Keresés

Részletes keresés

KRISZ2007. Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6877

A Hopsz atom volt, nem is lehetne hasonlítani a Grabanchoz. A te Mittel Führered nagyon hasonló volt hozzá, de sokkal jobb. Szerintem. A Hopsz az kemény. Nem is IPA, hanem HÜPA. :)))

Előzmény: krulis (6867)
KRISZ2007. Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6876

Én 21 üveg sört vittem, és abból 1 van az asztalon. :) De ciki.

Előzmény: krulis (6866)
étolajos Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6875

Csatlakozom az előttem szólóhoz!-:)))

Előzmény: Tibeer (6874)
Tibeer Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6874

Értem, hogy mi vezérel a mondanivalódban, de...

Ez a fórum sokunk szívéhez hozzákötődött! Itt bontogattuk szárnyunkat, tanácsokat adtunk másoknak. Meséltük sikereinket, kudarcainkat. Ez az a hely, amelyik melegen fogadott minden újonnan érkezőt (beleértve Téged is). Én a viszonylag ritkán írók közé tartozom, de olvasni rendszeresen olvasom a fórumot. Most már arcokat is kötök hozzá. Viszont vannak páran, akik szívük-lelkük kiteszik a fórumért és, valljuk be, sikeresen életben is tartották, amikor úgy tűnt nem fog tovább menni.

Nem vagyok szentimentális, eléggé nyitottnak érzem magam a változtatásokra, de kérlek, hogy legyél tekintettel arra, amit mások már tettek.

Szükség volna tematikus gyűjteményre, amire már sokszor volt is próbálkozás. Mindig visszatérünk ide.

Szerintem senkinek nem fáradtság újra leírni, amit mások (újak-régiek) megint megkérdeznek.

Nem mondom, hogy nem lenne jó a váltás, de csak csínján a negatív véleményekkel...

Ne vedd dorongálásnak, de én is meg akartam mondani az őszintét. :-)

Előzmény: WriE01 (6873)
WriE01 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6873

Én most megmondom az őszintét!!!

 

Tök jó ez a közösség, de ezt nem is kell ecsetelnem. Viszont ez a fórum egy használhatatlan Xa*!

Én javaslom, hogy mielőtt újabb mérföldköveket tennénk le, keressünk egy jobb otthont az információknak.

Gyakorlatilag az elmúl tévekben hihetelen mennyiségű tapasztalat gyűlt össze a fejetekben, amit többnyire le is írtatok, de a gyakorlatban ez el is veszett a fórum többszáz oldala között. Lehetetlen egy korábban már leírt információt feleleveníteni és hasznosítani. 

Most Krulis leírt egy olyan receptet, amit szívesen kipróbálna valamennyiünk (előbb vagy utóbb). De ahhoz, hogy kéznél legyen, el kell mentenem magamnak, mert később elfelejtem, hogy ki írta, mit írt, mikor írt. 

Szóval értitek...

 

Javaslom, hogy mihamarabb keressünk egy olyan helyet, ahol a fórum tematikus és minden új kérdésnek lehet külön topicot nyitni, ahova lehet dokumentumokat feltölteni, wikipédiát szerkeszteni, és esetleg külön lehet választani a publikus és nem publikus információkat 

(Az sem baj, ha a fórum szervere nem tárol személyes adatokat).

Persze ezt lehet, hogy egybe kell kötni az egyesület megalakulásával, és akkor váltásnak mindjárt lenne apropója is. De a fő kérdés, hogy egyetértetek -e ezzel, és ha igen akkor kezdjük el átgondolni a lehetőségeket (meglévő szerverren tárhely használat, saját szerver, saját fórum üzemeltetés, stb stb...-természetesn elsősorban ingyenes vagy ahhoz konvergáló megoldásokat kell keresni).

 

Az egyesülethez mindenképp szükség lesz egy jó logóra is. Az ismeretségi körömben (barát/rokon) van több grafikus is, akikkel meg tudnám rajzoltatni, de a motívumokat együtt kellene megbeszélnünk. Erre ötleteljünk minél előbb, hogy a papírok beadására már meglegyen ez is.

 

 

Ezen kívül szeretnék megkapni minden képet ami a találkán készült. Jó lenne ennek is valami központi hely....

 

krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6872
krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6871

Kezdem is a sort, szóval Mittel Führer:

 

3 kiló pilseni

2 kiló világos féle müncheni

negyed kiló rozs (kihagyható, főleg a hab miatt van meg hogy kicsit kenyér íze legyen, de a komló eléggé elnyomja)

 

komló:

60 gramm Hallertauer Mittelfrüher 60 percig

50 gramm Hallertauer Mittelfrüher 10 percig

40 gramm Hallertauer Mittelfrüher szárazkomlózáshoz

 

szerintem a Herbsbruckerrel is hasonló lesz a végeredmény, csak úgy másik poént kell kitalálni a nevének.:)

 

cefrézés valahol kevéssel 60 fok fölött, erjesztés US-05 élesztő 18 fok körül. 

krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6870

Jut eszembe, szerintem tegyük fel ide a fórumba azokat a recepteket, amiknek jó volt a fogadtatása.

krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6869

Na ez jó,  még a Danit szidtuk, hogy folyton belebeszélt a felvételbe, "Hozzá sört!!" meg ilyenek. :) Segítenék a fordításban, de nem ígérek semmit, a képeket sem sikerült még megnéznem, talán majd ma este.

Előzmény: viztamas (6858)
krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6868

Figyu, aláírhatja azt az egyesület is, úgy sem nézik meg, hogy van -e ilyen.:) Emlékszem a kettóvel ezelőtti választásokon a kétfarkú kutyapárt elhíresztelte, hogy az egyik választókerületben egy kutyát indítanak, egyik politikus sem vette a fáradtságot, hogy utánna nézzen, csak siránkoztak a tévében, hogy ez a demokrácia megcsúfolása.:)

Az alapításra költendő pénzem majd veszünk malátát és szétosztjuk.:)

 

Előzmény: BoBoYSA (6860)
krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6867

Örülök, hogy ízlett, bár szerintem inkább Tibeer Hopsz! -sza veri, azt nevezném IPA-nak.  A Mittel Führer-ben is rengeteg komló van, de inkább aromaként, bár lehet, hogy csak belemagyarázom.:)

 

Nem a kötelező udvariaskodás mondatja velem, de mindenkinek volt olyan söre, amit a "hű b..meg" kategóriába sorolok, csak már nem emlékszem pontosan melyikek voltak.:)

Előzmény: KRISZ2007. (6861)
krulis Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6866

Olasz is hazavitte akkor már a hordóit,  Étolajos flakonjait sem látom az asztalon... Szóval ami ott van az max 5-6 ember üvege lehet.:)

 

Előzmény: WriE01 (6854)
KRISZ2007. Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6865

:))) Nagyon jó hasonlat! Persze előbb-utóbb minden rigás áttér Harleyra!

Előzmény: BoBoYSA (6864)
BoBoYSA Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6864

Készítők! Hümmm. Na jó.

Végülis a motoros fesztiválra is beengedik a Haley Davidson-osok a Riga mopedeseket. :-))))

 

Előzmény: KRISZ2007. (6862)
tonycaviar Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6863

Ha nincs ellenetekre, leközlöm az alant talált képet a sörválasztékról.

KRISZ2007. Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6862

MAGYAR HÁZISÖR FŐZŐK ÉS -KÉSZÍTŐK EGYESÜLETE

Lehetne ez a neve.

Előzmény: BoBoYSA (6860)
KRISZ2007. Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6861

Szerintem a Grabanc csúfosan alul maradt, ha pl. Krulis Mittel Führerjéhez hasonlítom. (Csak mert stílusban az hasonlított leginkább rá.)

Előzmény: viztamas (6858)
BoBoYSA Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6860

Most szerintem gyorsan kell lépni, nehogy elmenjen mellettünk a hajó. Ezért írtam rögvest egy levelet államtitkár úrnak. Jó lett volna, ha  már egyesület írja alá.

 

 A levélben "Ha az ember légvárat épít ne takarékosdjon a téglával" elv alapján:

Teljes adómentességet javasoltam a saját felhasználású sörre, de ha ez nem járható, 10 hl -t minden megkötés nélküli adómentességet.

És mindnek felett betartható törvényeket.

 

Ha megalakul az egyesület, az újra és újra írhat, amig csak nem teljesítik (ez már a bibliában is benn van).

 

Ilyen beadványokkal az a nehézség, hogy nem mindig tudni egy nagy hivatalban, hogy kinek kell küldeni (például ki gondolta volna, hogy most az "élelmiszerlánc felügyeletéért és agrárgazdaságért felelős államtitkár foglalkozik ezzel a kérdéssel.)

Beérkezk a levél, iktatják, könyvelik, a címzett titkáságára kerül. Ott kiszignálják ügyintézőnek, aki aztán utána néz, hogy ki leginkább aki illetékes. Közben megjárja a jogi osztályt. Jó esetben megérkezik ahhoz, aki a szabályalkotó bizottságban benne van. Ilyenkor kiderül, hogy a javaslat elkésett nem praktikus újra kezdeni a tárgyalást, vagy befolyásos érdekcsoportot sért, vagy már elkészült egy koherens vázlat nincs kedvük változtatni, vagy az informatikai rendszerük nem szereti. Aztán ha be is veszik a javaslatot, jön az egyeztetés más bizottságokkal...................... NO ERRE VALÓ LOBBY jó helyre, jó időben betólni.

Vagy a tömegnyomás a médián keresztül, vagy az utcán (HI:-))

Tibeer Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6859

Rám számíthattok egy biztos tagsággal.

Előzmény: olasz66 (6855)
viztamas Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6858

na végre van egy kis időm írni. kicsit meredek volt ez a péntek-szombat sörszakmailag. :))

 

én is nagyon jól éreztem magam, mint az előzőn is. de ez nem meglepő sztem.

 

nekem norbi söre ízlet a legjobban. ;) iszonyú jó főzetek voltak, őszintén mondom, hogy odaverte a főzdefeszt söreinek nagy részét (amiket én kóstoltam). na jó, a grabanc versenyképes volt. :) sajnos pár sörről lekéstem a saját hibámból. :(

 

én semmilyen képet nem kaptam senkitől! :(

 

a főzdefesztes kerekasztal beszélgetés felvételét sajnos elrontottam, az egész beszélgetés alatt nem vettem semmit sajnosm csak tartottam a diktafont. :) pedig akkor még sört sem ittam. szóval azt nem tudom prezentálni, de talán tonycaviár segíthet a dologban.

 

tudom, hogy a qbrew progit nézegettük, és annak a fordításáról beszéltünk, de mivel azt már nem fejlesztik, ezért a brewtarget nevezetű program fejlesztőjével vettem fel a kapcsolatot. a program keresztplatformosm nyílt forrású és a qbrewra épül. ma küldte meg a fejlesztő csóka a fordításhoz szükságes leírást. aki szeretne segíteni a fordításban, szóljon. nekem már most van egy csomó nehézségem. régebben volt egy 4 nyelvű sörös szakszótár. tud arról valaki valamit?

 

 

az egyesülethez szükséges a 10 alapítón kívül székhely, honlap (vagy ennek hiányában egy publikus felület a székhelyen, ahova a közérdekű adatokat ki lehet függeszteni), és a tisztségviselők megválasztása is szükséges. az alapszabályban meg kell határozni a célokat (ezeket érdemes lenne összeszedni), tagsági formákat, tagdíjat, meg sokminden mást is.

 

én is segítek, amiben tudok!

olasz66 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 6857

Boboysa gondollatai nagyon jók lennének,azegyesület célkitűzéseinek:

 

LEGYEN LEHETŐSÉG JOGKÖVETŐ ÚTON SÖRT ELŐÁLLÍTANI

 

Kerüljön be a jövedéki törvénybe <2003. évi CXXVII. törvény 78. § (1)> a sörfőzde fogalmi meghatározásánál alsó küszöbérték. Ugyanis jelenleg ilyen nincs. " a 20 ezer hektoliter éves termelőkapacitást el nem érő sörgyártó üzem ... sörfőzde. Ezáltal a házi sörfőzés sörfőzdei tevékenységnek számít, az összes adminisztratív teherrel együtt.

A konkrét kérés tehát az, hogy a sörfőzdei tevékenység alsó határa évi 5 hektóliter legyen. Ez alatt a mennyiség alatt egy személy által saját célra előállított sör ne számítson sörüzemi tevékenységnek, ne kelljen hitelesíttetni az eszközöket, és ne kelljen jövedéki kauciót fizetni (jelenleg egy millió forint).

Ne essenek tiltás alá a maximum 50 liter (fél hektóliter) egyszeri főzet előállítására alkalmas eszközök előállítása, forgalmazása és birtoklása.

 

 

Évi 5 hektóliter sör  legyen jövedéki adómentes, vagy ha ez nem megengedhető, akkor:

A visszaélések kizárása érdekében legyen az öt liter meghaladó sör előállítása előzetesen bejetésköteles.

A jövedéki adót a sikeres főzetek után utólagosan kelljen fizetni havonta. Bürokrácia csökkentő célszerűségi okbó a jövedéki adót ne a tényleges Ballingra számolva, hanem 12 B átlagos értékret figyeelembe véve kelljen számolni. (A havi ötszáz forintot meg nem haladó jövedéki adót ne kelljen befizetni.)

A bejelentés és a jövedéki adó befizetési kötelezettség személyhez kötött legyen, tehát ugyanazt a berendezést több személy is használhassa, ne kelljen összevonni a mennyiséget.

 

Amennyiben a jogalkotó ki akarja zárni az üzletszerűséget, tiltás alá teheti a házilag előállított sör eladását, és előírhatja, hogy csak évi 11 hónapon kersztül lehessen főzni, tehát egy hónapot ki kell hagyni, azonban ne kerüljön tiltás alá a sör barti társaságban, vagy fesztiválon való ingyenes kóstoltatása.

 

A kész, gyári sörfőző kittekre pontosan ugyanezek a szabályok vonatkozzanak.

olasz66 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6856

Többek között én is

Előzmény: DanielOrtega (6853)
olasz66 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6855

 

Ezt az egyesület dolgot át kéne még 1 x  gondolnunk.

 

Egy főzőtársunk, aki nagyon ott van a szeren, az egyesület alapítás témában megígérte nekem, hogy szívesen segítene a papírmunkában ( mármint az alapításra gondolok)

 

Úgy, kb. 10 embernek kéne , adni hozzá a nevét.  Ha egy bejegyzett egyesületünk lenne, aktív tagokkal, akkor talán közelebb juthatnánk az otthoni főzés legalizálásához.

 

 

 

WriE01 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6854

Azt nem tudom, de még a hűtőben is volt jónéhány dekorelem.

 

(beurgrottam ma a Rákóczi útra egy Duvelért és egy Stout -ért. A Duvel mindjárt elfogy. Sajnos :( De jó sör ez is....)

Előzmény: DanielOrtega (6853)
DanielOrtega Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6853

És ugye volt aki már előző nap este elvitte a dekorációt :)

Előzmény: WriE01 (6850)
barbon1 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6852

Remek!

Előzmény: WriE01 (6850)
BoBoYSA Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6851

Kolosszális!

Előzmény: WriE01 (6850)
WriE01 Creative Commons License 2011.05.17 0 1 6850

Előzmény: KRISZ2007. (6846)
tonycaviar Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6849

Ki jön a rozsnyói Home Brew Starra? Már páran jelentkeztek, de most kérem, mindenki gondolja végig, és írjon nekem egy mailt, aki jön, mert jövő hét elején le kelle adnom a listát! Azt is írja meg, hogy milyen sört hozna magával! Szóljatok a nem-forumozó házisörfőzőknek is, akiket ismertek, léci!

tonycaviar@gmail.com

köszi

krulis Creative Commons License 2011.05.17 0 0 6848

Jól sikerült bizony, nagyon sok sört megittunk, elméletben.:) Egy csomó üresüveget is vittünk dekorációnak, a végén tele lett a sörpad velük.:)

 

Azért örülök, hogy összefutottunk ha csak egy kézfogás erejéig is! A következő találkozót szeptember 10-én tartjuk, remélem tudsz jönni!

 

Előzmény: BoBoYSA (6847)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!