Keresés

Részletes keresés

ildy7 Creative Commons License 2001.02.27 0 0 534
Én is láttam, méghozzá a dublini Point Theatre-ben. Csodálatos!

Tegnap vettünk jegyet a LoTD-re! Első sor... Cool. Remélem, szupi lesz.

Előzmény: ambrozia (533)
ambrozia Creative Commons License 2001.02.27 0 0 533
Láttam élőben a Riverdance-t. Óriási élmény volt!!!!!!! A főszerepet Pat Roody és Eileen Martin táncolták. Szuper volt! Nagyon örülök, hogy láthattam! :-))))))
VV Creative Commons License 2001.02.25 0 0 532
hát, a Dangerous groundhoz már semmi köze Flatleynek. azt már Colin Dunne és Jean Butler koreografálta. :-)

egyébként már kint vannak a Lord of the dance plakátok, ahogy elnéztem, rajta volt Bernadette Flynn, és Daire Nolan is. bár lehet, hogy csak őket szerettem volna látni... :-)

Előzmény: Jó Ember (531)
Jó Ember Creative Commons License 2001.02.25 0 0 531
Igen, elcsíptem én is, meg az esti Flatley előadást is, mindkettőt élveztem. A tévéshow-ban látszott, hogy kissé szűk a hely, meg a fényeket sem tudták igazán beállítani, de azért megoldották.

Szóval, Román Sándor táncszínházának új neve, ha jól értettem, Expery Dance lesz. Eredeti, nyugaton is eladható, hajrá!

Előzmény: VV (527)
VV Creative Commons License 2001.02.25 0 0 530
drágám, há ezé mesélte el az elején a Gyulai Pisti. :-)
nembaj, megvesszük DVD-n, ahogy lehet. :-)
Előzmény: CICA (529)
CICA Creative Commons License 2001.02.24 0 0 529
kivágták belőle a legszebb számot, amikor a lányok leitatjáka hapsikat, meg a legjobbat, amikor felébrednek, és tántorognak összekötözve....hát hogy lehetnek ilyen barbárok????????????????? Ez volt a legeslegjobb szteppes szám, amit valaha láttam....erre ilyet csinálnak.... :((((((((( pedig úgy örültem, hogy meglesz rendes hangminőségben is...
nem emberek ezek.....oáááá, de dühös vagyok..:((((((((
ja, télleg, és hol volt az esküvő? most jut eszembe, azt sem hagyták benne....:(((((((((((((( ennek így semmi értelme...ebből nem is érti meg, aki nem látta végig..:((((((
C:
CICA Creative Commons License 2001.02.24 0 0 528
jajistenem, jajistenem, ez siralmas...nem elég, hogy leszinkronizálták, hogy Flatley a Kisstadionban volt, hogy Jean Buttler színésznő, hogy az a címe, hogy Veszélyes tánc, de még a The Gift of the bodyguardsot lefordították Ajándék testőröknek!!!!!! ez nekem sok....:)))))) kíváncsi vagyok, mi jöhet még ezután....
VV Creative Commons License 2001.02.24 0 0 527
ma este az m1-en a lottóshowban volt az Ezeregyévből 3 részlet.
nagyon jó volt, csak a kuruc-labanc harc volt egy kicsit ( nagyon ) olyan, mint a Feet of flamseben, meg a Lordban a harc. még a ritmusa is ugyanolyan volt a jelenet felében.
és sokat szteppeltek. ;-)))

de télleg nagyon teccett. :-)

Előzmény: Jó Ember (526)
Jó Ember Creative Commons License 2001.02.22 0 0 526
Kedves cc3, nem összehasonlítani akartam őket, csak felhívni a Flatley iránt érdeklődők - rajongók figyelmét arra, hogy feltűnt valami hasonló Magyarországon is, akár összemérjük őket, akár nem. Örülök, hogy ilyen pozitív lett rá a reagálás.

A mai Népszabi szerint Flatley-ék május 16-21. között jönnek a SAP-ba, a jegyek árusítását megkezdték!!! Viszont Flatley már nem táncol, csak rendező-koreugráfusként jön.

Viszont úgy hallottam, hogy Román Sándorékra az Erkelbe március 15 és 17-re (sőt, új nevük Expery dance?) már lassan el is fogynak a jegyek, aki még szeretné látni őket, az nagyon igyekezzen! (1500-7500 FT!) Folytatásuk nyáron Szegeden!

Bucika Creative Commons License 2001.02.22 0 0 525
Az index kulturhirei kozott, ha jol emlekszem.
Előzmény: hoppaaa (524)
hoppaaa Creative Commons License 2001.02.21 0 0 524
Hol olvastad?
Előzmény: Bucika (523)
Bucika Creative Commons License 2001.02.21 0 0 523
Most olvastam hogy jon, de nem fog tancolni, csak mint rendezo es koreografus lesz jelen.
Előzmény: Ipiapacs (521)
bonnano Creative Commons License 2001.02.21 0 0 522
michael flatley ismét magyarországon.....a pics@ba ;(
Ipiapacs Creative Commons License 2001.02.20 0 0 521
Azért jó volna tisztázni, hogy Flatley valóban jön-e, hiszen a reklám csak ennyit mond:

"Michael Flatley rendezésében"

Most akkor ő fog táncolni, vagy nem? Csak kíváncsi vagyok...

Ipiapacs

Előzmény: Jar-Jar (512)
bonnano Creative Commons License 2001.02.19 0 0 520
"Bonnano:no comment. köszi az újabb szegénységi bizonyítványt magadról. most már biztosan tudjuk, hogy iq-d alig kisebb mint egy gombáé. " ????nem én vagyok a flatley rajongo ember! hö hö hö
Előzmény: VV (516)
topp Creative Commons License 2001.02.19 0 0 519
Felhívtam ma a Várszínházat, de sajnos most hétvégén volt az utolsó előadásuk ott. Legközelebb az Erkelben lesznek márc 15-én és 17-én.
cc3 Creative Commons License 2001.02.19 0 0 518
Szia Jó Ember!

Volt szerencsém látni az Ezeregyév Meséit. Nagyon kellemes élmény volt. (Eltekintve attól, hogy a hangosítás rettenetes a Várszínházban, és az első felvonást félig befogott füllel ültem végig. A zene az nagyszerű volt, de a hangerő valami borzalmas.) Bár szerintem nem lehet összehasonlítani az eddig itt emlegetett előadásokkal.
A régi vicc jut eszembe: Mi a különbség a villanyoszlop és a villamos között?
A villanyoszlop függőlegesen hosszú, a villamos meg vízszintesen sárga.
Szerintem Román Sándor táncszínházának a halála lenne, ha elkezdenénk azt, hogy melyik is a jobb. Az úgy jó, ahogy van. Nem hinném, hogy a Flatley féle szuperprodukciókkal szeretne versenyre kelni.
Tiszta lélekkel kell megnézni, és el kell felejteni az előadás alatt, hogy más is létezik. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Előzmény: Jó Ember (513)
Conor01 Creative Commons License 2001.02.19 0 0 517
Kár volt reagálni rá most jól érzi magát :(
Előzmény: VV (516)
VV Creative Commons License 2001.02.19 0 0 516
Ennek az előadásnak a reklámja minket is megfogott, és megpróbálunk jegyet szerezni rá. nagyon kíváncsi vagyok, és tényleg profinak tűnik. egyébként ha jól tudom most indulnak világkörüli útra. ( vagy rosszul tudom? )

Bonnano:no comment. köszi az újabb szegénységi bizonyítványt magadról. most már biztosan tudjuk, hogy iq-d alig kisebb mint egy gombáé.

Előzmény: Jó Ember (513)
bonnano Creative Commons License 2001.02.19 0 0 515
a topic cimet olvasva eszembe jutott valami: nem tudjatok véletlenül hogy szokas kifejezni a hüvelykullyal lefele mutato kézjelet? eh eh eh
hoppaaa Creative Commons License 2001.02.19 0 0 514
Most hallottam róluk a múlt héten, és kíváncsivá tett. Meg fogjuk nézni őket is.
Előzmény: Jó Ember (513)
Jó Ember Creative Commons License 2001.02.18 0 0 513
Aki esetleg nem látta volna, ajánlom figyelmetekbe Flatley magyar követőjét, Román Sándor táncszínházát!

Sőt, nyugodtan mondhatom, hogy túl is léphet rajta, szerintem igazából egy profi menedzselés kellene most hozzá, minden velejáróval.
Nem véletlenül írtam a fenti bevezetőt, mostanában feltűnt plakátjaikon tisztára a Lord of The Dance címképe köszön vissza, meg helyenként az előadásban is, de sokkal több annál.

Zenéjük és táncuk nagyon sokoldalú, magyaros motívumokra épül, talán még dorombzene is szól benne, amit a Sebőkék óta régen hallottam populáris zenében.

Érdemes figyelni rájuk! Előadások a Várszínházban, illetve nagy show lesz március 15-én és 17-én az Erkelben.

Flatley rajongók figyelmébe nyugodtan ajánlja egy Román Sándor rajongó (családostól), ezért szerintem ez itt nem is off.

Jar-Jar Creative Commons License 2001.02.18 0 0 512
Michael Flatley tényleg jön Magyarországba!!
Ezt a Ticketexpress.hu ról szedtem ki:

"Még nincs jegy a rendezvényre!
Michael Flatley rendezésébenm
ájus 16-tól 21-ig összesen 8 előadás!!!
Várható jegyárak:
7500,8500,9500,15000 Ft

A rendezvény időpontja: 2001-5-16

A rendezvény helye: SAP Csarnok"

További részletek a fenti címen.


CICA Creative Commons License 2001.02.15 0 0 511
émmeg szeretnék úgy táncolni, mint ő...:))))))))))) még akkor is, hogyha előtte úgy raknak össze, hogy járni tudjak. :)))))
Előzmény: cc3 (510)
cc3 Creative Commons License 2001.02.11 0 0 510
Szeretnék én olyan kövér lenni, mint Flatley. :-)
Előzmény: Törölt nick (509)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.11 0 0 509
Michael Flatley szerintem kover
hoppaaa Creative Commons License 2001.02.11 0 0 508
Az 1-es :)
Előzmény: cc3 (498)
ildy7 Creative Commons License 2001.02.10 0 0 507
Köszi!
Előzmény: CICA (506)
CICA Creative Commons License 2001.02.09 0 0 506
négyezer volt a kaksülőre a pórnépnek, és 25 a burzsujoknak a színpad alá. :)
(megjegyzem, kakasülőről jobban lehetet látni :))))))
C.
Előzmény: ildy7 (505)
ildy7 Creative Commons License 2001.02.09 0 0 505
Azt nem tudja valaki, hogy a Népstadionba mennyibe kerültek a jegyek? Mettől meddig voltak az árak? Köszi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!