Keresés

Részletes keresés

jobbhorog Creative Commons License 2014.07.22 0 0 427

Írtam az Aldinak a csokoládé és a 98%-os hamburgerhús eltűnése miatt. Ezt voltak képesek válaszolni:

 

Tisztelt ...................!

Köszönjük termékeink és üzleteink iránti érdeklődését, valamint megtisztelő megkeresését! Mivel számunkra kiemelkedően fontos vásárlóink véleménye, ezért köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételét. Szortimentünk kialakításakor figyelembe kell vennünk diszkont filozófiánk által biztosított lehetőségeink korlátait, illetve a piaci igényeket. Megkeresésére hivatkozva, kérem engedje meg, hogy tájékoztassuk, a megváltozott piaci igények miatt töröltük az Ön által keresett csokoládét.

Goldland Hamburgerhús termékünk bevezetését sokkörös, a legmélyebb részletekbe menő kóstolások és szigorú termékellenőrzési folyamatok előzték meg, a lehető legjobb íz és állag meghatározása érdekében. Kérjük, amennyiben minőségi problémát észlel, hozza vissza üzletünkbe a terméket és Elégedettségi garanciánk keretében kollégáink kicserélik Önnek, vagy visszaadják az értékét.

Reméljük, a fenti válaszainkkal sikerült minden kérdésére kielégítő választ adnunk és bízunk benne, hogy a jövőben is elégedett vásárlóink között üdvözölhetjük.

Üdvözlettel,

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
Corporate Buying - Public Relations
Mészárosok útja 2.
2051 Biatorbágy
Hungary
Cg.13-06-058506 Budapest Környéki Törvényszék Cégbírósága

Erre én ennyit bírtam reagálni:

Tisztelt Uraim,a maguk válasza egy hatalmas nulla, előre gyártott sablonokból gányolták össze. Kimondottan röhejes, hogy azt akarják bemagyarázni, hogy az 50%-os hústartalmú hamburgerpogácsájuk megfelelő minőségű a korábbi német minőségű 98%-os helyett. Ezt sajnos sok magyar beveszi, én nem. A kedvenc csokoládémat "törölték", pedig bőven elférne a boltban, hely van, viszont választék nem nagyon; A törtmogyorós Choceur-verzió három teljes sort foglal el, tehát bőven lenne hely a Herbe Sahne-nak is. De Önök törölték - legfeljebb én is törlöm Önöket az általam látogatott boltok sorából. Valahogy nem csodálkozom azon, hogy egy órával ezelőtt a Lidl előtt 40 autó parkolt, míg az önök vadonatúj üzlete előtt 10 árválkodott, de még az ugyancsak hasonlóan ócska cikkeket árusító Pennynél is többen voltak. Kíváncsi vagyok, erre is van-e valamilyen sablonválaszuk.Tisztelettel .....................

 

Ritka bután működik az Aldi, valami nagyonhülye lehet a vezető.

Előzmény: jobbhorog (423)
jobbhorog Creative Commons License 2014.07.20 0 0 426

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9208991

 

Az Aldi valamit nagyon elb@szarintott Magyarországon szerintem...

fehér atléta Creative Commons License 2014.07.19 0 0 425
tisztes őszes Creative Commons License 2014.06.12 0 0 424

Magyar ember nem eszi, de nem is keresi azokat a német sz@rokat!!!

Nem olvasod a Nemzetet?

Ha meg van egy kis eszed átugrasz Komárnoba a Kauflandba :)

Előzmény: jobbhorog (423)
jobbhorog Creative Commons License 2014.06.10 0 0 423

Újabb kedvenc tűntek el az Aldiból: a 100 g-os Choceur csokoládék közül szinte az összes, különös tekintettel a Magyarországon kapható legjobb ár-érték-arányú (és kiváló minőségű) barna csomagolású "Herbe Sahne" (tejszínes étcsoki") csokoládéra, egykori kedvencemre...

Nem értem, miért nem forgalmazzák, mivel a törtmogyorós még kapható és csak ez az egy fajta 3 sort foglal el a polcokon, tehát bőven elférne a többi fajta is. Folytatódik tehát az a tendencia, hogy sorban tűnnek el a jó minőségű német termékek, és helyett jönnek be a silány magyar gyártású utánzatok, nem sokkal olcsóbban. Így történt ez a 98%-os hústartalmú hamburger-húspogácsával is, és sorolhatnám. Megint eggyel kevesebb ok, hogy az Aldiba menjek tehát. Még van 3-4 termék utolsó mohikánnak, amelyek miatt benézek, kíváncsi vagyok, azok mikor tűnnek el, helyüket átadva valamilyen silány kelet-európai utánzatnak.

 

Íme tehát a - volt - kedvenc csokoládém...

soppingfüggő Creative Commons License 2014.04.27 0 0 422

Ma reggeli élmény: fiatal fiútól kérdem merre lehet az éppen akciós gabonapehely (merthogy nem látom sehol)...hát ő se tudta...valahol hátul - mondja.

Mire sorra kerülnék, az újonc pénztárosnál reklamálnak,  aki kollegiájának átszól, mi a péksüti helyes kódja, de még néven sem tudja szólítani...látszik, most tölti az első napjait...meg lehetnek ezek a rabszolgák is fizetve, aki teheti gondolom odébb áll, és helyette mindig jönnek újabbak akiknek a kevés pénz is megfelel, csakhát a teljesítményük is olyan...

újmóni Creative Commons License 2014.04.27 0 0 421

Aki félre akarja érteni, az még így is értheti úgy, hogy a lakást kellett levinni a kukába. :-DDDD

 

Bocs, nem kekeckedés, csak jót derültem rajta. :)))

 

 

Előzmény: soppingfüggő (419)
soppingfüggő Creative Commons License 2014.04.27 0 0 420

A vásárlás után még eltelt 2 nap, amikor felvágtuk a fóliát, ekkor szerintem már elég nehéz bizonyítani, hogy nem nálam romlott meg...

Előzmény: soppingfüggő (419)
soppingfüggő Creative Commons License 2014.04.27 0 0 419

próbálom magyarul:

Az egyik Aldiban sikerült olyan csirkét venni, amit a lejárat előtt 2 nappal nyitottunk fel, de olyan büdös lett a lakás is, azonnal le kellett vinni a kukába.

Előzmény: soppingfüggő (417)
újmóni Creative Commons License 2014.04.27 0 0 418

Én visszavittem volna.....

 

Igaz, hozzánk csak 3 km-re van az aldi.

 

 

Előzmény: soppingfüggő (417)
soppingfüggő Creative Commons License 2014.04.27 0 0 417

Az egyik Aldiban sikerült olyan csirkét venni, ami a lejárat előtt 2 nappal volt felnyitva, de olyan büdös lett a lakás, azonnal le kellett vinni a kukába.

soppingfüggő Creative Commons License 2014.04.27 0 0 416

Én szombat délelőtt jártam a Nagycsarnok alatti Aldiban, és tulajdonképpen már meg sem lepődöm, hogy milyen magas ott is a turisták száma. Fent fotózkodnak, alul bevásárolnak...

Előzmény: újmóni (410)
Dorci_19 Creative Commons License 2014.03.23 0 0 415

Szerinrem egyértelmű volt a kérdésem.Arra gondoltam, hogy kizáró ok-e az hogy egy munkahelyen dolgozik a két fél. De azért köszi ezt az érdekes értelmezést :DD

újmóni Creative Commons License 2014.03.23 0 0 414

:-DDDD

 

Végül is.... ha a börtönökben van intimszoba az elítélteknek, egy szabad munkahelyen miért is ne lehetne..?

 

:-D

Előzmény: tisztes őszes (412)
bakibaby Creative Commons License 2014.03.23 0 0 413

:-) LOL

Előzmény: tisztes őszes (412)
tisztes őszes Creative Commons License 2014.03.23 0 0 412

Ez ügyben mind a két cég nagyon toleráns és megértő; általában a hátsó kisraktár mellett van egy IKEA bútorokkal, gyertyákkal, füstölőkkel, stb. berendezett intim szoba (zuhanyzóval) mely kifejezetten ezt a célt szolgálja. Ha a forgalom megengedi akkor az üzletvezetők kifejezett kötelezettsége, hogy az egymásnak örülő pároknak a gyertyát tartsa és jó tanácsaival segítse a minél nagyobb öröm kiteljesülését.

Előzmény: Dorci_19 (411)
Dorci_19 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 411

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az Aldinál, Lidlnél milyen módon kezelik a munkahelyi kapcsolatot? Megengedett, milyen feltételei vannak stb...

újmóni Creative Commons License 2014.03.22 0 0 410

A Jéééé diszkont a Match (leánykori nevén Julius Meinl) alsókategóriás boltja volt.

 

Nekem is oda van ragadva az autó a hátsómhoz :-DDDDD, szóval nem járok oda, de a Nagycsarnok szerintem még mindig "kultikus" hely nagyon sokak számára (a Lehel a másik...), iszonyú távolságokból elzarándokolnak ide az emberek. Banyatankkal, vagy hátizsákkal is. Szóval lesz forgalmuk, szerintem erre nem lesz panaszuk. :)

 

 

Előzmény: soppingfüggő (409)
soppingfüggő Creative Commons License 2014.03.22 0 0 409

Egy időben Jéééé diszkont is volt a Nagycsarnok alatti üzlet. Nem rossz hely, csak autóval nehezen megközelíthető, szóval nagybevásárlásra alkalmatlan. De azért ad egy pofont így is a környék kereskedőinek:)

Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2014.03.21 0 0 408

Vagy Coop.

Előzmény: blueye (407)
blueye Creative Commons License 2014.03.21 0 0 407

OFF

Sok MATCHből pl. SPAR lett.

Előzmény: újmóni (406)
újmóni Creative Commons License 2014.03.21 0 0 406

Azóta nem jártam ott, mióta a kedvenc Ázsia boltom felköltözött a Pipa utca sarkára. Úgy tudtam, hogy a Match boltokat a CBA vette át - ezek szerint ez a kivétel. :) 

 

Szerintem jó forgalmuk lesz, rengetegen járnak a csarnokba, egészen messziről is elzarándokolnak oda.

 

 

Előzmény: blueye (405)
blueye Creative Commons License 2014.03.21 0 0 405

Gondolom igen, az alagsorban.

Előzmény: újmóni (404)
újmóni Creative Commons License 2014.03.21 0 0 404

A régi Match helyén nyílt?

Előzmény: blueye (403)
blueye Creative Commons License 2014.03.21 0 0 403
Profin nyitottak. 2x is voltam, sokan voltak de alig alltam sorban.
Akciokbol az olcsobbak hamar elfogytak (vernyomasmero, eloszto) de irtak listat.
Előzmény: soppingfüggő (402)
soppingfüggő Creative Commons License 2014.03.20 0 0 402

Volt vki a Nagycsarnok aljában ma? Nyitási akciók?

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.17 0 0 401

Sziasztok!

 

Most a MARTELLO kávéfőzőkhöz ajánlott vízkőoldó, és kávézsír leoldó tabletta féláron van!

 

újmóni Creative Commons License 2014.03.15 0 0 400

Hoppá...! A Nagycsarnok aljában nyitnak...?

 

https://www.aldi.hu/hu/aktualis-ajanlatok/nyitasi-ajanlat-20140320/

 

 

 

jobbhorog Creative Commons License 2014.03.05 0 0 399

Meg is érdemli, aki háromszögsajtot eszik. Abban aztán vannak természetes anyagok...

Előzmény: újmóni (396)
újmóni Creative Commons License 2014.03.04 0 0 398

Hol látod, hogy azt írtam volna, hogy mérvadó...???

 

 

Előzmény: Szaganaki (397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!