Keresés

Részletes keresés

Dtomi Creative Commons License 2001.11.09 0 0 4662
Vujity a Mesterhez hasonlóan nem szenved önbizalomhiányban. (Más közös tulajdonságuk nincs.)
Előzmény: BC Rich (4654)
Joco Creative Commons License 2001.11.08 0 0 4661
Nem is értem, mi a baj Vujity Tvrtkoval.
Vujity Tvrutkot nem Tvrutkonak hívják, ez csak felvett név. Vujity Tvrutko Etelét, az index.hu akkori egyik HTML-szerkesztőjét a könyvben mint "egy újlipótvárosi internetes cég igazgatóját" említi. Ez nyilvánvaló csúsztatás. Csak így egy kicsit érdekesebb a történet. (Ha egyáltalán.) Hallottam eccer olyat is, hogy nx10 márkáért lövöldöztek neki Kalasnyikovval a szerbek és a horvátok. Persze lehet, hogy ezt már a vetélytársai terjesztik. Ezt továbbfejlesztve én úgy gondolom (és ezen nézetemet terjesztem is :)), hogy Tvrtko Vecsés mellett vásárolt egy tanyát, és ott forgatja rendkívül kockázatos munkával felvett dokumentumfilmjeit. Vujity Tvrutko szerintem a magyar média egyik legkevésbé hiteles személyisége. Persze vannak még jópáran, kellemes kis akolmeleg bolhacirkusz ez. És milyen jól megélnek belőle! :)
Előzmény: BC Rich (4654)
k.anni Creative Commons License 2001.11.08 0 0 4660
Szerintem mi örüljünk, hogy a Mesterrel fut a szekér. A Trvtko meg, ha ilyen kétarcú, húzza le magát. Az öreg világéletében büszke ember volt, szerencsére már nem szorul segítségre, mert vágya beteljesült. Mi meg szeretjük rendületlenül, és pont.
Hentes.k. Creative Commons License 2001.11.07 0 0 4659
Előzmény: Cloaca Maxima (4658)
Cloaca Maxima Creative Commons License 2001.11.07 0 0 4658
Két döbbenetes hír:

1. Tegnap reggel az RTL Klubon a mester hangját véltem felfedezni, jobban megnézve láttam is: bomberdzseki, alatta póló, pulóver kötve a derekára, farmer, sísapka, ami alól fekete tincsek hullottak a homlokára. Később öltönyben láttam műbajusszal?!?

2. Vujity Trvtko Pokoli történetek (?) című műsorában, a decemberi előzetesben az idei nagysikerű hajószigeti koncertről volt pár bevágás. Tk. a "Tácolj mester!" feliratú transzparensünk volt látható.

Üdv, CM

ktibor Creative Commons License 2001.11.07 0 0 4657
Bevásárlókörút során elolvastam (a Tesco-ban, egyálltomban), amit Tvrtko ír Benedekről.
Mivel előző írásában hemzsegtek a 'pontatlanságok', ezért csak hatalmas fenntartással tudok hinni neki.
De akkor is! Amit leír: abszolút pénzközpontú lett, nagyképű, a szomszédaival nem áll szóba, pereskedik Sziklai Annáékkal, állítólag a Warnert is perrel fenyegeti...
Ha az egészet osztom kettővel, akkor is túl sok marad!
Előzmény: Marcus Aurelius (4656)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.11.07 0 0 4656
Legalább (mindenki számára világosan) kiderül, mennyire lehet hinni a riportjainak.
Előzmény: coucou (4655)
coucou Creative Commons License 2001.11.07 0 0 4655
pedig ez a Tvrtko gyerek egesz szimpatikus volt...
eddig
mit segitett o??!
na elmegy a busba
Előzmény: BC Rich (4654)
BC Rich Creative Commons License 2001.10.30 0 0 4654
Ehhez szóljatok hozzá (Tvrtko PR-ja az origón):

Vujity Tvrtko új könyvében, az Újabb pokoli történetekben a tévés riportsorozatával ellentétben magáról is vall: szerelméről és a hidegleléséről egyaránt. Ez utóbbi olyankor jön rá, amikor Etiópiában rátüsszent egy leprás, vagy amikor Budapesten, egy óvatlan pillanatban meghallja Uhrin Benedek számát a rádióban.

Aztán:

A másik hátborzongató eset Magyarországon történt a szerzővel: Uhrin Benedek hangja szólalt meg a rádióban. Tvrtko Uhrinnal kapcsolatban csak a könyvében közöl olyan szubjektív mondatokat, mint hogy "Benedek egy szörnyeteg lett", és azt is itt árulja el, hogy magát hibáztatja azért, hogy a régen még "vidám kertész bácsival" ez történt, hiszen, mint írja, ő segítette az országos hírnévhez az énekest.

Különösen az utolsó mondat... vazze... :((( Olvasta valaki Tvrtkótól ezt az Újabb pokoli marhaságot?

Koba2 Creative Commons License 2001.10.29 0 0 4653
Én a magam részéről egyáltalán nem untam meg a Mestert, és biztosan nem fogom soha elfelejteni. Megszerettem, mint ahogyan más előadókat is. Hallgatom a CD-it, kazettáit. Kint voltam idén is a Szigeten, és ha lesz koncertje Budapesten el fogok menni arra is.
Mint minden előadónak, közszereplőnek, neki is egyszer véget fog érni a karrierje, csökkenni fog a népszerűsége. Túl hosszú nem is lehet az övé, hiszen 78 évesen kezdte. Azért bízom benne, hogy még sokáig tart.
GarneTT Creative Commons License 2001.10.29 0 0 4651
Fásyért meg Anettkáért nem kell aggódni szerintem. ők - bár hasonlítanak az UB-storyra - azért mégiscsak mások, kezdve ott, hogy együtt olyan idősek, mint Benő bá'.
Előzmény: Törölt nick (4649)
John Zero Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4650
Ok...
De ha így nézed, nagyon sok dolog, együttes "lejárt lemez". De ez még nem jelenti azt, hogy rossz, nem értékes, és hogy a rajongói számára feledésbe merülne.
Előzmény: Törölt nick (4649)
John Zero Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4648
anderson1:
"ki magyarazza el majd neki, hogy az egesz csak jatek, vicc volt?"

Szerintem senki.
De erre nincs is szükség, hiszen egyáltalán nem igaz, hogy az egész csak játék, vicc volt.

Ha te ezt így fogod fel, az a te bajod.

Előzmény: Törölt nick (4643)
ktibor Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4646
Én mostanában is elő szoktam kapni a műveit. Beépült a hétköznapjaimba.
Faludi György, LGT, Spielberg, Uhrin Benedek, Ray Bradbury, satöbbi.
hkr Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4645
Már hogy lett volna vicc???
Ugyanúgy szeretjük a Mestert, mint annak előtte.
Előzmény: Törölt nick (4643)
RadiX Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4644
Jajj te, UB mar lejart lemez, inkabb azon töprengj, ki lesz a következö szupersztar: Fasy Adam vagy Anettka?
Előzmény: Törölt nick (4643)
mrfuci Creative Commons License 2001.10.19 0 0 4642
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne:

Az inkáknál hogy hívták a tűz szellemét?

Aki tud válaszolni, a tibor.fulop@philips.com címre írjon.
Előre is köszönöm!!

Mrfuci

k.anni Creative Commons License 2001.10.12 0 0 4641
FIGYELEM: szombatom reggel a királyi TV-ben 7- fél 8 között Benedek bácsi lesz!!!
Bongo Zizin Creative Commons License 2001.10.10 0 0 4640
Tegnap este egy bulin majdnem a nyakamba borult egy ismeretlen lány, amikor meghallotta, hogy Kis Patak-ra csörög a telefonom. Megvolt a téma aznap estére- elmeséltem a topic történetét 4600 hozzászólással ezelőttről, tudjátok, a "megdöbbenés-röhögés-meghatódás-értő műelemzés-rajongás" folyamatot, a "Ha megdobnak kővel, dobd vissza zenével!"-féle örökzöldeket, a mulikat, meg a többit. A buli végén mintha lett volna valami furcsa csillogás a szemében. :o)
arc véder Creative Commons License 2001.10.02 0 0 4639
BREAKING NEWS!

Most hívott Benedek, elújságolta hogy 17-én Nyíregyházán lép fel, reméli sokan lesznek. (Öt helyet "rezerváltatott" nekem, pedig én Debreceni vagyok. Igazi úriember.)

k.anni Creative Commons License 2001.09.20 0 0 4638
Nagyon szeretem a Ghymest, de nem ugrom be(a topicotokba)! Szeretem a nemes versengést is, no de - szerintem - nem vagyunk egy súlycsoportban.
bééke...
Előzmény: szati (4634)
BC Rich Creative Commons License 2001.09.20 0 0 4637
+1 a számlálóra, nesztek ghymesesek! :)
BC Rich Creative Commons License 2001.09.20 0 0 4636
Meg fogom tőle érdeklődni, ha összefutnánk, és azonnal közkinccsé teszem!
Előzmény: Cloaca Maxima (4633)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2001.09.19 0 0 4635
Ez hallatlan!
Előzmény: szati (4634)
szati Creative Commons License 2001.09.19 0 0 4634
Jelentem: A 4601. hozzászólással a Ghymes topik utolérte Uhrin Benedek topikját!!!
Cloaca Maxima Creative Commons License 2001.09.19 0 0 4633
A Mesternek mi a véleménye Presserről? Tudtommal ő Fenyő Miki-rajongó...
Előzmény: BC Rich (4632)
BC Rich Creative Commons License 2001.09.18 0 0 4632
Volt szerencsém beszélgetni egy másik mesterrel, nevezetesen Presser Gáborral! Szerinte a Mester egy tünemény, és csodálnivaló, amekkora hittel énekel a nyilvánosság előtt. Azt hiszem ez nem akármekkora elismerés, és nem akárkitől!
GarneTT Creative Commons License 2001.09.18 0 0 4631
Nem lehet, hogy ez Mátyás király volt, álruhában? ;)
Előzmény: arc véder (4630)
arc véder Creative Commons License 2001.09.18 0 0 4630
Na ja legutóbb, amikor megint nálam aludt (Debrecenben), az állomáson reggel ISMÉT az INTERNETRE kért helyjegyet. Ezt követően, hálából a szállásért, meg akart valahogy ajándékozni, ezért mikor a rágógumis pavilonban kértem egy csomag rágógumit, Ő közbeszólt, át a vállam felett: ÖTÖT adjon neki, én fizetem! Sárga ervévz rágó volt, már elfogyott mind.
Előzmény: Cloaca Maxima (4628)
hkr Creative Commons License 2001.09.14 0 0 4629
Sőt, ahogy tőle legutóbb hallottam: "internetekkel" :-)
Előzmény: Cloaca Maxima (4628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!