Keresés

Részletes keresés

Planney Creative Commons License 1999.02.28 0 0 8
Vanek:
Osztom a velemenyed... :-)

Planney

Előzmény: Vanek (2)
Rohi Creative Commons License 1999.02.28 0 0 7
rábizuk=rábíztuk
Előzmény: berku (5)
Rohi Creative Commons License 1999.02.28 0 0 6
Kedves berku!
Az én esküvőm is kis létszámú volt(42)
Nálunk nem volt zenekar. Persze azért sem, mert őszintén utáljuk a "lakodalmas zenét". A rendezést pedig rábízuk egy étteremre, ahol panzió
is működött, így az esetleges elszállásolással sem volt gond.
Egy ötlet, amit Nekünk nem sikerült megvalósítani:

Az esküvő után RÖGTÖN induljatok el a nászútra.

Ja, PÉNZ, PÉNZ PÉNZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Előzmény: berku (5)
berku Creative Commons License 1999.02.25 0 0 5
Szia Thor! Mitől volt strapa és "nem semmi"? Mi sem akarunk túl nagy felhajtást, kb. 30 vendég lesz a vacsorán. Érdemes ilyen létszámhoz zenélő emberkéket hívni? Mi az a bombonier?
Előzmény: Thor (3)
Wágner úr Creative Commons License 1999.02.25 0 0 4
Arra kell vigyázni, hogy legyen elég Sör! Mer' ha a násznép bedühödik....
Thor Creative Commons License 1999.02.25 0 0 3
Ajjaj, berku, hát először is kondizzál sokat, hogy majd jól bírd a strapát.
Nekem most volt szeptemberben, hát nem volt semmi! Pedig nem is volt igazi nagy felhajtás.
Összeszedni az eszem nem tudom, hogy szép kerek összefoglalót írjak, hogy mit igen és mit ne, de kérdezz és válaszolok. Persze, mondom, nem volt igazán nagy esküvő, úgyhogy bombonier és limuzin kérdéskörében én sem vagyok tájékozott.
Vanek Creative Commons License 1999.02.25 0 0 2
Nyuszika drága!

Itt vagyok ám, figyelek.
A legjobb esküvő az elmaradt esküvő, vagy a legádázabb ellenségeink esküvője. A barátainknak ilyen rosszat nem is kívánnánk.
Még jelentkezem.

Vanek -a megmentő-
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.02.25 0 0 1
berku, dehogy!:))
Igazság szerint csak azért nem, nyitottam én, mert még mindenki azt hinné, hogy csak ekkörül jár az agyam. Pedig nem is. Vagy igen?

A válasz egyébként Vanek (úr), a drága jótét lélek szerint szerintem egy bomba. Ha már addig nem sikerült megakadályozni. Vagy egy nyúlpaprikás...:))


A válasz engem is érdekel (természetszerüleg).
Előzmény: berku (-)
kisvacak Creative Commons License 1999.02.25 0 0 0
Ami hirtelen eszembe jut: a házasságkötő teremhez nem ajánlott túl korán érkezni, mert esetleg még ott tartózkodik az előző boldog - már összeadott - pár és a rokonság... Keveredtem hasonló helyzetbe, brrrr...
Ígérem összeszedem a gondolataimat és a "szervezést" illetően jelentkezem még!
Előzmény: berku (-)
berku Creative Commons License 1999.02.25 0 0 topiknyitó
Kockásfülűnyúl ötlete alapján (remélem, nem haragszol) új topicnévvel ismét feltenném a kérdést: Mi kell egy jól sikerült esküvő megszervezéséhez? Milyen apróságokra kell figyelni, milyen malőröket tanácsos elkerülni, milyen ötletekkel lehet még szebbé tenni ezt a napot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!