Keresés

Részletes keresés

ocean78 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 426
Nos, ez sem olyan egyértelmű. Az egyik, aki nem szerette, az eleve halvérű volt ilyen téren. Meg is mondta, hogy őt különösebben soha nem érdekelte a szex, neki ez nem olyan fontos. Szóval az egész hozzáállása gáz volt. Viszont egy másik meg hatalmas lepedőakrobata volt, imádtas a szexet, szeretett szopni is, de a szájbaélvezés nem jött be neki soha, így nem is csinálta. Szóval érdekes...
Előzmény: Norbi20Eger (425)
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.02.16 0 0 425
Aki imádta lenyelni az lelkileg és belső tulajdonságaiban miből különbözött attól, mint aki nem nyelte le?
Előzmény: ocean78 (424)
ocean78 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 424
Szerintem nője válogatja. Én is találkoztam már olyannal, akinél szóba sem jöhetett, és persze olyannal, aki imádta nyelni. Szerencsére az utóbbiak voltak többségben. :)


Norbi20Eger Creative Commons License 2010.02.16 0 0 423
Amúgy most itt fölkínálom magam meg minden. Nem leszek szívbajos.
Szexkapcsolatot keresek Heves megyei lányokkal. Írjatok nyugodtan!
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.02.16 0 0 422
Mellesleg, aki nem szereti lenyelni a spermát a lányok közül, arra igaz ez az idézet?

"Nagy bátorság kell ahhoz, hogy egy ember fenntartás nélkül engedje szeretni magát. Bátorság, csaknem hősiesség. A legtöbb ember nem tud szeretetet adni és kapni, mert gyáva és hiú, fél a bukástól. Szégyelli, hogy odaadja, s még sokkal inkább szégyelli, hogy kiadja magát a másiknak, elárulja titkát. Azt a szomorú, emberi titkot, hogy szüksége van gyengédségre, nem tud meglenni nélküle." Márai Sándor
core3trio Creative Commons License 2010.02.15 0 0 421
Szerintem ez így nem teljesen igaz :) A barátnőm imádja a spermát. 95%-ban mindig oda élvezek, ráadásul nem is kevés szokott kijönni. Van, hogy csak simán leszop és lenyeli és sokszor mondja, ha véletlenül masztizok, akkor hívjam csak be a végén és a szájába élvezzek, mert imádja ha lenyelheti.

Párszor kipróbáltuk, hogy a végén pohárba élveztem és egy húzásra kiitta és ki is nyalta :)

De az előző barátnőm kicsit öklendezett, mikor a szájában sült el a cerka :P Ki is köpte mindig.
Fla\ Creative Commons License 2010.01.17 0 0 420
Végig olvastam a négyszázvaegy hozzászólást, szerintem is így van attól függ ki honnan érkezik. Egy kapcsolat lehet orális szex nélkül is tökéletes, ha mindkét fél így fogadja el. A próblémák ott adodnak ahol egyiknek bejön másiknak nem a dolog és ezért is vannak ilyen témában topikok nyitva.
Akiknek bejön a dolog most is egymást falják és nem a topikot szaporítsák :)) mint én...
Előzmény: la mancha (131)
Fujitsusiemens Creative Commons License 2010.01.17 0 0 419
Lenyelik azt hidd el.
Norbi20Eger Creative Commons License 2010.01.17 0 0 418
sperm_bath szerintem is pont ilyen csajok kellenének nekem.
Az a baj, hogy a csajok gátlásosak az ilyen dolgokban.
Neten is olyan jó lenne, ha ki mernék mondani az őszintét és lennének ingyenes szexpartnerkereső emberek.
Magyarul azt szeretném ha valami ribanc leszopna. Nem bántásból ribancoztam le senkit. Én is egy, vagy több csaj ribanca lennék nagyon szívesen.
Szóval bevállalós lányoknak ott van a publikus E-mail címem és nem kell megfelelni a társadalmi elvárásoknak, mikor velem beszéltek és legfőképp ne fogjátok vissza magatokat.

http://www.youtube.com/watch?v=E-LbGJxoPhw
http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/11327/replika/egyedul-nincs-esely-zeneszoveg.html

gabriella28 Creative Commons License 2010.01.14 0 0 414
A párom  szereti segédeszközökkel kényeztetni magát, punciba ritkán dugunk. Nagyon szeret cumikázni. A térdelő pózt Én megalázónak tartom, álltalában hanyatt fekszem, Ő fölém hajol és szép lassan, komótosan szopik. Hosszú selymes hajával a lábamközt kényeztet, néha kézzel húz egy kettőt és tovább cumizik. Le is nyeli rendesen.
sperm_bath Creative Commons License 2010.01.14 0 0 413
nekem is volt ilyen periódusom, nem tudtam senkihez sem kötődni, mert örökké csak a nagy Ő-re gondoltam. de sebaj, a test éli tovább az életét, szépen végig kell kúrogatni mindenkit, akit csak lehet, a b@szás a legjobb gyógyír mindenféle lelki nyavalyára! sok csaj meg egyenesen vadul a nagyon flegma, nekem-minden-mindegy típusú pasikért. na, az ilyeneket kell jó alaposan megfürdetni geciben és b@szni őket orrba-szájba ;-)))
sok sikert, szerintem ne szívd mellre a mostani helyzetet, árt az egészségnek...
Előzmény: Norbi20Eger (412)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.12.29 0 0 412
"ő pedig nagyon büszke volt magára, hogy az övé az első száj, amibe beleélveztem"

De édes lány lehet.:)
Nekem is jól jönne egy ilyen.
Engem az izgatna, ha szex közbe mocskosan beszélne hozzám.
Kedvencem ha a fülembe nyalnak.
Azok a lányok tudnak igazán szeretni, akik számára örömet okoz ha a pasi is élvezi a szexet. Akik direkt élveztetik a pasit. A rideg, elutasító, kedvetlen lányok sosem lesznek az értelmes, érzelmes, szenvedélyre vágyó pasik kedvencei.
Kéna csináltatni egy Tutty- Fruttys pólót...:)
Hátha figyelemfelkeltőbb lenne és hirdethetné, hogy mennyire szenvedélyes és szexmániás vagyok. Nekem most olyan barátnőm van, aki lenyeli a spermám. A baj annyi, hogy nem igazán tetszik és nem is szeretem. Tud róla, de hát ez a mai fiatal generáció... Ha a mai fiatal lányok őszinték, odaadóak lennének és szeretnének ismerkedni, beszélgetni és komoly kapcsolatot, és nem hagynák befolyásolni magukat a szülők által, akkor most lenne párom, olyan, akit szerethetek és aki kurvára viszont tud SZERETNI, VAD ÉS ŐRÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Előzmény: sperm_bath (411)
sperm_bath Creative Commons License 2009.12.23 0 0 411
Nekem az a tapasztalatom, hogy amelyik csaj szereti a spermát, az az apróbb ízeltéréseken sem problémázik sokat. Még egészen tapasztalatlan koromban volt egy barátnőm (tk. ő volt a második csajom), nálam egy évvel fiatalabb, de vagy nyolccal tapasztaltabb... Ő például tipikus spermaimádó volt, abszolút természetességgel szopott le és nyelte le aztán a terméket ;-) Emlékszem, első alkalommal enyhén szólva meglepődtem a produkcióján, ő pedig nagyon büszke volt magára, hogy az övé az első száj, amibe beleélveztem. Utána még rengetegszer töltöttem meg a száját, ő pedig vagy egyenesen lenyelte, vagy végigcsurgatta a hasamon és onnan nyalogatta fel. Közben pedig az állagát és az ízét magyarázta, pl. hogy "most látszik, hogy már pár napja nem ürítettél, mert egészen sűrű, sárga és erős a szaga" vagy "jujj, ma nagyon finom vagy, ebből még kérek!" Tehát érezte ő is a különbséget, de olyan sosem volt, hogy végül ne nyelje le jóízűen. Sőt, engem is kínálgatott, bár én nem voltam annyira lelkes, mint ő. Bár néha-néha végignyaltam a gecis kis kezét, főleg, ha előtte megfelelőnek ítélte a minőségét az anyagnak ;-) Amúgy erről még azt mondta, hogy akkor a legfinomabb a sperma, ha mindig folyamatosan ürül a szervezetből, mondjuk erről gondoskodott is, hogy ha a közelemben van, akkor a napi 2-3 elélvezésem meglegyen... Ilyenkor aztán abszolút finomnak mondta a gecimet, kellően hígnak, édesnek, igazi ínyencségnek ;-)))
Előzmény: 22estiti (410)
22estiti Creative Commons License 2009.12.19 0 0 410

 

néha én is azt hittem, h megalázó az egy nőnek;

deaztán volt szerencsém egy olyanhoz, aki kiköpte...az nekem volt megalázó

azóta is ananászlén...élek!:)

Előzmény: Törölt nick (407)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.18 0 0 409
Mi lett a vége? Kiköpte, vagy lenyelte?
Előzmény: Törölt nick (407)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.18 0 0 408
 Butaságot beszélsz! Nem Te tetted vele, hanem Ő veled, jól leszopott. Nem kényszerítetted.
Előzmény: Törölt nick (407)
Immersteht69 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 406
Rossz a kérdés. Van aki meg sem engedi, hogy a szájába élvezz, van aki "megteszi" a pasiért és van nő, aki imádja az ondót. De hiszen ezzel semmi újat nem montam, te is tudod.
WH_ Creative Commons License 2009.12.13 0 0 405
pontosan ez lenne a lényeg. hogy _mindenki mást szeret_. ennyire feélreérthetően fogalmazok?
Előzmény: TTAMAS (404)
TTAMAS Creative Commons License 2009.12.12 0 0 404

párhuzam szerintem életszerű

 

Szerintem meg nem. Van, akinek már az is perverzió, ha fel van kapcsolva a villany, másnak meg az, ha a gruppenbe a kutyát is bevonják. De a kettő között párhuzamot vonni erős túlzás.

Előzmény: WH_ (403)
WH_ Creative Commons License 2009.12.12 0 0 403
Félreértettél, de megbocsájtok. Pisi és kaki szex tényleg létezik, és van aki kedveli. A párhuzam szerintem életszerű. Mindenki mást kedvel.
Előzmény: Törölt nick (402)
WH_ Creative Commons License 2009.12.12 0 0 401
és mégis minden alkalommal míly felemelő végighallgatni... mondd el kérlek mégegyszer. hova is szeretsz elmenni?
Előzmény: Sexpress (400)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.11 0 0 400
A párod is szerencsés, mert ezek szerint egyformán nagyokat élvez, bárhol sül el a puskája. Nekem szájban a legjobb, de ezt már többször kifejtettem.
Előzmény: Törölt nick (398)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.11 0 0 399

Engem nem csak lenyűgöz, hanem kimondhatatlanul izgat, amikor arcra megy az anyag. Filmezni is érdemes, nem csak fényképezni.

Én szoktam letörölni, amit nem tud lenyalni magáról.

Előzmény: Törölt nick (396)
WH_ Creative Commons License 2009.12.11 0 0 397
ahogy én utánanéztem, olyan is van aki azt élvezi hogy lepisilik vagy lekakilják. hajrá. részemről engem nem ez izgat fel.... és a sperma sem az arcomon.
Előzmény: Sexpress (395)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.10 0 0 396
Én rendszeresen csinálom. És a párom nem tartja megalázónak.
Persze punciba is szoktam élvezni, de bevallom, lenyűgöz a szép, spermás női arc látványa :-)
Természetesen fényképezni is szoktam :-)
Előzmény: Sexpress (395)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.10 0 0 395

 Az se rossz, de egészen más érzés kiverni, még ha arcra is, mint amikor szopják.

Szerintem más dimenzió, sokkal  erősebb, mélyebb élvezet.

Arról nem beszélve, hogy egyesek megalázásnak tartják az arcra élvezést.

5 éve egy csajom javasolta, hogy verjem az arcára, de annyira finom, szoros volt a puncija, hogy nem voltam képes kihúzni belőle. Máskor nem hozta szóba egyikünk sem. Kicsit bánom, hogy (vele) ezt kihagytam.

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.10 0 0 392
Az én párom sem nyeli le, de még csak nem is élvezhetek a szájába.
Viszont kárpótol, hogy az arcára élvezek. :-)
Mackószex Creative Commons License 2009.12.09 0 0 390
Miért csak a nők legyenek hűségesek? Nekik is kijár a jóból nem csak a fiúknak. És a férfi azért ne mindenre szeresse kiveretni, pl más férfi. Bár nézőpont kérdése. :)
Előzmény: Törölt nick (389)
Mackószex Creative Commons License 2009.12.09 0 0 388
Akkor nekem szerencsém van mert olyannal még nem találkoztam. :)
Előzmény: WH_ (386)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.09 0 0 387
 Számomra kisebb baj, ha nem nyeli le, még hosszútávon is el tudom viselni, de azt nem, ha a szájába sem mehet.
Előzmény: WH_ (384)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!