Keresés

Részletes keresés

Maac Creative Commons License 2005.06.16 0 0 427
Ilzer szűretlen búzasör
fan_fan Creative Commons License 2004.06.17 0 0 426
Hiányolom a Bombardier értékelését a Sörlapról


beritibi Creative Commons License 2004.06.12 0 0 425
Sziasztok,

Remélem, tudtok nekem segíteni, hisz "élet-halál" kérdésről van szó! :-)
Hol tudok dobozos Guiness-t vásárolni Budapesten?

Köszönöm,
Tibi

Attek19 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 424
Szia Attila! :)

rég nem láttalak a Sörlapon!
hogy s mint?

egyébként véleményem szerint a Coors egy közepes sör... Nem egy nagy élmény! Sem az Original sem pedig a Light. De ez csak saját vélemény!

Előzmény: Dreher Antal (423)
Dreher Antal Creative Commons License 2004.05.25 0 0 423
Foster' már van, Corona nincs, (illetve Coronita néven mégiscsak van itthon. És örülhetsz, mert hamarosan bekerül a magyar piacra a Coors is. Hogy milyen áron, az nagy kérdés még...
Előzmény: metallion (422)
metallion Creative Commons License 2004.04.22 0 0 422
Coors Lite
Foster's
Corona
Deashi Barai Creative Commons License 2004.04.21 0 0 421
Nem, nem, soha!!

Mindenki Párkányba!!

;-))

Előzmény: kábelbúvár (419)
Uránusz Creative Commons License 2004.04.21 0 0 420
A legfinomabb, legjobb sör mindig a "REKESZES"!
:)))
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.21 0 0 419
Olyan alacsony az import német sörök alkoholtartalma, hogy az legfeljebb esti italnak minősíthető - írja a Népszabadság. A napilap információi szerint a magyar gyártók is alacsonyabb alkoholtartalmú italokat készítenek az árverseny miatt.
INDEX

Hagy6juk ezt?!!

NeomatiK Creative Commons License 2004.03.18 0 0 418
Sör fel!

A kevés hozzászólásból ítélve, nem változott senkinek az izlése.

Egészségünkre!

kémember Creative Commons License 2003.12.16 0 0 417
Én próbáltam. És próbáltam, és próbáltam, de a borostyán jobb. Attól tartok, megint a nyersanyag (víz) a kulcskérdés. Nekem nem jönnek be a kőbányai sörök, az utolsó, amit tudtam fogyasztani a Rocky Cellar volt.
Előzmény: PÍT (416)
PÍT Creative Commons License 2003.12.01 0 0 416
A Téli sör néven forgalmazott félbarna sör szvsz nagyon jó, bár szine sötétebb, mint az átlag ebben a kategóriában. Nyugodtan lehetne - más néven - egész évben forgalmazni.

üdv:c20xe

ló2 Creative Commons License 2003.11.23 0 0 415
Staropramen!!!
scalpel Creative Commons License 2003.11.19 0 0 414
Pilsner Urquell
öregSam Creative Commons License 2003.11.18 0 0 413
Most ért a nagy felfedezés, Veled szokott meggyanusítani a férjem, hogy naponta háromszor randizunk.
Legjobb a zöld Dreher Anti reggel, délben, és este.
Előzmény: Dreher Antal (410)
Mr. Quijote Creative Commons License 2003.11.18 0 0 412
Igen, én írtam... (hogy eladták augusztusig a tervezett éves mennyiséget)
Valóban, a doboz is különleges, szép, és a fogása is más, mint a többi aluminiumdobozé. (Valamivel be van vonva, ugye?) Szóval részemről csak gratulálni tudok.
Előzmény: PÍT (411)
PÍT Creative Commons License 2003.11.18 0 0 411
Szvsz a Borsodi Borostyán azt bizonyítja, hogy érdemes ilyen sört egész évben kinálni. Látom, olvasom, hogy egyre többen kedvelik, szerintem még mindig felfutóban van, nekem is kellemes. Ha jól olvastam valahol, már hónapokkal ezelőtt eladták az erre az évre tervezett mennyiséget. Ez Jó!

Az Arany Ászok termékét még nem kostóltam, de kiváncsian várom...

üdv:c20xe

Előzmény: Dreher Antal (410)
Dreher Antal Creative Commons License 2003.11.18 0 0 410
Az Arany Ászok Téli Sör nem igazán borostyán-klón! 2001-ben, és 2002-ben is volt ilyen ünnepi sörkülönlegessége a Drehernek. Dreher Special volt a neve, szép kék dobozban pompázott. Félbarna sört nem igazán érdemes egész évben főzni, mert nincs akkora forgalma, hogy megérje. Így az ünnepi sörkülönlegességgel inkább alkalomra érdemes előrukkolni.
Mellesleg a finomsága mellett figyelemre méltó a doboza, ugyanis ilyen még nem volt Magyarországon. Ez az első matt festésű sörösdoboz hazánkban. És szerintem nagyon szépre sikerült.
Előzmény: Mr. Quijote (409)
Mr. Quijote Creative Commons License 2003.11.17 0 0 409
Hipermarketekbe nem járó kedves nézőink kedvéért: megjelent az első Borostyán-klón. Arany Ászok Téli Kiadás névre hallgat, félbarna. Egész finom.
(Hogy miért mindent az Arany Ászok fedőnév alá sunnyasztanak Dreherék, nem értem... Fradi sör, Téli Kiadás...Itt azért nem a Boci csoki különböző ízvariációiról van szó, hanem karakterében gyökeresen eltérő sörökről... No, de hagyjuk a marketinget.)
A koccintással kapcsolatban: nem mondom száz százalékra, de úgy rémlik, nem lehet a reklámokban közvetlen sörfogyasztást ábrázolni. Gondolom, ezért nincs koccintás: a következő mozdulatsor után (korsó szájhoz emelése) jönne a vágóolló, az meg úgy hülyén mutatna.
PÍT Creative Commons License 2003.11.10 0 0 408
Egy mindenkinek készülő reklám szvsz nem lehet önérzetes, főleg mikor nem is az a téma van középpontban.
Előzmény: Makákó Eduárd (407)
Makákó Eduárd Creative Commons License 2003.11.08 0 0 407
Mit oktatok én itt a magyar kultúráról mikor nemis tudok helyesen írni hollandusul. :)

Egy kis nyelvi élmény akkor tőlem is:

Van az Örsön egy hely (a LOTTÓ reklám alatt) ahol a pincérnők nem hajlandóak a sör szó kiejtésére.

Helyette:

sörike;
esetleg söri

fáááááááááááj

Előzmény: Dreher Antal (406)
Dreher Antal Creative Commons License 2003.11.08 0 0 406
Néha nem értem, hogy hogyan lehet leírni így a vöröscsillagos sörnek nevét: Heinekken...:-)))
Hasonló példa, amikor egy italnagyker cikktörzsében ezt a nevet találtam: Amstell. A másik verzió pedig az volt, hogy Amster.:-)))
Makákó Eduárd Creative Commons License 2003.11.08 0 0 405
Sziasztok!

Volt itt alant szó sör marketingról, ehhez írnék valamit. Nos Magyarországon úgy sört reklámozni, hogy a reklámban a sörrel koccintanak nem ildomos. Tapasztalataim szerint egyre kevesebb embert sért ez a gesztus, ám jónéhányan vagyunk akiket igen. Ráadásul "nagyfogyasztók". A konok sörivók piaci szegmensét képviselve így nem ihatok se borsodit se heinekkent(na azért néha megtántorodom, de csak "!végszükség!" esetén).

Azért hülyék ezek a reklámozók, mert azzal, hogy reklámjukban koccintanak a sörrel egy plusz fogyasztót sem nyerhetnek, annál inkább veszíthetnek. Ha csak 1 fogyasztót is elveszítenek (egy amúgy sok pénzbe kerülő reklámmal), akkor az a reklám ugye hibás.

Na ennyi így hirtelenében. A 150éves kioktatást köszönöm nem kérem.

Amúgy:

http://www.radeberger.de
http://www.pilsnerurquell.cz/

szóval legjobban a pils típusú söröket szeretem

bindera Creative Commons License 2003.11.08 0 0 404
itt ittam nyáron a barátaimmal
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ezt
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

és igy néztünk ki mindannyian

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

de szép volt

bindera Creative Commons License 2003.11.08 0 0 403
ezt
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
bindera Creative Commons License 2003.11.08 0 0 402
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

itt ittam nyáron a barátaimmal
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ezt
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

és igy néztünk ki mindannyian

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

de szép volt

bindera Creative Commons License 2003.11.08 0 0 401
itt ittam nyáron a barátaimmal
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ezt
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

és igy néztünk ki mindannyian

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

de szép volt

PÍT Creative Commons License 2003.11.05 0 0 400
Tavasszal megyünk, évi rendes Prága látogatásra, de asszem fűszerezzűk egy-két vidéki várossal is. Akkor remélem lesz hely.:o)

Tátra is jó volt, tót kajákra is jól csuszanttak szlovák sörök, pl szomjas barát, steiger....:o)

Előzmény: Lomposloncsosésbozontos (399)
Lomposloncsosésbozontos Creative Commons License 2003.11.04 0 0 399
Addig nem szabad kijönni, amíg egy hely fel nem szabadul. Oda azonnal le kell ülni és addig maradni amíg mindenkinek lesz helye. Meg fogsz lep?dni, ez nem is tart olyan soká. Ott ez a szokás.
Ne add fel, megéri.
Igen kiváló sajtos pirítóst (topinky) adnak. Jól csúszik rá a Kozel.
Előzmény: PÍT (397)
sTormy Creative Commons License 2003.11.04 0 0 398
Én megyek Prágába, hol a Pivrnec? De gyorsan, mert csütörtökön indulok! ÷)
Előzmény: akaszap (387)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!