Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2014.04.10 0 0 9856

Hat tobbeknek sikerult mar, bar nem en probaltam de vagy itt, vagy a ph-n levo pp forumban irtak hogy ment. Ebbol gondolnam, hogy nem a kp-s befizetes volt a baj (ott raadasul ugyis szemelyivel kell igazolni a felado adatait, tehat ez nem teszi anonimabba).

Persze valtozhatott kozben barmi, de eselyesebb, hogy nem jol adta meg az adatait. Vagy nem magyar pp reg-re akarta kuldeni esetleg.

Előzmény: Hintalow (9855)
Hintalow Creative Commons License 2014.04.09 0 0 9855

Nem hallgat el semmit, csak éppen pénztári befizetéssel próbálta feltölteni a paypal számláját, amit nem lehet (csak utalás)

Ilyenkor jó darabig eltököl vele a paypal, (gondolom menuális beavatkozást ígényel)

Előzmény: Axióma (9854)
Axióma Creative Commons License 2014.04.08 0 0 9854

Tok jo hoyg oltod itt a tarsasagot, de visszakerestem a hsz-edet, es csak turelmetlensegi problemanak tunt. Valami me'g kell hianyozzon a sztoribol, mert a francert kuldtek volna vissza, ha mindent jol adtal meg... szoval elarulod, mi is tortent _pontosan_?

Előzmény: Domea (9853)
Domea Creative Commons License 2014.04.08 0 0 9853

Köszönöm, hogy senki sem segített, egyébként ha valakinek hasonló problémája lenne, a paypal ilyen esetben mint az enyém, bár kicsit sok idő elteltével, de visszautalja a pénz postai úton.

qwertya Creative Commons License 2014.04.03 0 0 9852

Köszönöm az infókat.

Előzmény: mrobes (9851)
mrobes Creative Commons License 2014.04.03 0 0 9851

Van olyan,amikor úgy hirdetik meg a terméket,hogy vásárláskor azonnali fizetés szükséges.

Ilyen esetben leütéssel egy időben fizetni is kell,ha ez nem történik meg,akkor olyan,mintha nem is vettél volna semmit.

Előzmény: qwertya (9850)
qwertya Creative Commons License 2014.04.03 0 0 9850

Szia!

Erre én is gondoltam, de a vásárolt termékek listájában nem szerepel.

Akkor az egész folyamatot törölték?

Előzmény: mrobes (9849)
mrobes Creative Commons License 2014.04.03 0 0 9849

Szerintem csak belépsz az E-bay fiókodba,és a vásárolt termékek között rányomsz ismét a fizetés gombra az adott terméknél.

Előzmény: qwertya (9848)
qwertya Creative Commons License 2014.04.03 0 0 9848

Szisztok!

Segítséget szeretnék kérni.

eBay-on vettem egy apróságot 3 dollár értékben. Amikor fizetésre került a sor, a Paypal hibaüzenet dobott, hogy a bankom elutasította a kártya tranzakciót és bedobott egy olyan oldalra, hogy vigyek fel egy új kártyát, amit természetesen nem tettem meg.

Közben eszembe jutott, hogy ma már több alkalommal használtam a kártyát és igen, betelt a napi tranzakció szám limit. Ezt gyorsan módosítottam a netbankon keresztül. Ez a nem teljesült tranzakció ott látható a My Account/Overview/My recent activity fül alatt, Payment status:Denied megjegyzéssel.

Azóta volt még egy eBay-os vásárlásom, ami hiba nélkül lefutott, de a korábbit, hogy tudom kifizetni?

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.02 0 0 9847

Köszönöm!
Sikerült.

 

Előzmény: Pavel (9846)
Pavel Creative Commons License 2014.04.02 0 0 9846

Neked kell áttenni, withdraw menüpont.

Előzmény: Törölt nick (9844)
tangerine Creative Commons License 2014.04.02 0 0 9845

Lejárt a kártyád, regisztráld be az újat.

Előzmény: udmurtuguru (9843)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.02 0 0 9844

Szép Napot!
Egy kis segítségre lenne szükségem.

Most először kaptam pénzt PP-n át és meg is jelent az accountban

A bankszámlámra automatikusan át lesz utalva vagy nekem kel valahogy átteni.

Ha igen, hogy?
Köszönettel:

udmurtuguru Creative Commons License 2014.04.02 0 0 9843

Mit kérnek levélben?
(Nem vagyok biztos benne, de elég gyakran küldözgetik):

We noticed your MasterCard ending in 5364 has expired. Please update your card's expiration date and card security code (CSC) as soon as possible so you can continue using it with PayPal. Be sure to activate your new card with your bank first.

If you've already updated your PayPal account with your new card information, please disregard this email.
Köszönöm a fordítást

Hintalow Creative Commons License 2014.04.01 0 0 9842

Bár erre pontosan a választ max szakirányú jogász tudná megmondani, a válasz valószinűleg az, hogy nem lát rá/ bír befolyással semmilyen hatóság a paypalra, mivel egy nemzetközi cég, és nem is a szó szoros értelmében vett pénzintézet.

A paypalhoz rendelt bankkártyához természetesen hozzáférhetnek, hiszen attól, hogy hozzárendeled a paypalhoz, attól egy sima kártya marad, ami egy sima bankszámlához tartozik.

(plusz érdemes megjegyezni, hogy bankszámla nélkül a paypal félkarú óriás, nem tehetsz rá pénzt, és nem vehetsz le róla pénzt anélkül

Előzmény: Gyöngyi70 (9841)
Gyöngyi70 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 9841

Kedves Mindenki ! 

 

Most szeretnék paypal számlát nyitni , és szeretném tudni,  hogy a paypal számláról végrehajtó vehet-e le  pénzt , illetve lehet-e inkasszót rátenni, valamint bármilyen hatóság hozzá férhet-e , illetve a paypalhoz rendelt bankártyához. Válaszotokat előre is köszönöm, nagyon fontos !

 

Axióma Creative Commons License 2014.03.24 0 0 9840

Feltolteni csak ft-ot, tehat utalva-befizetve ketszer lenne valtas mire dollarban fizethetnel vele (raadasul ebbol egyik a pp rablo arfolyama).

Ha viszont a dollar szamladhoz kapcsolodik kartya, akkor arrol fizetni tudsz ugy, hogy dollarban (vagy hat amiben fizetsz) menjen el a levonasi keres (Other conversion options -> Bill me ....), es majd csak a bankod valtja ha kell, dollar eseten nyilvan valtas se lesz.

Előzmény: qajakos (9839)
qajakos Creative Commons License 2014.03.24 0 0 9839

Tudja valaki, hogy PayPal számlámat Dollár számlámról feltölthetem dollárral? Vagy személyesen befizezhetek dodót az Unicreditben? Vagy annyira kompatibilisek vagyunk, hogy csak Ft-ot utalhatok? Kösz!  

nyubocs Creative Commons License 2014.03.15 0 0 9838

Nincs ilyen beállítási lehetőség.

Előzmény: kose (9837)
kose Creative Commons License 2014.03.14 0 0 9837

Üdv

Külföldről szeretnék vásárolni, de nem e-bayen. PayPal-al menne a fizetés. Érdeklődöm, van-e olyan beállítás, hogy az eladó csak akkor vehesse fel a pénzt, ha a csomag megérkezett? 

Ha igen, akkor valaki elmagyarázná egy totál amatőrnek, hogyan kell ezt beállítani?

Köszönet

Fafara Creative Commons License 2014.03.12 0 0 9836

hello

 

a paypal donate használatával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. valaki jártas a mit hogyan miértekben itt? előre is köszönöm.

Domea Creative Commons License 2014.03.12 0 0 9835

Segítséget szeretnék kérni!

Már egy alkalommal utaltam a számlámról pénzt a paypalra, akkor 3 napon belül meg is érkezett a pénz, de most személyesen mentem be az Unicreditbe, és így szerettem volna feltölteni a számlámat, viszont most már lassan egy hete, hogy várom a jóváírást, de még mindig nincs rajta a pénz! Mi lehet az oka?Mit ronthattam el? A számlaszám egyezik és az ID-is. a Bank-ban nem tudnak segíteni, részükről rendben megtörtént az utalás.

A segítséget előre is köszönöm.

Topi7 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 9834

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni!

Feltöltöttem a PayPal számlámat, meg is érkezett a pénz, de nem tudok vele fizetni.

Fizetéskor mindig egy bankkártyával akar összekapcsolni, de ezt én nem akarom. Tudomásom szerint bankkártya összekapcsolása nélkül is lehet fizetni, de hogyan?

 

bela.0121 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 9833

ha surgos a dolog, akkor telefonalj nekik.

Előzmény: Katus2000 (9832)
Katus2000 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 9832

igen, megírtam nekik a problémát, de csak egy automatikus válasz jött, amivel nem jutottam előrébb

 

bela.0121 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 9831

az ugyfelszolgalatot probaltad mar? hatha ok tudnak segiteni? :D

Előzmény: Katus2000 (9830)
Katus2000 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 9830

Sziasztok! Nagyon szükségem lenne segítségre. Regisztráltam a PP-n. Aztán kértem PP*kódot, amihez le is vették a számlámról a 400 Ft-ot. Ahogy megkaptam a visszaigazolást a bankszámlakivonaton a kóddal együtt, rögtön aktiválni próbáltam, de állandóan azt jelezte vissza, hogy a kód lejárt. Ezt már két kóddal is eljátszottam, és mindig ugyanaz a visszajelzés. Nem értem mi lehet a hiba, hiszen ha a 400 Ft-ot kétszer is le tudták emelni, akkor a bankszámlával nem lehet baj. Viszont akkor nem értem mitől régi a kód, amikor fél órán belül használtam.

Ha valaki tud, segítsen!!

 

bombaba Creative Commons License 2014.03.03 0 0 9829

Olvastam az eredeti hsz-edet, pont azért kérdezem.

A PP-azonosító mögöttes bankszámla nélkül nem sokat ér, igazából a szándékodat nem értem ezzel a felállással.

Előzmény: LargoPlanet4 (9828)
LargoPlanet4 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 9828

A paypal az enyém, a hozzákapcsolt bankkártya és bankszámla pedig a bátyámé.

Előzmény: bombaba (9827)
bombaba Creative Commons License 2014.03.02 0 0 9827

Nahát. Ez a PP számla akkor most kié? A Tied vagy a bátyádé? 

Előzmény: LargoPlanet4 (9826)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!