Keresés

Részletes keresés

besike75 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 801
Szia!

A nevében is benne van, 0 fok celsius körül van a benne lévő hőmérséklet. Azért tud benne ennyi lenni, mert a hűtő teljes beltartalmához képest kicsi a térfogata, (viszonylag zárt) és egy külön levegő befóvó pontra csatlakozik.
Előzmény: Plusstigris (799)
Plusstigris Creative Commons License 2010.06.02 0 0 800
az, hogy egyajtós, nem teljesen igaz - akkor mi értelme volna a No-Frost-nak, szóval két ajtós, azaz hűtő-fagyasztó, azt szerettem volna jelezni, hogy nem amerikai típusú.
Plusstigris Creative Commons License 2010.06.02 0 0 799
Sziasztok.
Tegnap lett egy Lg hűtőm, fehér, egyajtós, No FROST, márkája LG GR-B399PQA, de ez M.O-n ha jól látom, nincs forgalomban - mindegy. Ami érdekelne, hogy a "frissentartó rekesz" vajon mit jelent? Nagyon szerettem volna, ha a hűtőmnek van nullás zónája (elnézést, nálunk SK-ban így hívják, nem tudom mi a pontos magyar megfelelője), és a Datart netes oldalán rendeltem meg, itt a null-zóna tartozékként van feltüntetve. Vajon ez ugyanaz? tehát hús-sajt -felvágott tovább friss marad itt? de vajon hogyan? Hiszen ez csak egy ugyanolyan doboz (bár kisebb), mint a zöldségtároló. Van esetleg valakinek közületek ilyen?
sünikoma Creative Commons License 2010.06.01 0 0 798
Sziasztok,

Nagyon köszi a tanácsokat.
LG-n kívül mit ajánlasz? Legalább 250 l-es hűtőtérrel szeretnék hűtőt venni.
Előzmény: Törölt nick (797)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 797
Ha ez az air ventillációs szerkezet és nem a total no frostos akkor ne vegyed meg, mert a fagyasztót olvasztgatni kell.
persze végül is mindenki azt csinál a sajátjával, amit akar :)
Meg az már lehet a 2008-as darab is, lehet hogy sokat állt már raktárban, az se szerencsés.
De aristont ne vegyél hosszútávra csak ha nagyon olcsó. 100e nem óccó :)
Előzmény: sünikoma (796)
sünikoma Creative Commons License 2010.06.01 0 0 796
Sziasztok,

Hűtővásárlás előtt állunk és a segítségeteket szeretném kérni.

Mi a véleményetek erről a hűtőről?


Ariston NMTM 1921 VWB/HA


Olyan hűtőt szeretnénk (100.000 Ft körül), aminek nagy a normál hűtője és kicsi a mélyhűtője, mert van külön egy fagyasztónk. Csak az Aristonnál találtam ilyet, pedig rengeteget keresgáltem. :(

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 795
Igen ez így van, de azt hiszem hogy a hőmérsékletet is kicsit növeli, zöldség maradhat de húst, tejterméket nem hagyhatsz benne, szóval kicsit vákító a duma erről, én biztos a mindig is használt alacsony fokozaton hagynám vakációkor. Akkor úgyse nyitogatja senki, vagy pakolj ki belőle teljesen, aztán a vakáció alatt nyitott ajtóval hadd szellőzzön. Az csak hasznára van
Előzmény: Perillustris (794)
Perillustris Creative Commons License 2010.05.25 0 0 794
Energiatakarékos üzemmód, arra alapozva, hogy amíg elutazol, nem nyitogatja senki a hűtő ajtaját.

A fagyasztó természetesen nem olvad ki, kicsit sem.
Előzmény: pimmi (793)
pimmi Creative Commons License 2010.05.25 0 0 793

Van egy Lg full no frost hűtőnk, van rajta egy gomb a vakáció, ez mit csináll pontosan ?

A leírás elég szűkszavu, annyit ír ha hosszabb időre elutazunk nyomjuk be, és a normál rész szabájzóját vegyük lejebb.

Na ok, de a hütés milyen lesz? lehet bent hagyni kaját, a fagyasztó nem olvad ki nagyon?

Tapasztalat ?

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.20 0 0 792
Legyél bátran kísérleti nyúl, ebben a kategóriában nem gyártanak teljesen szrt.
A nevet mindenképp meg kell fizetned, és sok csicsa is van benne, a zeolit örök élet szagtalanító nem tudom mi lehet, ebben azért így, nem hiszek.
Előzmény: enterprise (787)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.20 0 0 791
Sajna asipító hang előfordul a hűtőegyetemben, mindegyiknek más és más hangja lehet. Ha egyéb panaszt nem okoz, megfelelő márkáknál kicserélhetik, de nem vennék rá mérget. Lehet hogy a szerviz ki se jön amíg nincs nagyobb baj. Próbálkozni persze érdemes.
Előzmény: timcsike84 (781)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.20 0 0 790
Hűtő szétbont,lemez kikalapál, szórógitt csiszi csiszi aztán akár metálfényt is kaphat.
Előzmény: recoil (773)
taptapo Creative Commons License 2010.05.13 0 0 789
Természetesen a LIebherr a jobb!!
Előzmény: Zoli***** (788)
Zoli***** Creative Commons License 2010.05.10 0 0 788

Sziasztok!

 

120cm-es hűtőszekrényt keresek.

 

Először néztem Zanussi ZRD317WO01-et  63990-ért, most a MM-ben látok Liebherr  CT2051-et, ami 69990FT

A liebherr A+-os a Zanussi A-s.

 

 

Melyik éri meg jobban tartósság a fő szempont, vagy ebben az árkategóriában melyik hútő a jó. Szekrényben lenne, de van felette 7-8cm, és a felette levő polc nyitott és annak a vége is ki lesz vágva úgyhogy a szellőzés  is rendben van

 

Köszönöm!

 

enterprise Creative Commons License 2010.05.09 0 0 787

Latom a link nem muxik amit beraktam, de a pana oldal rossz.

 

Most igy irom be.:)

 

http://panashop.hu/items/details/37193/category/295/nr-b30fg1/panasonic/kombinalt_hutoszekreny/

 

Ezt neztuk ki, de nem tudom milyen lenne. Pl a mediaban azt mondjak meg nem tudnak rola bovebbet mondani mert nincs tapasztalatuk meg...

 

Hat nem tudom nem szeretnek kiserleti nyul lenni.:)

 

NZol Creative Commons License 2010.05.06 0 0 786
Hűtő vásárlás előtt állok,és érdekelne melyik a legmegbízhatóbb márka.Max 100e-ért.
pimmi Creative Commons License 2010.05.01 0 0 785

Szia, nekünk is lyen van, szeptemberben vettük azt hiszem.

A hangja normál, szerintem nem hangosabb mint egy normál kompresszoros, iszont hűt mint a barom.

A fagyasztó kettesen van, ott -18-20 fok van, a normál rész az 2 es és hármas között, ott 3-5 fok van, én szeretem ha égeti a hideg a torkom :)

az előző gorenjénk ha + 25 fok volt kint szinte állandóan ment és 7 foknál nemtudta lejjebb szenvedni magát.

Az üzemidő a megvétel után csökkent, mostanság kb 20-25 percet megy és kb 25-30 percet áll, ezt akkor mértem mikor azért volt egy két nyitogatás.

Gondolom ha nem nyitogatjuk ez változik, de ha itthon vagyunk általában mindig nyitja valaki.

 

-- Más

Azt vettem észre hogy ez a hűtő nem méri a sima hütő rész hőfokát, vagyis ha sokat van nyitva felül akkor sem indul korábban, mint a hagyományos hütők, viszont ha a fagyasztót nyitogatjuk, arra rögtön reagál és indul a kompi.

Szerintem nem méri a hőfokot felül,a szabájzó csak a befujt levegő mennyiséget állítja, szerintetek ?

Előzmény: BearGOD (697)
enterprise Creative Commons License 2010.04.26 0 0 784
Bocsika, csak sokszor nyomtam le a gombot.:)
Előzmény: enterprise (783)
enterprise Creative Commons License 2010.04.26 0 0 783
Előzmény: enterprise (782)
enterprise Creative Commons License 2010.04.26 0 0 782

Sziasztok!

 

Huto vasarlas/csere elott allok es ezt neztem ki, szerintetek?

 

 

timcsike84 Creative Commons License 2010.04.26 0 0 781
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség.

Kb. 1,5 hónapja vettem egy Zanussi ZRB 629 W típusú hűtőt, mert az előző Bosch felmondta a szolgálatot. Nagyon szépen hűt, jól lehet bele pakolni. Viszont van egy problémám vele. Meghatározhatatlan időközönként amikor bekapcsol nagyon hangos sípoló hangot ad ki. Néha pedig olyan a hangja, mintha mindjárt el akarna romlani. Viszont az esetek nagy többségében teljesen normális hangja van, és hűt is. Én nem hiszem, hogy ez normális dolog, hogy ilyen hangot adjon ki. Attól tartok, ha kihívok egy szerelőt, és éppen akkor nem csinálja, akkor kiröhög, hogy hülye vagyok. Mit lehetne vele csinálni, mert sokszor éjszaka is felébredek erre a hangra. Valakinek tapasztalat?

guba1 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 780
Elnézést, ha kétszer jelenik meg, de elsőre nekem nem adja be a hozzászolásomat.  

 

Sziasztok kedves fórumozók!

 

Már régebb óta olvasgatom ezt a topikot, és látom, hogy másnak is van baja a hűtőszekrényével. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ebben a 100.000 Ft-os kategóriában melyik gép az ami halk, keveset eszik, és nincs vele gond. Azt már látom, hogy whirpool-t és bosch nem vesezk. Jelenleg egy 5 éves Bosch KSV33606 típusú gépen van. A próblémája már új kora óta megvan.  Amikor vettük egy whirpool és a bosch közt válogatunk,de sajnos a bosch győzött. Amikor hazahoztuk és kinyitottam a kézikönyvet akkor fogadott az első meglepetés egy képen le volt rajzolva a hűtőszekrény és köré egy körívben egy szúnyog volt rajzolva. Sajnos amikor megy akkor elég zavaró, olyan szörcsögő szurcsogó zizegő mindeféle hangot hallat magából, és amikor indul a motorja az is elég hangos. Azt már megfejtettem, hogy a felül lévő mélyhűtő körül a gumit, hogy oda ne fagyjon maga a hűtőgáz fűti menet közben és ez adja ezt a hangot. Azt szeretném kérdezni, hogy manapság minden hűtőszekrény a gázzal fűti az ajtót vagy létezik erre csendesebb megoldás is, ja és 43 dB a zajszintje( papíron). Már arra is gondoltam hogy esetleg habos lenne benne a gáz? Válaszotokat, tapasztalatotokat előre is köszönöm.

 

Üdv! guba1

Előzmény: Nadzsi (775)
guba1 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 779

Sziasztok kedves fórumozók!

 

Már régebb óta olvasgatom ezt a topikot, és látom, hogy másnak is van baja a hűtőszekrényével. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ebben a 100.000 Ft-os kategóriában melyik gép az ami halk, keveset eszik, és nincs vele gond. Azt már látom, hogy whirpool-t és bosch nem vesezk. Jelenleg egy 5 éves Bosch KSV33606 típusú gépen van. A próblémája már új kora óta megvan.  Amikor vettük egy whirpool és a bosch közt válogatunk,de sajnos a bosch győzött. Amikor hazahoztuk és kinyitottam a kézikönyvet akkor fogadott az első meglepetés egy képen le volt rajzolva a hűtőszekrény és köré egy körívben egy szúnyog volt rajzolva. Sajnos amikor megy akkor elég zavaró, olyan szörcsögő szurcsogó zizegő mindeféle hangot hallat magából, és amikor indul a motorja az is elég hangos. Azt már megfejtettem, hogy a felül lévő mélyhűtő körül a gumit, hogy oda ne fagyjon maga a hűtőgáz fűti menet közben és ez adja ezt a hangot. Azt szeretném kérdezni, hogy manapság minden hűtőszekrény a gázzal fűti az ajtót vagy létezik erre csendesebb megoldás is, ja és 43 dB a zajszintje( papíron). Már arra is gondoltam hogy esetleg habos lenne benne a gáz? Válaszotokat, tapasztalatotokat előre is köszönöm.

 

Üdv! guba1

Tucso69 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 778
Kedves "hűtős" közönség!
Melyiket válasszam?
LG GC 399 SQA
Samsung RT 37GBSS
Árban hasonló,az kicsit sem zavar,hogy a Samsung felülfagyasztós,sőt csavarható jégkockacsinálója van :)
Ormió Creative Commons License 2010.04.13 0 0 777
Szia Webinas,
vigyázat! Nekünk is így kezdte, Wirhlpool masina, kicsit régi. Veregettük a jeget, majd kezdődött újra. Márkaszervízes pasas hasonló intelligenciával oldotta meg az ügyet. Aztán jött az éves villanyszámla összesítő: 150 000 Ft különbözet! Az agyamat dobtam el... Éves fogyasztásunk másfélszerese!
Első teendő persze az átalány felmondása - ezt mindenkinek ajánlom itt is-, majd keressük a ludast, hol megy el az áramunk. Sorra vettük a fogyasztókat - kikapcs, óra néz, bekapcs, mennyire pörgeti fel. A mélyhűtő lett a bűnös! Azóta havi fogyasztásunk visszazökkent a hagyományos tartományba.
A történetet megírtam a WP közönségszolgálatnak, csak úgy, tájékoztatásul. Hogy miért nem veszem soha többé ezt a márkát.
:-) Ormió
Előzmény: webinas (764)
szatócs81 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 776
:(
Lehet tudni, meddig fogja még így húzni?
Mert a hűtési teljesítménnyel (még) nincs baj!
Előzmény: Nadzsi (775)
Nadzsi Creative Commons License 2010.04.08 0 0 775
Elment a hűtőközeg.
Előzmény: szatócs81 (774)
szatócs81 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 774
Régi AEG fagyasztó szekrény, legkisebb fokozaton 5 percenként be-, majd 5 perc múlva kikapcsol...tömítés jó, a hőérzékelő jó helyen...
Egyéb ötlet?
Előre is köszi
üdv
Sz
recoil Creative Commons License 2010.03.20 0 0 773
hűtőszekrény burkolatát hogy lehet javítani?

köszönöm
recoil Creative Commons License 2010.03.19 0 0 772
ehh, nem megy ez a link beszúrás... :(
Előzmény: recoil (771)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!