Keresés

Részletes keresés

A Szőke Nő visszavág Creative Commons License 2002.08.10 0 0 0
Mielőtt valaki lenullázná:-)
Azt kiszedhetnéd az illetőből a végső fázis előtt, hogy hol tanulta a dolgot! Lehet, hogy nekem is volna tehetségem hozzá, szívesen kamatoztatnám.
Előzmény: kartim (-)
kartim Creative Commons License 2002.08.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Jár hozzám egy masszőr férfi. Kb hetente-kéthetente jár hozzám délelőttönként.
a jónéhányadik alkalom után már elég bizalmi viszony alakult ki köztünk. A bezsélgetéseink egyre belsőségesebbé, bizalmasabbá váltak. Elhatároztam, hogy megkérdezem, hogy ismer-e erotikus masszázst.
Megérkezését követően minden ment a megszokott rendben majd mikor már elhelyezkedtem rákérdeztem.
Megigérte, hogy a normál maszír után erotikusan is megmasz (igaz rá kellett fizetnem).
Alig vártam, hogy oda érjünk.
Én persze azt hittem, hogy a kis háromszögemnél fog csak tevékenykedni, ám tévedtem!
Amélkül elélveztem, hogy a csiklómhoz ért volna. A második orgazmusom mindennél oriásibb volt. Szerencse, hogy a földön voltam!
Ezt az eredményt a G pontom "masszázsával" érte el.
Nagyon hálás voltam neki ezért a délelőttért. Azóta, rendszeresen igy kell, hogy befejezze a masszírozásomat.
Ja, a férjem persze nem tud róla, de állítom, hogy azóta amióta megismertem az erotikus masszázst színesebb lett a szexuális életem.
Timi

Ha van hasonló történetetek ami veletek esett meg, vagy jól masszírozó ismerősötök elcserélhetjük a telefonszámaikat!
Csak lányokkal akarok levelezni, ill emilezni a témában.
Esetleg, érdekelne női masszőr is.
Puszi mindenkinek!
Tímea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!