Keresés

Részletes keresés

rahel30 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 138

koszi mindenkinek, de az rtl es a tv2 nem letoltos-elmentos , hanem csak  megnezos.

 

ezert is orulok, hogy ebben a topikban talaltam linket , ami elvezet tenyleges lementeshez.

 

szoval , olyasmire gondoltam, mint az utobbi..

 

LULUCA: koszi neked is. Mi az a DC????

Előzmény: Luluca (137)
Luluca Creative Commons License 2005.11.30 0 0 137

Szia!

 

Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de gondoltam segítek:)

A www.tv2.hu oldalon elég sok műsora fent van a csatornának. És asszem ilyesmi van ar rtl honlapján is.

Illetve dc-n keresztül bizti lehet találni ezt azt.

Előzmény: rahel30 (135)
ooz1 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 136
küldtem egy mailt
Előzmény: rahel30 (135)
rahel30 Creative Commons License 2005.11.29 0 0 135

szia ooz1

 

toltogetem szorgalmasan musorokat.

SAJNOS nem magyarorszagon elek, es az intenetes tv meg a letoltes az egyetlen eselyem a magyar musorokra. az Astra ide mar nem sugaroz :o(((

 

tudnal adni olyan linkeket, ahonnan magyar filmeket vagy barmit, ami magyar, le lehet tolteni?

 

kosz!!!!!

 

 

Előzmény: ooz1 (134)
ooz1 Creative Commons License 2005.11.29 0 0 134
Snipper Creative Commons License 2005.11.28 0 0 133
Ez megint felejtős volt szerintem :(
mouser Creative Commons License 2005.11.28 0 0 132
pászme kepes, ősi sintóista autómatrica, sírva kapartam a falat a röhögéstől :-DDD
lolka02 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 131
Sziasztok!
Szinte mindenki (legalábbis akinek tetszik a műsor) egyetért abban, hogy rövid. Ez szerintem is így van, de Kepes döntött így, azért mert így a 30 perces műsort nem szakítják meg reklámmal és ő ezt a műsort csak így tudta elképzelni, reklámok nélkül. Az egyes részekben az egyes kultúrák, szokások bemutatásának rövidségéről azt mondta, hogy ha valaki összeszámolja, akkor minden részben 5-5 perc egy-egy ország (kultúra) és így a 12 részből összeáll az 1 óra.
Egyébként könyv is lesz a műsorból - amit már én is várok.
ooz1 Creative Commons License 2005.11.23 0 0 130
csiga papa Creative Commons License 2005.11.18 0 0 129
ooz1,

köszönet a fájlokért!
Előzmény: ooz1 (126)
Snipper Creative Commons License 2005.11.14 0 0 128

Szerintem a kajás kicsit jobbra sikerült, mint ez a piás..

Japán teázás nekem már sok volt kicsit. Köménypálinka meg eszméletlen szar, már a szagától is kész voltam..

Előzmény: tirci (127)
tirci Creative Commons License 2005.11.14 0 0 127

na ez az, végre megjelent a humor! Így már mindjárt más!

 

 

ooz1 Creative Commons License 2005.11.08 0 0 126
ooz1 Creative Commons License 2005.11.08 0 0 125
A múltheti viszont nagyon kritikán aluli volt..

nekem már a promója elvette a kedvemet hogy egyáltalán megnézzem.
gondolom másoknak is.
Előzmény: Snipper (124)
Snipper Creative Commons License 2005.11.08 0 0 124

Igen, néztem. Ez a rész tényleg kicsit jobban sikerült, mint az eddigiek..Mondjuk ebből pont Erdélyt hiányzott, kiváncsi lettem volna, onnan mit szed össze :) Jó kis házi szilvapálesz reggelire, szalonnával, puliszka, kecskesajt. Ettünk kint jó dolgokat nyáron..Ismerősök lejárnak Konstancába halászni, és onnan hoztak halakat, amikor lentvoltunk..ettünk házi készitésű "kaviárt", és szerintem sokkal finomabb volt, mint amit Londonban vettünk a boltban, aranyárban.. Valamint amióta nagymamám meghalt 14 éve, azóta nem ettem olyan finom fánkot,mint amivel tavaly vártak lent a háziak, ahol megszálltunk.. Isteni volt a kürtős kalácsa is Piroska néninek, amit kemencében süt, kukorciaszárra tekerve fel a tésztát, mert ott nincsen olyan sütővasuk,mint nálunk minden sarki árusnak..na, nem is olyan az ize ám..

 

A múltheti viszont nagyon kritikán aluli volt..talán jól mutatja ezt az is, hogy két hétig egy hozzászólás sem volt a topikban, pedig annyira bevolt itt indulva mindenki az érdemi vitára..csak nem volt miről..

Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.08 0 0 123

Láttátok a mai műsort?

K*va jó volt! A műsor is, a Kepes is! Olyan beszólásai voltak, hogy végigröhögtem az egész műsort, szerintem az összes eddigi közül ez volt a legjobb! Sajnálhatja, aki elmulasztotta!

andzsin Creative Commons License 2005.10.25 0 0 122
még mindig a rövidséggel van bajom/bajunk ez nagyon érződik. ez tipikus 1 órás műsor, de ennek ellenére élvezhető, Kepes nem kapkodja el, ilyen a mentalitása.
ooz1 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 121
Snipper Creative Commons License 2005.10.24 0 0 120
Ma megnézem a műsort én is, utána  mostmár tényleg jöjjön az "érdemi vita" 
Snipper Creative Commons License 2005.10.24 0 0 119

Úgylátom a műsor érdemi részéről nem folyik túl nagy vita, csak a felvetés, hogy az kéne..így nem zavarok meg semmit. Addig is amíg valaki belekezd, reagálnék egy hsz-ra..

 

"Semmi baj a kritikával, nyilván nem tetszhet mindenkinek a műsor"

"mindenki nyugodtan írja le, hogy jó, vagy rossz. Ezért van a fórum"

Ezt tettem én is, megírtam, hogy szerintem ez a műsor nem jó, azt is megírtam, hogy miért.. felületes, kapkodó, szétszórt, mélységi tartalma nincs.

 

Erre a válaszod igen érdekes volt,

"Tedd közzé majd itt, ha hasonló műsoridőben, hasonló keretek között, hasonló színvonalú műsorod lesz egyszer."

pláne ennek fényében: "Csak a nagyokoskodást nem kedvelem."

Ez a hozzászólásod pont az volt szerintem. Felesleges észosztás.

 

Ha hasonló színvonalú műsort akarsz, ahhoz hasonló keretek kellenek..  Írtam, ha hozzámvágsz pár millát, mint mondjuk amit Kepes kapott ezért, akkor csinálnék Neked egy kisfilmet Erdélyről.  Az anyagi részre persze elfelejtettél reagálni..

 

"Merthogy 12x féróbában nem adná le valszeg egyik kereskedelmi csatorna sem."

12x félóráról nem is beszéltem egy szót sem, ezt álmodtad csak..

 

Ezt írtam én:

"Ha Neked mondjuk az Indiában készült riport bármi ujdonságot mondott, akkor csak Magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.."

"Tényleg nem tudta valaki, hogy ott mennyire kemény dolog a vallás? Mert ezen kivűl sok mindenről nem beszélt.."

A válaszod pedig ez:

"Biztos rossz a bizonyítványom, ha nem tudtam pölö a perui próbaházasságról"

Úgylátom az olvasás megy, csak a szövegértés okoz problémát, nem tudod felfogni, mit olvasol, de azért reagálsz rá, mert úgyérzed kötelező. Én az Indiáról szoló részt kritizáltam, Te meg Peruról válaszolsz. No comment.

 

Aztán ezzel is mellélőttél rendesen:

"Amit pedig rendkívüli módon rühellek általában bármilyen fórumon - vegye magára aki úgy érzi, hogy inge - ha kritikára való reakció személyeskedő, ráadásul pocskondiázó, vagy ocsmány káromkodássá, szidalmazássá változik"

 

Én beírtam a kritikát, erre másnak mi volt a válasza?

"Kepest lehúzod, hogy milyen karcsú de egy jóval korábbi hozzászólásodban egy másik topicban a Barátok közt egy epizódjának a tartalmáért könyörögsz :)) "

Csak úgy mondom, ez 5 évvel ezelött volt...

 

Ezt ugye személyeskedés volt, és nem érdemi válasz??  Remélem Te is erre céloztál.

Még szerencse, hogy Takoca legalább értelmes, és igen rövid idő alatt belátta, hogy ez hiba volt, jelzem két helyen is elnézést kért, talán nem véletlenül.. Van aki képes erre..van aki csak höbölög.

 

"Viszont aki kővel dob, annak visszahajítom simán. "

Tegyed, csak próbálj belevinni egy kis értelmet is. Én is csak visszadobáltam azt,amit a szerinted is "nyugodtan leírható" kritikámra kaptam.

 

Akinek nem inge, nem veszi magára. Ezt írod, mert ezzel könnyű takarozni, hogy Te nem személyeskedsz, csak általánosságban osztod az észt.. Lelked rajta.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 118
Teljesen egyetértek:))
PingWinn Creative Commons License 2005.10.22 0 0 117

Persze írja le, hogy jó vagy rossz, vagy amit csak akar hiszenazért fórum a fórum. :))

Ez igaz. Nem azt mondtam, hogy mostaztán senki ne írjon erről többet, csak azt bátorkodtam mondani, hogy esetleg érdekesebb lenne a műsor tartalmáról beszélni.

 

Pingu

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 116

Nagyjából egyetértek. Vitatkozni valóban nem érdemes azon, hogy jó, vagy rossz. Valszeg nemigen győzi meg az egyik nézőpontot képviselő ember a másikat. Nem is kell, hogy így legyen. De ettől még mindenki nyugodtan írja le, hogy jó, vagy rossz. Ezért van a fórum.

A műsor jó. Még ebben a formában is, merthogy még mindig jobb, mintha nem lenne, de persze sokkal jobb lenne más, hosszabb formában.

Előzmény: PingWinn (115)
PingWinn Creative Commons License 2005.10.22 0 0 115

Szerintem meg kár azon vitatkozni, hogy jó vagy rossz-e így. Valszeg mindenki egyetért azzal, hogy ez így ebben a formában nem jó.  Túl rövid, túl tömör, túl későn van, stb. Csak ezt ragozzuk már mióta.

 

Inkább a műsor tartalmáról kellene beszélni, nem?

 

Pingu

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 114
Hogy az utolsó mondatom legyen a nickemmel párhuzamban: szóval aki direkt rámlép....
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 113

Én várom a következő Világfalu epizódot. Meg az utána következőket is. Biztos rossz a bizonyítványom, ha nem tudtam pölö a perui próbaházasságról, vagy nem láttam még japán esküvői szertartást. Hát azért nézem, mert javítani szeretnék:))

 

Semmi baj a kritikával, nyilván nem tetszhet mindenkinek a műsor. Ez normális. Csak a nagyokoskodást nem kedvelem. Ha csak azt írja le valaki (akár indokkal), hogy nézhetetlen, vagy szar, hát lelke rajta, ez a véleménye. Nem próbálom meggyőzni, hogy pedig jó.

 

Én is szívesen néznék Erdélyről szóló filmet, próbaképpen ugyanígy egyszer félórában:)) Merthogy 12x féróbában nem adná le valszeg egyik kereskedelmi csatorna sem.  Cinizmus nélkül: szóval én is nagggyon kíváncsi lennék rá.  Meg méginkább az azt követő kritikákra is.

 

Amit pedig rendkívüli módon rühellek általában bármilyen fórumon - vegye magára aki úgy érzi, hogy inge - ha kritikára való reakció személyeskedő, ráadásul pocskondiázó, vagy ocsmány káromkodássá, szidalmazássá változik. Annak bizony itt merül ki az értelme és az intelligenciája. Viszont aki kővel dob, annak visszahajítom simán.

 

 

 

Takoca_ Creative Commons License 2005.10.20 0 0 112
na tényleg nam akarom agyon ragozni ezt:

néha egy-egy beírás szerzőjénél meg szoktam nézni, hogy egyébként milyen hozzászólásai vannak!
mert ha mindenhol csak fikázás van vagy okoskodás akkor nem kell foglalkozni vele!

ez RÁD NEM JELLEMZŐ egyébként, szóval bocsánat még 1x

egyébként szerintem ez nem kémkedés, legalább is nem éreztem úgy!


Előzmény: Snipper (107)
Snipper Creative Commons License 2005.10.20 0 0 111

off

ha nagyon unatkozol, és mindenáron a múltamban akarsz vájkálni, olvasd el inkább ezt.. szórakoztatóbb :)

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=36505723&t=9013189

Előzmény: Takoca_ (109)
Snipper Creative Commons License 2005.10.20 0 0 110
ok
Előzmény: Takoca_ (109)
Takoca_ Creative Commons License 2005.10.20 0 0 109
jajjmár :)

ne vedd komolyan! csak röhögtem rajta

én is néztem már BK-t

csak poénból írtam
Előzmény: Snipper (108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!