Keresés

Részletes keresés

.ETNA. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2242

Köszi a kefír ötletet, már máshol is olvastam róla, de ki is ment a fejemből, pedig majdnem mindig van itthon kefír, mert nagyon szeretem, de kenyérbe még nem tettem soha... na jól ki is próbálom:-))

Előzmény: blaze73 (2241)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2241

Köszönöm.  Ok, vettem BL-55.  Én is erre gondoltam.

Én a kenyeret is úgy sütöm, hogy 300gramm BL80 + 250 gramm teljes kiőrlésű, ez bevált.  Folyadék pedig úgy, hogy a 310 ml úgy jön ki, hogy 1,75dl kefír + olyan 1.3-1.4 dl víz, hogy a 310 ml meglegyen :)   Ezzel nagyon finom szokott lenni, bevált :)  

Előzmény: .ETNA. (2239)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2240

... akarom mondani (írni): BL 55-ös :-)

Előzmény: .ETNA. (2239)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2239

Közben találtam a gépemen egy másik receptet is, a netről mentettem le anno a linket, még ezt sem próbáltam:

http://www.tutireceptek.hu/kalacs-kenyersuto-gepben

 

Szerintem alapprogramon kell sütni, a fenti linkbeli receptnél is az alapprogit írja.

 

A liszt kérdésben pedig, szerintem a sima BL 50-es is jó, én egyébként - ha a liszt minősége jó - nem mindig érzékelek jelentős (!) különbséget a BL80-as kenyérliszt és a BL50-es sima búzaliszt között, legalábbis a kenyérnél nem igazán. Ha viszont a sima liszt minősége vacak, ami sajnos az utóbbi időben gyakran előfordul, akkor talán jobb a BL80-as. Igazából én mindig azt használom, ami éppen itthon van, viszont a sima kenyérbe is mindig keverem a lisztet teljes kiőrlésű rozsliszttel (400 gr fehér sima + 160 gr teljesk. rozs), nekünk így jobban ízlik.

Előzmény: blaze73 (2236)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2238

Félre ne értsd, nagyon is jól tetted, hgoy leírtad!! Csak ilyenkor mindig felrémlik bennem, hogy vajon miért tanultam még középiskolában is (!) három évig fizikát, ha ennyire nem vagyok képben:-))) Szóval inkább magamon nevettem:-)

Előzmény: Törölt nick (2235)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 2237

a másik kérdésem.   a kalácsnál " 50dkg liszt "

ez szerinted BL80 kenyérliszt, vagy a sima BL55 fehérliszt ???? 

Előzmény: .ETNA. (2233)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 2236

Köszönöm, mennek nyomtatásra :) 


A kalácsot melyik programmal érdemes ?   Fehér Kenyér ?   A gyors program nem hiszem jó hozzá.... Mi lenne megfelelő ?
A gép egy két keverőlapátos SHG BB 1350 

 

http://www.grx.hu/shop/haztartasi-kisgepek/konyhai-kisgepek/shg-bb1350-kenyersuto-keszulek/print

Előzmény: .ETNA. (2233)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.20 0 0 2235

Valóban, részben és szándékosan szakmai szöveg, de egyébként nem az vagyok, aki hölgytársaságban műszaki dolgokkal untatja a partnert (sőt, vannak fickók, akikkel még beszélni is utálok ilyen elektronikai témákról, annyira unom a dumáját, hogy hihetetlen) :-) csak leírtam nagyjából a lényeget, hátha valakit érdekel.

Előzmény: .ETNA. (2232)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2234

... a tojásos, tejes, karácsonyi fűszeres kenyeret is az alapprogramon sütöm ...

Előzmény: .ETNA. (2233)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2233

Csak hagyd ki a kakaót és meg is kapod a sima kalács receptjét :-)

 

A "kk" a géphez kapott kanál kisebbik része, az "ek" a nagyobb, néhány recept:

 

1./ Tojásos kenyér:

3 db egész tojást elkeverek egy mércés edényben, majd felöntöm vízzel, úgy, hogy összesen 310 ml legyen.

560 gr liszt+2 kk só+2 ek cukor+4 ek vaj+2 kk instant élesztő (vagy egy friss 50 gr-os élesztőnek kb. a negyede futtatva, vagy morzsolva).

 

2./ Tejes kenyér: 310 ml tej + 560 liszt+2 kk só+2 ek méz (vagy cukor)+3 ek vaj(vagy olaj) és 2 kk instant élesztő

Ennél a kenyérnél mindig inkább mézet és vajat(nem olajat) szoktam használni, ahogy egyébként a tojásosnál is.

 

3./ Karácsonyi fűszeres kenyér (nem éppen diétás:-) )

310 ml: víz+1 tojás sárgája + tej,

560 gr sima fehér búzaliszt,

2 kk só,

2 ek cukor+3 ek méz,

3 ek vaj,

2 kk instant élesztő

Sípolásnál:

cukrozott narancs és citromhéj, kevéske fahéj és egy kevés mézeskalács fűszerkeverék

darabosra tört dió

(esetleg mazsola, vagy őrölt szegfűszeg stb.)

 

A folyadékot úgy mértem ki, hogy a mércés edénybe először beleütöttem egy tojás sárgáját, majd ezt először elkevertem egy kevés tejjel, utána  feltöltöttem tejjel 200 ml-ig és még adtam hozzá kb.110 ml vizet. Tehát úgy, hogy a sima kenyér receptje szerinti 310 ml folyadék jöjjön ki összesen.
A 2 evőkanál cukron kívül plusz 3 evőkanál mézet is tettem bele. A sípolásnál szórtam bele cukrozott narancs és citrom-héjat (készen vettem), egy kevés őrölt fahéjat csak a színe miatt, a készen kapható mézeskalács fűszerkeverékből is egy keveset és darabosra tört diót. Szép színe lett a fahéjtól és jó illata a fűszerkeveréktől. Lehet beletenni mazsolát is, vagy őrölt szegfűszeget is ízlés szerint, de vigyázni kell, nehogy túl fűszeres legyen, a kevesebb néha több!

Vajjal, mézzel, vagy lekvárral és habos kakaóval, vagy forrócsokival nagyon finom karácsonyi reggeli:-)

 

Ha bár belejöttem a receptmásolásba, nem tudom, hogy olvastad-e már a langallo/pizza/pompos receptet:

 

3./ PIZZA tészta receptje, 2-3 db pizzához (langallohoz, pomposhoz) elegendő, attól függően, hogy milyen vastagon szeretitek.

240 ml víz, 460 g fehér liszt+3 evőkanálnyi teljes kiőrlésű liszt (pl. rozsliszt) 1 evők. cukor, 2 kiskanál só, 2 kiskanál gyorsélesztő.

A Tészta programon készítsd, ez a mi gépünkön 1 óra 50 perc alatt van kész. Majd tedd lisztezett tepsire, vedd ketté, vagy háromfelé, ha vékonyan/ropogósan szeretitek (amíg nem használod, a másik cipót takard le egy konyharuhával), nyújtsd a kívánt formára (kerek, vagy szögletes, ahogy tetszik), kend meg ketchuppal, tegyél rá mindenféle finomságot, szórd meg oreganóval (vagy pizza fűszerkeverékkel) és reszelt sajttal, előmelegített sütőben magas hőfokon(230-250 fok)  kb. 10-15 perc alatt van készen. A sajtot ráteheted úgy is, hogy kb. 7-8 perc után (félidőben) kiveszed a tepsit és megszórod sajttal, majd újabb 7-8 percre vissza a sütőbe, akkor szoktam így csinálni, ha pl. baconszalonna van rajta, aminek nem árt, ha jól átsül még anélkül, hogy rajta lenne a tetején a reszelt sajt.

LANGALLO: pizza tészta, az előbbiek szerint, de miután betetted a tepsibe az előzőleg felcsipkedett szélű tésztát, körben a szélét fokhagymás olajjal megkened, a tésztára fokhagymás tejfölt kensz (nem kell sajnálni), megszórod reszelt sajttal, majd amikor elkészült, még a tepsiben, átkened a foghagymás olajjal az egészet.

POMPOS: ahogy a langallo, de a fokhagymás tejfölre teszel szeletelt lilahagymát és baconszalonna darabokat, majd erre jön a reszelt sajt - olajjal ugyanúgy megkened a szélét és mehet a sütőbe.

 

Mi sok tejföllel szeretjük, az olajba, ill. a tejfölbe is kb. 2-3 gerezd fokhagymát szoktam belenyomni.

Előzmény: blaze73 (2231)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2232

Az első mondatod, tipikusan az a szöveg, amiből én kb. csak minden második szót értek :-)), de jó tudni, jól meg is jegyzem!

Előzmény: Törölt nick (2229)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2231

Sima kalács lenne érdekes, nem kakaós nekik :)

 

A karácsonyi kenyér + tojásos is érdekel, ha bemásolod nagyon megköszönöm.

 

A kápiás nagyon fini lett :) 

Előzmény: .ETNA. (2227)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2230

De ebből adódóan a kelesztési fázisban lévő anyagot is meg lehet még menteni áramszünet esetén, csak dagasztást akkor már nem szabad indítani, kizárólag sütést, azt is a megfelelő időpontban, vagyis a kelesztés megbecsült végeztével.

Előzmény: Törölt nick (2229)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2229

Típustól függően, 5-20 perc áramszünet alatt még nem felejti el a programot, mert egy benne lévő kondenzátor egy ideig még tárol annyi töltést, ami a vezérlőprocesszor táplálásához elegendő.

 

Ha az áramszünet sütés közben történt és már törlődött a program, utána el lehet indítani a csak sütőprogramot. Mást nem is enged ilyenkor, mert érzékeli a forró sütőteret és hibajelzést ad.

 

Az enyémnél, ha törölni szeretném a programot, a Start gombot kell nyomva tartani, míg besípol, akkor lehet előlről kezdeni. Ez téves beállítás esetén lehet hasznos, vagy ha esetleg azt akarom, hogy jobban dagassza át, és emiatt szeretnék visszatérni a program elejére.

Előzmény: Émile (2226)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2228

Ez jó kérdés, most átlapoztam a használatit, nem szerepel benne erről semmi, de egyszerű kipróbálni, kíváncsiságképpen kapcsold le egy pár pillanatra a villanyórát:-)

 

A gond szerintem nem is azzal van, hogy újraindul-e, folytatja-e a programot éppen ott, ahol abbahagyta, hanem azzal, hogy ha pl. túl sokáig tart az áramszünet, s pl. a kenyér már sülés előtt volt, szépen megkelt stb. ... esélyes, hogy összeesik...

Előzmény: Émile (2226)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 2227

Ki fogom próbálni a kápiát, grillezni is azért szeretem, mert nem keseredik meg (a sima paprikával ellentétben) a grillezés során.

 

HANGSÚLYOZNÁM, HOGY NEM PRÓBÁLTAM ki, de itt a fórumon kaptam egy kakaós kalács receptet, bemásolom, úgy, ahogy anno én is elmentettem:

 

"Én szoktam kakaós kalácsot is készíteni benne. Isteni.
3dl tej, 5dkg vaj, 4ek cukor, 1ek kakaópor, csipet só, 50dkg liszt, 2,5dkg élesztő.
A recept a gyorsprogramot ajánlja, de azon összeesett. Kipróbáltam a sima kenyérprogramon, és azóta hétvégén sütök. Szerintem nagoyn finom lekvárral, v. vajjal."

 

Ha kipróbáltad, légy szi' írd majd meg, hogy milyen lett, hátha végre rászánom magam én is a "géppel kalácsot" történetre :-)

 

Én karácsonyi kenyeret csináltam már, majd kikeresem a hozzászólásaimból és bemásolom újra, hogy miket tettem bele, nekünk nagyon ízlett.

A tojásos kenyeret próbáltad már? Akár még húsvétra is jó lehet ...

Előzmény: blaze73 (2225)
Émile Creative Commons License 2012.03.18 0 0 2226

 Üdv Mindenkinek !

 

 A kérdésem : a kenyérsütők elektronikája milyen ?

 Áramszünet esetén újra indul e, vagy sem.

 Csak összehasolításként: a mosógépeknél  a ha nincs áram, leállnak, majd újra indulnak, ha van áram.

 A mosogató gépek viszont nem. Áramszünet után nem indulnak újra !!

blaze73 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 2225

Más: esetleg kalács recepted nincsen, ami bevált?   feleségem családja kalácsot eszik húsvétkor, én kenyeret...   szóval jó lenne valami kalácsot is sütni nekik a géppel :)

Előzmény: .ETNA. (2223)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 2224

Nagyon enyhén érződik, nem sokat tettem bele + jól is mutat.

Próbáld ki bátran :)


Finom lett a kenyér, nagyon...

Előzmény: .ETNA. (2223)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.18 0 0 2223

Hm... a kápia paprikát eddig csak grilleztük... eszembe sem jutott, hogy kenyérbe is vagdaljak belőle, kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet.

Érződik a paprika íze is, vagy csak "szép" a kenyér, a kis piros darabkák miatt?

Előzmény: blaze73 (2222)
blaze73 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 2222

Épp egy Rozs, tönköly + kenyérliszt mix kenyerem sül, gyönyörűen majd a ablakig feljött.  A tönkölyliszt az háti, egy kedves ismerősőm sajátja vidékről, és Ő is őrölte nekem :)  A kenyérben vannak metélőhagyma és kápia paprika apró darabok is + napraforgómag.   Nagyon jól néz ki, remélem finom is lesz :) 

.ETNA. Creative Commons License 2012.03.16 0 0 2221

Más fórumokon (korábban) is olvastam már hasonló lapát-kopási gondot... esetleg érdeklődj náluk, hátha tudnak segíteni:

 

http://www.hausmeister.hu/hm-1300.html

 

Előzmény: Dzsonni01 (2218)
CSVili Creative Commons License 2012.03.16 0 0 2220

Ahogy nézem a lapát árakat, 2 lapát áráért kaphatsz vadi új gépet.Ha már a lapát így kikopott, várható más meghibásodás is.

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 2219

Sokat üzemelt a szerkezet, elkopott a lapát? Én csak üzletben láttam, hogy ezeknél csak a tengely felső része van kétoldalt lapolva, ami már szemre sem egy szimpatikus megoldás. Nem csoda, ha az alumíniumból készült lapát idővel bekopik, meglazul a tengelyen:

http://bolthely.hu/elektroweb/id/03358_Kenyersuto_alkatresz_Hauser_BM801_BM800_ETA0149_DAGASZTO_kevero_LAPAT_ew03358

Más kenyérsütőnél féloldalt lapolt, a tengely teljes hosszán (ilyen van nekem is), ezzel nincs ilyen gond:

http://bolthely.hu/elektroweb/id/02987_Kenyersuto_dagaszto__kevero_lapat_BDM750_deLonghi_kenyersutohoz_ew02987

Itt láttam olcsóbban is:

http://www.olcso.hu/arak/hauser%20keny%C3%A9rs%C3%BCt%C5%91/

Előzmény: Dzsonni01 (2218)
Dzsonni01 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 2218

Sziasztok.  Hausmeister hm 1300 gépem van. Az a probléma, hogy dagasztás közben alámegy az anyag a lapátoknak, felnyomódnak és azok nem forognak. Így egy sütés alatt 3-4 szer lekel visszanyomnom egy egy lapátot. Mit lehet tenni, mert így elég idegesítő, és időzítőre se tudom állítani.

.ETNA. Creative Commons License 2012.03.14 0 0 2217

Pontosan most néztem én is az újságban... azért ez már nem semmi ár, jószerivel egy jobb márkájú kézimixer kerül ennyibe, s ez a kenyérsütő mégis csak egy komolyabb gép. Szerintem már akkor is megéri, ha csak dagasztásra veszi meg valaki, mert egy dagasztókaros robotgép is többe kerül 5800-nál.

Előzmény: CSVili (2216)
CSVili Creative Commons License 2012.03.13 0 0 2216

TESCO BM10kenyérsütő 50% kedvezménnyel. Régi ár: 11690 Ft új ár: 5790 Ft. Az akció 03.09-tól kezdődött.600W, max900g-os kapacitás, 12 program digitális kijelző.Most került kezembe a szórólap. Nem tudok róla véleményt írni, nekem nincs ilyen, de hátha érdekel valakit.

.ETNA. Creative Commons License 2012.03.11 0 0 2215

Hm... még így sem találtam fotót a neten, de ma megyünk vásárolni a Corába délután, hátha ott látok végre egyet "élőben" is:-)

Előzmény: Törölt nick (2214)
.ETNA. Creative Commons License 2012.03.08 0 0 2213

Szia Kata!

 

Küldtem egy mailt az itt megadott gmail-os címedre, az 1300-as gépem használatiját már korábban beszkenneltem... elküldtem Neked a receptes oldalakat. Ha bármi gond lenne (nem tudod megnyitni stb.stb.), írj és megismétlem.

Előzmény: pkatuus (2211)
vidékipupák Creative Commons License 2012.03.08 0 0 2212

Nekem már a harmadik gépem van, a 13. hónapban a garancia letelte után szokott tönkre menni :))

Légy erős, gyakorlatilag mindnek egyforma a programja.

Nekem az alábbi recept jött be:

Program 1 elkészülési idő 3ó30 perc

 

Víz:                   416 ml

1 kávéskanál   20%-os ecet (vagy kettő 10%-os)

Liszt:               613 gr    (nekem mindenféle finomliszttel sikerült)

Cukor:             3 kiskanál

Só:                  1 kiskanál

Margarin         5-8 dkg

Élesztő           2,5 dkg

 

A liszt, viz, cukor, só arányát ne változtasd, ha kisebb vagy nagyobb kenyér kell, át kell számolni.

 

Én nem porélesztőt használok.

Az ecet a savas kémhatás miatt kell, mert így jobban kel a tészta.

Ha azt akarod, hogy ropogós legyen a haja, a legnagyobb méretet és a legsötétebb színt válaszd.

Ha kész, rögtön vedd ki, hagyd kihülni, addig ne vágd fel. Ha nem veszed ki rögtön, nem lesz ropogós a kenyérhaja.

Nem tudom hogy morzsálódik-e két nap múlva, mert gyorsan elfogy.

Én sem tudtam minek az ecet, de amióta azzal sütöm, igazán finom a kenyér.

 

Okvetlenül várom az eredményt.

Én most készítem be, reggelre állítom be az órát.

 

 

Előzmény: pkatuus (2211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!