Keresés

Részletes keresés

LeGrand90 Creative Commons License 2013.01.14 0 0 53491

Aki tud valamit a MEFOB időpontjáról és helyszínéről az kérem ossza meg, mert nem találtam sehol.

 

Csak ennyit találtam, még mielőtt bemásolná valaki:

 

"A MEFOB pontos időpontja még nincs meghatározva, de az ezévi versenynaptár szerint két dátum valószinűsíthető: 2013 március 2-3 és 2013 május 4-5"

 

Füfke Creative Commons License 2013.01.13 0 0 53490

A 2012-es MK mérkőzés óta nem voltam floorball mérkőzésen, ma rászántam magam és kilátogattam a komáromi oroszlánbarlangba. Az SZPK mai ellenfele a legutóbbi mérkőzésemen is látott CH csapata volt. Gondoltam anno az MK döntő jó meccset hozott, most is egymeccses mérkőzés lesz, s jó esetben a pályán 5 válogatott játékost is láthatok, biztos remek szórakozásban lesz részem, de sajnos tévedtem!

 

Egy motivációhiányos, gyenge SZPK-t és továbbra is nyerőembereket nélkülöző mesehősöket láthattam. Hazai részről az lebeghetett a szemek előtt, hogy legyünk túl ezen a kötelezőn, hisz a múlt héten is simán nyertünk (bajnokin) ellenük. A mesehősök meg hajtottak lelkesen, de hát nem ismétlem önmagam.

 

Csalódott voltam előbb a motiválatlan SZPK miatt, aztán meg azért, mert 1 válogatott játékos ugyan hiányzott, de a maradék 4 semmit sem tett ma hozzá a mérkőzéshez. Bagi kapusnak mentségére legyen szólva, hogy a 3. harmad 10 percében kellett először bravúroznia, a többi nem az ő lelkén szárad, így gyorsan áttérhetünk a másik oldalra. Monszpart hiányzott, Dávid, Liebe észrevehetetlen volt, s Kovács Gergőre (a gólja ellenére) is csak akkor figyeltem fel, amikor kórusban zengte a publikum, hogy "Kovács Gergő metszett a farkad!" :) 

 

Nem tudom mit adott ma este a TV, de talán jobb lett volna 2 pályázat elszámolása és 5 pályázat beadása közben azt választanom kikapcsolódásnak, . 

 

Ezzel a mérkőzéssel nemigen lehetett közönséget csalogatni, főleg úgy, hogy ismét nyugtáztam magamban, hogy a floorball is olyan, mint a kézilabda, csak az utolsó 10 percet érdemes nézni...

 

MK mérkőzés

SZPK-CH  7 - 4 (1-2; 2-2; 4-0)

 

Az SZPK-nak gratula és további menetelést kívánok!

 

Füzi Gábor

floorball kritikus 

 

Füfke Creative Commons License 2013.01.11 0 0 53489

Nagy szeretettel várunk minden sportrajongót Komárom legnívósabb sportrendezvényére!

Újdonság, hogy már otthonról is vásárolhatók jegyek a ticketportal.hu weboldalon keresztül.

 

Idén még nagyobb látványtechnikai meglepetésre készülünk!

 

Füfke Creative Commons License 2013.01.11 0 0 53488
Füfke Creative Commons License 2013.01.11 0 0 53487

Valóban nem! De feldobtad a labdát...

 

Egy balatoni nyaraláskor tudom 3 héttel előtte, hogy nagyjából mennyi pénzt fogok költeni, ebben az esetben nem nyaralásról beszélünk...

 

Véleményem szerint elsősorban nem egy-egy rangadó szurkolói magatartásáról kéne ódákat zengeni, meg, hogy ez miatt nincsenek TV közvetítések egy éve (BNB = baromi nagy blődség).

 

Az állítólagos kirakatcsapatainkat kellene megfelelően irányítani/felkészíteni! Amennyiben nem megy, akkor le kell mondani, mert elégséges munka egy válogatottnál egyenlő a nullával! Ezért felesleges tejelni az IFF-nek százezreket...

Előzmény: Sharky#54 (53486)
Sharky#54 Creative Commons License 2013.01.10 0 0 53486

Te sem gondolod komolyan, hogy a lenti linkkel akár megcáfoltam, vagy akár véleményeztem is a lenti állításaidat? :)

 

Ez 25 név, gondolom ebből lesz 20. Valószínű nem 5 kapussal.

Előzmény: Füfke (53485)
Füfke Creative Commons License 2013.01.10 0 0 53485

Te sem gondolod komolyan, hogy egy világversenyre 5(!!!) kapus kell! :)

 

Te sem gondolod komolyan, hogy ezzel nem tesszük magunkat nevetségessé...

 

Te sem gondolod komolyan, hogy az normális, hogy e-mailben kell válaszolni, hogy ki akar/tud menni egy felnőtt nemzeti válogatottba!

 

Te sem gondolod komolyan, hogy szervezetten működnek a válogatott körüli dolgok!

 

Azon kívül, hogy mikor van a selejtező ideje, az ég egy adta világon nem tudnak a keret tagjai semmit a hogyanokról és a mikéntekről...

 

 

Előzmény: Sharky#54 (53484)
Sharky#54 Creative Commons License 2013.01.10 0 0 53484
Előzmény: Füfke (53482)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2013.01.10 0 0 53483

Én továbbra is türelmetlenül és kiváncsian várom Petri és stábja beszámolóját, értékelését a VB-ről, de csak nem akat megszületni, így bő egy hónappal az esemény után sem.

HAmarosan... Ez vajon mit takar?

 

Annyit sikerült megtudnom, hogy ez a zseniális Petri, aki nálunk az atyaisten felett van két szinttel, otthon egy ZS ligás lány utánpótlás csapat edzője!

Füfke Creative Commons License 2013.01.10 0 0 53482

Támpontként, pl. ilyenre gondoltam!

 

3 héttel a női VB selejtező előtt nincs meg a keret, nincs meg mennyibe fog kerülni, semmilyen információt nem tudunk róla, de még döbbenetesebb, hogy az érintettek sem tudják!

 

Pedig:

Az Ellenőrző Testület 2012. április 13-i keltezésű beszámolójában felhívta a figyelmet a következőkre:

"Eddig is igényként merült fel, ezért is javasoljuk a különböző válogatottak esetében, hogy az edzőtáborok, nemzetközi tornák, versenyek vonatkozásában készüljenek előzetes költségvetések, amelyek az egyének és egyesületeik számára is lehetővé teszik az előzetes kalkulációt. Készüljenek továbbá a költségekről utólagosan tételes, analitikus kimutatások, amelyek mindenki számára transzparensé teszik ezen események költségeit."

 

Vannak szülők, akik a mai napig kérik a VB elszámolásokat, de mindezidáig süket fülekre találtak. Fő felelőse közvetlenül Apostol Ágnes és a mindenkori főtitkár! Közvetve pedig a szövetség elnöke és az elnökségi tagok!

 

Füfke Creative Commons License 2013.01.09 0 0 53481

Természetesen acsbar FÜFKE

 

Valahogy Dave is így bukott le! :)

 

Barni örökké üldöz...

Előzmény: Acsbar (53480)
Acsbar Creative Commons License 2013.01.09 0 0 53480

HELYZETÉRTÉKELÉS!

 

Kedves Floorballosok!

 
Először is Boldog Új Évet Kívánok nektek, családotoknak, csapatotoknak, egyesületeteknek!


Beléptünk a 2013-as esztendőbe!

 

Mivel a jelenlegi vezetőség valamiért nem kíváncsi az egyesületek és a Ti véleményetekre, így arra kérlek titeket, hogy időtök és lehetőségetekhez mérten vázoljátok fel, hogy miben értetetek és miben nem értetek egyet a mostani működéssel/vezetéssel kapcsolatosan, illetve kíváncsi lennék arra is, hogy neked/egyesületeteknek milyen elképzelései lennének a floorball sportág megreformálásában.

 

A rendelkezésemre álló e-mailcímek alapján már felkerestem az egyesületi vezetőket, de ez a sport főleg rólatok szól!


Tényleg csak vázlatosan kérném, de természetesen, ha bővebben kifejtenétek azt megköszönném.


Véleményetek fontos számomra és a floorball jövőképének kialakításában is!


Sportbaráti tisztelettel

 

Füzi Gábor

 

Ui.: A helyzetértékeléshez elengedhetetlen az őszinteség, így kérlek titeket, kedőzetlenül írjátok le véleményeiteket, az csupán belső használatra íródik és csak %-os formában publikálódik!

 

gabor.fuzi@gmail.com

 

Köszönöm!

Füfke Creative Commons License 2013.01.08 0 0 53479

Amíg, itt csak babéron ülés van, addig mások cselekednek! Tudom, hogy más kaliber, de elgondolkodtató...

 

"A Magyar Kézilabda Szövetség pályázatot ír ki általános iskolák és testnevelőik számára. Pályamunkát azon általános iskolák nyújthatnak be, amelyek vállalják, hogy az intézményben a programban részt vevő testnevelő kézilabdát oktat, diáksport keretében kézilabda edzéseket tart az MKSZ által kiadásra kerülő oktatási kézikönyv alapján. 

A nyertes pályázók testnevelőinek az MKSZ tiszteletdíjat folyósít. Az intézmények a szövetség ellenőrzése és segítsége mellett oktathatják kézilabdára tanulóit." 

 

Füfke Creative Commons License 2013.01.07 0 0 53478

Ez sem most volt, de a rendszer még lelkesen tárol!

Vajon hol vannak a többiek?

 

http://sportagvalaszto.hu/index.php?m=18569

Acsbar Creative Commons License 2013.01.05 0 0 53477

Ma minden mérkőzését megnyerte az SZPK. Bagi Martin és Sztojanov Olivér 100. bajnoki mérkőzésén lépett pályára.

A felnőtt mérkőzés 2. szünetében negyed tízkor 26 utánpótlás játékos ütötte a labdát.

TJ

Wa75 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 53476

SZPK-Miskolc  OB2

   10-7

Sharky#54 Creative Commons License 2013.01.04 0 0 53475

Ha vannak GDF-es hallgatók közöttünk és szeretnének a MEFOB-on részt venni, akkor sürgősen vegyék fel velem a kapcsolatot:

 

 

sharky177 -kukac- gmail com

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.31 0 0 53474

A két napos szilveszteri kupán 39 csapat, 32 óra floorball, 78 mérkőzes, rengeteg gól, jó hangulat.

Mndenkinek köszönöm, aki bármit hozzá tett, akár egy meccsvezeetéssel is. Kükön köszönet an 2 jegyzőkönyv vezetőnek, Ica néniek és Panka néninek a teáért, zsíroskenyérért, takarításért. Babály LAcinak a lehetőségért!

 

HA tetszett jövőre is gyertek le!

 

A komáromi szülők, meg ki vannak hívva egy visszavágóra! :)

Sharky#54 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53473
Előzmény: Siroki Brjeg (53467)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53472

az

Előzmény: webb004 (53471)
webb004 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53471

Kastélykert Panzió?

Köszi

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53470

3 hete írta a hunfloorball: " Hamarosan értékel a Petri Tuominen- Pafféri András páros is."

 

Várjuk!

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53469

A csarnoktól 100 méterre a panzióban többször ebédeltem, már aludtam is ott, szerintem kiváló!

Előzmény: swebb86 (53468)
swebb86 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 53468

Sziasztok!

 

Kartalon,esetleg a környéken (Aszód) tud valaki egy jó éttermet?A neten találtam,de ha van tapasztalat az segítene.Előre is köszi:Bálint

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.26 0 0 53467

Hol kavarta azt a sok vizet?

Előzmény: Sharky#54 (53465)
Sharky#54 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 53466

 

Az alábbi  linkkel a lejátszó lista is bejön:

 

http://www.youtube.com/watch?v=d9eLuLE955E&list=PLgcIvRLgh2SeKAdVv2bcNpex38uoTA7cY

Előzmény: Sharky#54 (53465)
Sharky#54 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 53465

Felkerült a sok vizet felkavart Diamonds SK - Dunai Krokodilok SE teljes mérkőzés a Diamonds TV-re.

 

 

Előzmény: Siroki Brjeg (53464)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.25 0 0 53464

Köszönjük, utólag is.

Én új elnököt, elnökséget, főtitkárt kértem a Jézuskától. Azt ígérte hamarosan....

Előzmény: Cz.András (53463)
Cz.András Creative Commons License 2012.12.24 0 0 53463

Ma este ugye Karáscony este van. Mindenkinek jó estét kívánok.

2 ezelötti válogatottunk, Por Andris és Bedö Zoli gyermekeinek most van az elsö karácsonyuk.

- Itt van egy pár szó róluk. - András :)

http://www.facebook.com/#!/pages/Floorball-To-the-Olympics/473231989374801

 

 

 

Füfke Creative Commons License 2012.12.23 0 0 53462

Módosítanám korábbi bejegyzésemet:

2012.12. 22-től már semmilyen formában sem vagyok a Szőnyi Palánkdöngetők Körében, mert a tegnapi SZPK közgyűlésen lemondtam tagságomról! 

Előzmény: Füfke (53323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!