Keresés

Részletes keresés

Dior03 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 1474

Sziasztok!

 

Zepter Bioptron Family Családi lámpa kifogástalan állapotban eladó!15 cm fényátmérővel 180.000 ft irányárral!!!

A készülék kifogástalan állapotban! 20/2569157

Dior03 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 1473

Sziasztok!

Színterápiás kérdéssel többen hívtatok és kérdeztetek!Most leírok egy -két dolgot, hogy másnak is segítség legyen!

A csakrák kezelését messzebbről kell végezni mint a normál kezelést hiszen ott aurát kezelünk!Kb 15 centiméter távolságból!!

Mindíg allulról haladunk felfelé !!!Midig végig kell csinálni mind a 7 csakrát!!Azt viszont lehet ,szabad ,hogy más időintervallumot hagyunk a csakrákra!

Pl:10 percet szánok mindegyikre de a szívcsakrára többet 15-20 percet..../ vagyis kivételezni szabad a betegésgtől függően/.

A Gyökércsakrát allulról felfele kezeljük a többit szemből a korona csakrát pedig fenntről lefele /mintha hajszárító bura alatt ülnénk!!/

A színterápiával felgyórsíthetó a gyógyulási folyamat is!Illetve vannak olyan betegségek ahol csak színterápiával lehet tartós eredményt elérni!!!

Pl:lábszárfekély ,pikkelysömör ,övsömör,gombás fertőzések.......stb

Miért?? Mert szükségünk lesz a kezeléshez a színterápia adta komlex kezelésre !Mert a probláma alapját és nem a tünetét szertnénk rendbe hozni!

Ajánlom mindenkinek a Színes vízet.. azaz üvegpohárba egy pohár csap víz és fenntről meglámpázni az adott színnel :

pl: imádom a hagymát de begörcsöl a gyomrom tőle -evés előtt és után -zöld színű vizet iszom ez segít!!

Fogyókúrázom/ki nem?/ akkor narancs színnel világított vizet iszom

Álmatlanság ,fejfájás--lila színű víz!!

Próbáljátok ki!!

Hívjatok továbbra is bizalommal:20/2569157

Dior03 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 1472

Sziasztok Fórumozók!!

Bioptron Compact Kézi lámpa :4cm fényátmérővel ,2 percenként sípol ,használatival eladó!!Garancia 6 hónap adás-vételi szerződéssel!Az ára:45.000 ft

Személyesen is át lehet venni illetve a postai utánvét is megoldható!A magyar postával eddig csak jó tapasztalatom van !!

Színterápiával bővíthető igény szerint:6db színes lencse +hazsnálati útmutató:30.000 Ft

Telefonon elérhető vagyok :20/2569157

 

Dior03 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 1471

Kellemes Vasárnapot mindenkinek!

Ma érkezett telefonon kérdés de megosztanám veletek mivel bárkivel előfordulhat!

Nyár és fürdőzés!Sajnos előfordulhat ,hogy uszoda és élményfürdő után nam csak élményekkel térünk haza de egy kis körömgombával is !

Amennyiben kis lámpa van :alapfénnyel pontonként kezeljük 14-20 percig!Az még jobb ha van szín :zöld színnel lassan pásztázva szintén 12-20 percig !

Naponta többször!

Amennyiben közepes lámpa van :befogja az egész területet igy csak állítsuk be 20 percre és kezeljük!Színterápiával:zöld szín és a kezelési idő ugyan annyi mintha csak alapszínnel kezelnénk!!

Ha netán szemölcsünk lett a kezelés ugyan az!!

Szívesen várom kérdéseiteket!20/2569157

Figyelmetekbe ajánlanák Bioptron pro1 közepes lámpát Színterápiával együtt!A készülék nagyon szép valóban eredeti dobozában van ,a színterápia még használva sem volt !Az ára nagyon korrekt :189.000 ft

Zepter szervízbe átnézetve !Esztétikailag és műszakilag is teljesen újszerű!!Adás-vételivel és 12 hónap garanciával!!!

Sajnos valami oknál fogva ide nem tudok képet feltenni de nagyon szívesen küldök email cimre!!

Legyen szép estétek!!

 

Dior03 Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1469

Szép napot mindenkinek!!

Kedves Hölgyem !

Telefonon beszéltünk és holnap azaz pénteken megyek Önhöz a 3.kerületbe !Kérem hívjon fel mert amit Ön megadott szám (valószínű elirtam)sajnos nem jó!

Előre is köszönöm!Holnap találkozunk személyesen!

Kérdéseiteket továbbra is várom hívjatok bizalommal!

 

Dior03 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 1468

Szia!

 

Most olvastam a válaszod..S örülök ,hogy használod és használ a lámpa és van olyan kedves ismerős aki kölcsönadta !!Bár nem Bp-en élsz azért én szívesen megadnám a Dr. Kocsis Anikó számát csak csörgess meg mert telefonon keresztül is sokat tud segíteni-már említettelek neki (ide azért nem irom ki mert ő kérte!).Rendszeresen kell használni és naponta többször --igazán amit érzel,hogy jobb az csak az egyik eredmény a kezelésnek !!!

Kedves Lámpa használók és érdeklődők mindenkinek kellemes hétvégét ,jó napozást (de csak mértékkel) és fürdést!!!

Ha mégis leégne valaki háta :kék színnel kell pásztázni!!!!

Kérdéseitekkel a továbbiakban is forduljatok hozzám bizalommal!20/2569157

 

Előzmény: pongracz13 (1467)
pongracz13 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 1467

Sajnos Borsod megyében lakom és nem tudok Pestre utazni. 1 héttel ezelőtt kaptam kölcsön egy lámpát és használom is reggel és este. Kíváncsi vagyok, hogy használ-e. Nem akarom elkiabálni, de mintha most nem lennének olyan erős fájdalmaim és rohamaim, mint szoktak lenni. 4 éve küzdök ezzel a problémával kb. 9 havonta jelentkezik és 1-1,5 hónapig tart. Igazság szerint én eddig nem hittem a lámpában, de már mindent megpróbálok. Gyógyszer nem használ műtettni nem akarom. Ez van...

Előzmény: Dior03 (1466)
Dior03 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 1466

Szia!

Nagyon szívesen segítek a kezelésnél de Te problémád megoldására ajánlanék egy olyan szakembert(Dr Kocsis Anikó ) aki a legtöbbet tudja neked segíteni!! amennyiben Bp-i vagy illetve környékről akár személyesen is megkeresheted ,amennyiben nem megadnám a számot ...

Kérem irj vagy hívj !Az én számom:20/2569157..

Előzmény: pongracz13 (1465)
pongracz13 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 1465

Szia! Úgy látom értesz a lámpához, így megkérdezem, hogy aridegzsábára használható-e. MR vizsgálattal megállapították, hogy egy artéria meg van nagyobbodva az agyamban és az nyomja az idegszálat. Amikor jön a fájdalom, az 1-1,5 hónapoig tart, aztán minden kezelés nélkül elmúlik és kb 9 hónap tünetmentes időszak jön. Amikor fáj, az kegyetlen. Nem használ semmilyen gyógyszer. Nem tudok enni, beszélni stb. Bevallom, nem nagyon hiszek a csoda módszerekben, de már a lámpát is kipróbálnám, csak enyhüljön a szenvedés. Szerinted érdemes vagy ilyen problémákra nem használ?

Előzmény: Dior03 (1464)
Dior03 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 1464

Sziasztok!!

Bioptron lámpás kezelésekkel kapcsolatban többen hívtatok kérdésekkel Köszönöm a bizalmat és a továbbiakban is szívesen teszem!!!!

Nagyon szívesen segítek abban is ha már valaki azon gondolkodik ,hogy lámpát szeretne de nem tudja melyiket...A betegségektől függ melyik lesz a legjobb döntés mert a készülék hosszú távra szól...(nem mindig a legdrágább megoldás a legjobb de nem biztos ,hogy a legolcsóbbal érünk el eredményt...!!)

Most nagyon kedvező áron :Bioptron compact kézi lámpa (45.000 Ft)+Színterápia(30.000 Ft) :75.000 ft (teljesen kifogástalan állapotban ,karcmentes lencsékkel)

Bioptron pro plusz (11 cm fényátmérővel és 10 perces időzítővel ,gurulós állványon ,használati útmutatóval ):85.000 Ft

Adás-vételi szerződéssel és GARANCIA 6 Hónap!!!

20/2569157

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.24 0 0 1463

Sziasztok!  Eladó egy alig használt ( kb 10 szer..) Zepter Bioptron Pro lámpa+Nagy Állvány+Útmutató. KB 3 éves a gép. Helyszínen kipróbálható!! Nagyon jó állapotban!! Budapesttől kb 5 Km -re!! Ár: 100.000 FT . Képeket tudok küldeni!! Elérhetőség: 06-30-414-8179 vagy e-mail: palvolgyi@mailbox.hu

Dior03 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 1462

Sziasztok!

 

A Bioptron compact kézi lámpa már eladva igy kérlek ez miatt már ne hívjatok!De bárkinek kezeléssel kapcsolatban tudok segíteni az tárcsázzon bátran!!

AKi viszont Közepes Lámpát szeretne ,garanciával és kedvező áron az érdeklődjön !!! Most: Bioptron Pro 1 közepes lámpa +Színterápia(Pag990-992)teljesen újszerű eredeti dobozában és Korrekt áron:185.000 ft!!!!!

A Bioptron lámpa asztali állványos ,11cm fényátmérővel ,kék takarójával,eredeti dobozában ,használati útmutatóval +7db színes lencse karcmentesen eredeti dobozban !!!!

Garancia van!!

20/2569157

 

Dior03 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 1461

Sziasztok

Szeretném figyelmetekbe ajánlani:Zepter Bioptron Compact kézi lámpa ,szinte újszerű állapotban ,eredeti papírdobozban :45.000 Ft eladó!!

Garancia van rá!Telefonálj ,hogy ne maradj le róla!!20/2569157

Sajnos Képet nem tudok feltenni valami oknél fogva nem sikerül....De ha kéred szívesen küldök rát!!!

Dior03 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 1460

Szia!

Nagyon szívesen segítek ...pár hozzászólásal ezelőtt irtam pont a fekélyről azt mindenképp olvasd el!

Ami fontos ,hogy Ne rögtön a sebre tegyük a lámpát hanem körülötte kezeljük először -hagyjuk ,hogy kidolgozza magát a seb .Ilyenkor normális ha váladékozik.

Ha kézi lámpád van akkor pontról pontra kezeld a seb környezetét illetve a talpat is !(Nem tudom estleg színed is van??mert a zöld mint fertőtlenítő hatású nagyon jó)

A lámpa dolga az lenne ,hogy ,,járható utat termtsen,,azaz hajszálereket nyísson meg !!!

Naponta többször kell kezelni!!

Szívesen irok neked de hívhatsz is ha gondolod:20/2569157

 

Előzmény: ági007 (1459)
ági007 Creative Commons License 2012.07.16 0 0 1459

SZIA!

 

SZERETNÉM SEGÍTSÉGEDET KÉRNI  ABBAN HOGYAN KELL HAZSNÁLNI A BIOPTRON LÁMPÁT LÁBSZÁRFEKÉLYNÉL.

A BELBOKÁNÁL VAN EGY FORINTOS NAGYSÁGÚ. ELMÚLIK ÉS KIÚJUL. LÉGYSZIVES SEGÍTS NEKEM. KÖSZI ELŐRE IS.

Előzmény: Dior03 (1457)
Dior03 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 1458

Zepter Bioptron PRO Plusz Közepes lámpa 11cm fényátmérővel ,10 perces időzítővel ,guruls állványon mely megkönnyíti a kezelést ,teljesen újszerű állapotban eladó!Adás-vételi szerződésel és 6 hónap garanciával !!!

Az ára nagyon kedvező:85.000 ft

Személyesen is át lehet venni kipróbálás után illetve postai utánvét is megoldható!

Érdeklődni:20/2569157 számon!A kezelésekben tudok segíteni!

Dior03 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 1457

Sziasztok!!

A Bioptron lámpáról pár mondat:

Mellékhatások nélkül segít a betegségek kezlésében részben mint kiegészítő kezelés részben pedig önmagában.Túl kezelni, elkezelni nem lehet és kortól függetlenül lehet használni.

Hatásai:-fájdalomcsökkentő,-gyulladás csökkentő ,hajszálér megnyító hatás,sejtregenerálás!

Nem beavatkozik a szervezet öngyógyító folyamataiba hanem rásegít!!

Többfajta területen alkalmazzák ,orvosok,természetgyógyászok és magánszemélyek !Használata egyszerű de van egy nagyon szuper orvosi könyv amely tökéletes segítséget adhat:Dr Deák Sándor Gyógyítás fény és színterápiával!

Az imént beszélgettem egy nagyon kedves emberrel és úgy gondoltam ezt most itt is leírom (esetleg valakinek segít).

Ízületi problámánál mindig 2 oldalról kezelünk és nem szemből mert a cél az lenne a fájdalom és gyulladáscsökkenésen kívül ,hogy a hajszálerek megnyításásval segítsünk a szervezetnek a a kocsonyás állomány újbóli felépülését(itt térd izületről beszélgettünk).Naponta többször ,hisz rendszeres kezelésekkel érhetünk el eredményt (ami évek alatt ment tönkre azt pár nap alatt nem lehet rendbe tenni ).

Illetve Lábszárfekélyről volt szó:Sajnos látványosan csúnya betegségről beszélünk de maga a javulás is látványos szép lehet!Nagyon fontos minnél előbb elkezdeni a kezelést !!Lábszárfekélynél fontos tudni ,hogy Ne rögtön a sebre tegyük hanem körülötte kezeljük hiszen a cél az lenne ,hogy dolgozza ki a szervezet a gyulladást a gennyes részeket!Igy teljesen normális ,hogy a kezelés hatására beinduló gyogyuló folyamat elején kifakad ,kifolyik...ez jó mert kidolgozza!!!Úgyis az a legnagyobb probláma ennél a betegségnél ,hogy begyógyul -kiújul!A lámpával elérhetjük azt ,hogy ez ne igy legyen!!Csak többször kell naponta kezelni ,sokat szabadon hagyni mert kell az oxigén (minnél keveebbet bekötve lenni)...Ne hanyagoljuk el a legkisebb fekélyt sem!!!!!!!

Ha valaki ez ügyben szeretne segítséget kérni csak irjon:mert fontos ,hogy mekkora ,mióta alakult ki és akkor a kezelést megbeszéljük!!!

Legyen Szép napotok !Mindenkinek Jó egészséget!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.08 0 0 1456

Értem! Köszönöm szépen!

Előzmény: L E F K A D A (1455)
L E F K A D A Creative Commons License 2012.07.07 0 0 1455

Azt még elfelejtettem mondani,h fontosabb a rendszeresség, mint az,h egyszer sokat kezeljünk, nem fogunk attól dupla olyan eredményt elérni, viszont  ha egy nap akár 2 szer kezelünk, azzal nagyobb eredményt tudunk elérni. A lényeg a rendszeresség.

Előzmény: Törölt nick (1454)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.07 0 0 1454

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

Előzmény: L E F K A D A (1453)
L E F K A D A Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1453

Egy nap pontonként 6-8 perc, kb. 10 cm-ről, de ha gyulladás van akkor messzebbről és rövidebb ideig. Terhesség esetén nem kell hasi tájékon használni, mert amúgy is egy jól működő állapot van olyankor, viszont minden mást nyugodtan!

Előzmény: Törölt nick (1452)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1452

Szia!

Tyű, erre még nem is gondoltam, nem is tudtam, hogy le lehet venni.

Letekertem. :) Sikerült.

Köszönöm szépen!!!!!!

Mit javasolsz, hányszor hány percig kezeljem egy nap?

Igen, tudom, hogy jó dolog van a "kezemben". Nagyon szeretjük.

Sokat használtuk már.

Egyedül fogfájásnál rontott a dolgon, de amúgy más téren nagyon jók a tapasztalatok!

Nem tudod esetleg, hogy ha majd terhes leszek, akkor is szabad használni alhasnál, vagy akkor konkrétan ott  nem?

Nagyon szép napot kívánok!!!!!

Előzmény: Dior03 (1451)
Dior03 Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1451

Szia!!

Most olvastam amit irtál...Akkor ez egy Bioptron pro első széria de közepes lámpa, 11cm fényátmérővel ha jól értem csak sajnos az állványa nem tartja meg igy színte ,,magadon,,kezelsz...Kb 10 cm távolság lenne a legjobb és ha még gyulladásban van valami akkor egy picit messzebb ...

Az állvánnyal kellene kezdeni valamit -Zepter szerviíbe -lehet egy kis csomagot venni és tényleg nem drága amivel cserélni lehet a gumit és a racsnit...

De addig is tekerd le a lámpa fejét az állványról (egyébként Úgy könnyebb is a hasad kezelni)és tedd magad mellé miután elfeküdtél .Arra figyelj ,hogy mindig merőleges legyen a kezelendő felületre!!Kezelheted 10 percet egy helyen de messzebről !!A 10 cm távolság a lámpa peremétől értendő és nem a lencsétől hiszen az beljebb van..

Neked jó dolog van a kezedbe ..ezt tapasztalatból mondom ....

Irj ,hogy sikerült -e:::

 

 

Előzmény: Törölt nick (1450)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1450

Kedves LEFKADA!

 

Nem asztali, hanem rendes állványos közepes lámpám van, amit ágy mellé oda lehet tenni. Jó nagy állványa van, állítható. Sajnos most nincs lehetőségem bármit is vásárolni. Munkanélküli vagyok, még a diplomám is várat magára, és örülök, ha a gyógyszereket-gyógynövényeket kinyögjük valahogy....

 

Azért köszönöm a javaslatot! Ha majd esetleg pár év múlva lesz majd saját lámpám is (mert ez családi és ha én nem lakok már itthon, ő marad), akkor majd figyelek arra, hogy színterápiát is tudjak hozzá használni.

Előzmény: L E F K A D A (1449)
L E F K A D A Creative Commons License 2012.07.04 0 0 1449

Kedves Timi!

Olvastam a levelezését, ha pro (aszali állványos készüléke van), akkor én mindenképpen megpróbálnám a hozzá tartozó színterápiás szettből a hideg színekkel kezelni az arcomat és a hasamat. Úgyanez a kiskészülékre is, ha az van Önnek. 

Előzmény: Törölt nick (1447)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.04 0 0 1448

Kedves Kingácska!

Köszönöm a választ és a segítséget!

Itt ez alatti hozzászólásomban olvashatod, hogy konkrétan a bioptron lámpát melyik résznél éreztem nagyon fájdalmasnak. (Máshol is szoktam használni, máshol kifejezetten kellemes a használata, csak ott fáj alhasnál és nem tudom megmondani pontosan, hogy miért vagy mi fáj, de majd kiszakad kezeléskor, és arra csak most jöttem rá, hogy abban a két hétben mindig, amit írtam - peteérés és menstruáció között. Amúgy is fáj sokszor nap mint nap ott az alhasamnál, de nem tudom mitől. A kezelés viszont én úgy vettem észre, hogy abban a két hében fájdalmas, de most ki fogom újra tapasztalni. Viszont kipróbáltam úgy is, hogy távolabb tettem, akkor a kezemmel tartottam meg, de pár perc után ugyanúgy fáj, tehát valószínűleg nem a közelség okozza a problémát. De azt mindig érzem, hogy segít, gyógyít.)

Egyébként autoiimmun betegségem van, illetve krónikus lyme kór. (Nem hiszem, hogy ez az alhasi fájdalom azok miatt lenne.)

Jól sejtem, hogy az autoiimmun  betegség lelki oka talán önmagam túlzott kritizálása, vagy a külvilággal szembeni érzékeny reakció lehet?

Lyme esetében talán arra tudok gondolni, mivel, hogy kullancscsípés által okozott betegség, tehát élősködő által okozott, vagy olyan embernek van, aki sokat élősködik másokon, vagy aki hagyja, hogy magán élősködjenek, de talán ez túl leegyszerűsített, és csak a saját feltételezésem.

Kíváncsian várom a véleményedet és köszönöm szépen előre is!

Előzmény: kingácska2222 (1430)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.04 0 0 1447

Szia!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

Sajnos már elég régi a lámpa és a magasságot nem lehet pontosan beállítani, a tekerője már nem olyan szoros (remélem, érted mire gondolok), így úgy használom, hogy az oldala, a műanyag hozzám ér, szóval a lámpa üvege 4 cm mélyen van abban, tehát annyira van a bőrömtől.

Alhasnál jelentkezik jelentős fájdalom a kezelésekkor, nagyon-nagyon erős, égető, néha viszket is. Petefészeknél illetve köldöktől lefelé, néha köldöknél is.

Érdekes, hogy most meg nem fájt a kezelés, menstruáció előtti két hétben viszont nagyon fájt. S múltkor is ugyanez volt, hogy menstruáció elmúlása után egy hétig nem fájt a kezelés, utána pedig nagyon fájt. Tehát gyakorlatilag peteérés és menzesz között fáj nagyon a kezelés, abban a két hétben. Van valami ötleted, miért?

Gyakran vannak ott fájdalmaim, szinte állandóan, ezért használom ott rendszeresen, hátha elmúlik. A nőgyógyászt nem igazán érdekli a fájdalom, szóval próbálkozom a lámpával, hátha segít. Nem tudom, mi fáj állandóan, valami be lehet gyulladva, vagy az izomzat, fogalmam sincs. (Izom-izületi fájdalmaim lehetnek alap betegségeimtől, de nem tudom, ez konkrétan mi.)

10 perceket szoktam általában kezelni, majd később ismétlek, illetve valamelyik területen írta a bioptron lámpa könyve, hogy 20 percig kell, ott 20 percig csináltam.

(Az arcomnál pl. csak 4 percig merem használni, mert a fogaim nagyon befájdulnak tőle, ha pl 8 percig használom.)

Várom válaszod, hogy mi a véleményed!

Nagyon szép napot!

Előzmény: Dior03 (1427)
Dior03 Creative Commons License 2012.07.02 0 0 1446

Sziasztok!!

 

Zepter Bioptron Pro Plusz közepes lámpa 11cm fényátmérővel ,nagy gurlós állványon (dölésszöge és magassága is állítható)teljesen újszerű állapotban eredeti dobozában eladó!Garancia van melyet adás-vételi szerződésben rögzítek!!Személyes átvétel kipróbálás után de postai utánvét is megoldható mert eredeti dobozában van!Használati útmutató van hozzá mely a kezelésket tartalmazza!!Szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre :20/2569157

napoli008 Creative Commons License 2012.07.02 0 0 1445

Tündér mackó!

 

Ez az eladás, mese habbal:))) Mondva csinált visszavonulót fújtál, csak ciki bevallani:)

Engem tulajdonképpen nem zavartál, csak egy feladat voltál, hogy némi kulturáltságot rakjak az okos fejedbe?)

Én nem kötöttem beléd, csak ehhez is buta voltál, hogy ezt megértsed! Csak a javadat akartam!!!

Minden jót neked!

 

U.I.: a lelki üdvömért NE aggódj! :)

Előzmény: kingácska2222 (1444)
kingácska2222 Creative Commons License 2012.07.01 0 0 1444

CSILLAGOM ugy hiányoztál de el kell bucsoznom töled..szinek eladva ...fél napos magyarázattal de megérte ...el kell köszönnöm töled bár tudom hogy hiányozni fog hogy nemszolhatsz be...én nemleszek gonosz veled pedig neked fogalmad sincs hogy kibe kötöttél bele drága csilagom....egy csakraelemzö és josnö vagyok de ne eggodj nemszorok rád átkot elég átok neked az amit legbelül átélsz :)))) változz meg mert szenvedsz bévül mint a kutya ...de ezzel neked kell megküzdened...többieknek is sok sikert kivánok ....további jo forumozást ...puszillak benneteket ...

Előzmény: napoli008 (1443)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!