Keresés

Részletes keresés

ribizli Creative Commons License 1999.03.25 0 0 79
Na, végre volt időm végigolvasni.
manga drága, tetoválással kapcsolatban tudok tapasztalatot megosztani:
1. saját
2. férfin.
Rajtam többféle is van. ;-) Ún. kozmetikai a szemhéjamon és a számon - mindenkinek tetszik, mert nem feltűnő, viszont dekoratív. Amikor kiderül, nagyot méznek mindig az emberek. ;-)
"Hagyományos" tetoválás vagy 5 éve, hirtelen elhatározásból készült. Csak olyan hely jöhetett szóba, ami nem "közhely", nem feltűnő és nem mindenki által látható. A bal oldalamon van mellvonal alatt. Fürdőruhában látható. Két kicsi jel, sk. "tervezés". Egyszínű és egyszerű. Kacérkodtam (sőt még most is) egy apró valamivel a bokámra, de nem akarom mégse egészen, mert túl feltűnő. És 30 év múlva valószínűleg elég ostobán nézne ki. Viszont a kozmetikai tetoválás módszerével lehet nagyon finom vonalakat elérni, és az ott használt festék 6-7 év alatt kikopik, eltűnik. Ezt még el tudnám képzelni a bokámon.
Érzéstelenítés természetesen volt, nem fájt, csak utána egy kicsit, de nem veszélyes.
A hagyományos tetoválásra meg tapasztalatom szerint a legtöbb férfi igen kíváncsi, és eddig nem kritizálta senki.
kadarm Creative Commons License 1999.03.25 0 0 78
hennás tetkót pl. a dunaplazaban a mozi melletti fodrászatban csinálnak, de még nem próbáltam ki. nem néz ki elég autentikusnak.
Előzmény: donvito (69)
piggy-wig Creative Commons License 1999.03.25 0 0 77
kizárólag Coca-Cola-t fogyasztok....más?:)
Előzmény: Duda (75)
Fec Creative Commons License 1999.03.25 0 0 76
Ami engem illet, hat nekem nagyon nem tecc... mindig a hanyinger kerulget ha ilyesmit latok... :-|
Nekem ez mar tul mesterseges, tul eroltetett... (aztan most lehet kispolgarozni :-)))

Ez jo: "csinálj őrültséget és változtasd meg az életed" by Piggy-wig :-) Telleg azt hiszed hogy ez egy "orultseg" es hogy "megvaltozik tole az elet"? :-) ugylegyen :-)

Manga!
Ha szeretnel egyet, csinaltasd meg es kesz. :-)

Duda Creative Commons License 1999.03.25 0 0 75
Ja, es igyal hoza tepsi kolat!

Latom van akinek agyara mentek dzseneresonnext reklamok.

Előzmény: piggy-wig (73)
manga Creative Commons License 1999.03.25 0 0 74
aha, amint jon egy kis della a szamlamra
befektetek egy kis fembe =)
piggy-wig Creative Commons License 1999.03.25 0 0 73
ne totojázz Manga!!! csinálj őrültséget és változtasd meg az életed! legyen Neked is piercinged!
Előzmény: manga (72)
manga Creative Commons License 1999.03.25 0 0 72
hat nem tudom
az arcomban meg mindig nincsen fem implantacio :P

meg nem mentem el

Purusa Creative Commons License 1999.03.21 0 0 71
Nyalvan (...) mindenki azt es ugy, ha masokat ezzel nem...

De! (Nagyon szvsz.)

1. mangasione, Meggy - nem ettol, es nem ezert szepek.
2. Csak bihari (India) notipusnak all jol. : )
3. Erosen divatoid (azaz egy csomo divatpatkany _is_ piercingel)
4. Legalabb olyan helyre, es olyat, ami nem egyen
(5. kidoboemberek jajgatni fognak.. : ))))))

CrX Creative Commons License 1999.03.21 0 0 70
RÜF!

A nyelv jó választás, tényleg csak az tudja meg, akinek meg akarod mutatni. Pl egyik lányismerősömnek 2 éve van és otthon még mindig nem tudják (Fl@me: válasz arra honnan tudom...)
A kezdetekről annyit, hogy 3-4 napig elég szar, bár azért én sokkal rosszabra számítottam. Én speciel már az első napon otthon ettem/beszéltem stb, de ha jól csinálod, a reakció legfeljebb csak annyi: "Na mi van, nem ízlik? Miért csak turkálsz a finom kajában?"
Szóval nem vészes. Azért arra számíts, hogy egy hétig sokkal fáradékonyabb vagy, és egyszerűen szükség van arra, hogy napi 1-2 órát semmittevéssel az ágyon kinyúlva tölts.
Ja, Phlogosol-lal kell öblögetni, az nagyon jól esik, és szinte napi szertartássá válik.
Jó ha valakivel együtt csináltatod, úgy könnyebb a gyógyulás + meg lehet beszélni a tapasztalatokat.
Bátorság! (és hajrá!)

donvito Creative Commons License 1999.03.20 0 0 69
Apró pópó.
Hennás tetkót hol lehet csináltatni?
Tudtok valami jó helyet?
Mennyek be egy sima szaloba?
na, írjatok
vito
MuzX Creative Commons License 1999.03.20 0 0 68
Na végre...

Kösz CrX, pont ilyesmit szerettem volna hallani, akinek személyes tapasztalata is van.

Hmmmm... hát azért nem hinném, hogy valaha is a nyelvembe.... tudom, hogy nálam a legapróbb szájelharapás is szinte mindig elfertôzôdik, és nagyon lassan. fájdalmasan gyógyul.

Aztán meg eddig se a csók, se a nyalás terén nem volt szükségem mesterséges kiegészítôkre, és úgy tűnt, a partnerek reakciói szerint is, hogy nekik se hiányzott. :))) Nem mondom, biztos akad olyan, akinek így jobb, de én inkább maradnék a természetesebb módjánál :))))

Rágózni nem szoktam, sört nem szeretem... ha egy csaj meg csak a nyelvpiercing miatt akarna kipróbálni, az kevés... akkor nem én kellek neki, csak a megspékelt nyelv :)))

Egy elônye biztos lenne: alighanem le tudnám adni azt a néhány fölös kilómat :))))

Azért egy lány nyelvében határozottan izgató lenne a látvány... :)))

Előzmény: CrX (64)
RÜF Creative Commons License 1999.03.20 0 0 67
Één is nagyon rég szeretnék piercinget!
Sokat gondolkodtam, hogy hova csináltassak, ahol jól néz ki, de ha mégis meggondolom magam, és esetleg csúnyán nő össze, az se baj. Az orrom túl szép, vagy legalábbis túlságosan szeretem - tehát nem; a szám alá gondoltam egy gömböt, de az is, ha rondán nő össze... na meg a család, meg a választott hivatásom
Tehát a nyelvemben lesz, csak azt nem akarom, hogy akinek nem akarok róla beszámolni, az ne tugja meg. Mennyi ideig kellene távol lennem az otthonomtól, hogy ne vegyék észre azt, hogy megcsináltattam? Úgy értem, mennyi ideig látványos, hogy a beavatkozás után közvetlenül nehezen eszem, beszélel stb?

A másik része a dolognak a beszólások, nézések:
van némi tapasztalatom az ügyben, miután közel egy éve kék-bordó-sárga-zöld hajat viselek, nyár óta (talán a világon egyetlenként) facsipeszt hordok a hajamban, néha pedig ál-piercinget is a számban (ez egy fülbevaló, aminek a lyukon keresztülmenő részét letörtem, és így csak egyszerűen rá van húzva a számra)
Tehát a hatások: a haj miatt csak nagyon megnéznek, a csipesz miatt már be is szólnak( pl.: tudod, hogy csipesz van a hajadban?; ez hülye!; legutóbb elment mellettem egy nő, rám se nézett, úgy mondta: tetszik a csatt!-biztos félt, hogy leverem, pedig egyáltalán nem az a típus vagyok)
az ál-piercing miatt kaptam a legdurvább fintorokat és beszólásokat. Némelyiket kifejezetten élveztem, vicces volt, ahogy elszörnyülködött némely kispolgár, de persze voltak olyanok, amik durvák voltak, de ezekkel nem kell törődni.
Szóval a rossz fogadtatás miatt nem szabad meghátrálni!!!

CrX! Kérlek, írj a fenti kérdéseimre a tapasztalataid alapján!

remixdog Creative Commons License 1999.03.19 0 0 66
helló manga!
egy nem éppen mai kakas szól most
hát én is elég régóta szeretnék ezt-azt magamra pakolni, de még nem igazán találtam olyat ami bejött volna, jó sokáig paráztam hogy akkor most mi lesz, most azt gondolom ha tényleg kell, akkor majd megtalálom
egyik haveromnak van egy egy többször tekeredő ezüst kigyója a felkarján, az igen király, mondjuk nem ártanak szépen kidolgozott izmok hozzá, fontos!!! hogy nem sok, nem badiállat, hanem inkább szálas
a hajamat szoktam festetni rendszeresen, az jó program, főleg néhány hét után mikor beérik a szín, nem a kezdeti vad
volt már kék, zöld, vörös, ez elég jó móka, aztán 3-4 hónap után levágatom, akkor újra fekete, némi őszes halántékkal aztán jöhet valami más - az emberek pedig nem állják meg hogy be ne szóljanak, ki így, ki úgy, érdekes dolgokat tudhatsz meg az ismerőseidről
a tetoválás is fontos lenne, de azt még nem találtam meg, azzal nem mókáznék, valamiért szent dolognak érzem

kalandra fel

Flame Creative Commons License 1999.03.19 0 0 65
"...Nőknek nem ajánlott: szopásnál nem jó. ..."
Már ne is haragudj kedves CrX, de Te ezt honnan tudod? :-))))))))))))))))))
HAHAhahahahahahahaha :-)))))))))))))))))))

Na jó, nem szopatlak! :-))))))))))))))))))) hahahahaha

Fl@me

Előzmény: CrX (64)
CrX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 64
manga!

Úgy látom a a személyes tapasztalatairól senki nem írt eddig, mindenki csak a másikra mutogat.
Nekem 3 hónapja van a nyelvemben bogyó, király. 6000-ért csinálták a Nyugatitól 200m-re, profi a gyerek.
Ne félj, nem fáj. Én is örlődtem egy darabig rajta, de örülök, hogy végül megvan. A technika: Lidocain spray, majd ceruzával bejelölik a helyet. Kérdi jó -e ott? Nyilván jó, a fasz se tuggya hova kell rakni :) Aztán kinyújtod a nyelved, fogóval (inkább érszorítóra emlékeztet) megfogja, alulról egy vastag tűvel átszúrja, a tűre felülről műanyag rudacskát tesz, a rudat kiveszi, a piercinget belöki a rúdba, a rudat kiveszi, a 2. bogyót rátekeri alul a piercingre és kész. Nem vérzik, csak esetleg egy hangyányit és eddig tart, amíg elmondtam.
Gyógyulás: nyelv megdagad 3-4 napig, nagyon szar. Utána egyre jobban élvezed, 1-2 hét múlva totál meggyógyul. Az első étkezés MARADANDÓ ÉLMÉNY!!! Én azt hittem az életben többet a kaját élvezni nem tudom... DE KITARTÁS! Most már egyáltalán ne érzem, olyan enni, mint előtte. Ha teljes gyógyulási+hozzászokási időt kérdezel: 1 hónap.
Előnyei:
- nem látszik. Egyszerűen nem veszik észre, mert senki nem ott várja ahol van, és ha látja is, azt hiszi roszzul lát. A szüleim nem tudják, pedig gyakran együtt eszünk és nem titkolom.
- Jó vele csókolózni. Új technikák, újdonság, a csajok pedig IMÁDJÁK!!! Akár csak kipróbálni is...
- Nyalásnál se jön rosszul...
- Nőknek nem ajánlott: szopásnál nem jó.
- Nem kell rágógumi, mindig van mivel szórakozni, én rengeteget játszom vele. Persze ha még rágózom is...
- Bármikor kivehető, a luk benő.
- imádom, ha a hideg sör sugarát kettévágja miközben az csúszik lefelé a torkomon...

Hátrányok:
- Nem olyan egyedi mint a tetkó.
- Keménycukorkát szopogatni nem nagy élvezet, nyomja a bogyót.

Előzmény: manga (18)
MuzX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 63
Pedig sokan ezt hiszik, amin te röhögnél, ez egyértelműen látható, szerintem 10 lányból legalább 5-6 ezt a stílust erôlteti, még akkor is, ha más sokkal jobban állna neki.

A külsôségek meg éppolyan szerves részét képezik egy ember személyiségének, mint a belsô értékei. Tehát az egyéniségéhez tartozik ez is, ha nem is a legmeghatározóbb.
Ezekben a külsô dolgokban mindenki valamit kifejez magáról, szóval ha nem is lehet kívülrôl megismerni az egyéniségét, de bizonyos vonásokra lehet következtetni.

Naná, hogy nem csak ezektôl lesz valaki vonzó, de egy kapcsolatban a testi harmónia éppolyan fontos, mint minden más...
Lehet akármilyen jó fej, okos, szellemes, érdekes számomra egy lány, ha külsôre nem tetszik, nem tudnánk mit kezdeni egymással egy kapcsolatban.

Előzmény: piggy-wig (62)
piggy-wig Creative Commons License 1999.03.19 0 0 62
Mostanában az a szép, aki sovány, holdjáróban próbál közlekedni és piercingje van? Hát tudjátok én azt röhögöm ki hangosan, aki ezt elhiszi. Mindenkinek más a szép és elsősorban nem a külőségek tesznek széppé egy embert-bár nélkülözhetetlen momentum a külcsíny is. Egyéniségek vannak, függetlenül a piercingtől v. a tetoválástól. Az egyéniséget nem lehet kívülről megismerni/megítélni.
A mai piercingesek sterilen dolgoznak, hiszen nem a maguk ellenségei.

Gedeon Creative Commons License 1999.03.19 0 0 61
Engedtessék meg, hogy egy maradi vén róka is beleszóljon!
SZVSZ a nő teste úgy szép ahogy van. A hagyományos ékszerek is sokszor csak rontják az összhatást. A ruha is, legyen akár a legcsodásabb darab, attol lesz izgalmassá amin van.

Én spec ellenzem a tetkót + a bügyüréket.

Gedeon

MuzX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 60
Az a szokatlan, hogy az utóbbi 5-6 évben kezdôdött a felfutása, és ez egyértelműen divatirányzat...

Abszolút nem zavar az ilyesmi, még ha idônként nem is tetszik valakin (nekem pl. fiú létemre van egy kis aranykarika az egyik fülemben, bár nem én találtam ki, egy ex-kedvesem szerint jól áll, akkor meg miért ne), csak nem egészen értem, miért jó.

Szerintem sokan csak azért csinálják, mert látták másnál, maguktól eszükbes se jutna, és pár év múlva megbánják.

Már csak azért is, mert a nyelv, orr, vagy fôleg az intimebb helyek rendkívül érzékeny hámfelületekkel, nyálkahártyákkal vannak "megáldva", amit szépen el lehet fertôzni ilyesmivel, még a leggondosabb eljárás mellett is, manapság rengeteg ember allergiás a legkülönfélébb anyagokra...

Előzmény: eomer (58)
Lakki Creative Commons License 1999.03.19 0 0 59
Engem általában nem botránkoztat meg semmilyen polgárpukkasztó öltözet, viselkedés, tetkó miegymás, de pont az orr-, nyelv-, szemöldök-, nemiszerv- piercingek fizikailag okoznak hátborzongást. Hiába nem ítélem el az egészet az agyamban, a fizikai lényemet kirázza önkéntelenül is a rossz hideg, ha ilyet látok. Persze ezért sosem beszélnék le senkit, csak ha az illető a párom - mert őt azért nem szeretném minden nap nyelvbogyóval látni. Ízlés kérdése, ez nagyon igaz. Akinek jólesik, hajrá. :)

A köldökkarika az meg kifejezetten tetszik. De hogy az meg mér?

eomer Creative Commons License 1999.03.19 0 0 58
Nem tudodm, mi ebben a piercingben a szokatlan. A nők 98 %- a ékszerezi magát. (fülgevaló, gyűrű, nyaklánc, karkötő, bokalánc, stb). Mostanság csak új helyeket fedeznek fel. Ha valaki a fülét kifúratja, bármi mását is kifúrathatja, nem? Mindenesetre az ízlésemhez illő ékszerek nekem tetszenek...
Noe Creative Commons License 1999.03.19 0 0 57
Én múlt héten rakattam a köldökömbe egy karikát (csakis orvosi fém, met az aranyat kilöki), 6000 Ft volt karikával együtt, helyi érzéstelenítessel csinálták és így abszolút nem fájt.
manga Creative Commons License 1999.03.19 0 0 56
nepbetegseg a vasalotalpu cipo, a hidrogen szoke, vagy hollo fekete haj
a szolibarna bor mar default minden teenagernel, fajdalom.

fuggetlenul attol hogy jol all-e vagy sem.

MuzX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 55
Na neeeeee....

Abszolút nem ez látszik, ha végigmész az utcán, bemégy egy szórakozóhelyre.

A legtöbb nô éppenhogy aszerint próbál kinézni, amit írtam.
Nézd meg a reklámokat, a lifestyle magazinokat... függetlenül attól, hogy az emberek jelentôs hányadának alkata nem teszi lehetôvé, mindenkit arra próbálnak rászorítani, hogy fiatal, karcsú, stb. legyen, akkor is, ha éppen EZ a természetellenes. Egy erôsebb csontozatú, alacsony lány sose lesz darázsderekú nádszálmodell... attól még esetleg sokkal jobb nô lehet, mint ezek.

Olyan világhoz, ahol mindenki azt hordja, amit szeretne, amit jónak érez, egyéniségek kellenének, nem pedig egymást és a médiában nyomatott dolgokat majmoló csorda....

Előzmény: manga (54)
manga Creative Commons License 1999.03.19 0 0 54
Az összes divat, illetve ún. szépségipar mostanában egyre természetellenesebb irányban halad.

ez nem igy van, a legujabb iranyzatok abszolut termeszetes vonalon mozognak, no smink (na ez persze nem ezt jelenti)

olyan sminket hasznalnak ami a regi ndk-s szekszfilmekben szereplo lanyokon volt.
rozsaszin puha szaj, es no szempilla
nem "divat" mar az eros smink.
de a divat mint olyan, mar amugy is szaksz. szeretnem hogy ha egy olyan vilagban elnenk ahol mindenki azt hordja ami jol all neki. nem pedig azt ami a divat.

Yuck, a hideg kiraz a szo hallatan.

piggy-wig rulez

donvito Creative Commons License 1999.03.19 0 0 53
Nem igaz szerintem, hogy csak annak jó, aki jól néz ki! VOltak nekem ellenkező példáim, és bebizonyították, hogy mindent csak mértékkel és izléssel. Egy 80 kilós angol csajszin is láttam olyan fémet (három darab egy szép háromszógben elrendezve a testén), aminek a hatására majdnem lepetéztem, míg egy bomba németen volt vagy 1,5 tonna, amitől felfordult a gyomrom.
Szóval, PP: ha jó nő vagy (???), akkor nem árt, csak mértékkel.

Ha találsz egy helyet akkor nézzél körül, hogy mennyire sterilen birnak dolgozni. Bbármennyire is olcsón csinálják, ha nagy a kaki a szalonban, akkor se engedjél a kisértésnek. Ha te veszed az ékszert, akkor hidrogénperoxidba áztasd egy darabig (min. 2 óra).

na, majd küldjél fotót
vito

MuzX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 52
Már miért ne lenne köze?

A testékszer vagy egyéb díszítés éppúgy jelentôs külsô jellemzô, mint a szépség vagy csúnyaság. Éppúgy tehet szebbé vagy csúnyává, a megítélô nézôpontja szerint.

Előzmény: piggy-wig (50)
MuzX Creative Commons License 1999.03.19 0 0 51
Bár ez a piercing gondolom nem új ez a dolog, hiszen az ôsi törzseknél régtôl megvan sok hasonló, igaz, ott inkább tradícionális vagy misztikus alapjai vannak, de akkor is érdekes belegondolni:

Az összes divat, illetve ún. szépségipar mostanában egyre természetellenesebb irányban halad.

Elfajzottan gebe alkatú modellek, tönkrefestett hajak, fémekkel spékelt testek, legkülönbözôbb vegyianyagok, hogy az izzadás természetes (bár kellemetlen mellékhatású) jelenségét minél inkább elfojtsák, kencék, hogy az egyéb (vízben, levegôben, ételekben) hemzsegô káros vegyianyagok hatásait ellensúlyozzák...

piggy-wig Creative Commons License 1999.03.19 0 0 50
A szépségnek, csúnyaságnak ehhez abszolút nincs köze. Nem kéne túlokoskodni ezt az egészet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!