Keresés

Részletes keresés

kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1866

Faterik!

 

Szurkolunk és holnap este írd majd meg, hogy mi volt!!!! :-)

Előzmény: Faterik (1858)
kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1865

Szerintem igen! Sima jackdugós.

Ha nálad van a teló bármelyik boltban ahol akarod venni kipróbálhatod vagy másnem segítenek benne.

Előzmény: zéta_ (1864)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1864

Ámen, úgy legyen. A megoldás megszületik, de mink addigra mind meggyógyulunk! :-)

 

A Te fülesed amit belinkeltél, az szerinted egy Iphone-nal is kompatibilis lenne? Sima jackdugós, rá tudnám dugni vajon? :]

Előzmény: kick75 (1863)
kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1863

Olvastam ma egy Holland oldalon, hogy 2014re teljes megoldást adnak minden fülzúgás/fülcsengésben szenvedő embernek.

Ami azt jelenti, hogy megvan a gyógymód amely 100%-os csendet rak minden ebben szenvedő embernek!!!!!

Addig mi meggyógyulunk, de azért ezt jó tudni végre már!!! :-)

kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1862

Zéta!

 

Az lehet, hogy nem kényelmes a fülesed mert úgy látom a képen, hogy elég nagy a fülbe rakható része és nem tűnik olyan igazán párnázottnak.

Amit én belinkeltem neked az előtt le a kalappal egész nap a fülben sem kellemetlen és nem fájdul meg tőle a fül. Ráadásul cserélhető a gumi része ami még konfortosabbá teszi, probálj hasonlót keresni aminek kicsi a fülbe rakható része.

Előzmény: zéta_ (1855)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1861

hm, jó ötlet!!

Előzmény: kissulak (1859)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1860

Jani, holnap majd írj itt a fórumon, hogy mi volt, és mire jutottatok a Doktornővel...

Kíváncsi vagyok, hogy miket fog javasolni Neked... ?!

 

Sok szerencsét és sok sikert!!! :)

Előzmény: Faterik (1858)
kissulak Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1859

Biztos nem véletlenül ajánlják a fülzúgósoknak a szobaszökőkutat!

Előzmény: zéta_ (1855)
Faterik Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1858

Gyerekek!

 

Holnap mindenki szurkoljon értem,18h után lépek a rendelőbe.

Ugye,1998-ban volt a magyar-finn meccs,ahol a finn játékos hátáról becsorgott a labda a 92.percben,és mehettünk a pótselejtezőre.

 

Ami az én esetemben ugye a szteroidot meg infuziot jelentené.

 

A 4000-es fülemen 0 db-en áll, a 125-ösön -8 db-en a hallásom tehát teljesen ép lett.

 

És köszönöm az eddigi biztatásotokat,a 93.percig (vagy ha nem foci nyelven,akkor a 45.percig küzdeni fogok,mert kb annyi idő lesz rám :D)

 

 

pret 34 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1857

Koszonom a biztatast. Ezek a dolgok valoban olyan benyomast okoznak, ami miatt jol erzi magat az ember, de racionalisan nem teljesen ertheto, hogy miert. Es igen, ez a "regi idiok hangulata" lehet a kulcs. Multkor olvastam egy cikket, ahol arra a kovetkeztetesre jutottak, hogy ezert szeretik az esoillatot is a legtobben.
Kerdesem: Ghepard, Te hogyan krealsz magadnak hangokat? Meg korabban irtad, hogy mikor massal beszelsz kozben adsz ki hangot, es altalaban nem is halljak. Ha csak beszelek vagy eneklek mar annak is pozitiv lehet a hatasa?

Előzmény: ghepard (1853)
pret 34 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1856

Igen, ez az eddigi legkellemesebb gyogyitasi modszer az eddig probaltak kozul. Es meg olyan szempontbol is jo az idozites, hogy tavasz van, jon a nyar, s igy a szabadban is lehet folytatni fules nelkul. Aztan remelem legkesobb oszre a jo idovel egyutt mindannyiunknak ez a sipolas is elmulik.

Előzmény: kick75 (1851)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1855

Na, túl vagyok én is az első "hangterápiás" napon. Reggel 8-tól délután 15 óráig volt rajtam a fülesem, utána sajnos lemerült. Nem is biztos, hogy a legjobb fülhallgatóval hallgatom az anyagot, mert egyrészt egy idő után kezdtem kicsit kényelmetlennek érezni, másrészt pedig mivel vezeték nélküli, ezért kb. 7 óra után lemerült... Úgyhogy ez ügyben még lépéseket kell tennem + este töltök majd le még anyagokat. Nekem a Nature sounds 16 jött be eddig a legjobban, nagyon kellemes a fülemnek a folyamatos halk vízcsobogás... :-) de igyekszem majd minél többfélét, minél több ideig hallgatni. Ha hazaértem, még rárepülök a youtube-ra további letöltésekért... Szép estét mindenkinek!

Előzmény: kick75 (1851)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1854

Igen, az agy tanítható - csak tanítani kell. Azt fogja megtanulni, amire tanítod. Ha olyan sokféle hangot hallgat az ember, akkor az agy próbálja követni is, hogy most mit is érzékelnek a fülek - és máris mással van elfoglalva, mint azzal a fránya fülzúgással állandóan.

Előzmény: kick75 (1851)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1853

Csak így tovább. Az a megérkezett a hangulat - az nagyon jól hangzik. Na ez hiányzott a javuláshoz. Ezt nem tudtad elérni amelett a hülye fülzúgásos hang mellett. Most, hogy hallgatsz olyan szép természetes hangokat - az ősi hangulatot idézi fel az emberben. Nekem például elég ha lenézek a hídról és a vízben látom úszkálni a halakat - az is szintén egy ősrégi hangulatod ébreszt az emberben - a régi idők hangulatát - mikor még a természet emberei voltunk.....

Előzmény: pret 34 (1849)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1852

Nincs mit Zsolt, ezeket az érzéseket én elég sokszor átéltem, mert sok bajom elmúlt tőle, vagy drasztikusan jobb lett. Már nálam nem csak a hangtól, hanem mindenféle más rezgéstől is, mozgástól is. El tudom képzelni, hogy mit érezhetsz - mikor javulni érzed a dolgokat. Eleinte gyorsan javulnak a dolgok, aztán a javulás már nem olyan meredek - de, ha kitartó leszel, akkor teljesen csend lesz. Nekem is sikerült, akkor Nálad is sikerülhet, vagy bárki másnál.

 

Igen a természetben mehet tovább természetesen is (már hogy nem is kell rajtad a füles). Hisz Te rendesen hallsz, én nem hallok - ezért generáltam magamnak mindenféle hangot és ez is segített, hogy 2005 elején teljesen megszűnjön az elég erős fülzúgásom.

Előzmény: kick75 (1850)
kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1851

pret34!

 

Örülök, hogy neked is segít és te is ezeket hallgatod. Engem egyenes kikapcsol, nem stresszelek semmin a munkám is könnyebben teszem.

Egyébként nekem sincs halláskárosodásom ez esetben tényleg könnyebb a kikezelés mert minden hangot képes az agy hallani ezért amit ő maga gerjeszt egy idő után feleslegessé válik.  Az  agy hála az égnek könnyen tanítható!

A zeneterápia ami jelen pillanatban igazán segítséget nyújthat nekünk, lehet pár hónapba beletelik de szerencsére fájni nem fáj, ezért türelmes leszek! :-)

Előzmény: pret 34 (1849)
kick75 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1850

Köszönöm ghepard!

 

Egyébként valójában már nagyon segít agyilag, hogy nem azt a fránya egy frekvenciás zúgást kell hallgatni egész nap hanem attól sokkal kellemesebb hangokat.

Kitudok kapcsolni nem vagyok annyira ráfeszülve a témára és közben gyógyítom is magam ezzel.

Most megosztottam a nappalt kb 4órát hallgatom 1óra szünet, és így tovább, bár a kertünk is tele van madarakkal úgyhogy elvileg megy tovább kint is a terápia..... :-)

Előzmény: ghepard (1845)
pret 34 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1849

Nagyo orulok, hogy ilyen hamar mar van eredmeny! Remelem holnap Faterik-nek is jo hirekkel szolgalnak. Nekem sincs hallaskarosodasom es megis van zugas, szoval sajnos ilyen is lehet, mindenesetre ez valoban a jobbik eset, es talan konnyebb is belole kimaszni. Mindenesetre ezek a termeszethangok nekem is nagyon bejonnek, mindig szerettem az erdot jarni, s most a lakasba-munkahelyre is megerkezett ez a hangulat. :-))

Előzmény: kick75 (1822)
marosz Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1848

:-)

MEMORIL1200(60db)/BETAREVIN24MG gyógyszerek elfogytak,ezeket a maszek fülész írta.

Szedtem mellé csak úgy magamtól Milgamma N-t.

A héten kapok NOOTROPIL infuziót. Remélem nem teszek vele rosszat, hogy ezekkel próbálkozom, mivel nem vagyok Budapesti. De ha nem mozdul semmi, megkeresem a doktornőt feltétlenül. Még egyszer köszönöm.

 

Előzmény: zéta_ (1819)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1847

Pont ez a széles frkvenciás bolondítás hasznos, ahogy a neuromodulátor is működik.

 

Igen, az egyforma és egy freki félék - az nem olyan jó. Ezért is nagyon kellemetlen, ha egy bizonyos hangon hallani azt az idegölő fülzúgást. Ha az ember mindenfélét hall - akkor az az egy elveszik a hangdzsungelben. De ez csaknem mindenre érvényes. Ha sokáig egy ennivalót eszel, az agyadra megy, ha egy szavat kell 500-szor leírnod, az agyadra megy, ha állandóan egy dolgot kell csinálnod, az agyadra megy - minden egyforma egy idő után az ember agyára megy. Ezért az egyforma hangot is nagyon nehéz elviselni......

Előzmény: kick75 (1830)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1846

Hát, ha így haladsz, akkor pár hónap múlva semmi zúgás nem lesz......

Előzmény: kick75 (1826)
ghepard Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1845

Nagyszerű, gratula. Na, ebből már látni, hogy kezd hatni az, hogy észrevetted, hogy ez a dolog tényleg hat. Tehát már kezded elhinni és ez olyan egész más kémiai (meg más is) reakciókat indít el. Ennek kapcsán képes voltál olyan 24 órás hallgatást is véghezvinni. Ezt én is átéltem. Mikor tapasztaltam az első eredményeket - szinte azonnal jött egy belső hang, hogy még többet próbálkozzak. Szinte belehajtott a kisérletezgetésekbe. Ugyanez folyik most a gerellyel kapcsolatos javulásaimnál. És ez talán így van más helyzetekben is......

Előzmény: kick75 (1822)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1844

Na, én is rátöltöttem egyelőre 3-at a telefonomra, holnap beviszem magammal a headsetet és nagyon halkan hallgatom mindkét fülemen. Aztán délután még töltök rá ezt-azt, meglátjuk rám milyen hatással lesz, remélem jó! :-)

Gyógyulást kívánok mindannyiunknak!

Előzmény: kick75 (1834)
kick75 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1843

Oksa:-)

 

Faterik én is örülök, hogy jobban vagy! Tudom milyen szar és kilátástalan tud lenni ilyenkor az ember helyzete. Megvívtuk már a magunk csatáját mindnyájan ezzel a rémmel most már ideje, hogy mindenki meggyógyuljon!!!!!!!!!! :-)

Előzmény: Faterik (1842)
Faterik Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1842

Persze,hogy helyes Kick 75,az előző is helyes volt,csak szőrszálhasogattam,hogy mosolyogjál a lelki kimozdulásomon,és örülök a javulásodnak.

kick75 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1841

Szóval gyerekek nem szabad feladni mindig van egy újabb remény és lehetőség!

 

http://www.aurismedical.com/p/therapies/am_101.php

 

Ez a legígéretesebb gyógyszer/injekció/infúzió ami a  közeljövőben várható!:-)

 

Faterik Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1840

Nagy ivben változott a hangulatom.Két hete még azt nézegettem mivel lehetne átaludni a túlvilágra,ahhoz képest most már sétálok az utcán.Lassan,de biztosan haladok kifelé a gödörből.Programra még nem mertem jelentkezni,egyenlőre örülök hogy ép az eszem :D

kick75 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1839

Faterik!

 

Így már helyes a mondat?:D

 

Mostanában, hogy vagy lelkileg, sikerült azért kimozdulnod otthonról ebben a jó időben valami programot csinálni magadnak?

Előzmény: Faterik (1838)
Faterik Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1838

Kick 75

 

Ne vedd zokon,mert birlak,de kb ugyanakkora szintű hülyeséget irtál mint én :D

Igen,sikerült "lelkileg kimozdulnom otthonról" nem kevésbé félreérthető mint hogy:"az egyetemen csináltak friss audiometriát,mert hallották hogy hozzámegyek (Bencsikhez) :D"

Faterik Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1837

Ja,mindennap bejárok egyetemre,igyekszem levizsgázni,meg már jobb a kedvem is.Meg szoktam kertészkedni is,szóval már nemcsak a fekszem otthon siralomvölgy van,bár néha még vannak dilijeim :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!