Keresés

Részletes keresés

nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12200

Ez azt jelenti hogy volt a kezetekben egy szerződés, amivel MEGVETTÉK volna tőletek a jogot?

Milyen kockázatot láttatok benne?

 

Előzmény: ax15 (12197)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12199

Ez a szokásos szcenárió...

 

És még mindig hányan bedőlnek... :((((((

Előzmény: ax15 (12197)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12198

Hát ja... :)

 

 

Ebből is látszik, hogy színtiszta hazugság, amit itt elővezet ez a vigéc....

 

 

Előzmény: ax15 (12196)
ax15 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12197

Pár hónapja a Lurdyban voltunk eladni a jogot.

Sértően hülyének néztek, de nem megsértődni voltunk ott.

Elém tolták a szerződést.

Mondtam, hogy hazaviszem, elolvasom és holnapra hozom.

Azt nem lehet.

Egyrészt a szerződés szigorúan sorszámozott (na igen a kuva anyádat - az a számla te szerencsétlen),

másrészt az ajánlatuk csak ma érvényes.

 

Mondtam, hogy akkor mi mennénk is.

OK, de itt leszünk a jövő héten is, ha meggondolnánk.

 

Előzmény: kekec54 (12184)
ax15 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12196

Ha ennyire jól elmegy ingyen, akkor a szolgáltatók miért nem hajlandók ingyen visszavenni?

Eladnák tört áron és lenne két elégedett ügyfelük. Egyik aki elment, a másik meg az új.

 

 

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12191)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12195

REMEK összefoglaló! :)

 

 

Előzmény: Cenerentola (12194)
Cenerentola Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12194

Üdülési joggal seftelő vigécekkel nem érdemes szóba állni! Hazudnak éjjel, hazudnak nappal... stb. stb. Született hantaládák, hasbeszélők, háryjánosok, münchausenek, sumák dumájú hadovamatyik, gátlástalan pénzlenyúlók, kufár lelkű svihákok. Rosseb a rút svádájukba!

Előzmény: ásítósmacska (12192)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12193

Bár semmi értelme a vagdalkozásnak és nem is fogom folytatni, de fogadjunk hogy  annyira nem érdekel hogy igaz-e hogy felhívd és leellenőrizd :-P

 

http://www.jofogas.hu/pest/Ingyen_udulesi_jog_Keszthely_54171795.htm?first=1

Előzmény: ásítósmacska (12192)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.31 0 1 12192

Ja, persze... csak te láttad, és már el is tűnt.......

Hiteles.

 

Én meg tegnap láttam a körúton a szaudi uralkodót családdal együtt.... :-DDDDD

 

 

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12191)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.31 0 0 12191

Egy példa arra hogy mennyire nem kell "senkinek" az üdülési jog.

 

Láttam egy hirdetést, éjszaka tették fel. Mire telefonáltam reggel hogy érdekelne, elkelt.

És mégcsak nem is nyári hét volt, hanem tavaszi, 4 személyes.

Igaz, a hirdetés arról szólt hogy "ingyen átadó", és a fenntartási költség is elég kedvező.

 

Szóval igenis működő történet ez, de a fenntartási költség az kulcs, bizonyos összeg felett már nem éri meg, de bizonyos összeg alatt nagyon is megéri. Így az akinek tetszik a rendszer, tudja mit keres.

vidi313 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 12190

"...másodfokon már "csak" a szerződés semmisségét, így az eredeti állapot helyreállítását kellett elérnem. Ez ellen persze a Kúrián felülvizsgálattal élt a cég minden hájjal megkent ügyvédje."

 

Na ez az ami nagyon fájdalmas ezeknek a cégeknek! Ez ellen "tűzzel vassal" küzdenek, mindent meg tesznek, hogy ilyen be ne következzen, precedens értékű ügy ne lehgyen belőle, mert akkor a "tagok" 99,9%-a ugyanezt kérhetné, megjegyzem jogosan!

 

Előzmény: oregbeatsuhanc (12189)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.08.25 0 0 12189

Találkoztam egy olyan bejegyzéssel egy másik fórumon, ahol "üzletkötők további türelmet, akár 1 évet is kérnek az eladás intézésére. (Ennyit semmiképp sem szabad várni, mert úgy járhatnak a bepalizottak, ahogy jártam én is.)

Ezt azért teszik, hogy az egy év leteltével a szerződés megtámadására, jogvesztő határidő múlása miatt ne legyen lehetősége.
Ennék már csak az volt a viccesebb, amikor egy "kedves" bírónő 1 év 8 napos időmúlást állapított meg ügyemben, mintha ő jobban tudta volna nálam, hogy a megtévesztés tényét mikor ismertem fel.
Az időmúlást egy pancser ügyvédnek köszönhetem, aki peren kívüli megegyezés játszmába kezdett az átverős akkor még Holiday Club Hungary céggel, - ahelyett, hogy felvetésemre benyújtott volna egy bármikor visszavonható kereset - így első fokon pert vesztettem.

Ezt másodfokon fellebbeztük, ahol új eljárásban, bizonyítási eljárásra kötelezték az első fokot, ahol - a szerződés hatályon kívül helyezésével - a díjfizetésétől sikerült megszabadulnom. Ezt persze megelőzte egy büntető feljelentés, ahol megállapították a megtévesztés tényét! (Az "időmúlást" úgy lehetett kivédeni, hogy a fenntartási díjat 3 éven át "elfelejtettem " befizetni. Erre FMH-ztak, aminek ellentmondtam és a cég által indított perben indoklásul megtévesztésre hivatkoztam.)
Ezt követő további per(ek)ben másodfokon már "csak" a szerződés semmisségét, így az eredeti állapot helyreállítását kellett elérnem. Ez ellen persze a Kúrián felülvizsgálattal élt a cég minden hájjal megkent ügyvédje.
A semmiségért indított újabb perben, és bizonyítási eljárásban másodfokon, ahol szintén a jó erkölcsbe ütközés indokát elfogadva a 3 tagú bírói tanács nekünk adott igazat. (Az első fokon eljáró bíró indoklása szerint nem ütközött jó erkölcsbe, amit a jogok "értékesítésére" szakosodott cégek művelnek. Ez azért enyhén szólva is vicces, vagy inkább no comment.)
Most aggódva várjuk, hogy dönt a Kúria, mert perünk precedens értékü lehet, ha sikerül megnyernem!

kekec54 Creative Commons License 2016.08.24 0 0 12188

Szerintem ezek az irományok ott helyben azonnal aláírandók.Feltételezem nem lehet lefényképezni mert kiderülne a turpisságuk, ha tisztességes lenne az ajánlatuk illetve el is küldhetnék emailben.

Én két hónapja erre várok, ígéret volt rá és sajnálkozás is, hogy még nem küldtük el!?

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12186)
TZiky Creative Commons License 2016.08.24 0 0 12187

"Igazad van, de ahogy elnézem a rászedettek aránya sokkal nagyobb mint a dicsérőknek!Sajnos ez a valóság."
Egy szóval sem vitattam soha, hogy a rászedettek aránya sokkal nagyobb.

"Rajtad és a nekemtetszikazüdülőjog nicknevűn kívül én itt nem igen találkoztam aki  dicséretet írt volna."
Ennek oka, hogy itt a dicséretet írókkal szemben a kötelező kezdeti modor a
"Te nem vagy más, mint egy "mosdató" reklámügynök, a hátulról-mellbe technikával, simulsz, próbálsz szimpátiát kelteni, okosan.";
"Már a nick is nagyon átlátszó! Nem túl nagy gógyira vall, hogy nem volt képes valami rafináltabb nicket választani magának ez a vigéc.";
"Nagyon vicces, csak nem valamelyik "értékesítő cég"-nél keresed meg a nyaralás árát?";
"Az itt jelentkező emberektől akar pénzt kicsalni, hogy átveszi tőlük az üdülési jogot!";
"Erre mondtam az ügynöknek anno: "Nyomod itt a nagy dumát"[..]";
"Finom leszek, húzzál el innen a 3,14- ba!";
"jobb lesz, ha abbahagyod a link sóderolást Kenyáról, Bangkokról meg egyéb lököttségekről, és elhordod magad innen a halál búbánatos..."

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: kekec54 (12181)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.24 0 0 12186

Mai telefonok nagyon jók, kèrsz időt hogy àtolvasd ès le lehet fènykèpezni :-)

Előzmény: kekec54 (12184)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.24 0 0 12185

És az igazsághoz hozzátartozik, hogy bár én megtaláltam a használat módját és valóban sikerül jól használni, vannak fenntartásaim a bandával és mindent duplán ellenőrzök!

 

Most az RCI Weeks műkösése érdekelt, mint ahogy írtam is.

Kiderült, hogy amit mondtak az előadáson, az bár nem hazugság, de pl. Európára nem teljesen  igaz.

Kb 3-4 emberrel beszéltem  az Abbázia csapatból és az RCI-től, mire összeállt a kép. Az RCI- nèl egy abszolút segìtőkèsz hölgy. Erre figyeljek, azt sem szoktàk elmondani, stb stb stìlusban kimerítő felvilàgosìtàst adott :-D

Előzmény: kekec54 (12181)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.23 0 0 12184

Sajnos ez várható volt.

Gondolom a nyomtatványt elhozni nem lehetett, hogy egy ügyvéddel meglehessen nézetni.

Ezt a Délibáb utcában is eljátszották velünk, ott is hagytam őket azonnal.

Itt számomra  gyanús a két cégnév egy nyomtatványon.

Azért az látszik hogy a lehúzós cégeknek közös gazdái lehetnek bármi is a nevük  a további pénzkicsalás a szándékuk a " jószándékuk fejében".

A Pro Holiday Kft is azokhoz tartozik, a Luther utcai, majd a Délibáb utcai HCH IMMO Kft.-ből lett, vagy vált ki.

A döntés a Tiéd, hagyod veszni, vagy fizetsz, de ha én valaha ilyen helyzetbe kerülnék csak ügyvéddel mennék oda.

Üdv.kekec54

 

Előzmény: k18p7 (12183)
k18p7 Creative Commons License 2016.08.23 0 0 12183

Üdv Mindenkinek!

 

Szóval voltam megbeszélésen: ajánlat: leveszik rólam a brac-i jogot(mutattak egy hitelesnek látszó formanyomtatványt,

WATERMAN fejléc SUPETRUS HOTELI bélyegző , valaki aláírása)

cserébe vegyek jogot Hévízre (400.000Ft)bár  csak akkor  kell fenntartási díjat fizetni, ha használni óhajtok egy tetszőleges

szobát a megadott szezonban, akár soha? is lehetséges!

Így  ugye 400 ezerért hagyom veszni Brac-ot

Mi van ha 3 alkalommal nem fizetek (a szerződés szerint a tulajdonos bonthatja  a szerződést) ez jó lenne,így ingyen

hagynám veszni. De mi van ha nem akarja bontani?

 Olvastam a fórumon, hogy egyes cégek végrehajtást kezdeményeztek de külföldi cég kezdeményezéséről, konkréten

a horvátról hallott-e már valaki?

 

Várom a válaszokat! Köszönöm

k18p7

Előzmény: kekec54 (12182)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12182

Köszönöm, bár én nem hiszek benne, mert az új szerződésért  fizetni kell, amit én nem vagyok hajlandó.

 

Üdv.kekec54

Előzmény: k18p7 (12180)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12181

Idézlek:"Ismerős lesz, amit írok: Az üdülési jogot dicseroknek ugyanolyan helye van itt, mint a negatív hozzászólásoknak, mégha ez neked nem is tetszik."

 

Igazad van, de ahogy elnézem a rászedettek aránya sokkal nagyobb mint a dicsérőknek!Sajnos ez a valóság.

 

Rajtad és a nekemtetszikazüdülőjog nicknevűn kívül én itt nem igen találkoztam aki  dicséretet írt volna.

Több mondanivalóm nincs számodra.

Előzmény: TZiky (12177)
k18p7 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12180

Valóban Gombos Mária, holnap megyek be hozzájuk, majd részletesen beszámolok a beszélgetésről.

 Üdv: k18p7

Előzmény: kekec54 (12140)
k18p7 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12179

Gratulálok a brach-i jog túladásához!

 De szeretném kérni, hogy folyamatosan tájékoztassa a fórumot az esetleges buktatókról

 

Gondolok itt, ha megjön a supetari fenntartó számlája a szokásos időben, vagy felszólítás,

vagyis mennyire komoly a Brach elfelejtése?

Előzmény: bella66 (12150)
k18p7 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12178

xxxxx

TZiky Creative Commons License 2016.08.22 0 0 12177

"Felébredtél Csipkerózsika álmodból?"
Egyéb fontosabb teendőim elvégzése után csak most jutottam ide.

"Szerinted volt egy normális hozzászólásod?"
Egy biztosan volt. Bár az biztos, hogy abban nem volt se "Nyasgem!", se "Elárulom egy lúzer vagy és szerintem is gond lehet az elméddel."

"Szakadjál le rólunk, a haveroddal együtt!"
Ismerős lesz, amit írok: Az üdülési jogot dicseroknek ugyanolyan helye van itt, mint a negatív hozzászólásoknak, mégha ez neked nem is tetszik.

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: kekec54 (12176)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12176

"Ennek a hozzászólásnak semmi értelme, abszolút hülyeség."

Felébredtél Csipkerózsika álmodból?  Szerinted volt egy normális hozzászólásod?

Szakadjál le rólunk, a haveroddal együtt!

Tényleg ciki vagy itt! :-))

Előzmény: TZiky (12173)
TZiky Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12175

"Nyasgem!"

Azok után, hogy vastagbetűs állításod szerint neked nem létezem, meg válaszra sem méltatsz ezt mérjük, vagy mész még mélyebbre is?

 

Üdv:

TZiky:-))

Előzmény: mérges vagyok (12171)
TZiky Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12174

"Azonban ez a Ciki, vagy hogy hívják, nyilván azt a libbant elvet vallja, hogy mindenkinek joga van hülyének lenni. Minden eddigi megnyilatkozása erről árulkodik."

Már megint el vagy tévedve, Hamupipőke...
Én azt vallom, hogy én döntöm el, mekkora energiát feccölök abba hogy bárkit is megvédjek saját hülyeségétől.

Mondjuk erre, hogy ezt vallom ebben az ügyben, már akkor rájöhettél volna, amikor korábban - igaz, nem neked címezve, de - leírtam, hogy: "amikor egy IRL ismerős vett üdülési jogo(ka)t, akkor pár kérdéssel meg néhány mondattal megpróbáltam rávezetni, hogy ez átba... khm, öööö, nem igazán kifizetődő, de azt mondta, hogy ez neki kifizetődő."

De hát ez van, Hamupipőke...

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: Cenerentola (12164)
TZiky Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12173

"Ennek a hozzászólásnak semmi értelme, abszolút hülyeség."

Ebben az esetben próbáld meg először a hozzászólás mondatait megérteni.

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: Replay (12163)
vidi313 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12172

:DDDDDDDD

Előzmény: mérges vagyok (12171)
mérges vagyok Creative Commons License 2016.08.21 0 0 12171

Nyasgem!

Előzmény: TZiky (12159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!