Keresés

Részletes keresés

amilon Creative Commons License 2011.12.13 0 0 9329

És még olcsón is dolgozol!

nekem ehhez nagyon hasonló mintát ekkora méretben(15x25cm) kétszer ennyiért csináltak itt vidéken.

De tervezem, hogy egyszer felutazok  Budapestre, varratni.

 

Eszembe jutott, hogy engem röntgenezték a karomat  kétszer, a tetoválás után pár hónappal.

Lehetséges, hogy a röngentől fakult ki a tetkóm?

 

Előzmény: Deep ink (9324)
Grandeferi Creative Commons License 2011.12.12 0 0 9328

Akkor miért nem fizetsz elő rá?

 

Vagy bemész egy szalonba és körbelapozod az asztalon lévőeket...

Előzmény: Amatár (9327)
Amatár Creative Commons License 2011.12.12 0 0 9327

Nem viccnek szánom ám a hsz-om, nem akarok szórakozni  veletek, de tényleg nem tartanak az újságárusok. Még a városi újságosok  sem.



Amatár Creative Commons License 2011.12.12 0 0 9326

Sziasztok, hogyan lehet beszerezni tetoválóújságot?

 

Grandeferi Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9325

Ilyen szépen kidolgozva, 4 óra alatt meg vagy vele?!

 

Nagyon ügyes lehetsz...

Előzmény: Deep ink (9324)
Deep ink Creative Commons License 2011.12.10 0 0 9324

Hello, ez nálam kb. 4 óra és olyan 25 pénz, a vádlinak ez a része nem vészesen érzékeny...

Előzmény: Bpo-353 (9322)
Amatár Creative Commons License 2011.12.08 0 0 9323

Sziasztok!

Áruljátok el, légyszi, légyszi, hogy hol lehet kapni  tetoválómagazint!

Még sosem láttam ilyet, és minden vágyam, hogy legyen nekem ilyenem, de nem tartanak ilyet  az újsiárusok.

Sírok!

Bpo-353 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 9322

Üdv!

 

Alábbi tetoválás felől érdeklődnék hogy mennyi idő? mennyire maceráns vádlira? illetve kb mennyibe állna meg pénzben?

(A képek a google képkeresőjéből vannak)

Deep ink Creative Commons License 2011.12.01 0 0 9321

Szia, elnézve a képeket azthiszem nem olyan les a legyógyult tetkód amilyet vártál, ha így van, keress fel.

Előzmény: kinga0523 (9309)
Deep ink Creative Commons License 2011.12.01 0 0 9320

Szia, szerintem inkább nézesd meg mással is. Akár velem...www.deepink.hu

Előzmény: amilon (9316)
playyy Creative Commons License 2011.11.30 0 0 9319

A kutatás eredményét is szivesen elolvasnánk! :)

Előzmény: vizicsiko (9318)
vizicsiko Creative Commons License 2011.11.29 0 0 9318

Köszönöm azoknak, akik kitöltötték a tetoválásokról szóló kérdőívemet, nagyon sok segítséget kaptam Tőletek a készülő kutatásomhoz, gyönyörűek a tetoválások, melyeket leírtatok nekem, és gratulálok a viselőiknek és készítőiknek.
Szükségem lenne még további kitöltőkre, ezért aki szívesen megosztja velem a gyönyörűségeit - természetesen név nélkül - kérem, szánjon rám úgy 10 percet ezen a linken:

https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9BuotA57ETwiAOE

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget

vizicsiko Creative Commons License 2011.11.22 0 0 9317

Sziasztok!

 

Harmadéves pszichológus hallgató vagyok és a testmódosításokról (tetoválás, piercing) írok műhelymunkát.

Ehhez szükségem lenne arra, hogy minél többen kitöltsék az ezzel kapcsolatosan készített kérdőívet.

A kitöltés teljesen ANONIM, sem én, sem senki más nem fogja látni, ki töltötte ki.

A kérdőív linkje: https://qtrial.qualtrics.com/ SE/?SID=SV_9BuotA57ETwiAOE

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki szán rá/rám egy kis időt és kitölti!

 

Ági

amilon Creative Commons License 2011.11.16 0 0 9316

Ez elég rosszul hangzik.

Mik a kilátásaim?

Mennyi idő alatt tűnik el teljesen?De a hegek megmaradnak, mert ahol már háromszor is át lett ütve, ott már eléggé heges.

Azt meg nagyon nem szeretném, ha esetleg a hegek miatt nem vállalnák el az átütést.

Főleg a piros a legrosszabb, mert az mindig rózsaszinné válik.A fekete meg világoskékes-szürkévé.

Érdekes, hogy a fehérem  bennmaradt!

 

Előzmény: Allia (9315)
Allia Creative Commons License 2011.11.16 0 0 9315

Könnyen lehet.

Előzmény: amilon (9314)
amilon Creative Commons License 2011.11.16 0 0 9314

Szia Allia!Örülök, hogy megint irtál ide.

Jó lenne, ha beindulna újra ez a topic.

Nekem lenne mégegy kérdésem.2 és fél éves tetoválásom nagyon kifakult, annak ellenére, hogy se napoztatva, se szoliztatva nem volt.

Már  2 hónaposan át is ütötte a srác mégegyszer, mert akkor már fakónak tűnt.

Ő  akkor azt mondta, hogy néha előfordul, hogy vkinek a bőre nem tartja jól a festéket.Szóval bőr-tipus hiba.

Keressek e másik tetoválót, vagy hiába ütné át 5 másik ember, ha tényleg  bennem van a hiba?

(Megjegyzem még, hogy a hajamat sem fogja semmilyen  sötét hajfesték, bármilyen jó minőségű festéket  lemosok róla egy-két mosással.Lehetséges, hogy nem vagyok  festhető?)

Előzmény: Allia (9313)
Allia Creative Commons License 2011.11.15 0 0 9313

Én már voltam így, egy tetoválásomat egy másik mester varrta át, frissítette, és bizony, közös megegyezéssel, hozzá is tett. Na persze utána ő dolgozott rám a továbbiakban a felkar és teljes hát már az ő keze munkája, de bizony azokra is ráférne egy frissítés, kiegészítés, vagy leginkább a hátamra egy befejezés (98%-on áll már évek óta), de ő meg külföldön van. Már ki is néztem ám, hogy kit fogok felhívni, mert a munkái nagyon tetszenek, csak időt kéne rá kerítenem, de 4 gyerek mellett nem sok adódik ilyesmire. :-)

Előzmény: amilon (9312)
amilon Creative Commons License 2011.11.09 0 0 9312

Hűűű de kihalt ez a topic!

 

Mindegy,hátha vki erre jár,azért  megérdeklődöm, hogy mennyire "örülnek " a tetoválók annak, ha más munkáját viszik hozzá frissittetni?

 Hangsúlyozom, hogy frissittetni, és nem takartatni!!!

És a frissittetés ugyanannyiba szokott e kerülni, mint egy teljesen új munka?

 

Kösz a választ!

bzsibu Creative Commons License 2011.10.24 0 0 9311

Üdvözlök mindenkit!

Az itt található felszerelések eladók! Mind új, és mind 1 év garanciát élvez!

- 1 kép: Egy gyönyörű és nagy teljesítményű Hybrid gép, barnított öntvényvázas kialakítás, B-tattoo Inox alkatrészekkel! (vegyes használatra)

- 2 kép:Egy digitális nagy kijelzős tápegység 2 gép számára. Program gombokkal, a teljesítményt,a gép sebességét is kiirja (komoly)

- 3 kép:Egy szintén jó és minőségi gép, B-tattoo Inoxos minőségi alkatrészekkel. (satírozó-árnyékoló) Komoly garantált minőség!

- 4 kép:Ugyan az mint az első Hybrid gép, csak be van csomagolva!

- 5 kép: Mágnestekercs a B-tattoo Inoxtól. Minden gépbe ilyen fajta van! Ezt külön is lehet kapni, amit a B-tattoo Inox gyárt kérés szerinti méretben és színben. Még fotót is lehet köré kérni! Kérés szerint bármilyen gépbe beépítem, méretre és teljesítményre van gyártva a vevő kívánsága szerint. Lehet vezetékelve, kondival, készre gyártva is venni de lehet csak a tekercseket összeforrasztás nélkül is!

- 6 kép:Egy 2 gépes fémházas tápegység (trafós) Nagy stabil, jó táp!

Más alkatrészeim is vannak, kérem keressen e-mailban!

Árak:

- 1 kép: 25000Ft.

- 2 kép: 19000Ft.

- 3 kép: 22000Ft.

- 4 kép: 25000Ft.

- 5 kép: 9000Ft/pár ha nincs vezetékelve. Vezetékelve kondival, készre és méretre gyártva: 10000FT.

- 6 kép: 15000FT.

 

Mindenre 1 év garancia van!

Keressen e-mailban:  (bzsibu@gmail.com)

Itt ritkán járok, kérem írjon levelet, minden kérdésre válaszolok!

Üdv: B-tattoo Inox

bzsibu Creative Commons License 2011.10.24 0 0 9310

Üdvözlök mindenkit!

Az itt található felszerelések eladók! Mind új, és mind 1 év garanciát élvez!

- 1 kép: Egy gyönyörű és nagy teljesítményű Hybrid gép, barnított öntvényvázas kialakítás, B-tattoo Inox alkatrészekkel! (vegyes használatra)

- 2 kép:Egy digitális nagy kijelzős tápegység 2 gép számára. Program gombokkal, a teljesítményt,a gép sebességét is kiirja (komoly)

- 3 kép:Egy szintén jó és minőségi gép, B-tattoo Inoxos minőségi alkatrészekkel. (satírozó-árnyékoló) Komoly garantált minőség!

- 4 kép:Ugyan az mint az első Hybrid gép, csak be van csomagolva!

- 5 kép: Mágnestekercs a B-tattoo Inoxtól. Minden gépbe ilyen fajta van! Ezt külön is lehet kapni, amit a B-tattoo Inox gyárt kérés szerinti méretben és színben. Még fotót is lehet köré kérni! Kérés szerint bármilyen gépbe beépítem, méretre és teljesítményre van gyártva a vevő kívánsága szerint. Lehet vezetékelve, kondival, készre gyártva is venni de lehet csak a tekercseket összeforrasztás nélkül is!

- 6 kép:Egy 2 gépes fémházas tápegység (trafós) Nagy stabil, jó táp!

Más alkatrészeim is vannak, kérem keressen e-mailban!

Árak:

- 1 kép: 25000Ft.

- 2 kép: 19000Ft.

- 3 kép: 22000Ft.

- 4 kép: 25000Ft.

- 5 kép: 9000Ft/pár ha nincs vezetékelve. Vezetékelve kondival, készre és méretre gyártva: 10000FT.

- 6 kép: 15000FT.

 

Mindenre 1 év garancia van!

Keressen e-mailban:  (bzsibu@gmail.com)

Itt ritkán járok, kérem írjon levelet, minden kérdésre válaszolok!

Üdv: B-tattoo Inox

kinga0523 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 9309

Sziasztok.

 

Segitségre, tanácsra lenne szükségem.

 

Külföldön tartózkodom, 2nap múlva érkezem haza, itt nincsen Bepanthen krém a tetoválás 6napja készült el a hasam, csípőmre, azóta is fáj, olyan szinten h menni alig birok és a cipőfűzőt bekötni, ma éreztem először hogy egy fokkal jobb, kicsit fehéredik is ki talán hámlik.

A probléma, hogy ha jol értelmezem, azt írják, soha nem szabad hagyni kiszáradni. Sajnos ez nálam  már biztos h megtörtént, mert 2napig nem is kentem csak lemostam szappanos vizzel, majd testápoloval probalkoztam naponta 2x, az nagyon csipett, és kb 4napon vettem egy "sebgyogyito" krémet most ezzel kenem és kentem naponta 2x kb és le is mostam sima vízzel. Itt nekem azt mondták, hogy SEMMILYEN gyógyszert ne használjak, és hogy hagyjam "száradni" mert akkor majd ugy lehámlik. 

Na most így eléggé megijedtem hogy mi lesz hogy fog kinézni? 2-3 nap mulva hazaérek első dolog lesz a Bepanthen.

Köszönöm a segítséget előre is.

(tettem fel képeket, az 1es az első nap a 2es kb 2ik-3ik nap, a 3as kép mostani 6-ik nap.

Kinga

 

http://kepfeltoltes.hu/view/111018/3800173481_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/111018/6893492152_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/111018/5510918263_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/111018/DSCI1464_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Immersteht69 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 9308

Ma láttam a tévében Beckham felsőtestét. Tök fekete a millió tetkótól. Irtó gáz a csávó.

Zergi :) Creative Commons License 2011.10.12 0 0 9307

Sziasztok,

Az első tetoválásomra készülök. Kanjival írott mintát szeretnék. A kérdésem az lenne tudtok -e ajánlani olyan tetoválót, aki gyakorlott a kanji tetoválásokban? Nagyon szeretném, ha jól sikerülne és sajnos még teljesen tapasztalatlan vagyok szalonok, tetoválók terén. 
Előre is köszönök minden választ. :)

Grandeferi Creative Commons License 2011.10.04 0 0 9306

Djuree84 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 9305

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Szeretnék tetkót csináltatni, ez lenne az első, viszont nemrég volt autóbaleset miatt keletkezett trombózisom (a karomban, a tetkót a vádlimra szeretném), kaptam vérhígítót, most meg szedem a véralvadásgátlót. Lehet-e így tetoválni? Nem okoz-e a kissé hígabb vér gondot? Egyáltalán mennyire vérzik művelet közben? Nem igazán lehet észrevenni, hogy hígabb meg nem olyan alvadékony a vérem, borotválkozásnál sem vérzett jobban mint szokott, ha megvágtam magam. Vagy csináltassak egy próbaszúrást a művész úrral?:) Megnézi mennyire vérzik. Vagy hagyjam a fenébe esélytelen így?:)



Deep ink Creative Commons License 2011.09.26 0 0 9304

Ha gondolod tudok rajta javítani...referenciák:

www.deepink.hu

Előzmény: Szikike (9301)
LevyASR Creative Commons License 2011.09.26 0 0 9303

ezt simán kiteheted ide is:

http://joszartetkodvan.puruttya.hu/

ne haragudj...

Előzmény: Szikike (9301)
Szikike Creative Commons License 2011.09.26 0 0 9301

ez friss volt

Szikike Creative Commons License 2011.09.26 0 0 9300

Sziaszttok aki szeretne tetkót az vegye fel a kapcsolatot Kanalas Miklósal  Facebookon megtalálod!!!! munkáit én is vele csináltattam nagyon jól dolgozik

colonel mustafa Creative Commons License 2011.09.26 0 0 9299

Sziasztok....

 

Eladó 1 db használt, eredeti Micky Sharpz Iron tetoválgép.

 Amit tudni kell róla: A tekercsei 10 wrap-os eredeti Micky Sharpz tekercsek (2 hónapja újra cserélve), Az eredeti gyengébb laprugók Eikon laprugókra vannak cserélve ( tuningolva ). A gép árnyékolásra és színezésre van kialakítva.

Ára : 35.000 ft

Ennek a gépnek a jelenlegi magyarországi bolti ára új gép esetén: (58-60.000 ft )

Érdeklődni ezen az e-mail címen lehet:  massacre75@freemail.hu 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!