Keresés

Részletes keresés

ildu Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10637

Vicus!Mél ment a pulcsival.

Akit még érdekelne a Praktika 2007.februári számából a macis gyerekpulcsi,kiabáljon,küldöm!

Előzmény: ildu (10546)
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10636
Sziasztok! :)

Most én is napok óta időzavarban vagyok, mindig mire estére hozzájutok, hogy visszaolvassak, már sehol senki, nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe.

Azért megpróbálom utólag a teljesség igénye nélkül:

Ildikó, őszinte részvétem.

Gabika, örülök, hogy újra itt vagy és legyél köztünk minél többet!

Vicus_35, én itt Pesten pár havonta rendszeresen járok vérvételre, már az idejét sem tudom, mióta kell előjegyzés rá, igaz ez a háziorvosnál van, nem az Sztk-nál, mint régen. Már nem emlékszem, hogy ez országosan, vagy csak itt helyben volt ilyen változás, de gondolom, ha országosan lett volna, akkor nálatok is így lenne régóta.

Marcsi, nagyon szépen köszönöm a munkádat, szép lett a honlap, örök emlék :)

És gyönyörű a kislány meg a ruhája :) Gratulálok mindkettőhöz :)

Találtam egy szép csokrot, bár nem kifejezetten vicces, de nekem tetszik és megmosolyogtatott (mivel kötőtű és fonalgombolyagot is tartalmaz :) , így küldöm a borús hangulatotok elűzésére, Gabika visszatérésére és nem utolsósorban Nagyon boldog Lívia napot kívánok :)

Bocs, ha valakit kihagytam, a feledékenység teszi, mostanában a kelleténél jobban és nem túl pozitívan zajlanak körülöttem is az események!

ballarozika Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10635
Marikje!

Most átküldtem a másik címedre a képeket.
Előzmény: Marikje (10626)
livia néni Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10634
Kedves Fórumozó Társak!

Köszönöm a sok névnapi jókívánságot.

Lívia

nyüzike Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10633
Marikje terítője is tetszik nekem. Szeretem az ananász mintát egy régi 70-es években megjelent Burdában van egy vállkendö minta holnap beszkennelem , ha a főnökömnek nem lesz flugos futama el is küldöm, de legkésőbb este. Ez a minta kb 10-es fonalvastagságböl a legszebb feldobja az alkalmi ruhát. Rajz holnap
szedit99 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10632
Köszi, megtaláltam!
Előzmény: Marikje (10626)
Marikje Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10631

Annamari!

Csatlakozom terítő és zsiráf ügyben is.

Nyüzike ügyes vagy:)

nyüzike Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10630

Ugyan ez nem válasz ez alózó hozzászólásodhoz, de nem lehetne kicserélni azt a tegnap felrakott képet a maira ez mégis csak jobban látszk. Cak mobillal tudok fényképezni ha közeli akkor noncs rajta az egész, ha tévolról mire sikerül elkattintani addigra bemozdul. Lehert, hogy béna vagyok de ez van. Köszönöm Joli

 

Előzmény: Marikje (10627)
Annamária36 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10629

Nekem nagyon jólesett ez a zsiráf köszi !

Nyüzike terítője meg nagyon tetszik.

nyüzike Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10628
Nagy kihívásnak éreztem amikor megláttam de könnyű volt megcsinálni. Jolimama képtárában nxüzike-alatt az 5. oldalon is van egy hasonló, azt is megcsináltam, de nincsröla kép. Ott a középsö részt hasonlitani kell a fényképhez középen ha jól emlékszem öt sor lemaradt a rajzról
Előzmény: evanet (10625)
Marikje Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10627

Komórka!

Megkaptam mind a kettőt látom azóta már megtaláltad:)

Előzmény: komórka (10616)
Marikje Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10626

Zsófimamája Gabi!

Egész nap az járt a fekemben, hogy veled még valami dolgom volt csak nem tudom mi már fel is tettem.

Szedit !

http://1evesforum.extra.hu/tancoshoolo.htm ez a te alkotásod linkje cseréltem ezt is.:)

Betti és Mindenki!

Nagyon örülök hogy ennyire tetszik mindenkinek:) Kicsit izgultam, hogy jó lesz-e most már kezdek megnyugodni:) Köszi mindenkinek!

Ballarozika!

Még mindig nem jött át a mail majd bizti megkapok egyszerre hatot:)

Jolimama, Éva!

Köszönöm a kis hölgyemény nevében is.

 

Annamária!

nagyon jó az elmélyülési foka a te leánykádnak is. Ezt a fajtát is űzik a lányok nálunk is hála Istennek:) Így néha van csend is .

evanet Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10625
NYüzike ez ateritő nagyon jó
Előzmény: nyüzike (10621)
evanet Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10624
Livia néni boldog névnapot
evanet Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10623

Szép estét mindenkinek. Marikje annyira szuper lett az oldal. A top nagyon jól sikerült viselője igazi hercegnő annyira tündéri. Utólagos engedelmeddel elmentettem a képet magamnak.

Gabcika olyan jó hogy benéztél hozzánk.

Perzsi jó lenne látni a rajzot,de szerintem a margarétás öltés hasonló a láncöltéshez, csak hosszabban szórod én már ilyen himzést régebben csináltam. a gyöngyöt utána kell felvarrni.

    

Jolimama Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10622
Marikje-Marcs mint egy kis tündér olyan aranyos a kislányod.

Annamari, jó volt olvasni a soraidat.
nyüzike Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10621

Szép estét kívánok mindenkinek

Boldog névnapot kívánol Lívia. !

Ma nagyon zürös napom volt ezért csak néh olvahattam a fórumot, írásra meg nem volt ídőm.

A tegnapi terítüröl van egy élesebb kép, de azon nincs rajta az egész. Azért megpróbálom mellékelni. 20-as cérnából készült.

zsófimamája Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10620

Marikje! Nem tudok a freemailra menni, így inkább ideírom a képtáram címét:

 

http://franczgabi.xfree.hu/

 

k-betti Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10619
Marikje: már látom is az albumban a büszkeségem :) Gratulálok ehhez a honlapodhoz is.

Csirip és Marikje: köszönöm a linkeket nyári felső terén, csak győzzek választani :)

Ballarozika: ha jártamban-keltemben találkozom a padlizsánszínű felső leírásával, ígérem lementem és küldöm.
Előzmény: Marikje (10565)
zsófimamája Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10618

Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Két napig nem tudtam géphez jutni, ma 7 oldalt olvastam vissza! Nagyon termékenyek vagytok!

Tegnap Zalakaroson voltunk a családdal fürdeni, a gyerekek nagyon élvezték a vizet, jól éreztük magunkat, korán mentünk, későn értünk haza.
Ma végre letudtam az APEH-os adóbevallási mizériát, ami nagyon sok időmet elvette.

 

Lívia néni! Én is nagyon boldog névnapot kívánok, jó egészséget, sok szabadidőt a kézimunkához!

 

Marikje!

Aranyos a lánykád rucija, ( a tulaj se piskóta)!!!

Az egyéves albumot is megnéztem, igazán profi munka, köszönöm szépen, hogy feltetted az én munkámat is. Viszont oldalt a képtáraknál nem találom a nevemet, egyszer elküldtem neked, most megint elküldöm, hátha elkerülte a figyelmedet.

 

Olvastam, hogy hétvégén volt egy kis "depis" hangulat, küldök nektek egy képet, remélem mindenkit felvidít:

 

SZöveg: "Gondoltam benézek hozzátok hogy vagytok, de látom minden rendben, csak így tovább!!

 

Marianna0 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10617

Kedves Marikje!

Csak gratulálni tudok!!!!!!!!!!

köszönöm szépen, ez egy igazi értékes archívum!!

Marianna 

komórka Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10616
Sziasztok!
Marikje! Küldtem Neked a gmail-os cimedre e-mailt azzal a képpel, amit korábban elküldtem, hogy az albumba fölkerüljön. Nem tudom megkaptad-e őket?
Annamária36 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10615

Szép estét mindenkinek !

Ma délelőtt kiszomorkodtam magam,aludtam rá egyet aztán bejelentkeztem fodrászhoz.Megkezdem a tavaszt.Nyílt nálunk egy wellness központ ha nem lesz drága még oda is eljárunk néha.

Jolimaminak írtam,hogy sok terítőmről nincs kép és már elajándékoztam őket.Most kitaláltam,hogy a kicsiket újrahorgolom bár ezek meg mennek az Erdélyi ismerősökhöz DE FÉNYKÉP LESZ RÓLUK és ez a lényeg.

szedit99 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10614
Előbb vissza kellett volna olvasnom. Bocs!
Előzmény: Marikje (10549)
szedit99 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10613
Mint egy játékbaba! A ruha is aranyos!
Előzmény: Marikje (10604)
szedit99 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10612

Kedves Marikje! Nagyon ügyes vagy! De én talán nagyon ügyetlen, mert nem találtam kézimunkámat, sem a nevemet. Nem mintha sokat veszítetetek volna!

 

Talán rosszul kerestem?

Előzmény: margitmama (10609)
margitmama Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10611

Livia! Boldog Névnapot Kivánok! Jó Egészséget, és sok-sok türelmet a horgpláshoz!

                                                 Margitmama.

tavasz váró.
perzsi Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10610

 

Marikje!

 

Nagyon aranyos a kislányod, meg ez az új ruha is. Képzeld, ma befejeztem az SOS pulóvert. Ha lesz rá lehetőségem megmutatotm. Köszi mégegyszer a segítséget.

margitmama Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10609
Marikje! Végig néztem az egyéves albumot ,hát csak gratulálni tudok nagyon profin lett megcsinálva , áttekinthető és nagyon rendezett, könnyen megtalálható mindenki, munkája! Sok munkád van benne, köszönjük szépen!!!
Előzmény: Marikje (10597)
Marikje Creative Commons License 2007.02.12 0 0 10608

Andi! Levél ment

 

Köszönöm. Nagyon jó ha egy kisfiú is fogékony az ilyesmire nekem pl nagypapám tanítottam anyukámékat kötni horgolni. A fiúk is elbíbelődnek ezzel amíg nincs közösségi hatás, hogy ez hülyeség és nem töri le a lelkesedésüket.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!