Keresés

Részletes keresés

Via Galvani Creative Commons License 2004.04.27 0 0 626
Nem világos: háromnak 3x20 volt? És a Szent István Házban? "Rómáról csak pontosan, szépen..."
Előzmény: Frajti (625)
Frajti Creative Commons License 2004.04.27 0 0 625
Nekünk húsvétkor, hármunknak a fürdőszoba nélküli 20€/éj
sőt, ugyebár 1éjszakát voltunk, így vmit kellett +ba még fizetnünk is.
Előzmény: Via Galvani (624)
Via Galvani Creative Commons License 2004.04.27 0 0 624
Az egy szobás 1 embernek viszont 35 euró. Volt. Tavaly.
Előzmény: csipcsa (623)
csipcsa Creative Commons License 2004.04.27 0 0 623
Szent István Ház.
Olcsó 25e/fő/éj
Előzmény: pere1 (622)
pere1 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 622
Üdv!

Július 4.és 7. között mennénk Rómába a Wizzairrel.
Tudnátok valami normális olcsó szállodát ajánlani?Nincs nagy igény,városz akarjuk nézni nem a szállodai szobát :) Csak tiszta legyen és lehetőleg jó helyen,vagy jó közlekedéssel.A Ciampinoról mennyi bejutni a városba? (IDő és pénz)Meg minden egyéb hasznos tanácsot is köszönettel fogadok!

Hali

Tuskó_Hopkins Creative Commons License 2004.04.27 0 0 621
Csá!

A hetes bérlet nem jó a Fiumicino-Termini vonalra, a jegy ha a direkt vonattal mész 12euró, ha azzal ami megáll pérszor közben akkor 5€. Kb 5x áll meg közben, szóval ha akarsz valahol spórolni, akkor itt lehet!

Testaccio Rabja:
Megvan a kép, csak még digitalizálnom kell, nomeg tárhelyet keresni, szóval mai késik nem múlik!

üdv:

T.H.

UI: aljzat: úgy tünik, mintha más lenne, de ha akartuk használni, akkor gond nélkül belement a magyar cucc. Kicsit eröltetni kell - persze ésszel! (Mi egy apartmanban voltunk, ahol nem volt semmi gond, bár elsö nap mikor csak rénéztem a konektorra azt hittem, hogy nem fog passzolni)

Előzmény: Berzsián (616)
Berzsián Creative Commons License 2004.04.27 0 0 620
Köszönöm, meg is találtam. 3 Botticelli freskó van a sixtusi kápolnában.
itt)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.04.27 0 0 619
Ja, én azért írtam így, hogy ha neten rákeres, akkor ez a formula nyerőbb lehet. Vagy a Sistine Chapel.
Előzmény: henike7 (618)
henike7 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 618
a capella sistina = sixtusi kápolna. ennyit tudok segíteni, boticelli nem tudom egyébként hol van, és hogy ott van-e, pedig voltam ott is. talán megkérdem egy idegenvezetős ismerősöm.
De irigylem azokat, akik most mennek. De jó nekik!!!
Előzmény: Supernovablaster (617)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.04.27 0 0 617
Valahol a Vatikánban van Boticelli, legalábbis ez rémlik a napokban olvasott utikönyves infohalmazból. Cappella Sistina?
Előzmény: Berzsián (616)
Berzsián Creative Commons License 2004.04.27 0 0 616
Mi holnap indulunk, már alig férek a bőrömbe...:-)
A hétnapos bérlet érvényes a Fiumicino-Termini expressre is? A bérletet meg lehet venni a reptéren?
Ha Boticellit szeretnék látni, hová menjek?
(csak azt ne mondjátok, hogy Firenzébe... :-))
Köszi.
Frajti Creative Commons License 2004.04.27 0 0 615
mi lent voltunk az alagsorban.

hogylehet felkészülni? sehogy. telefon kikapcs, és csak ha életbevágó, akkor használni :((
Digitgép meg szerencsére birta

borotválkozás semmi, hajszáritás nulla.

Nem lehet felkészülni :(

Előzmény: henike7 (614)
henike7 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 614
köszi. Hát ezt mondtam én is, hogy nagyjából tudtam használni a dolgokat, de volt, ahol nem tudtam csatlakozni. A Szent István házat is felismertem a képek között. És milyen szobában voltatok?
ja, és hogyan lehet felkészülni arra, ha nem tudnak mégsem tölteni?
Előzmény: Frajti (612)
Frajti Creative Commons License 2004.04.27 0 0 613
Mármint most nem konkrétan a Szt I házra gondolok, gondolom ez mindenhol előfordulhat.
Előzmény: Frajti (612)
Frajti Creative Commons License 2004.04.27 0 0 612
Mi ugyanott nem tudtuk használni a telefontöltőt, illetve egy elektromos borotvát. Azt mondom ez is szobafüggő. Mármint nálunk elég rettenet konnektorok voltak. Sztem azért készüljetek arra, hogyha nem megy, akkor is legyen vmi megoldás!
Előzmény: henike7 (608)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.27 0 0 611
Figyeljétek a friss politikai eseményeket, felborulhat a május 1. Az iraki túszejtők megzsarolták Olaszországot, tömegtüntetéseket "parancsolnak". Tegnap a "Porta a Porta" éjjeli vitaműsora már erről, s gondolom a sajtó teljes erővel...
Előzmény: henike7 (610)
henike7 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 610
tessék a május 1i műsor, akit érdekel, és ott lesz:
Eccoci finalmente a rilasciarvi un po' di news...
Per questa edizione 2004, padrona quasi assoluta sara' la musica italiana, tutta. Da quella innovativa fatta di furia punk e attitudine rock dei Verdena, a quella rock popolare dei Modena City Ramblers, dal rap colto e consolidato di Frankie Hi NRG a quello dirompente di Caparezza, dai gruppi che ci avete richiesto con insistenza quasi ossessiva come i Linea 77 e la Bandabardo' a chi la musica italiana la fa da anni
come la PFM, Enrico Capuano ed Enrico Ruggeri.
E poi ancora Neffa, Delta V, Afterhours, Riccardo Sinigallia e Le Vibrazioni, ovvero della qualita' che incontra il gusto del pubblico piu' vasto.
E poi chi ha deciso, dopo aver suonato in band che avete amato, di mettersi a cantare da solo con successo come Omar Pedrini e Mario Venuti.
E ci saranno anche delle contaminazioni che potrebbero suonarvi insolite ma che riteniamo adatte allo spirito della manifestazione, come Piotta e Linda.
Vi basta per il momento?
Le ultime novita' a dopo la conferenza stampa.
A prestissimo e cominciate a studiarvi i testi delle canzoni perchi vogliamo sentirvi urlare!!!
Cgo 146 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 609
sziasztok, kb. 10x voltam mar Romaban, legkozelebb masfel honap mulva megyek. Az egyik kiruccanast kepekben is megorokitettem a www.cuoresportivo.sk oldalon.
henike7 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 608
köszönöm. ez naccerű
Előzmény: Gupet (607)
Gupet Creative Commons License 2004.04.27 0 0 607
Az asszony tudta használni a hajsütőjét (?) a Szent István Házban. :-)
Előzmény: henike7 (606)
henike7 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 606
lehetne egy kérdésem? ugyan én voltam Rómában, nem emlékszem, hogy az aljzatok ugyanolyanok, mint nálunk? azt hiszem nagyjából ugyazanzok, de azért volt olyan, ahova nem tudtam csatlakozni. előre is köszönöm.
panka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 605
no, senki sem jár a villa medici környékén?
Yomo Creative Commons License 2004.04.26 0 0 604
Udv mindenkinek! Jol beindultatok! Amig ti Romarol almodoztok, addig en "mamazok", anyukam itt van velem 2 hetig .... A Via Giulia-rol jutott eszembe: mult penteken Marai Sandor est volt az Accademia Ungherese-n. Marai Salernoban eltoltott eveit kutato (nagyszeru) hazaspar, Renato es Erzsebet konyvenek bemutatoja, a RomaTre egyetem professzoranak eloadasa/elemzese majd a masodik reszben Balint Andras (!) eloadasaban reszletek Marai naplojabol. Valtogatva percenkent bogtem a meghatottsagtol a Kosztolanyi versek alatt vagy eppen ledoltem a szekrol a nevetestol Marai fanyar humoran.
Ez is Roma!
A Campo de Fiori-i Bue Ice-ot en is ajanlom, par hete kiprobaltam Evekig huzakodtam tole mert hiaba nagyon latvanyos a "kirakat", ezek a helyeken nem mindig lehet jo fagyit enni de orommel bevallom, hogy tevedtem, valoban finom volt.
henike7 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 603
itt a május -i program, bár még mindig nem teljes: www.primomaggio.it/chi ci sara, itt nemsoká feltöltődik a program, addig az általános részből lehet tudni ezeket:
Fabrizio De Andre', Stewart Copeland, il batterista dei mitici Police. Raiz, i Radiodervish, Uccio Aloisi e l'Ensamble Bash.
Frajti Creative Commons License 2004.04.23 0 0 602
Canon Powershot G3.
Sajna nem minden sikerült jól:( De majd ha már jobban értek a géphez biztos szebb képek készülnek.
Köszi
Előzmény: frt (601)
frt Creative Commons License 2004.04.23 0 0 601
Nagyon szépek a képek. Megkérdezhetem, hogy milyen géppel készítetted őket? Előre is köszi.
Előzmény: Frajti (600)
Frajti Creative Commons License 2004.04.23 0 0 600
Köszi, örülök, hogy sikerült egy kis örömet szerezni vele:)
Előzmény: henike7 (599)
henike7 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 599
isteniek voltak a fotók, köszönöm, le is loptam belőlük párat. Nagyon jó volt újra Rómában járni, még eccer köszi
Előzmény: Frajti (597)
henike7 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 598
hízelgő, de előbb randizzunk egyet pesten, ok?
Előzmény: Törölt nick (595)
Frajti Creative Commons License 2004.04.22 0 0 597
Szép lassan kerülnek fel a képek. Nem mondom, hogy művészi fotók, sőt, tipikus emlékképek:)
(klikk a képre)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!