Keresés

Részletes keresés

sperm_bath Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12612

nekem szerencsére sokkal pozitívabbak a tapasztalataim, igaz, én írásban sokkal erotikusabb vagyok, mint a pőre valóságban... ,-)

Előzmény: easycaning (12609)
sperm_bath Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12611

Valamilyen szinten izgatja őket, de annyira nem, hogy meg is lépjék a szükséges lépést. Nagyon sokan fantáziálnak erről-arról, de a valóságban a 10%-át nem merik vagy nem tudják kipróbálni. Ezért marad nekik az, hogy eljátsszák az őszinte érdeklődőt, erre jól ki is verik maguknak, és aztán eltűnnek. Szerintem.

Előzmény: Törölt nick (12607)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12610

A  nok talan egy fokkal konnyebb helyzetben vannak, mert ferfi kereso sokkal tobb van mint no .

Előzmény: easycaning (12609)


easycaning Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12609

Komolytalanokról én is mesélhetnék; írtam is egy könyvet erről, amit - ha összejönne - szeretnék meg is jelentetni. Hosszú-hosszú éveken keresztül - akkor még fiatal voltam - kerestem társat, közvetett módon, hirdetéseken, irodákon keresztül. Akkor még nem volt mobil, internet meg végképp nem, így papír alapú leveleket kellett küldözgetni. Megszámolhatatlan számú levelet írtam, de százból jó, ha egyre jött válasz! Azokban sem volt sok köszönet. Később, amikor már volt mobil, se lett jobb a helyzet! A telefonokat nem vették fel, foglaltak voltak, a randikra nem jöttek el. Később az internet se jelentett megoldást, mert az elektronikus levelekre ugyanúgy nem szokás válaszolni. És ezek természetesen nem SM, hanem hagyományos, "vanília" kapcsolatok lettek volna. Összegzésként elmondhatom, hogy több évtized ment el az életemből erre, megszámolhatatlanul sok pénz és energia. Pedig állítólag nem úgy nézek ki, mint a yeti, dolgozom, könyveket írok, nem iszom. De már beleuntam és beleöregedtem a kudarcokba és már nem is keresek senkit. Nem panaszkodni akartam, csak a komolytalanság témakörére kívántak reflektálni! Az SM iránti érdeklődés csak pár éve jött, netes videók hatására, bár valószínűleg ott "lappangott" a mélyben. Szóval, vannak ilyen sztorik is!

Előzmény: h_g (12606)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12608

Meg valami , a komolytalansag nem pont a s/m orientalsagban testesul meg , odaig el sem jutottam :DD

Előzmény: Törölt nick (12607)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 0 0 12607

Nem tudom mi vesz rá embereket , dolgokra .

De tapasztaltam amikor keresgéltem , és egybevág mások tapasztalataival akiket ismerek a "fajtánkból" .

Előzmény: h_g (12606)
h_g Creative Commons License 2017.04.19 0 0 12606

Ezt a komolytalan-dolgot nem sikerül megértenem. Mi vesz rá egy igazából nem érdeklődőt, hogy válaszoljon egy SM partnerkereső hirdetésre? Mit profitálhatnak a mások idejének elpazarlásából?

 

 

Előzmény: Törölt nick (12604)
Kerekdeden Creative Commons License 2017.04.19 0 0 12605

Nagyon szépen köszönöm! : ) 

 

Gratulálok, és további hossszú boldog éveket Nektek! 

Előzmény: Törölt nick (12604)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.19 0 0 12604

Borítékolható , hogy lesznek komolytalanok szép számmal.
Kitartást és szerencsét kívánok neked , hogy gond nélkül eltudd kerülni a nem kívántakat. Van rá esély , megtaláld a fenekelődet aki a szerelmed társad is lehet egyben .

Ui. mi 10 éve vagyunk együtt ,egy család.

Előzmény: Kerekdeden (12603)
Kerekdeden Creative Commons License 2017.04.19 -1 0 12603

Szia! 

 

Az elérhetőségem: kinda79@freemail.hu, de kérem, komolytalanok kíméljenek! 

Csak kapni szeretem, és egyelőre partneri kapcsolatot szeretnék, aztán majd alakulnak a dolgok. Az lenne az igazi, ha párkapcsolattá érne, hiszen akkor rendszeresen hódolhatnánk ennek a szenvedélynek, nem kellene állandóan partnereket keresni a célra. : )

Előzmény: Törölt nick (12601)
easycaning Creative Commons License 2017.04.19 0 1 12602

Igen, elérhetőség kellene, jól mondja a tagtárs!

Előzmény: Kerekdeden (12598)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.19 -1 0 12601

Adj valami elérhetőséget,és hidd el lesz jelentkező bőven!

Igaz a 90%-a kamus lesz majd és nem gondolja komolyan,de a megmaradt részből fogsz találni megfelelő partnert ehhez!

írj erről a vágyaidról kicsit bővebben is!! Adni is kapni is szereted,ha jól értem írásod?

partneri vagy párkapcsolatban gondolkozol?

Előzmény: Kerekdeden (12598)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.19 0 0 12600

Megnehezíti a keresgélést , hogy nincs elérhetőséged :DD

Előzmény: Kerekdeden (12598)
easycaning Creative Commons License 2017.04.18 0 0 12599

Picit messze laksz, én Bács-Kiskun déli részén. Van kis fenekelési tapasztalatom, meg eszközeim. Hölgyek általában ritkán jelentkeznek.

Előzmény: Kerekdeden (12598)
Kerekdeden Creative Commons License 2017.04.18 -1 0 12598

Tudom, hogy ez nem társkereső oldal, de hosszútávra keresnék egy férfi embert, akivel közösen hódolhatnánk a fenekelés szenvedélyének. 40-es nő Fejér megyéből. : ) 

easycaning Creative Commons License 2017.04.18 0 1 12597

Ez derék dolog! :) Látom, meg is lett az eredménye (a kép jobb oldalán)! :)

Előzmény: bandolesa (12596)
bandolesa Creative Commons License 2017.04.18 0 0 12596

Leskelődött a lányok öltözőjébe edzés után.

Előzmény: easycaning (12595)
easycaning Creative Commons License 2017.04.17 0 1 12595

Mi rosszat követett el? :)

Előzmény: bandolesa (12593)
kedves párocska Creative Commons License 2017.04.16 0 1 12594

Nekünk ezen a kapcsolatunk elején történő beszélgetésen merült fel, mint egyik színesítő tényező. Azóta űzzük mi is változó rendszerességgel, de jóval kisebb intenzitással. :)

Előzmény: Törölt nick (12592)
bandolesa Creative Commons License 2017.04.16 -1 4 12593

Edzett popsi várja a pálcát.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.16 0 0 12592

Kösz a barátságot :))

És ti , hogy kerültetek a placcra ha nem titok ?

Előzmény: kedves párocska (12591)
kedves párocska Creative Commons License 2017.04.15 0 1 12591

Szerintünk csak részben mondható ez szerencsének, mert megtettétek, amit a párok többsége nem csak a BDSM területén elmulaszt, ez pedig az hogy két egymást szerető ember egymás előtt felvállalja a vágyait. Nem tudom, hogy a BDSM a "nem szokványos" ( bocsánat a kifejezésért, mi is szörnyen utáljuk az ilyen kategorizálást, de most reggel nem jut eszünkbe jobb )  szexuális vágyak felvállalása tekintetében mennyire számít fekete báránynak, de talán inkább a nem megbeszélése minden ilyen vágynak a probléma. Mi a kapcsolatunk elején megbeszéltük elmondja mindkettőnk mi az amit még izgalmasnak talál, ami a másiknak idegen nagyon azt többet egyikünk sem említi. Tényleg akkor azért izzadta tenyerünk talpunk :) de az ott felhozottak közül ilyen-olyan rendszerességgel azóta is tudjuk színesíteni a szexuális életünket és tudunk egymásnak boldogságot okozni. Ha ez elmarad, akkor nagyon sok minden ki is marad az elmúlt 9 évből.

A képekhez pedig ezúton gratulálunk  azok vanila szemmel is nagyon szépek. A történeteitek pedig nagyon aranyosak (benzinkutas, lovagló pálca vásárlós...) :)

Előzmény: Törölt nick (12559)
easycaning Creative Commons License 2017.04.14 0 0 12590

Gratulálok! Nekem is be van ígérve három delikvens, de ketten messze laknak, több száz kilométerre, én meg több munkahelyen dolgozom, így nemigen tudunk találkozni.

Előzmény: Törölt nick (12589)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.14 0 1 12589

Az egyiket ismerős küldte hozzám, a másik kettő magától jelentkezett, nem kimondottan hirdetésre, csak megláttak egy oldalon. De erre a tömegjelenetre nem mindjárt került sor, egyikükkel sem akkor foglalkoztam először.

Előzmény: easycaning (12588)
easycaning Creative Commons License 2017.04.14 0 1 12588

A "kínzókamra" így volt, idézőjelben és inkább a mennyiségre vonatkozott a jelző. Igen, gondoltam, hogy videóból kivágott képkockáról van szó. Én szeretek ilyennel elpepecselni. Nekem is van fotóállvány, handycam és fényképezőgép. Most írtam az oldal fenntartójának, hogy szíveskedjen közölni, miért nem tudok fotót feltölteni az oldalra; ez még a legsilányabb oldalakra is sikerül! Én még egy ostort szeretnék beszerezni, mert olyanom még nem volt, csak az a baj, hogy pici a lakásom, egy amolyan szoba-konyha "two in one", és az összes lovasostor piszok hosszú, még levernék vele valamit. Nem apróztad el, mindjárt három delikvens - egyszerre! Hirdetésekre jelentkeztek vagy az ismerősi körből kerültek ki?

Előzmény: Törölt nick (12587)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.14 0 1 12587

Azt azért ne felejtsük el, hogy nem a darabszám a lényeg. Egyébként szerintem (és a fiúk visszajelzései szerint) olykor a barkácsolt vagy házilag módosított/átalakított eszközök a leghatékonyabbak. Bár a nádpálca a kedvencem, de sokkal azok közül is piszmogok egy kicsit, gömbölyűre csiszolom a végét, kiegyenesítem, fogantyút hajlítok neki, színkódot ragasztok rá. Különben normális vagyok, a hangok is mondták. De a kínzókamra emlegetését nem szeretem. A dolgozószobámban nevelés folyik.

Előzmény: easycaning (12582)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.14 0 0 12586

Saját, de őszintén szólva, nem is fotó, utólag a videóból csentem ki, mert tőlem már az is túlzott szellemi erőfeszítést igényelne, hogy a fényképezőgépen beállítsam a késleltetett exponálást (igen, tudom, hogy csak egy-két gombnyomás), más meg éppen nem ért rá lefényképezni, mert a többiek mind az asztallap közvetlen közelről nézegetésével és hangos számolással voltak elfoglalva.

Előzmény: easycaning (12585)
easycaning Creative Commons License 2017.04.14 -1 0 12585

Saját fotó?

Előzmény: Törölt nick (12581)
easycaning Creative Commons License 2017.04.14 0 0 12584

Hihetetlen, hogy nem lehet képet felrakni! Egyszerűen mindig hiba IO jön ki, meg hogy Indafotóra tegyem fel, de oda is kiírja, hogy sikertelen feltöltés, magyarázat nélkül! Ezért utálom a számítógépes világot, mert sosincs normális visszajelzés!

Előzmény: Törölt nick (12580)
easycaning Creative Commons License 2017.04.14 0 0 12583

Nekem valami 10 vagy IO rendszerhiba jön ki és hogy az Indafotóra töltsem fel, de arra sem tudtam feltölteni.

Előzmény: Törölt nick (12580)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!