Keresés

Részletes keresés

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.19 -1 0 8173

Tisztelt bubez!

 

Előző bejegyzésénél idézőjelet illett volna használnia. Az ön által idézett tényt Lipcsik Márton június 5-én tette közzé a Marcsika2-nek szánt levelében.

Nem szégyen idézni Lipcsiktől még akkopr sem, ha bubez erősen hajaz nyakfogomra...

 

Lipcsik Márton

bubez Creative Commons License 2017.06.18 0 0 8172

Egyebekben pedig a petíció szövege nem előfeltétele az aláírásgyűjtésnek, az aláírásgyűjtő ív kérdése egyértelmű a támogatók felé, a petíció megfogalmazása a szervezők utólagos kompetenciája és nem függ a támogatók szándékától.

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.17 0 0 8171

ENYVES KEZŰ LOP-CSIK FŐTOLVAJ, ELSŐ SZÁMÚ : 

-BAUMAGOS  KÁRTEVŐ ,ÉS

-A BAUMAGOSOK    KÖZELLENSÉGE.

 

TEGYÉTEK 

 

KÖZZÉ

 

A PESTI

 

VÉGELSZÁMOLÁS

 

ADATAIT,

 

HA MERITEK.

 

A HALLGATÁS=BELEEGYEZÉS,

A FŐ TOLVAJSZARKA RÉSZÉRŐL.

 

LÁTOM AZ IGAZSÁG ELLEN NEM

TUDSZ MÁR TOVÁBB HAZUDOZNI.

 

MEGADTAD MAGADAT,ÉS FÖLTARTOTTAD ELŐTTEM AZ ENYVES KEZEIDET,ÚGY AHOGY AZT 1945-BEN TETTÉK A NÉMETEK AZ OROSZOK ELŐTT.

 

EZT MÁR 2 ÉVE MEG KELLET VOLNA TENNED,TE HAMISKÁRTYÁS.

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.15 0 0 8170

LOP-CSIK

 

MÉG AZT SEM ÁRULTAD EL,HOGY A TAGDÍJAKON KÍVÜL MÉG MIT LOPTÁL EL PESTRŐL:

 

-ASZTALOKAT

 

-SZÉKEKET

 

-SZEKRÉNYEKET

 

-SZÁMÍTÓGÉPEKET

 

-MOBILOKAT

 

-ÍRÓGÉPEKET

 

-SZŐNYEGEKET

 

-BAUMAGOSOK REMÉNYEIT

 

-FALI KÉPEKET

 

-TELEVÍZIÓKAT

 

TE BIZTOS PONTOSABBAN ISMERED A LOPOTT HOLMIJAIDAT.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.15 0 0 8169

nyakfogom!

 

Én mindent elkövettem, hogy kigyógyítsam rögeszméjéből, de hába.

 

Ezért a kizárólag e célból létrehozott alapítványomat megszüntetem. Már ne jelentkezzen!

 

A fórumon lévő kapcsolatot is egyoldalúan megszakítom önnel.

 

Az Úr legyen irgalmas és kegyelmes magával!

 

Az aláírásgyűjtésben részt vevőket nem érdekli a fő-fő szervező színe-változása, érdektelensége?

 

Lipcsik Márton 

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.14 0 0 8168

 

 

A M I T  

L O P-C S I K  

M Á R  

N E M  T U D  

S O H A  T Ö B B É 

L E T A G A D N I:

 

 

 

EZT ÍRTA LOP-CSÍK A 8154-ES ADÓELKERÜLŐ ÖNBEVALLÁSÁBAN:

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általammegszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

TEHÁT SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT  

ELLOPTAD A TAGDÍJAKAT,DE

HA VOLT ÁLLAMI TÁMOGATÁS,

MEG PÁLYÁZATI,ÉS EGYÉB LÓVÉ IS,AKKOR ,ISMERVE A TELHETETLEN ZSOZSÓKA ÉRZÉKENYSÉGEDET ,AZT IS ZSEBRE VÁGTAD.

FELELJ ERRE A KÉT KÉRDÉSRE:

 

1.MENNYI AZ ÁLTALAD ELZSÁKMÁNYOLT TAGDÍJAK ÖSSZEGE?

 

2.AZT IS TUDJUK,HOGY EGY POFONT MÁR KAPTÁL A BECSAPOTT 150 KÁROSULT EGYIKÉTŐL.MÁSOK SZERINT MEG IS ZUHÁLTAK.

 

PERSZE SOKKAL TÖBBET ÉRDEMELNÉL ,MINT A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ,

LEGÁDÁZABB,MÓD FELETT FURMÁNYOS 

ELLENSÉGE.

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.14 0 0 8167

nyakfogom!

 

Hát állami támogatást, vagy pályázati pénzt nem láttam a könyvelésekben, de ha ilyen jó és megbízható az információs hálózata, úgy illenék tudnia, hogy én többek között Soros Györgynek és Orbán Viktornak köszönhetek mindent. Csak ők ketten nem tudnak arról, hogy valamely okból a másik is érdekelt anyagi helyzetem jobbra fordításában. A Lungo Dromtól is kaptam valamennyit, de arról végképp nem beszélhetek, mert az meg államtitoknak lett minősítve.

 

Ideje lenne, ha hírszerzőit végre az aláírásgyűjtés állásának kifürkészésére utasítaná, és annak állásáról számolna be.

 

Ja, és legalább egy mondatomat idézze, ahol a tagdíj eltulajdonítását elismertem. Szárnyaló fantáziájának gondolattársítása még nem bizonyíték.

 

Elgondolkodhatna végre azon, hogy bohózattá alakult vesszőparipája mennyit árt a jobb sorsra érdemes károsultaknak!

 

 Lipcsik Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.13 0 0 8166

miért,a tagdíjakon kívül még milyen pénzek voltak pesten,netán állami támogatást,pályázati pénzeket stb. is sikerült bezsebelned?

A M I T  

L O P-C S I K  

M Á R  

N E M  T U D  

S O H A  T Ö B B É 

L E T A G A D N I:

 

 

 

EZT ÍRTA LOP-CSÍK A 8154-ES ADÓELKERÜLŐ ÖNBEVALLÁSÁBAN:

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általammegszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

TEHÁT SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT  

ELLOPTAD A TAGDÍJAKAT is.

 

MENNYI AZ ÁLTALAD ELZSÁKMÁNYOLT TAGDÍJAK ÖSSZEGE?

 

AZT IS TUDJUK,HOGY EGY POFONT MÁR KAPTÁL A BECSAPOTT 150 KÁROSULT EGYIKÉTŐL.

 

PERSZE SOKKAL TÖBBET ÉRDEMELNÉL ,MINT A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ,

LEGÁDÁZABB,MÓD FELETT FURMÁNYOS ELLENSÉGE.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.13 0 0 8165

nyakfogom!

Ön olyan, mint a felkészületlen diák: bármilyen kérdést is kap, csak Mátyás kirányról akar beszélni, mert egyedül vele kapcsolatban van némi ismeretanyaga.

 

Érdekes, hogy önhöz mindig elsőként jut el valamennyi hamis információ, de sokkal valószínűbb, hogy ön az, aki kitalálja azokat (is).

 

Sajnálom, hogy a baromságai ismételgetése helyett nem veszi inkább igénybe az alapítványom sokoldalú támogatását.

 

Kezdettől fogva adós azzal -és ez bizonyítékok hiányában így is marad-, hogy magán kívül ki beszélt itt tagdíjakról és azok megszerzéséről.

 

Ajánlom figyelmébe, hogy ugyanitt néhány hónapja beszámoltam róla:  én már évek óta vártam egy 100M/Ft. feletti kártérítésre, mellyel kapcsolatban azt is közzé tettem, hogy ha azt megkapom, úgy családommal egyetértésben lemondunk a BAUMAG-ban ragadt pénzünkről.

 

Nos, örömmel közlöm önnel is, hogy peren kívüli egyezségként -igaz nem az általam várt, de még így is- egy jelentősebb összeget sikerült megszereznem, mely összegből az önhöz hasonló rászorulók támogatása érdekében hoztam létre az alapítványomat, hátha mentesíteni lehetne a károsultakat a személyeskedő rémhírterjesztőktől.

 

Egyebekben pedig ha tudni akarja, én az egyesületben tagdíjat forintban soha nem láttam, de láttam nem egyszer jelentős összegeket tartalmazó könyvelési tételeket, bizonylatokat.

 

Ez volt a feladatom, és ennyi volt a közöm a tagdíjakhoz.

 

Önnek viszont sokkal több köze van az aláírásgyűjtéshez, és vélhetően sok csatasorba állított károsult szeretné tudni, hogy hogyan is állnak.

 

Erre fókuszáljon, az ő igényeiket elégítse ki.

 

Egyszemélyes bohózatának egyetlen eddigi hallgatójaként elhagyom a nézőteret, innentől kezdve magának szerepeljen tovább.

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.12 0 0 8164

A M I T  

L O P-C S I K  

M Á R  

N E M  T U D  

S O H A  T Ö B B É 

L E T A G A D N I:

 

 

 

EZT ÍRTA LOP-CSÍK A 8154-ES ADÓELKERÜLŐ ÖNBEVALLÁSÁBAN:

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általammegszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

TEHÁT SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT  

ELLOPTAD A TAGDÍJAKAT is.

 

MENNYI AZ ÁLTALAD ELZSÁKMÁNYOLT TAGDÍJAK ÖSSZEGE?

 

AZT IS TUDJUK,HOGY EGY POFONT MÁR KAPTÁL A BECSAPOTT 150 KÁROSULT EGYIKÉTŐL.

 

PERSZE SOKKAL TÖBBET ÉRDEMELNÉL ,MINT A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ,

LEGÁDÁZABB,MÓD FELETT FURMÁNYOS ELLENSÉGE.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.12 0 0 8163

nyakfogom!

Idézetében továbbra sem lelem fel a tagdíjat, mint ahogyan hiányolom az aláírásgyűjtés állásásáról szóló beszámolóját is.

Egyébként pedig részben megnyugodtam, mert igazolást kaptam a BORS újság vasárnapi számában a minden áron és minden szinten való jelenlétére: azt írta az újság: "Több a marha".

Alapítványom pedig csak homo-sapiensekkel foglalkozik.

Forduljon hát a jó Istenhez segítségért.

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.11 0 0 8162

EZT ÍRTA LOP-CSÍK A 8154-ES ADÓELKERÜLŐ ÖNBEVALLÁSÁBAN:

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általam megszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

TEHÁT SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT  

ELLOPTAD A TAGDÍJAKAT is.

 

MENNYI AZ ÁLTALAD ELZSÁKMÁNYOLT TAGDÍJAK ÖSSZEGE?

 

AZT IS TUDJUK,HOGY EGY POFONT MÁR KAPTÁL A BECSAPOTT 150 KÁROSULT EGYIKÉTŐL.

 

PERSZE SOKKAL TÖBBET ÉRDEMELNÉL ,MINT A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ,

LEGÁDÁZABB,MÓD FELETT FURMÁNYOS ELLENSÉGE.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.11 0 0 8161

nyakfogom!

Ön nagyon szeret dagonyázni a saját maga körül kialakított posványban, és efeletti örömét nem kívánom elvenni.

De ha kérhetem, pihenésképpen keresse már ki az ön által többször szó szerint idézett nyilatkozatomból azt a mondatot, amely szerint elismertem volna bármiféle tagdíj eltulajdonítást. 

Ha megtalálja, a szellemi és lelki toprongyban szenvedők támogatására létrehozott alapítványom részéről alkalmatlansága ellenére is uraknak kijáró bánásmódban fog részesülni.

Addig is játszadozzon a féregnyulványával. 

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.10 0 0 8160

EZT ÍRTA LOP-CSÍK A 8154-ES ADÓELKERÜLŐ ÖNBEVALLÁSÁBAN:

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általam megszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

TEHÁT SAJÁT BEVALLÁSOD SZERINT  ELLOPTAD A TAGDÍJAKAT.

 

MENNYI AZ ÁLTALAD ELZSÁKMÁNYOLT TAGDÍJAK ÖSSZEGE?

 

AZT IS TUDJUK,HOGY EGY POFONT MÁR KAPTÁL A BECSAPOTT 150 KÁROSULT  EGYIKÉTŐL.

 

PERSZE SOKKAL TÖBBET ÉRDEMELNÉL ,MINT A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ,

LEGÁDÁZABB,MÓD FELETT FURMÁNYOS ELLENSÉGE.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.10 0 0 8159

nyakfogom!

Nincs tudomásom arról, hogy önt a zalai dombok között szóvívővé választották volna a károsultak, ezért csak a saját nevében beszéljen. 

Nyilatkozzon, hogy a lelki (szellemi) toprongya gyógyítására, vagy a here-verétől foszlott zsebe stoppolására kéri-e tőlem a segélyt.

Nem egyértelmű kérelme esetén törlöm az igénylők sorából.

 

Lipcsik Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.09 0 0 8158

IGÉNYBE AKARJUK VENNI A FELAJÁNLÁSODAT.

 

AZT JAVASOLJUK,HOGY AJÁNLJ FEL LEGALÁBB 12000  Ft-OT A 12000 KÁROSULTNAK,

 

ABBÓL A 8 MILLIÓS  SZAJRÉBÓL,AMIT A BAUMAG KÁROSULTAKTÓL -ÁLTALAD A 8154-BEN

 

BEVALLOTTAN-ELOROZTÁL.

 

REMÉLJÜK NEM VAGY  ÖNZŐ,ÉS EZT AZ ÖSSZEGET TÉNYLEG FELAJÁNLOD AZ ÁLTALAD MEGLOPOTTAKNAK.

 

MÉG MINDIG NEM PONTOSÍTOTTAD:

 

-AZ ELLOPOTT MILLIÓKAT,ÉS A

 

-A 150 BECSAPOTTÓL KAPOTT BUNKÓK SZÁMÁT.

 

A KÁROSULTAK JELSZAVA:

 

BUNKÓKAT A BUNKÓ FEJÉRE.

 

 

 

 

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.09 0 0 8157

URAM!

Bocsásd meg vétkeit, mert nem tudja, mit beszél, és nem  is kívánja igénybe venni a felajánlásomat. Gyámolitsd tovább nélkülem, és segítsd közvetlen környezetét, valamint a fórum látogatóit, hogy a továbbiakban ép ésszel elviseljék.

 

Lipcsik Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.08 0 0 8156

A BAUMAG KÁROSULTAK LEGNAGYOBB TARHÁLÓJA,ÉS TOLVAJ SZARKÁJA!

 

A 8154-ES ÍRÁSODBAN ,AZ ALÁBBI NYILATKOZATODDAL  

 

-A TOVÁBBIAKBAN LETAGADHATATLANUL,ÉS VISSZAVONHATATLANUL,VÉGÉRVÉNYESEN-

 

BEVALLOTTAD,HOGY:

 

-A 150 KÁROSULT BECSAPÁSÁÉRT,ÉS

 

-AZ ORSZÁGOS  ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ALÁAKNÁZÁSÁÉRT  

 

MÁR ZSEBRE IS VÁGTAD A FEJPÉNZT .

 

ÍME A RABLÓ ,ELCSENŐ,BETÖRŐ,KLEPTOMÁNIÁS,ELCSÓRÓ,ELORZÓ,MÉG A NAPOT IS ZSEBRE VÁGÓ,

 

PLAGISTA PÉNZSÓVÁR SAJÁT ÍRÁSA: 

 

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általam megszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

AZONBAN MÉG MINDIG ADÓS VAGY  A BAUMAG KÁROSULTAKTÓL ELLOPOTT ÖSSZEG BEVALLÁSÁVAL.

 

MINDENKI LÁTJA,HOGY A LENYÚLÁS TÉNYÉT MÁR BEVALLOTTAD.

 

EZEK UTÁN MÁR CSAK EGY LÉPÉS VAN HÁTRA:

 

AZ ÁLTALAD ELLOPOTT ÖSSZEG SZÁMSZERŰSÍTÉSE.

 

AZ EDDIGI RENGETEG LOCSOGÁSOD UTÁN AZ LESZ A LEGSIKERESEBB ÍRÁSOD,

 

AHOL MEGJELÖLÖD A SAJÁT,ÉS NETÁN AZ EGÉSZ TOLVAJBANDA ZSÁKMÁNYÁNAK SZÁMADATAIT.

 

JA,ÉS KÍVÁNCSIAN VÁRJÁK A KÁROSULTAK AZT IS,HOGY HÁNY SALLERT KAPTÁL EDDIG A 150 KÁROSULT ÁTVERÉSÉÉRT.

 

FIGYELEMBE VÉVE A 150 LÓVÁ TETT KÁROSULTAT, NEM SZERETNÉK MOST A HELYEDBEN LENNI.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.08 0 0 8155

A BAUMAG KÁROSULTAK LEGNAGYOBB TARHÁLÓJA,ÉS TOLVAJ SZARKÁJA!

 

A 8154-ES ÍRÁSÁBAN AZ ALÁBBI NYILATKOZATODDAL  

 

-A TOVÁBBIAKBAN LETAGADHATATLANUL,ÉS VISSZAVONHATATLANUL,VÉGÉRVÉNYESEN-

 

BEVALLOTTAD,HOGY:

 

-A 150 KÁROSULT BECSAPÁSÁÉRT,ÉS

 

-AZ ORSZÁGOS  ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ALÁAKNÁZÁSÁÉRT  

 

MÁR ZSEBRE IS VÁGTA A FEJPÉNZT .

 

ÍME A RABLÓ ,ELCSENŐ,BETÖRŐ,KLEPTOMÁNIÁS,ELCSÓRÓ,ELORZÓ,MÉG A NAPOT IS ZSEBRE VÁGÓ,

 

PLAGISTA PÉNZSÓVÁR SAJÁT ÍRÁSA: 

 

 

"De ha már annyira tudni szeretné, az általam megszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani."

 

 

AZONBAN MÉG MINDIG ADÓS VAGY  A BAUMAG KÁROSULTAKTÓL ELLOPOTT ÖSSZEG BEVALLÁSÁVAL.

 

MINT MINDENKI LÁTJA, A LENYÚLÁS TÉNYÉT MÁR BEVALLOTTAD.

 

EZEK UTÁN MÁR CSAK EGY LÉPÉS VAN HÁTRA:

 

AZ ÁLTALAD ELLOPOTT ÖSSZEG SZÁMSZERŰSÍTÉSE.

 

AZ EDDIGI RENGETEG LOCSOGÁSOD UTÁN AZ LESZ A LEGSIKERESEBB ÍRÁSOD,

 

AHOL MEGJELÖLÖD A SAJÁT,ÉS NETÁN AZ EGÉSZ TOLVAJBANDA ZSÁKMÁNYÁNAK SZÁMADATAIT.

 

JA,ÉS KÍVÁNCSIAN VÁRJÁK A KÁROSULTAK AZT IS,HOGY HÁNY SALLERT KAPTÁL EDDIG A 150 KÁROSULT ÁTVERÉSÉÉRT.

 

FIGYELEMBE VÉVE A 150 LÓVÁ TETT KÁROSULTAT, NEM SZERETNÉK MOST A HELYEDBEN LENNI.

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.08 0 0 8154

nyakfogom!

 

Magára nézve nagy szégyen lenne, hogy az alapos műgonddal felépített országos aláírásgyűjtést én egyedül képes lettem volna meghiúsítani. Nem de talán mégis az elképzelésében volt a hiba, és figyelemfelhívásaimra a károsultak rájöttek, hogy az ön száját hamis szirénhangok hagyták el, és lelkesítő, de üres jelszavai zsákutcába vittek volna sokakat.

 

Utóbbi nyilatkozatát tehát lehet úgy tekinteni, hogy az aláírásgyűjtés végképp meghiúsult? És mi lesz az eddig összegyűjtött aláírásokkal? 

 

Most, hogy már csak egy egyesület maradt a színen, abban elnökségi tagként megmutathatja, hogy miként kell eredményt elérni az érdekérvényesítés terén, különös figyelemmel arra, hogy annak az egyesületnek egyetlen célja az országos aláírásgyűjtés szervezésének és bonyolításának a vállalása volt. Ha ez a cél meghiúsult, vagy bármely más okból hagytak fel vele, úgy az egyesület célok hiányában szintén meg kell, hogy szűnjön, vagy egy soron kívüli közgyűlésen új célokat kell választani. Célok hiányában mire kérik, fogadják el a tagdíjakat? Csak nem talán egyéni haszonszerzés a cél?!

 

A saját háza körül sepregetve erről beszéljen, nyilatkozzon

 

Az önértékelési zavarral kűzdő vezénylő tábornok a fiaskója miatt másokban keresi a hibát, és visszatér a másokat érintő lejárató kampányához, ahelyett, hogy új ötletekről agyalna, és keresne valamiféle harmadik megoldási utat, amit esetemben hiányolt. 

 

De ha már annyira tudni szeretné, az általam megszerzett pénzt a lelkileg és szellemileg toprongyban szenvedő személyek segélyezésére, gondozására ajánlottam fel, mert még így is marad mit a tejbe aprítani.

 

Ha ön nem jelentkezik fullajtárjaimnál támogatásért, úgy az anyagi javaim gyarapodását érintő, vitriolosnak szánt, de inkább sajnálatosan sekélyes és egyhangúvá vált megjegyzéseit végképp figyelmen kívül hagyom. (Ne feledkezzen meg a szinonima szótár forgatásáról sem!)

 

Egyebekben pedig van önnek egy testközeli féregnyúlványa, azzal játszadozzon!

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2017.06.07 0 0 8153

LIP-BECSÓKOLHATSZ,AKI MÉG MOST IS CSAK LOPOGATÓ-CSÍK.

 

Kicspil Nátron NEVET IS TE TALÁLTAD KI,ÉS A RÉGI SZÉP IDŐKHÖZ HASONLÓAN SAJÁT MAGADDAL BESZÉLGETTÉL EZEN A NÉVEN.

 

NE DUMÁLJ ÁLLANDÓAN MELLÉ,HANEM ITT VALLD BE,HOGY

 

MENNYI JUTOTT NEKED A MEGMARADT PESTI   VÉGELSZÁMOLÁSBÓL.

 

ERRE VÁLASZOLJ,ÉS NE LOCSOGJ ÖSSZE-VISSZA,NE KERÜLGESD,MINT A VESZETT KUTYA A FORRÓ KÁSÁT.

 

AZT BESZÉLIK,HOGY TE SZEMREBBENÉS NÉLKÜL ÚGY 5 MILLÁT VÁGTÁL ZSEBRE A PESTI VÉGELSZÁMOLÁS UTÁN.

 

IGAZ EZ? VAGY ENNÉL IS TÖBB TAGDÍJAT NYÚLTÁL LE A VÉGÉN?

 

EZ AZ IGAZI KÉRDÉS NEM MÁS.

 

AZ ÖSSZEGET TE JOBBAN ISMERED.

 

ÍRD LE ITT MENNYIT VÁGTÁL ZSEBRE A MEGMARADT

 

TAGDÍJAKBÓL,HOGY NE TALÁLGASSANAK A KÍVÜLÁLLÓ KÁROSULTAK.

 

 

A 150 BUDAÖRSI EGYESÜLETI TAGOT NEMRÉG -SAJÁT ÁLLÍTÁSOD SZERINT-MAGASZTOSABB

 

CÉLOKÉRT CSÁBÍTOTTAD,VEZÉNYELTED ÁT PESTRE.ŐK MOST MIT GONDOLNAK RÓLAD?

 

 A MAGASZTOS CÉLODAT EL IS ÉRTED,MERT ÍGY BUDAÖRSÖN CSAK MINIMÁLIS TAG,ÉS MINIMÁLIS

 

TAGDÍJ MARADT,AMI KEVÉS AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS

 

KÖLTSÉGEINEK(JOGÁSZ,ADMINISZTRÁCIÓS KÖLTSÉGEK STB. ) FEDEZÉSÉRE.

 

EZÉRT MOST TEMIATTAD ÁLL AZ EGÉSZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉS.

 

FIGYELEMBE VÉVE A 150 LÓVÁ TETT KÁROSULTAT, NEM SZERETNÉK MOST A HELYEDBEN LENNI.

hunapénz Creative Commons License 2017.06.07 0 0 8152

Nem mondotta volt senki, hogy Balázs fizetett, de nem ám!!!!!!!!!!!

És a reményteli zsebredolgozgatók sem tőle remélnek pénzecskét. He,he, he......

Marcsika2őnek hogy elakadt a szava, a kis drága mimóza lelkületűnek......

Pedig ő itt amindentudás birtoklója, oknyomozó, észosztó grál lovag és ordító egér egyben a bolha cirkuszban. A bohócok meg nem mi lennénk, mint a feláldozhatók siserehada?

Hogy nem botoltak még egymásba kendtek Lipcsik úrasággal eddig?

Előzmény: Márton Lipcsik (8151)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.07 0 0 8151

Mendemondák mindíg voltak és lesznek is. Ha Balázs annak idején bármely okból "puszira" kifizetett volna egyes károsultakat, azt szinte kizártnak tartom, hogy az ítélet jogerőre emelkedését követően sor került volna ilyesmire. 

 

Marcsika2, Leszmégrosszabb, valamit hunapénz nevesítési igénye, esetleg szándéka alapos megfontolást igényel, mert könnyen egy személyiségi jogi pert indukálhat.

 

Természetesen elegendő bizonyíték mellett nincs semmi félni való, más esetben viszont csak növeli a károsultak közötti más okokból egyébként felszínen lévő bizalmatlanságokat.

 

Lipcsik Márton

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.07 0 0 8150

Nyakfogom!

Ön a fórumon való puszta jelenlétével egyedül többet árt a károsultaknak -és különösen az aláírásgyűjtésben részt vevőknek- mint a többi tudatos bajkeverő, vagy tájékozatlan véleménynyilvánító együttvéve.

 

Megfojt, meg-és elfertőz maga körül mindent és mindenkit. Az, hogy hosszú idő óta rajtam feni a nyelvét, már nem érdekel, de legalább lenne következetes...

 

Korábban azzal vádolt, hogy az egyesületbe a még több haszon reményében toborozzuk a tagokat, most peddig azzal, hogy minél előbb szeretném, ha az ÜGY süllyesztőbe kerülne. 

 

Még soha nem tudta bizonyítani, hogy én az aláírásgyűjtés ellen szólaltam volna fel, bár most is elismerem, hogy azt ma sem tartom célravezető érdekérvényesítésnek.....Ez természetesen nem zárja ki annak megvalósítását, és felesleges energiáit talán inkább erre kellene fordítania.

 

Azt állítja, hogy ellene vagyok a bírósági eljárásnak (is), miközben éppen én szajkózom már rég óta, hogy az ügyészségnek felróható sorozatos jogsértések miatt az Állam elleni kártérítésben látom az egyetlen lehetséges utat a megoldáshoz. 

 

A harmadik út eddig szóba sem jött sehol, bár lehet, hogy az "ügydöntő bizonyítékokkal" rendelkezők tudnak ilyenről, de ezt a tudásukat eddig elhallgatták mindenki előtt.

 

Azt állítja, hogy minden állításom hamis...Adós maradt viszont ennek igazolásával, bizonyításával.

 

Miután ön az aláírásgyűjtés (szerintem halva született) ötletén kívül más érdekérvényesítési lehetőséggel kapcsolatban  nem fejtette még ki a véleményét, sőt a trágár sértegetéseken kívül más véleménye nem is volt eddig, inkább alternatívákon gondolkodna, mintsem hogy üres szócséplésekkel törekszik a mindenáron való jelenlétre.

 

A mondás szerint a korral együtt jár a bölcsesség kiteljesedése. Persze mindig is voltak és vannak kivételek.

 

Nem gondolja, hogy miután bebolondodított jó néhány károsultat az aláírásgyűjtési akcióba, azok okkal várnák el öntől, ha nem is napi rendszerességgel, de legalább hetente egy alkalommal beszámolna nekik az eredményről?

 

Nálam többen érdeklődtek, hogy a budapesti egyesület megszűnése után a "másik" egyesület milyen elérhető célokat tud kínálni, de igazából ezekről nem tudok semmit, így jó szívvel nem is ajánlhatom önöket.

 

Mint a másik egyesület elnökségi tagja, a fórumon beszámolhatna az ilyen célokról, és az érdekérvényesítési lehetőségek állásáról. 

Egy önhöz hasonló kaliberű tótumfaktumtól ez elvárható lenne...

 

Ha a károsultakat érdeklő tárgytól eltérően a korábbi színvonaltalan stílusban kíánna regálni, kérem, hogy egy szinonima szótárból keressen új jelzőket a személyem megvilágítására. Az eddig használtak már nagyon elkoptak.  

 

Lipcsik Márton

hunapénz Creative Commons License 2017.06.06 0 0 8149

Lehetne tunni ezt a két nevet?

Hagy ösmerjje meg ország és világ a sorstársak kijátszóit.

Marcsika2 nem igen igyekszik a válasz adásával..... bizton van oka rejá

Vagy rossztól tetszik kérdezni kedves Leszmégrosszab.

Előzmény: Leszmégrosszabb (8146)
nyakfogom Creative Commons License 2017.06.06 0 0 8148

 

LOP-CSIK - AKI EDDIG FOLYAMATOSAN CSAK LOPCSIKOLT- MINDEN ÁLLÍTÁSA HAMIS.

 

MIVEL A 8 MILLIÓJÁT MÁR MEGKAPTA,EZUTÁN MÁR CSAK EGYETLEN CÉLJA VAN.

 

LOP-CSIK FŐ CÉLJA MOST AZ,HOGY A BAUMAG ÜGY KERÜLJÖN MIELŐBB, VÉGLEGESEN  A SÜLLYESZTŐBE.

 

AZT SZERETNÉ,HOGY MIELŐBB MINDENKI FELEJTSE EL A BAUMAG ÜGYET,AZ NE LEGYEN TÉMA SEM.

 

UGYANIS ATTÓL FÉL,HOGY ELLENKEZŐ ESETBEN -MÉG A VÉGÉN VÉLETLENÜL- VALAHOGY MÉGIS FÉNY DERÜL A PESTI EGYESÜLETNÉL ELKÖVETETT FOLYAMATOS TAGÍJ TARHÁLÁSRA.

 

EZÉRT NEKI NEM ÉRDEKE SEM A BÍRÓSÁGI,SEM AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉSI MEGOLDÁS.

 

MIND A KETTŐRŐL AZT ÁLLÍTJA,HOGY KÁR A GŐZÉRT.

 

AZONBAN NEM JAVASOL EGY HARMADIK MEGOLDÁST SEM,MERT A CÉLJA A BAUMAG ÜGY VÉGLEGES,

MIELŐBBI ELALTATÁSA.

 

EZ ITT EGY HAMISKÁRTYÁS,A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE.

 

KÉRDÉS AZ,HOGY MIKOR VOLT UTOLJÁRA AUDENCIÁN BALÁZSNÁL,A SZOMBATHELYI ÜDÜLŐJÉBEN.

 

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2017.06.05 0 0 8147

Tisztelt Marcsika2!

 

8343 sorszámon  megjelent írásának 1./ pontjában többek között az írta, hogy "Vannak olyan bizonyítékok, amelyet nem lehet és nem szabad kiadni, mert nem jött el az ideje. Ha ezek kikerülnének, sokan nagyon bajban lennének. De reméljük, hamar eljön az idő, és minden napvilágra kerül."....

 

Én csodálkozom a vélhetően jogszabályi ismeretek hiányából fakadó naivitásán, azt pedig kimondottan károsnak tartom, hogy más naív károsultakban ok nélkül ébreszt és tart fenn hiú ábrándokat bármilyen megtérülés reményében az Állam elleni kártérítési per kivételével. 

 

Nézzük sorjában:

 

1. Kik lennének nagy bajban? Balázsék, vagy mások? Ha mások, kik lehetnek azok? Hatósági szervek, személyek, vagy károsultak?

 

Miután Balázsékat már elítélték, ugyanazon ügyben még újabb, eddig fel nem tárt bizonyítékok esetén sem lehetne velük szemben ugyanazon cselekmények miatt egy újabb pert kezdeményezni. De ha még lehetne is, akkor megtérülne bárkinek is a kára, ha Balázsék ítélete súlyosabb lenne? 

 

2. Ha hatóságok, vagy hivatalos személyek, esetleg károsultak, úgy velük szemben a 2004-ig elkövetett bármilyen, önmagában eget rengetően felháborító és felróható magatartásért valő felelősségre vonás lehetősége elévült! (Felróható és egyben ügydönő, feltáró bizonyítékokat csak a BAUMAG cégcsoport működése idejéből lehetne elővarázsolni, már pedig azok az idők mind 2004 előttiek!) 

 

3. Ezeket az állítólagos bizonyítékokat a polgári perben pl. beavatkozóként lehetett (kellett) volna felhasználni, vagy a büntető perben átadni a vádképviseletnek.

A mulasztás mindkét esetben jogvesztést eredményezett még akkor is, ha az derüne ki, hogy az egész csalássorozat mögött a mindenkori kormányzat és az Alkotmánybíróság bábáskodott. 

 

4. Miért fájna Önnek, ha a bizonyítétok idő előtti napirendre kerülése miatt "sokan nagy bajban lennének"? Ön, vagy bármely hozzátartozója érintett talán? És ha később áll elő a farbával, úgy már nem lesz senkinek sem kellemetlen? Nem lesz abból senkinek sem baja? És csak így térülne meg a kár?

 

5. Önön kívül mások is sérelmezik, hogy a csalás klasszikus elkövetési módja miatt nem marasztalták el Balázsékat... Egyrészt ha ez megvalósult volna, úgy legfeljebb magasabb lett volna a büntetési tételük, súlyosabb ítéletek születhettek volna, de az nem eredményezte volna szügségszerűen a károsultak javát.

 

6. A felszámoló több eljárási hibát is vétett, de azokat részben meg tudná magyarázni, másrészt viszont még ha fel is rónák neki, az nem eredénmyezné, hogy a károsultak előbbre jutnának, sőt a "korrigálás" további idővesztéssel járna. A felszámoló eljárásának vizsgálatától éppen ezért én teljes mértékben elzárkózom. Tudni kell viszont, hogy a felszámoló aljárása fölött is (a felszámoló bíróságon túl) az ügyészség köteles törvényességi felügyelet gyakorolni!

 

7. Miután a jogerős ítélet szerint a tényleges károsultak nem sértettjei az ÜGYNEK, az ügyészségnek kellett volna a semmilyen érdekérvényesítési lehetősséggel nem rendelkező károsultak érdekvédelmét ellátni, illetve a perben pl. a teljes BAUMAG vertikum zárolásával olyan anyagi bázist teremteni, amely a kártérítés alapjául, fedezetéül szolgálhatott volna. Ezt az ügyészség elmulasztotta, ugyanúgy, mint ahogyan elmulasztotta azt, hogy a BAUMAG cégcsoporton belüli egyes cégek közötti pénzmozgásokról bebizonyította volna, hogy azok kizárólag a károsultak által befizetett tőke eltüntetését célozták, mely egyértelmű vagyonkimentéstként értelmezhető, és így semmisnek tekinthető. Kizárólag ennek köszönhető, hogy a károsultak befizetéseiből gründolt BAUMAG cégek lettek a sértettek a tényleges károsultak helyett. Gondolja csak el: Balázs csalt pl. a Stratégiával, vagy a Holdinggal, de Balázs egy másik cége lett a sértett. Vagyis a csaló egy személyben sértettje is a saját bűncselekményének! 

 

8. Az ügyészség folyamatosan tetten érhető felróható mulasztásáért kizárólag az Állam mögöttes felelőssége állapítható meg! Nincs, és szerintem nem is lehetséges más mód és út a károsultak érdekérvényesítésére, mint az Állam elleni kártérítés igény bejelentése.

 

9. Ha az állítólag ügydöntő bizonyítékokkal rendelkező személyek, csoportok hozzám hasonlóan le tudják vezetni a saját verziójukat, vagy legalább is meg tudják cáfolni az előzőekben vázolt állításaimat, úgy azokról érdemes vitát kezdeni, és folytatni, minden más csak hiábaló szócséplés, és fölösleges erőlködés.

 

10. Az országos aláírásgyűjtés céltalanságát már korábban hasonlóképp bebizonyítottam. Az akkori bizonyítékaimmal szemben nem tartom elegendőnek és elfogadhatónak azt az állítást, hogy addig ne ítélkezzünk róla, amig azt ki nem próbáltuk.

Egyebekben pedig a petíció szövege nem előfeltétele az aláírásgyűjtésnek, az aláírásgyűjtő ív kérdése egyértelmű a támogatók felé, a petíció megfogalmazása a szervezők utólagos kompetenciája és nem függ a támogatók szándékától.

11. Végezetül, egy ajánlás: nem kell az enyémtől eltérő - akár nyilvánvalóan megalapozatlan, vagy téves- véleményt mindjárt károsult-ellenesnek minősíteni, és különösen nem kell azt trágár, becsületsétő módon krizálni, és érvek nélkül visszautasítani. A BAUMAG-ÜGY nem kocsmai cinkelt lapokkal folytatott kártyaparti, amely dúrván személyeskedő pofozkodással végződik. Én el nem tudok képzelni olyan károsultat, aki maga és a károsult társai ellen tevékenykedne. Olyan károsultat viszont ismerek, aki nincs tisztában dolgokkal, és tévesen ítél meg eseményeket, de mindenképp megfalmazza és nyilvánosságra hozza a véleményét.

Tekintsük őt is jó szándékúnak!

Lipcsik Márton

 

 

Leszmégrosszabb Creative Commons License 2017.06.04 0 0 8146

Mióta tart ez a sajnálatos ügy, immár 14 éve, végtelen naivitásomban mindig is kétkedéssel fogadtam azokat a felröppent híreket, hogy vannak emberek, akik egyéni alkuk eredményeképpen vagy más módon megkapták veszteségüket. P.I. nevével kapcsolatban hosszú ideig keringtek ilyen városi legendák.

Én magam nem tudom eldönteni, hogy ennek mennyi a valóságtartalma.

Mostanában, kevés elfoglaltságom lehetővé tette, hogy több időt szenteljek az ilyen és ehhez hasonló fórumok olvasgatására és legnagyobb sajnálatomra meg kell állapítanom, hogy ez a jelenség valóban létezhet.

Megakadt a szemem ezen a két mondaton az Ön hozzászólásából: Te magadnak csináltad amit csináltál. Soha nem kapod meg a pénzedet.

Az én olvasatomban ez nem más, mint a közvetett beismerése annak, hogy a mellékvágány, amin egyesek, járnak igenis létezhet. Nem lehet ez a két mondat semmiképpen utalás az annak idején jóhiszeműen, sokak által elkövetett rossz befektetésre célzás, hiszen miért kellene ezt a tényt itt egy ember orra alá dörgölni?

Igen mellékvágányok mindig is voltak, és lesznek is. Becstelen emberek is voltak mindig is és lesznek is.

Én ezzel kapcsolatban két új nevet hallottam felröppenni.

Érdemes lenne nevesíteni őket kedves Marcsika2.

Előzmény: Marcsika2 (8139)
nyakfogom Creative Commons License 2017.06.03 0 0 8145

MÉG MINDIG LOPKODÓ-CSIK EDÖMÉR!

 

BIZONYÁRA MEGTÖRTÉNT A PESTI VÉGELSZÁMOLÁS,ÉS MÁR ZSEBRE IS VÁGTAD AZ UTOLSÓ

 

-KÁROSULTAKTÓL SZÁRMAZÓ-   ZSETONOKAT.

 

EZEN KÍVÜL BEFEJEZTED HÍRES MŰVEDET IS:

 

-SIKERÜLT ALÁAKNÁZNOD,ÉS

 

-SIKERÜLT TÖNKRETENNED AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST,

 

-A BAUMAG KÁROSULTAK UTOLSÓ MENCSVÁRÁT.

 

 GRATULÁLOK ,EZ "SZÉP MULATSÁG",ÉS ALAPOS/ALJAS MUNKA VOLT.

 

A TE 8 MILLIÓS VESZTESÉGED TERMÉSZETESEN MÁR RÉG MEGTÉRÜLT,ERRŐL TE KELLŐ IDŐBEN GONDOSKODTÁL.

 

TE  ITT MÁR CSAK EGY KIBIC VAGY A BAUMAG TÉMÁT ILLETŐEN.

 

 

TÉNYLEG JÓL EMLÉKSZEL ARRA,HOGY ÉN HITTEM LEGERŐSEBBEN ABBAN,HOGY AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS

 

LESZ A MEGOLDÁS A BAUMAG KÁROSULTAK SZÁMÁRA.

 

AZTÁN ENNEK KIVITELEZÉSÉHEZ SIKERÜLT EGY EGYESÜLETET IS "SZEREZNEM ",AMELY EL IS INDÍTOTTA AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉST.

 

TE PEDIG MINDEN RENDELKEZÉSEDRE ÁLLÓ ESZKÖZT FELHASZNÁLTÁL AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS MEGTORPEDÓZÁSÁRA.

 

EZ ÉRTHETŐ IS,MERT TE A PÉNZEDET ÍGY IS MEGKAPTAD.

 

A 12000 KÁROSULT PROBLÉMÁJÁT TE MÁR MAGASBÓL LEPSZ@ROD.

 

EGYÉBKÉNT NAGYON NAGY POFÁRA ESÉS LESZ,AMIKOR MEGTUDOD,HOGY Kicspil Nátron NEM AZONOS NYAKFOGOMMAL.

 

A KÁROSULTAK ELLEN ELKÖVETETT  EDDIGI  HŐSTETTEID AZONBAN MÁR MEGÉRDEMELNÉNEK EGY BÍRÓSÁGI DÖNTÉST A LOP-CSAK "KÁROSULT" SZÁMÁRA.

 

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8141)
Kicspil Nátron Creative Commons License 2017.06.03 0 0 8144

Hajrá, csak rajta te hazug képmutató!

nagyot fogsz koppanni.

A saját zsebedre, zsebetekre játszol, elárulod a többi szerencsétlent, csak hogy megkapd a pénzed.

Menjünk bíróságra, majd meglepődsz, de nagyon.

Kiadod magadat az igazság rettenthetetlen bajnokának, aztán ez csak a kirakat. A háttérben meg egész más zajlik. Kuncsorogsz, kilincselsz.....

Nem tudod kivel kezdesz, eddig is csak a sötétben tapogatóztál.

Már közszájon forognak a mesterkedéseid, és egyre többen szereznek róla tudomást.

Akkor mész te ügyvédhez, amikor piros hó esik, mert a szarrágásod határtalan. A kecskét magad alá kapnád két fillérért, ezért is mentél bele ebbe a mocskos játékba! De hidd el nem fog senki a pénztárhoz vezetni, ne reménykedj, hiába hitegetnek.

Nem hasonlítalak Balázshoz, mert annál te sokkal rosszabb vagy, kisstílű filléres pitiáner áruló.

Ne add itt az  ártatlant, mert úgyis kiderül hamarosan az igazság rólad!

Majd akkor legyen ekkora pofád!

Fejezd be a népnevelést, semmi erkölcsi alapod nincs rá! Te már egy erkölcsi hulla vagy!!!!!!

Mikor lesz a tárgyalás?

 

ÁLSZENT HAZUG KÉPMUTATÓ BECSTELEN JUDÁS !!!!!!!!!

Előzmény: Marcsika2 (8142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!