Keresés

Részletes keresés

bubu Creative Commons License 1999.03.18 0 0 50
komolyan mondom undoritoak vagytok.
semmivel nem vagytok jobbak nala, de kurva magasan hordjatok az orrotokat
mint egy rakas kamasz akik agyonverik az uccan a kobor macskat kozben egymast heccelik :(
telefonbetyar Creative Commons License 1999.03.18 0 0 44
itt volna akkor telefonbetyar is,mér' ne ,én is szivesen dumalok vele ,megletjuk mi lesz,én jobban tartok az ellenkommandotol,akik,barhogy is szeretnéd zsoltu,nem fognak lekoccani,nekik ugyanis ez az élteto nedu,ha van egy kis feszko
ZöPö Creative Commons License 1999.03.18 0 0 37
zsoltu, hol vagy! Miért nem beszélgetsz? :o)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.18 0 0 35
Én szeretek mindenkit.
Repedt a sarka, vagy kurvaanyázik, kurva volt azelött, vagy strici, gyogyós, vagy zseni, a szivembe mindenki belefér.
Period.
Csak a malice-t nem veszi be.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.18 0 0 31
Az a ZöPö topik nem is rossz.
Olvasd!
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 30
Yfel, hát még mindig nem érted? :-( Ragika soha a büdös életben nem próbált meg normális hangnemet megütni. Néha vannak jobb periódusai, de ezek nem tartanak tovább két hétnél. Van egy topic, ahol maga Zöpö csitítja le azokat, akik Ragika megjavulási ígérete után még mindig ingerülten írnak neki. Csend és béke lesz. Nem telik el tíz nap, és Ragika ismét a régi: ugyanúgy anyáz és ugyanúgy provokál. Kikeressem?
De megpróbálom másfelől közelíteni: Wágner úr az optimizmus és a béke szobra. (Őt Ragika egy éve kóstolgatja, mert nagyon bassza a csőrét, hogy nem tudja kihozni a sodrából.) Ha nekem nem hiszed (ez OK), talán Wágner úrnak elhihetnéd, hogy ez a majom reménytelen eset.
Előzmény: Yfel (27)
Yfel Creative Commons License 1999.03.18 0 0 29
Ez nem nem elemzes, hanem gunyolas. Nem szep dolog, de aki komolyan veszi annak is ugy kell.

Jonapot
Yfel

Előzmény: Ragiku (26)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.18 0 0 28
Pintyöke rulez!
Előzmény: Pintyöke (25)
Yfel Creative Commons License 1999.03.18 0 0 27
Hibadzik a hasonlatod.
Ugyanis itt most Ragika megprobal normalis hangnemet megutni ismet, de jott az anti-ragika kommando es megint elkezdtek anyazni... most akkor csodalkoztok, hogy ilyen? Ha nem tudtok hozza akkor sem normalisan szolni amikor O kulturaltan kozelit feletek? En nem. Gondolkodjatok el rajta. En is csak rohognek a helyeben

Udv
Yfel

Előzmény: Pintyöke (25)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.18 0 0 26
Mit kell annyit szinezni. Itt van. Vállalom:
"
Szedjük csak szét:
Isten, áldd meg a magyart
(Miért? Olyan jók vagyunk? Megérdemeljük, vagy csak egy "free lunch"
kell?)
Jó kedvvel, bőséggel,
( Milyen jókedv? Milyen böség?)
Nyújts feléje védő kart,
Ha küzd ellenséggel;
(Azaz segíts gyözelemre a hontól 1000km-re? Ki az ellenség? Miért?)
Bal sors akit régen tép,
(Nem a bal sors tép, öntépés ez kérem)
Hozz rá víg esztendőt,
(Má megint a jókedv?)
Megbünhödte már e nép
A multat s jövendőt!
(Azt ti csak úgy szeretnétek.)

Őseinket felhozád
Kárpát szent bércére,
( Mit szól ehez a szlovák? )
Általad nyert szép hazát
Bendegúznak vére.
(Meg az összes kóbor népek együtt.)
S merre zúgnak habjai
Tiszának, Dunának,
Árpád hős magzatjai
Felvirágozának.
(De fel ám, egészen a német szövetségig.)

Értünk Kunság mezein
Ért kalászt lengettél,
Tokaj szőlővesszein
Nektárt csepegtettél.
(Csak dgozni ne kelljen.)
Zászlónk gyakran plántálád
Vad török sáncára,
S nyögte Mátyás bús hadát
Bécsnek büszke vára.
(Ez az, ezt szeretik hallgatni a török Nátó szövetségesek, meg az
Osztrák sógor is. Zsirinovszky meg orosz csizmát akar a perzsa öbölbe.)

Hajh, de bűneink miatt
Gyúlt harag kebledben,
S elsújtád villámidat
Dörgő fellegedben,
Most rabló mongol nyilát
Zúgattad felettünk,
(Érdekes a Honfoglalás az egy szent dolog volt, a második hullám a
Tatpárjárás az már más kategória.)
Majd töröktől rabigát
Vállainkra vettünk.
(Vette a tehén.)

Hányszor zengett ajkain Ozman vad népének
Vert hadunk csonthalmain
Győzedelmi ének!
(Tehát nem vettük még sem, nem volt más választpás. V.ö.: Nátó.)
Hányszor támadt tenfiad
Szép hazám kebledre,
S lettél magzatod miatt
Magzatod hamvedre!
(Ez az, ezért is más a hibás. Nagyszerü.)

Bújt az üldözött s felé
Kard nyúl barlangjában,
Szerte nézett s nem lelé
Honját a hazában,
(Akinek esze vot, elment.)
Bércre hág és völgybe száll,
Bú s kétség mellette,
Vérözön lábainál,
S lángtenger fölötte.
(Értitek?)

Vár állott, most kőhalom,
Kedv és öröm röpkedtek,
Halálhörgés, siralom
Zajlik már helyettek.
S ah, szabadság nem virúl
A holtnak véréből,
Kínzó rabság könnye hull
Árvánk hő szeméből!
(No comment.)

Szánd meg isten a magyart
Kit vészek hányának,
Nyújts feléje védő kart
Tengerén kínjának.
Bal sors akit régen tép,
Hozz rá víg esztendőt,
Megbünhődte már e nép
A multat s jövendőt!
(Dehogy. A java csak most jön.)

Panaszkönyv van?"

Fel cenzorok.

Péter Creative Commons License 1999.03.18 0 0 24
Van itt kérem egy Tasztaltársaság. Lehet, hogy csak nevek és betűk egymás mellett, mindenki felelősség nélkül nyilatkozhat, és teszi is. Sokan ezt szórakoztatónak tartják, többek között én is. Lehet, hogy infantilis dolog, de szerintem többen vagyunk, akik így látjuk (mármint hogy jó). Én szeretem a Tasztalt, bár a fiatalok közé tartozom (98 szept. óta írosgatok bele). Miért baj ez? És minek kifigurázni? Észrevesszük mi is, ha valaki nagyon veri a nyálát, és csendben kiröhögjük. Nem kell rá felhívni a figyelmet és főként nem kurvaanyázással. Még akkor se, ha az olyan jópofa.
Egyébként jó dolog, hogy valaki görbetükröt tart elénk, felhívja a figyelmünket saját gyengéinkre, csak mi a fasznak...? (Elnézést a hölgyektől.) És főleg elvtelenül, csak azért, hogy ott legyen az a káromkodás. Semmi értelme. Én nem tanulok ezekből a megnyilvánulásokból, és különösebben nem is érdekelnek. Egyszerűen nincs rájuk szükség. Mondom: lehet, hogy értelmetlen, gyerekes butaság a Tasztal, de én szeretem. Meg egy csomóan. Akkor minek megváltoztatni?
Ragiku! Te milyen Törzsasztalba írnál szívesen? Saját véleményt, nem másokat "kifigurázóst"! Ha meg nincs ilyen, akkor minek próbálod elrontani ezt?

P.

Yfel Creative Commons License 1999.03.18 0 0 22
Most normalisan is el lehet ragikaval beszelgetni (meg anno en adtam neki ezt a nevet :))) ), erre most ossze-vissza tamadjatok. Elmondta, hogy miert csinalja azt amit csinal, hogy eleinte megprobalt normalis hangnemet megutni, de aztan beleunt es szivatott titeket jobbra-balra. A Himnuszos topic pedig mar joval kesobb nyilt, amikor mar nem is foglalkozott vele, hogy normalisan szoljon hozza a dolgokhoz.
Most ki lehetne bekulni vele, de ti nem... gratulalok... kulturalt hozzaallas.

Yfel

Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 20
Medwe: a magyar Himnuszról
"Ragika" néven
Az eredeti Ragika-hozzászólás ki lett moderálva, de Kero 1998-11-26 04:46:00-kor visszatette. Ezt már nem vették ki újra.

ZöPö: Az amerikai himnuszról*
(Főleg) "Ragika" néven.
*Ez a topic persze nem számít, a Zöpöcök be is ismeri, hogy válasz akar lenni Ragika másik topicbeli szemétkedéseire.

Előzmény: Bozgor Pávián (17)
Big-B Creative Commons License 1999.03.18 0 0 19
Pedig már kezdtem azt hinni, hogy ketten vannak. Szanovaganban sem csalódtam, egyből Ragiku jutott róla eszembe. Nohát miért?
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 17
YESSS!!! A Himnusz!

Amikoris ugye neki joga volt a magyar himnuszt provokatív, becsületsértő módon elemezni, amikor viszont a Zöpöcök idézte Kurt Vonnegut amerikai írót, akkor jött a büdös bugris balkánozás. Máris adom a linkeket!

Előzmény: Big-B (15)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 16
Kérem tisztelettel, gyűjtögettem néhány szemelvényt hőn szeretett Ragikánk (iNteRNeTTo™) korábbi kedves megnyilvánulásaiból. Csak olyan topicokat kerestem, amelyek semleges, nem provokatív témával nyittattak olyan törzsasztaltagok által, akik 1. közismertek 2. nem az "anyázós" típusba tartoznak. Nagy tisztelettel kérek mindenkit, hogy vegye a fáradságot ezek megnyitására. Érdemes megfigyelni, hogy hogyan szólal meg először Ragika, hogyan akar információkkal segíteni és hogyan üt meg normális hangot.

Sehonnai Bitang Ember: Férfikönnyek
"Ragadozó" néven

Wágner úr: MSP (Magyar Sör Párt)
"Bill" néven

egy lány: Ó, a Balaton, régi nyarakon...
"Ragadozó" néven

Big-B Creative Commons License 1999.03.18 0 0 15
Emlékezzünk csak vissza, mily kedves dolgokat írt a Magyar Himnuszról! Csak ámultam a döbbenettől.

Ragika:

Te "amerikai magyar" vagy, vagy csak élvezettel tölt el a becsmérlésünk?

Calliope Creative Commons License 1999.03.18 0 0 10
Mit akarunk?
A topicindító szerintem ÉRTELMESEN akar Veled beszélgetni. Nem pedig arról vitázni (másokkal), hogy erre képes vagy-e, vagy sem.
(Szerintem igen.)
Kíváncsian várom a fejleményeket.

(Ui: Nem szar érzés ennyire "közutálatnak örvendeni"? Tudom, hogy a számodra érdektelen emberek véleménye nem érdekel, de akkor is...)

Előzmény: Ragiku (9)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.18 0 0 9
Csak 2 dolgot, csak az értelmeseknek és azt is röviden:

1. Érdekes, hogy pont az ír normális hangról aki ezt a luxust sosem engedte magának meg
2. OK. Elö az arhívval. Jöjjön a tükör, polc, meg a többi. Meg egy csomó marhaság.

Úraim én a Ti paródiátok vagyok. Ezt észre kellet volna venni. Ezért olyan nevetséges - hovatovább - bosszantó.
Maradok.
Engem szórakoztat is. Röhögni tudok a talajtvesztet "mad hungarian"*-okon.

( Egy Csonka nevü közepes baseball játékost hívtak itt úgy 15-20 évvel ezelött. Miért? Mert állandöan hisztzett. Rugta a homokot. A barom.)

Az egész Törzsasztal koncepció a regisztrálás hiányosságaival csak szemfényvesztés. Akár ki megteheti azt amit én. Igy az egésznek nincs hitele. gy aztán az arhív sem ér egy többet egy teli kalap krumplnál.
Mit akartok?
(A period Zsoltu iránti tiszteletböl ez úttal elmarad.)
( Van még a tarsolyban valami, de azt majd késöbb.)

Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 8
"akik még az anyázásra sem felelnek anyázással..." - ez nála indifferens.
Előzmény: Calliope (7)
Calliope Creative Commons License 1999.03.18 0 0 7
Ragiku, azért ne általánosíts! Sokan vannak itt (és remélem én is közéjük tartozom), akik még az anyázásra sem felelnek anyázással... És ez nemcsak Calliope sajátja, hanem a való énem is ilyen (egyébként minden másban is én vagyok a Törzsasztalon, a Calliope csak egy név, mert tetszett, de nem társul hozzá egy virtuális személyiség az agyamban).
Egyébként mindig is meglepődtem, hogy miért kezdenek el sokan a Te durvább hozzászólásaidra dühtől fröcsögve reagálni. Hiszen annyira egyértelmű, hogy mindez provokáció, és (ezt Te írtad) kifigurázás.
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 6
Kedves Alejandro, tudod te azt, hony hányan és hányszor próbáltak meg tiszta lapot osztani ennek a majomnak? Soha nem voltam az "öregek kontra kopaszok" tenkintélyelvű rendszer híve, de most mégis erre kell hivatkozzak: én 1996 óta vagyok az iNteRNeTTo környékén, azóta látom, hogy mit csinál ez az állat. Azt hiszem, ha lesz szabad öt percem, mégiscsak beteszek ide egy-két linket, hogy mindenki meggyőződhessen róla.
Előzmény: Alejandro DeSilva (5)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.18 0 0 5
Bozgor Pávián , lehet, hogy igazad van, eddig minden vitaba igyekeztem nem beleartani magam. De ha ugy is van, meg lehetne probalni tiszta lappal kezdeni, nem? Ennyit mindenki megerdemel...
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 4
Na álljon meg a lövöldözés!
Nagyon sokan próbáltak itt normális hangot megütni "Ragiku"-val, előbb-utóbb mindenkibe belekötött, mindenkit leszólt. Nem tudom, mi volt az eredeti terve, de amit csinált, az a provokációban, hangulatkeltésben és hazudozásban merült ki. Az olvir archívumai és a régi topicok ezt híven őrzik szerencsére. Tegyek be ide egy-két linket?
"Fétékenység. Irígység. Keserüség." - Igen, pontosan ezek "Ragiku" frusztrációi, amiket a külvilágra vetít.

zsoltu, próbálkozásod tiszteletre méltó. A véleményemet most hagyjuk.

Előzmény: Ragiku (2)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.18 0 0 3
Na álljon meg a lövöldözés!
Nagyon sokan próbáltak itt normális hangot megütni "Ragiku"-val, előbb-utóbb mindenkibe belekötött, mindenkit leszólt. Nem tudom, mi volt az eredeti terve, de amit csinált, az a provokációban, hangulatkeltésben és hazudozásban merült ki. Az olvir archívumai és a régi topicok ezt híven őrzik szerencsére. Tegyek be ide egy-két linket?
"Fétékenység. Irígység. Keserüség." - Igen, pontosan ezek "Ragiku" frusztrációi, amiket a külvilágra vetít.

zsoltu, próbálkozásod tiszteletre méltó. A véleményemet most hagyjuk.

Előzmény: Ragiku (2)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.18 0 0 2
Kedves Zsoltu, 2 év óta talán Te vagy az elsö ember aki normális hangot üt meg. Ezt köszönöm.
Mint többször kifejtettem, az eredeti tervem az volt, hogy információkkal segítsek. Erre itt nem volt szükség. Igy beletörött a bicskám. Ez lett belöle.
Igy aztán átalakultam egy cinikus disznóvá akiben sokan felismerték önmagukat.
Fétékenység. Irígység. Keserüség.
A többi ismert.
Maradt az olcsószórakoztató cukkolás. Olcsó mert oda ütöttem ahol fájt.
(Bankberét, Balkán, stb...) Szabályok nélkül.
Engem az Internetto kreált.
Hogy lehet virtuális személyekkel a valóságban turkálni?
Igy.
Számomra Ti sem vagytok létezök. Csak nevek és nyilatkozatok. Jobbak vagy gyenébbek. Betücsoportok.
A felvetet témák szintén.
Hogyan lehet a hazafiságról, meg hazaszeretetröl névtelen levelekben vitatkozni? Egyének, karakterek, hovatartozás nélkül.
Sehogy.
Kurvaanyázni. Ugyan igy.
Zavaros dolog ez az egész és elhatároztam, hogy zavarosabbá teszem, hogy észrevegyék a zavarosságot. Persze,
az 1%-a sem jönne ki a számon ha szmélyesen beszélgetnénk.
Igy aztán az egészet nem tudom komolyan venni.
Sajnos, hála Istennek.
Most ennyit, aztán majd meglátjuk.

(Két szomszéd beszélget:
-Te aljas hazug disznó vagy.
Igy az egyik.
-Te vagy az aljas hazug disznó.
Replikázik a másik.
-Hogy mersz nekem ilyneket mondani? Nem szégyeled magad?)
Kb. igy nézünk mi ki itt.

A soknevüségröl meg az meséljen aki elkezdte hamisítani az elsöt.
Jé éjt.

Yfel Creative Commons License 1999.03.18 0 0 1
Csatlakozom... foleg a mondat elso feléhez.

Yfel

Előzmény: stika (0)
stika Creative Commons License 1999.03.18 0 0 0
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog ebből kisülni. Mindenesetre drukkolok neked (nekünk).
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.18 0 0 topiknyitó
Kedves Ragiku!
Igenis beszélgetni szeretnék veled.
Ha lehet bizonyos normális ketretek között.
Ugyanis úgy vélem, hogy lehet. Sőt.
Én kíváncsi vagyok arra, hogy miért azt és miért úgy mondod, ahogy.
Remélem, hogy más is van így az asztalnál és képesek vagyunk kommunikációra, nagyobb indulatok nélkül.
Szervusz:
zsoltu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!