-on nézhető…de szigorúan csak akit érdekel :)

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2017.02.03 0 2 8498

egyszerre két hozzászólásban is reklámozod azt a nőszemélyt, gratulálok!

Előzmény: Tarzy52 (8489)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2017.02.03 0 0 8497

figyelek ám!!!

Előzmény: Pierr_Kardán (8490)
balazsh Creative Commons License 2017.02.03 0 0 8496

A saját gmail.com-osról a honlapjukon lévő info kukac efremrentacar.gr-re.

De írtam már a holapon lévő contact form-on keresztül is.

Előzmény: geodo1 (8495)
geodo1 Creative Commons License 2017.02.02 -1 0 8495

milyen mailről írsz nekik?

Előzmény: balazsh (8493)
OrSoLy Creative Commons License 2017.02.02 0 0 8494

szia, nem kértem az Efremtől ajánlatot, csak online néztem. Az Auto Tourtól kértem, de nem kaptam :(

Előzmény: balazsh (8493)
balazsh Creative Commons License 2017.02.02 0 0 8493

OrSoLy!

Te kaptál ajánlatot az Efrem-től, vagy csak az online ajánlataikat nézted?

Én írtam nekik még egyszer, de nem válaszolnak. :(

Az Auto Tour-tól megkaptad az ajánlatot?

Előzmény: OrSoLy (8484)
balazsh Creative Commons License 2017.02.02 0 0 8492

pssssszzzzzt! pont ez jutott nekem is eszembe........

Előzmény: Pierr_Kardán (8490)
Gumped Papó Creative Commons License 2017.02.02 0 0 8491

szokott itt vita lenni, hogy milyenek az élelmiszerárak Görögországban

itt egy objektív felmérés, bizony Görögországban kb. 30 %-al kerül többe (103/79) az élelmiszer, mint Magyarországon

szubjektíven érezhetünk többet is, meg kevesebbet is, de átlag 30 %-os különbséget fog érezni

Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.02.02 0 5 8490

Ajjaj :-( Már hallom, hogy Mólés Dzsekk ropogtatja ujjait a billentyűzet felett, hogy reagáljon az Ágis beírásokra.

Tarzy52 Creative Commons License 2017.02.01 -1 0 8489

Szia!

Mi itt voltunk kétszer egymás utáni évben az első emeleten a középső nagy erkélyesben! ( akkor ott még klima nem sem volt! )

http://thasos.hu/szallaskeres/centrum-es-a-nagy-strand-kozott/234-alexander-studio 

-azóta még szebb lett...!

Itt keresgélj!   http://www.thasos.hu/szallasok/reszletes-szallaskereso

Az Ági-blogban olvashatsz ajánlásokat Ági-tól!

Akciós ajánlatok.....: http://www.thasos.hu/szallaskeres/akcios-ajanlatok

Előzmény: ewy91 (8482)
Tarzy52 Creative Commons License 2017.02.01 -1 0 8488

Szia!

Mi kétszer voltunk Thassos-on, mindkétszer Az Ági szervezésében - intézésével, minden rendben volt vele és a szállással is!!

Nekünk tengerparti apartmanunk volt, első emelet, a francia ágyból a tengert láttam, és csak át kellett menni a parti úton, és már ott volt a tenger!

Több más helyet is felkerestünk a szigeten!  - kis márványpart - nagy márványpart - Aliki - Szirének öble - Delfines öböl........stb

Ha még jó a telefonszám ( 00 30 697 812 1417 Ónodi Ágnes! )

Ha beszélni tudsz vele, üdvözöljük! Ági, István, és Buksi kutyus Magyarország, Pécs!

andreas19 Creative Commons License 2017.01.31 0 1 8487

Magyar.

Előzmény: tyutyi84 (8485)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.01.31 0 1 8486

Patinás :-)

Előzmény: tyutyi84 (8485)
tyutyi84 Creative Commons License 2017.01.31 -1 0 8485

Sziasztok ibusz milyen utazási iroda?

OrSoLy Creative Commons License 2017.01.31 0 0 8484

Köszi szépen, kértem én is ajánlatot tőlük:)

Előzmény: balazsh (8481)
Melcsi625 Creative Commons License 2017.01.31 0 0 8483

Szia! Itt az Indexen is van Thassos topic,biztosan hasznosabb szerintem,mint az általad említett oldal,olvasgasd nyugodtan.

Mi tavaly voltunk Skala Potamiasban,itt mondjuk sok a turista,ez a zsúfoltabb fajta beach,mondjuk minket nem zavart....

Ezen a településen is van sok apartman természetesen,aminek tengerre néz asz erkélye,ahogy máshol is.

Van a thasos .hu oldal,(anélkül hogy Ónodi Ágit reklámoznám-nekem nem volt annyira szimpi,de mivel ott él,ki tudná tőle jobban?), ott is sok szállás van,ott talán abban tapasztaltabbak,hogy hol nincs nagyon nagy tömeg,és milyen beachek vannak.

Facebookon van egy Thassos sziget csoport,amit követek,ott minden nap másik strandot tesznek fel,ha ők nem mutatnák,nem is tudnám,hogy létezik,rövid leírásokkal.Mivel kocsival voltunk,szétnéztünk a szigeten,de az semmi azokhoz képest,amit ott bemutatnak,szerintem érdemes ránézned,én is csodálattal nézem minden nap.Nagyon bejött Thassos!

De mondom olvad vissza a Thassos topicban beszámolókat.

ewy91 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 8482

Sziasztok! 

A thassosnyaralas.hu oldalról van valakinek tapasztalata? 

balazsh Creative Commons License 2017.01.30 0 0 8481

Az Efrem még mindig nem válaszolt (17-ből 11 cég már igen).

Eddig ők a legkedvezőbbek: http://www.autotourcars.gr/

Ajánlatuk 14 napra reptéri átvétellel és leadással:

The category A ( Kia Picanto 1.0  - Toyota Aygo  1.0 - Fiat Panda 1.1 or Similar )   280 Euro.
The category B  ( Nissan Micra 1.2  - Fiat Panda 1,2, - Hyundai I10 1.2 ,citroen C3 ) 310 Euro.
The category C   ( Kia  Rio 1,4, Vw Polo 1.4, Opel Corsa or  Similar )    350 Euro
The category Automatic car    (Vw Polo  (2016) )   350 Euro 
The category D    (Citroen C4 or Kia Ceed 1,4 or Similar )      380 Euro  

The category H G Cabrio    (Fiat 500 cabrio  (2015)       440 Euro  
The category I SUV (Nissan  Qashgai  (2016)          550 Euro   

total price, ( no hidden costs)   

Included: 
  - FDW: Full comprehensive insurance with no self risk (NO excess)
  - PAI-Personal accident insurance for passengers
  - CDW: Collision damage waiver with NO excess
   - Unlimited mileage
  - VAT
  -  All local taxes
  - Deliver and collect at the airport or hotel
  - 24 hours road service
  - Third party insurance 
  - Theft insurance with NO excess
  - Fire Insurance with NO excess
  - One additional driver
  - Child/Baby seat  (upon request)
  - Road Map
  - NO cancellation fee. 
  - NO Credit card needed
  - Pay on arrival
   - No deposit or guarantee required 

Not Included:
-  Damages caused by driver being under the influence of alcohol or drugs
-  Loss or damage to the car key
-  Damages caused by driver being driving non asphalt streets

The insurance is up to 1 Milion euro
The fuel policy is Deliver about 1/4  and collect about 1/4
(except the Automatic car  categorie ) All other groups  are with Manual (mechanic) gearbox

(We don't require deposit, the payment will be upon delivering of the car, cash or with credit card.
It is not necessary to have a credit card for renting a car with Auto tour

Valid driving license from EU or International

Minimum driver age  23 years -  Maximum 75 years

For reservation please give me your flight number, the exact time of arrival
in Rhodes , a Cell phone number which you will have in Rhodes  and we will be
waiting at the Airport (arrival gate) with a paperboard with your name .
I will be pleased if you confirm your reservation and if you have
any further questions  please email or phone me.

Előzmény: OrSoLy (8477)
ewy91 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 8480

Sziasztok!

Valaki volt már Thassos szigetén?

Ha igen akkor szívesen fogadok ötleteket, hogy melyik részre menjünk. Nem annyira szeretjük a nagy és zsúfolt starndokat, nem gond, hogy ha kavicsos, köves a strand. És olyan luxust szeretnénk, hogy az erkély a tengerre nézzen :) 

OrSoLy Creative Commons License 2017.01.29 0 0 8479

Olvasgattam a topikot, emiatt esett a választásom Stegnára, sőt szállást is az ott olvasottak alapján foglaltam:) Az efremet is emiatt néztem, lehet hogy nem is várok vele tovább, hanem lefoglalom azt is.

Előzmény: geodo1 (8478)
geodo1 Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 8478

persze, teljesen. én személyesen kétszer béreltem tőlük, minden szóról szóra úgy volt, ahogy ígérték. pedig az egyik eset az olyan volt, hogy meg volt szakítva a rodoszi út karpathos-szal, és így két részletben volt a foglalás, ráadásul máshol felvéve, mint leadva, és ezeknek sem volt semmi felára. és ha követted a rodoszi topikot, ott olvashattad is, hogy már jó sokan béreltek tőlük, és nem emlékszem, hogy bárkinek lett volna negatív kritikája.

Előzmény: OrSoLy (8477)
OrSoLy Creative Commons License 2017.01.29 0 0 8477

Efremnél az online ajánlat is teljesen korrekt és igaz, ugye? Én június végén megyek Rodoszra, A és B kategóriára 21 euró/napot ír. Én nem is gondoltam mást keresni, nekem ők megfelelnek, főleg hogy jó velük a tapasztalat, de ha az olvtárs talál jobbat, remélem megírja:)

Előzmény: geodo1 (8476)
geodo1 Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 8476

na igen, sajnos az ilyenkor megesik még. esetleg próbáld majd megismételni egyszer-kétszer, ha nagyon nem reagálnak, mert rendre ők mutatkoztak sokaknak a legolcsóbbnak, és a szolgáltatás is teljesen rendben van.

Előzmény: balazsh (8475)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!