Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.05 0 0 124
Miért mondta ezt a volt szeretőm is? Akkor szakítottam vele először (sajnos nem utoljára), mikor kijelentette, hogy ő egyszerre 2 nőt tesz boldoggá. Szerintem meg 2 nőt tett tönkre. A feleségét szerintem végleg, engem csak 5 évre vont ki a forgalomból érzelmileg.
Nekem ez a szituáció a poklok pokla volt. Persze mikor együtt voltunk mi voltunk a legboldogabb emberek a földön. És természetesen muszáj volt magam tartani: tudtam, hogy bűbájédeskedvesvadmacska kell hogy legyek, hogy ne menjen haza... Magamat is átvertem és hazugságban éltem.
Nem bántásból írtam ezt, csak hogy ismerd meg a másik oldalt is.
Előzmény: Törölt nick (118)
laci231 Creative Commons License 2003.02.04 0 0 123
csak jó lett volna ha valamit írtok is...már ha Melchiorus topicgazda kivégezte magát virtuálisan....
Leslie
(a jelszótok jól hangzik...)
Előzmény: 28_as pár (122)
28_as pár Creative Commons License 2003.02.04 0 0 122
Előzmény: laci231 (121)


laci231 Creative Commons License 2003.01.28 0 0 121
Hi,
Elolvastam a hozzászólásod mindkét topicban,így képben vagyok aránylag.
Írok a saját ügyemről, ami az érzéseimet, a feleségem érzéseit és több részletet tekintve a tiétekéhez nagyon hasonló.14 éve vagyunk házasok, 3 gyermek, jó anyagi helyzet, stb. Mindketten első kapcsolatunkban vagyunk, nekem pár rövid szakításunk alatt volt két három gyerekes szintű külső kapcsolatom, no real sex…talán érthető (nekem annak tűnik), hogy élt-él bennem vágy arra,hogy más nőt is ismerjek és nem kizárólag testileg, tehát szolgáltatóra nem igazán vágyom, bár lehet, ki kellene próbálni (vélemény?)…szóval hiába éreztem jól, tán több,mint jól a kapcsolatunkban, néha-néha bepróbálkoztam más nőknél is, persze,főleg gondolatban.Tavaly nyáron egy tanfolyamon viszont bejött a próbálkozás ami elég meleg helyzetet teremtett a lelkemben. Majd később minden érintett lelkében. Amikor komollyá vált a dolog, elmondtam a feleségemnek, és azt ígértem,hogy lezárom a dolgot.Ez őszig ment is, és sok szempontból jót tett a házasságomnak, azóta minden téren teljesen őszinték igyekszünk lenni.Felvállaljuk az érzéseinket, és megteszünk mindent, hogy együtt maradhassunk. Ősszel a külső kapcsolatom felelevenedett, a párom minden apró részletről tudott, pl. ő vitt ki a buszhoz, amivel arra a találkára mentem, ahol az első „beteljesítendő” együttlét volt a terítéken…Ez baromi nehéz lehetett neki, de azt mondta, megtesz mindent , hogy elfogadjon, és együtt maradjunk, és nem csak a gyerekek miatt. Szerencsére nekünk nem okozott gondot a külső kapcsolat tartós integrálása , mivel az action nem volt túl sikeres…talán azért mert mindketten hordoztuk a saját házasságaink , párunk (a hölgyé még akkor nem volt beavatva…azóta már igen, minthogy már vége van),és ügyetlenségünk terhét(neki is én lettem volna az első külső). Szóval, mi jelenleg ketten maradtunk a problémákkal, és azóta is rengeteget dolgozunk ,mit hogyan kéne alakítani.Pszichológus, könyvek nyitott házasságról (Szilágyi Vilmos) ,folyamatos hosszú beszélgetések, tudod.Én is érzek olyat,hogy a külső kapcsolat csak akkor lenne igazi, ha az közös élmény lenne,de a párom nem tud elképzelni hármas négyes stb felállásokat…én azt hiszem annál inkább. Szerinte az érzelmeket mellőző alkalmi külső kapcsolataimat, szolgáltatók, egyalkalmas szexpartnerek, el tudná tűrni…ennél többet nemigen. Azt én is nagyon bajosnak tartanám, hogy egy külső szerelem integrálható lenne egy szerelmen alapuló házasságba, erre nem is vágyom, elég volt belőle az a pár viharos hónap,köszi.Viszont ilyesmi, amit a topic címben megfogalmaztál, és ehhez hasonló dolgok most is foglalkoztatnak…de félek, ebben a párom nem lesz partnerem.De ez elfogadom, aztán majd meglátjuk mi lesz…………
Leslie
Bocs, a konkrét válasz a kérdésedre: én mondtam el, de már rezgett a léc erősen, hogy tud-e valamit.A harmadik erősen óvott tőle, ő nem is mondta el „otthon” csak mikor már vége lett.
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.28 0 0 120
A jelenlegi tapasztaltom az, hogy nem érdemes semmiféle nyitottságot vinni a kapcsolatba. Igaz csak én vittem ilyet a jelenlegibe, de nagyon szomorú vége lett. Az eredmény egy megbántott, megalázott feleség, egy vérző szívű szerető és egy pocsékul magát érző melchiorus. Én csak úgy tudok elképzelni ezentúl egy külső kapcsolatot, ha az egyben belső is. Most úgy érzem, hogy minden problémámat és minden vágyamat megoszthatom a feleségemmel. A sok fájdalom ellenére ez egy őrületesen fontos mellékhatás! Úgy érzem, hogy sokkal boldogabb élet elé nézek-nézünk...
Leslie: feleséged honnét tudott róla? Elmondtad neki? Rájött? Ez most számmomra lényeges kérdés. Nálam rájött. Először azt hittem, hogy az Internet Explorer History funkciójának köszönhetem a dolgot. Valójában nem. Hanem annak, hogy a feleségemet is érdekelték olyan topicok, amik engem. És azokat olvasgatva jött rá, hogy a nick az ő férjét jelenti. Ez egyben hízelgő is, hogy ennyire ismer...
melch
Előzmény: laci231 (119)
laci231 Creative Commons License 2003.01.27 0 0 119
Nehéz dolgok ezek…
Én 14 éve élek boldog házasságban, de bizonyos elfojtott vágyak tavaly nyáron hevesen felszínre törtek (persze egy nő volt a katalizátor…), és ez alapjaiban értékelte át a házasságunkat. A külső kapcsolatomnak kb akkor lett vége amikor elkezdődött volna igazán. Ekkor már a feleségem is tudott róla, valamennyire meg is próbálta elfogadni, ami persze nem lehetett könnyű…Én szeretném a kapcsolatunkat olyan őszintének fenntartani, amilyenné vált a gondok felszínre kerülése során. Megértettem pár dolgot, hogy mikre vágynék, bár ezek nem teljesen kristályosodtak még ki. Nagyobb nyitottságra, szabadabb (mindkét részről) együttélésre vágynék, ahol nincs ok féltékenységre, mert az összetartozást nem a teljes zártság tartja fenn. Ennek az új „modellnek” a kialakítása nehezen megy, néha azt érezzük, reménytelen, pedig mindketten nagyon szeretjük egymást.
Én nem is akarok külső kapcsolatba belemenni, amíg a párom ezt csak szavakban fogadja el, de nem tudna örülni annak, ha ilyen téren valami nekem jó…Neki is volt egy kis flörtje (tényleg szinte semmi), amikor azért én is megéreztem, hogy nem könnyű ezeket a dolgokat elfogadni, örömmel együtt átélni…De dolgoznék rajta, és sikerülhetne.
Most ennyi.
Leslie
Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.26 0 1 118
Nem aludtam otthon egy éjjel egy kiadós veszekedés után.Azt mondtam hogy egy nönél aludtam.Ettol 2 órát sírt, majd megvigasztaltam és mondtam hogy most mindenki mondja el mi a baja a másikkal.Húzós egy este volt,de olyan eros szeretet alakult ki közöttünk,hogy én azt mondom megérte.Most biztos azt kérdezed hogy akkor miért csalom meg.Azért mert a másikba is beleszerettem.Neki is fájna ha elhagynám.Nem tudom mi lesz a megoldás de most mindkét nö boldog.Nekem vannak gondjaim,amirol topicot is készülök nyitni.Talán a héten...
Melch
Előzmény: laci231 (117)
laci231 Creative Commons License 2003.01.26 0 0 117
szia,
eddig csak olvastam az élménybeszámolód(kössz érte...)de megkérdezném, mi volt a téma a beszélgetéseteken, ha nem titok.
Eléggé hasonló cipőben járok, majd én is beszámolok róla, ha jobb állapotban leszek ehhez...bye Leslie
Előzmény: Törölt nick (115)
birbigli Creative Commons License 2003.01.25 0 0 116
Fejlemény nincs, a vízvezetékszerel?nk sokat dolgozott nálunk, de csak a csöveken.
Örülök, hogy rendez?dtek a dolgaid, én is sokszor tapasztaltam, ha olyan dolgokat elmondasz a párodnak,amiket mindig elhallgattál, mert azt hitted,ha ezeket megtudja, elhagy,jót tesz a kapcsolatnak, mert újra visszatér az az ?szinte hangulat, mint az elején.Ha meg akar tartani, kellessz így is, ha nem akar, bármit csinálsz, nem lesz jó.
Így most nálunk nem látok esélyt a h?n óhajtott eseményre.
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.25 0 0 115
birbigli! Van valami fejlemény az ügyben? Ha 3as nem is, legalább elkészült a felújítás? :)

A házasságunk rendbetétele pedig jelenleg úgy néz ki, hogy jól sikerült. Szándékosan előállítottam egy olyan szituációt, ami feleségem szemét felnyitotta, érzelmeit felkorbácsolta és mindkettőnket padlóra küldött. A "padlón ücsörögve" aztán tök őszintén megbeszéltük a problémáinkat és hogy mit várunk el egymástól. Azóta béke, csend és szeretet honol itthon immáron 3 hete. Nemcsak a feleségemmel, de a gyerekeimmel is 100szor jobb lett a kapcsolat, sőt még a macskám is odajár hozzám játszani! :)

Lehet, hogy ez nem pont ebbe a topicbe való, de el kellett mondanom!!! :)

melch

Előzmény: birbigli (112)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.15 0 0 114
Én sajnos nem tudom megmutatni a nejemnek a topicot, mert ugye egyből kiderülne hűtlenségem...
Előzmény: birbigli (112)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.15 0 0 113
Igazad van, minden rosszban van valami jó.
Előzmény: birbigli (110)
birbigli Creative Commons License 2003.01.14 0 0 112
Most nézem, hogy baromi bonyolult mondatot sikerült
leírnom,melynek megértését alig segítik a hosszú ö
bet? helyett megjelen? kérd?jelek.Bocs fiúk,amikor írok, nem ezt látom.
Egyébként,kár, hogy-azt hiszem-nincs közöttünk olyan feleség, akinek férje szereti, ha más szeretkezik a feleségével a jelenlétében.Kiváncsi vagyok, ? hogyan éli meg zet, ne bántja e tudat alatt, hogy nem féltékeny a férje, s?t ? viszi a házhoz a szeret?t.Az öö bet?krööl megint elfelejtkeztem.
fvs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 111
Nos. Akkor én birbiglivel (ezt másolnom kellett, mert pár deci borocska után nem menne egyébként) vagyok egy frekin, mert egyedül Ő az, aki értette, hogy mit étrek én spontán szituáción. Ami nem baj, hisz Neki válaszoltam alant. A többeiknek is igaza lehet, de erről csak annyit, hogy 'kinek mi jön be'. Szerintem összejöhet.
F
Előzmény: birbigli (110)
birbigli Creative Commons License 2003.01.14 0 0 110

Úgy látom, tisztelt kollégák többsége délel?tti hozzászóló, így én, így este kimaradok a gyorsan reagálás lehet?ségér?l.
Én úgy képzelem, hogy drága nejem el?sz?r ? maga hálózza be az illet?t,de közben beavatja, hogy mindez a férj tudtával történik, majd megpróbálja a hármasba bevoni.
Ha nem akarja is jobb így, mertha a feleségem meg akar csalni, meg is fog, csak úgy nem tudok róla.
Persze,ett?l még megcsalhat, de talán több az esély arra, hogy tudok róla, hogy mit akar, nyíltabban el mondja, mi hiányzik neki, mintha titkolnia kellene bármit is.
Melch, köszönöm a bíztatást, én is szorítok Neked, házasságod rendbetételéért.
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 109
"Lelki szemeim" előtt lepörgött a film... Nem kívánnám bele magam egy ilyen szituba harmadikként. A lány párjaként is elég érdekes lehet egyszer csak betoppanni, miközben egy tkp idegen pasival szeretkezik a barátnőm. S akkor kezdjek el magyarázkodni, hogy maradj csak, folytassátok nyugodtan, én csak nézlek benneteket úgy, hogy esetleg még én is beszállok közétek?

Természetesen teljesen más a szitu, ha már egy élő többes kapcsolat esetén alakulna így az egész.:-))

Előzmény: Anus (103)
fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.14 0 0 108
Én olyannal találkoztam, aki tényleg csak nézni akarta, és verni rá. Na ja, ritka lehet. Magam is meglepődtem. :-)
Előzmény: Sutan (107)
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 107
Egy harmadikat kihagytál: csakis kizárólag nézi, s nem száll be, nem veri ki.:-))

Szvsz általában elég ritka, ha vki csak tisztán nézője akar lenni egy ilyen esetnek. S az is az, ha "csak" kiveri rá, de biztos vannak ilyen pasik is.

A többség esetében a feleség/barátnő élvezetének látványa, annak izgató volta a (többes, hármas) szexuális kapcsolat része.

Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (105)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 106
Én nem emlékszem itt olyanra aki csak nézi,nekem úgy tűnt, ez az izgatás része,de minden esetben tevékenyen részt akarnak venni a férfiak is.
Remélem, nem értettem félre!
Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (105)
fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.14 0 0 105
Miért mosódik össze ebben a topikban a hármas szex azzal az esettel, amikor a pasi csak nézi, hogy megdugják előtte a nőjét? Úgy értem, hogy nem "eleinte nézi", aztán beszáll, hanem nézi, kiveri rá, és kész.

Szerintem ez minősítetten nem ugyanaz a két eset.

Fourty Creative Commons License 2003.01.14 0 0 104
És ettől még nem lesz spontán a dolog.
Előzmény: Sutan (102)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 103
Én leforgattam leki szemeim előtt a jelenetet. Háát kevésbé volt erotikus,viszont nagyon röhejes,a vége pedig akár drámai....
Teljesen igazad van.!! "Látod" a történést??
Előzmény: Sutan (102)
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 102
Ebben egyetértek. Egy in flagranti nagyon kellemetlen szituációt eredményezhet a harmadik félnél, még akkor is, ha ő amúgy benne van egy többes kapcsolatban.
Előzmény: Anus (101)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 101
Ez szerintem tipikusan az a helyzet, amiben legkönnyebben alakulhat ki,hogy a srác teljesitőképessége hogy úgy mondjam hirtelen hanyatlani kezdhet!
Én azt mondom, hogy ha ezt is választjátok,előbb alakitson ki vele az asszony egy beszélgetést a szexről lehetőleg négyszemközt, ahol kipuhatolja,mi a srác véleménye a hármas szexről, (van akinek ez nem tetszik)és világossá teszi,hogy nektek ez bejön.Igy legalább nagyobb az esélye, hogy a férj megjelenésekor nem ugrik ki azonnal ezerrel az ablakon mielőtt még bármit szólhatnátok,hanem marad még egy "kis" ideig. :-))) Na jó, ez az én véleményem.....
Előzmény: fvs (100)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 100
Teljesen spontán szituáció:

Feleséged otthon tesz|vesz. Ok. Srác Nálatok tesz|vesz. Feleség megun, srácra rá. Te szinte ekkor haza. Nagyon hihetetlen, de komolyan? Szerintem még belefér. Ti úgyis tudjátok, mit akartok, a srácot lenne érdemes meglepni! Persze szvsz.

Én is megosztom a párommal az itt olvasottakat. :)) Hasonló megfontolások miatt...
F

Előzmény: birbigli (98)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 99
Azt kívánom hogy jöjjön össze és legyen tökéletes! És gratulálok a feleséged bátorságához! Nálunk elképzelhetetlen lett volna és még az is, hogy a feleségem hálózzon be valakit!
melch
Előzmény: birbigli (98)
birbigli Creative Commons License 2003.01.13 0 0 98

Nálunk érik a helyzet.A feleségem szimpatizál egy srácal, aki gyakran megfordul nélunk( frissen családi házba költöz?,felújítók vagyunk) munka ügyben, de a srác állítólag nem vesz a lapot, illetve a feleségem ne tudja értésére adni a dolgot.Er?ltetni, pedig, úgy gondolom, ahogy már írtam, a spontaneitását venné el,s úgy már nekem sem lenne hozzá kedvem.
Szoktam a feleségemnek mesélni a topicban olvasottakról, ez segít, mert látja, hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen beállítottságú.
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 97
A pacal nem jó példa! Mert azt én sem értem hogy hogy szeretheti valaki. :))
Előzmény: fvs (95)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 96
leírta=leírtam. A stilisztikai hibát most nem javítanám ki...
F
Előzmény: fvs (95)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 95
A pacal akkor már jobb példa lett volna. :))

Egyébként pont úgy fogalmaztad meg, ahogy én is elkpzelem ezt. Asszem, 2x is leírta, hogy igazán ezt leírni nem lehet. Vagy izgat valakit, vagy nem. 3asra fel!
F

Előzmény: Törölt nick (94)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!