Keresés

Részletes keresés

Steven Smith Creative Commons License 2005.10.22 0 0 541

 

"hosszúlejáratú afgán állampapírokra"....jajjj teee ....hogy tehettél ilyet? Nigériai papírokat kellett volna venni - az a tuti.

 

Egyébként megint voltam Buksiban - pár órát csak, reggel mentem, este jöttem - 20°C meleg van és egyetlenegy meztélábas csajt sem láttam...nem úgy, mint árvízkor.

 

 

Előzmény: lazamacs (540)
lazamacs Creative Commons License 2005.10.18 0 0 540

Hát tényleg nem kapkodtam el, ammá igaz. De ha még egy kicsit várok gumicsizma helyett korcsolyát is írhattam volna... ;-))

 

"A válaszod olyan, mintha most menne valaki Csányi-hoz, hogy számitoljon le egy egykori Rotschild-banki váltót. Vagyis: "picit elkésett"."

 

Milyen szerencse, hogy a nagyapám által rámhagyott Rotschild váltókat idejében átforgattam hosszúlejáratú afgán állampapírokra. ;-))

Előzmény: Steven Smith (539)
Steven Smith Creative Commons License 2005.10.17 0 0 539

 

Én szeptember 27.-én, kedden voltam Buksiban....illetve szerda délutánig. 27 fok meleg volt, (azaz + 27°C).

 

Kibirható, még egy kényes hölgy (mezit)lábainak is...igaz? ...kivált, ha a seggig-érő vízben nincs is más választása.

 

Hogy most hideg van ???? - az lehet. Cskahogy én ezt nem most írtam. 

 

A válaszod olyan, mintha most menne valaki Csányi-hoz, hogy számitoljon le egy egykori Rotschild-banki váltót. Vagyis: "picit elkésett".

 

 

Előzmény: lazamacs (537)
tpapa Creative Commons License 2005.10.13 0 0 538
Én a múlt 7végén még kicsit igen (fűnyírás) ;o), de azóta már még sokkal hidegebb lett. :o(
Előzmény: lazamacs (537)
lazamacs Creative Commons License 2005.10.13 0 0 537

Ilyen időben sajna már senki nem jár mezítláb.

 

Azóta szerintem már a bukaresti stewik is gumicsizmát húztak... ;-))

Előzmény: Steven Smith (534)
tpapa Creative Commons License 2005.10.13 0 0 536
Hideg van vazze'! :oP
Előzmény: Steven Smith (535)
Steven Smith Creative Commons License 2005.10.12 0 0 535

 

Nahát - ez a topik is jól megdöglött.

Előzmény: Steven Smith (534)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.30 0 0 534

 

Lazamacska !  Dehogynem lehet ilyet látni. Megint voltam Buksiban - azt most elöntötte a víz....derékig.

 

Szinte csak mezitlábas csajokat lehet látni ott most - a topánkáikkal a kezükben.

 

Ott már a kávézókban is bevett szokás a mezitlábaskodás....nekem tetszett - lehet nekik nem annyira. 

.

Előzmény: lazamacs (533)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.30 0 0 533

Tegnap délután a Dózsa Gy. úton araszoltam az esőben a dugóban, és már kezdtem megbánni, hogy arra felé vettem az irányt, mikor a sors egy igen kellemes és szívemnek kedves látvánnyal kárpótolt a hányattatásaimért. ;-)

A Hősök terénél egy biciklis lány állt a zebránál a járdán az áthaladásra várva, és bár rendesen az időjárásnak megfelelően farmerba és dzsekibe volt öltözve, mezítláb tapicskolt a frissen esett esőben. Szerencsémre, mivel a kerékpárút össze-vissza kanyarog arrafelé, két lámpánál is is átment előttem keresztben.

Pedig már azt hittem, hogy az idén már nem fogok látni ilyesmit... ;-))

 

Steven Smith Creative Commons License 2005.09.21 0 0 532

 

Ne, te - neeee. Hisz én csak annyit mondtam, hogy hol láttam utoljára csinos mezitlábakat.

 

Te faggattál ám a "szakma rejtelmeiről" - ezt ne feledd el.

 

Én meg - mint bármely úriember tenné - illedelmesen válaszolgattam neked.

 

Jön az ősz, a tél - és kihal a téma. Csak "privátban" fogunk meztélábat látni.... barátom.

.

Előzmény: Qki (531)
Qki Creative Commons License 2005.09.21 0 0 531

Minden világos !

 

Hanem most már jó lenne visszatérni a mezítlábaskodásra - mint a topic témájára...

Előzmény: Steven Smith (530)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.21 0 0 530

 

QKI Ha a szegény, munka nélkül maradt stewardesekről nekem kellene gondoskodnom is - akkor sem biztos, hogy bevennélek a biznicbe - legfeljebb a te címedet adnám meg a férjeiknek ....a sajátom helyett.

 

Ha már szóba hoztad: hiszed vagy nem, de csak mutatóban van közöttük egy-két hajadon - a többi mind férjes asszony. Erre is rákérdeztem ám.

 

Kb. 30 %-a puszta hobbiból csinálja, hisz magasan jólszituáltak (magyarul igen gazdag férjeik vannak).

 

Jelentős részének egyenruhás a férje - legyen az repülős...de nem csak. Bizonyos országokban a civil, meg a "nem civil' repülés igencsak átfedi egymást - bizonyos pontokon.

 

Csak egy kis hányadának jelent valódi megélhetést ez a pálya...na hidd el - nem ők mondtak fel, az tuti.

.

Előzmény: Qki (529)
Qki Creative Commons License 2005.09.21 0 0 529

Valóban nem vagyok hülye ( - a Média Mark-ban is szoktam vásárolni -) de nem volt világos az összefüggés, merthogy :

"Ez komoly: amióta beszélgettünk erről a témáról, a két román légitársaságtól 5 (öt) lány mondott fel - és nem jókedvében, úgy gondolom....most hallottam." 

- nem értettem az összefüggést, hogy amióta beszélgettünk... -mert mi a mezítlábasságról beszélgettünk.

De jó: nem"szívatlak" - és akkor most Neked kell gondoskodni új személyzetről az elmentek helyett ? - Ha így van, szívesen részt veszek a "válogatásban"   :-)

Előzmény: Steven Smith (528)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.20 0 0 528

 

Egy frászt ezért mondtak fel...és ne szívass, mert nem vagyok olyan jókedvemben.

 

A jányok nem azért mondanak fel, mert az "élvezeti-lábmasszás" esedékes lenne - hanem azért, mert nem bírják a "kiképzést"...illetve már messze nincsenek megfizetve azért a rabszolgamunkáért.

 

De nem vagy te olyan hülye, hogy erre ne jöttél volna rá magadtól.

Előzmény: Qki (527)
Qki Creative Commons License 2005.09.20 0 0 527

Mivel nem berzenkedtek várom a fényképeket !!!

 

"Ez komoly: amióta beszélgettünk erről a témáról, a két román légitársaságtól 5 (öt) lány mondott fel - és nem jókedvében, úgy gondolom....most hallottam." 

Bocs', ezt nem egészen értem : azért mondtak fel, mert (ezúton) kitudódott, hogy a légiirányítók masszírozták a lábukat -  ???

Előzmény: Steven Smith (526)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.20 0 0 526

 

Na neeem QKI, annyira nem rossz a helyzet. Bukarestről van szó.

 

Most, ahogy láttam az átépítést....háááát - szóval modern és esztétikus.

 

Hiába, 2005-öt írunk, nem kell csodálkozni. A "baj", hogy most már a styuviknak valóban civillizált pihenő-szobájuk van - és nem "átjáróház", mint eddig.

 

Amikor megkapták a trolikat mondtam az én jányaimnak, hogy sorba fognak állni (mezitláb, a trolikkal) - egy fénykép erejéig....mert ezen viccelünk a forúmokon.

 

Nem berzenkedtek - de lakkozatlan lábuj-körmöt még én sem mertem kérni tőlük.

 

Ez komoly: amióta beszélgettünk erről a témáról, a két román légitársaságtól 5 (öt) lány mondott fel - és nem jókedvében, úgy gondolom....most hallottam. 

 

Nekem is van a családban egy (SAS) most szült - de nem valószínű, hogy valaha is visszamegy. Ennyít erről az "irigyelt" szakmáról.

 

 

Előzmény: Qki (525)
Qki Creative Commons License 2005.09.20 0 0 525
Ahá - én eredetileg Bulgáriára gondútam....
Előzmény: Steven Smith (524)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.20 0 0 524

 

Na hármat találhatsz...egy szomszédos és baráti ország fővárosai közül.

Előzmény: Qki (523)
Qki Creative Commons License 2005.09.20 0 0 523

Legközelebb vegyél egy vulkánfíbert... :-)))))

 

"- élő stewardesst sem láttam...hát még mezitlábast."

Eh, pedig már lihegve vártam a story-kat...

Pl.:

ml

Le vagyok ... lankadva...  :-(((((

 

Amúgy: hol van az a "Buksi" - ahol átépítenek?

Előzmény: Steven Smith (522)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.20 0 0 522

 

Na megjöttem - Buksiban építik át a dolgokat - élő stewardesst sem láttam...hát még mezitlábast.

 

Na mindegy - troli téma volt - azaz, az a "nyeles-kerekes"  amit vettem magamnak arról kiderült, hogy az a márka és az a típus a legtöbb légitársaság utaskisérőjinek a hivatalos modellje - apelláta nincs.

Tényleg jó...de eszem-faszom megállt, amikor közölték, hogy stewardess-börrőndöm van.

 

Erre az egyik "okos-mackó" iroda-jány figyelt fel a Discovery-ben (valamilyen repülős filmben) - innentől még hat (azaz 6) darab ilyen gurigás-börröndöt kellet vegyek - különben sztrájk.

 

Majd figyeld meg a filmekben...ez sötét-kék - a kurva életbe, hogy nem tudtam barnát venni?

.

Előzmény: Qki (521)
Qki Creative Commons License 2005.09.14 0 0 521

Tudom milyen - ez az ún.: "trolli" (helyesen írva: troli )

 

"Abszolut ártatlan dolgok nyomán is "bevásárolhatsz" úgy, hogy csak bírd nyögni."

"Na ebből lett a bajom. "

 

(Csak nem egy mezítlábas stewi volt a böröndben ?...)  :-)))

 

"Meséljem?"  - "Tovább is van - mondjam még ?...  :-)))

 

PERSZE HOGY MESÉLD !!!

Előzmény: Steven Smith (520)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.14 0 0 520

 

10 nap múlva megyek Buksiba - a repcsitérre. Majd megírom mi volt...rendben?

 

Ha már szóba jött a légikisasszony-téma...képzeld hogy jártam. Abszolut ártatlan dolgok nyomán is "bevásárolhatsz" úgy, hogy csak bírd nyögni.

 

Képzeld: vettem két guruló-börröndöt - olyan kihuzható-nyelest, hisz ismered, nem ?

 

Na ebből lett a bajom. Meséljem?

Előzmény: Qki (519)
Qki Creative Commons License 2005.09.14 0 0 519
Egyszerűen... Be akartam szúrni egy (vízszintes) spam-ot a megadott helyre - ez lett belőle...(függőleges)       :-)))))) 
Előzmény: DUJITLI (518)
DUJITLI Creative Commons License 2005.09.13 0 0 518
Jééé, ezt vajon hogy csináltad? :)
Előzmény: Qki (515)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.05 0 0 517

 

Látod QKI- még a szerver tiltakozik az ilyen ocsmányság ellen.

Előzmény: Qki (516)
Qki Creative Commons License 2005.09.05 0 0 516
Hehe Qki, nem sikerült...
Előzmény: Qki (515)
Qki Creative Commons License 2005.09.05 0 0 515

Na ettől/az ilyentől kapok hülyét...( minden köröm más színű...) Biztos van, akinek tetszik - "milyen jópofa dolog !" engem roppantul idegesít

(- Ja, hogy ne nézzem... - csak elrettentésül teszem fel...)

 

ml

(nem tudom, szabad-e ilyet beszúrni - legfeljebb kimoderálják...)

Steven Smith Creative Commons License 2005.09.05 0 0 514

 

Abban igazad van - hogy nekik tökmindegy olyankor.

 

Hisz mondtam - néha a pihenős, pocakos, kopaszodó irányítókat kérik meg...szerencsére azoknak is mindegy - mert úgysem értenek semmit az egészből.

Előzmény: lazamacs (513)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.05 0 0 513

Ahogy kifejtettétek nekik szinte midegy lett volna, hogy kitöl csak kapjanak egy jó lábmaszit.

De hát ha az ember önzetlen (mint amilyenek mi is vagyunk) néha adni sokkal jobb érzes.

(Bár jobban belegondolva kölcsönös alapon a legjobb, ahogy ök is csinálták...) ;-)

 

Előzmény: Steven Smith (512)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.05 0 0 512

 

Hát igen. Mit ne mondjak???

 

Pont az én "érintésemre" kíváncsiak a csajok 11 óra repcsizés után.

 

Látod, QKI barátunk ezt már sokkal objektívebben elemezte.

Előzmény: lazamacs (511)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.05 0 0 511

Nincs félreértés. De szerintem a Te érintésedért sem kellett volna sokat könyörögniük ha lett volna rá alkalom... ;-)

 

Az örnaggyal meg vigyázni kell, be ne dobozoljon... ;-)))

Előzmény: Steven Smith (510)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 510

 

Hopppáááá. Egy szóval sem mondtam, hogy bármelyik hölgyet akár kisújal is érintettem volna.

 

Csak a látvány volt az enyém. Ugye nincs félreértés ?

Előzmény: lazamacs (508)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 509

 

Nem rossz ötlet.

 

Csak majd az őrnaggyal is beszéljük meg - mert annak már így is teli van a töke a jövés-menésünkkel....pedig igazán csak ritkán járunk oda.

 

Ha érdekel - ez életem egyik legszarabb biznice - csak jó vele hencegni, mint referencia.

 

De a lányok csinosak...és kedvesek...vagy ezt mondtam már??? 

 

 

Előzmény: lazamacs (508)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.04 0 0 508

Szeretnék én is belefásulni ebbe a látványba... ;-))

 

"De jó is lenne - csak tudnám mennyit fizetnének ezért ???"

 

Ha a reptér vagy a stuwik nem is, de szerintem találnál jó néhány önként jelentkezö "önjelölt" masszört a hálón, akik fizetni is hajlandók lennének érte. ;-))

 

Ha esetleg sikerül beindítanod a bizniszt százalékot kérek az ötletért. ;-)

Előzmény: Steven Smith (507)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 507

 

Bár mondtam volt itt. Rajtam kívül ott az égvilágon senki nem gerjed már arra a látványra....annyira szokványos.

 

Írigy vagy, mi?. ne törödj vele. Még pár kiszállás - és én sem veszem észre már. 

Előzmény: lazamacs (505)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 506

 

De jó is lenne - csak tudnám mennyit fizetnének ezért ???

Előzmény: lazamacs (505)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.04 0 0 505

Mi lenne, ha felvennéd melléktevékenységnek a cégedbe a fizikai-közérzetjavító szolgáltatást, és lábmasszázst is vállalnál a reptéren a stuwiknak? Akkor nem kellene gyanús szerszámos táska az embereidnek...

Önkéntes munkaeröt meg talán a topikban is verbuválhatnál...

Csak nehogy a pribékek is bejelentkezzenek... ;-)))

Előzmény: Steven Smith (502)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 504

 

Hááát, ha már választani kell....akkor ott volt patásnak Győzike, a reggel.

 

De ha már OMÉK téma (ez a kiállítás röviditése):

 

Nem annyira "gidák" azok máááá a Győző mellett...hogy annak a hányinger, gerinctelen "Szikoja Jobi" találmányával éljek.

 

Van ott "élősúly" rendesen ám. 

Előzmény: Qki (503)
Qki Creative Commons License 2005.09.04 0 0 503

Ha ez ilyen macerás, akkor csókoltatom a stuwikat általad ( ÁTADNI !!!) és megpróbálok másutt (mással) kielégülést keresni...

 

( Kár, hogy bezárt a Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár - ott is voltak páratlan ujjú nőstény patások... :-)))

 

Előzmény: Steven Smith (500)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 502

 

Lazamacska. Jó duma - jó a humorod.

 

Ha érdekel: a pribékek fosnak mint az állatok. Ha háromszor kell bemenjek, háromszor csinálják végig a procedurát.

 

Ez volt az a reptér, ahol az újságírók megszívatták a biztonságiakat és egy fémből készült kamú-pisztolyt bányásztak át valahogy a budin keresztül - ezen röhögött a fél világ.

 

Az embereim szerszámos-táskáira viszont anti-terrorista konzilium ül össe - az összes engedély dacára.

 

De a lányok valóban csinosak és kedvesek - mese nincs. 

Előzmény: lazamacs (501)
lazamacs Creative Commons License 2005.09.04 0 0 501

Egy ilyen nemes ügyért bármit érdemes lenne bevállalni...

 

Már csak az a kérdés, hogy a kinti biztonsági örök Gyözike a gondos ellenörzést?

Vagy nincs-e Lakat (T) a stuwik öltözöjén? ;-)))

Előzmény: Steven Smith (500)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 500

 

Mondtam, hogy gyere velem.

 

Mi az az 1.000  (ezer) km egy ilyen nemes ügyért?

 

Megmondom majd, hogy te is egy technikus vagy - kapsz kitűzőt, chipet a bőröd alá, benyúlnak a seggedbe, megröntgeneznek, kirámolják a táskádat...aztán szabad az út a "rest-room"-ba.

 

Pribékkel a hátad mögött ...persze - félre ne értsd mááá.

Előzmény: Qki (499)
Qki Creative Commons License 2005.09.04 0 0 499

Úristen ! Lemaradtam a Lakat T. ről !!!!!

Ezt nem bocsátom meg magamnak !

( A Roma-Antik és Győzike - hm - majd kiheverem a mulasztást...)

 

Ma a Pilisben voltam...

 

Egyébként meg úgy kell Lakat T.-nek ! - ő nem takarhatta be a szemét - de nem is foghatta be az orrát...   :-)))

 

A repülőtéri stewi-pihenőszobából nem lesz helyszíni riport ???

Előzmény: Steven Smith (498)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.04 0 0 498

Hiába na. ha már fotó is van - azt még a bíróság is elfogadja.

 

Na de tudod miről maradtál le ma ??? 

 

Ma reggel a Lakat T. -és Napkeltében a Győzike-banda szerepelt, vagyis a Roma-Antik "művész-együttes"....a két csajszistúl. Nade:

 

Az egész bagázs anyaszült mezitláb volt - úgy nyilatkoztak....úgy adták elő az opus-jukat is.

 

Jópofa dolog volt - bár bevallom: részemről a Győző mezitlábját nyugodtan kitakarhatták volna. Vagy inkább "betakarhatták" volna.

Előzmény: Qki (497)
Qki Creative Commons License 2005.09.03 0 0 497

Na tessék ! Itt van ! Mit mondtam ?

 

ml1

 

és

 

 

ml2

 

sőt:

 

 

ml3
Előzmény: Qki (303)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.03 0 0 496

 

Nézd QKI, velem lehet egyezkedni.

 

Maradjanak neked a lakkozatlan körmüek - én meg megelégszem azzal a maradék lakkozot körmüvel is. Aztán indulhat a lábikó-masszírozás.... "via air-mail".

 

Harisnya-veszély az nincs - mert szerintem (meg ahogy láttam a szememmel) - a cipellők után azt dobigálják le leghamarább magukról - amikor megérkeznek.

 

10-12 óra magaslati-talpalás után meg is tudom érteni őket.

Előzmény: Qki (495)
Qki Creative Commons License 2005.09.02 0 0 495

No, akkor most - várakozásoddal ellentétben - először egy picit komoly leszek mint az appendicitis...

Értem már a stuwikat - hiszen tudok arról, és olvastam, hogy valóban abban a repülési magasságban romlik a perifériák/végtagok keringése - és különösen az érszűkületesek vannak veszélyben (akár személyzetként, akár utasként...)

Tudom mi az érszűkület, a trombózis a rokonságban többeknek volt/van... Tehát nem flancról vagy leszbikus  lábkényeztetésről van szó hanem bizony egészségmegelőzésről...

 

( Persze azér' kibújik belőlem a kisördög: hasznosat a kellemessel : VÁLLALOM a talpmasszírozásukat - de csakis harisnya nélkül és csak a lakkozatlan körműekét - ezen önzetlen felajánlásommal egyúttal az én egészségem - megfelelően emelkedett tesztoszteron- és adrenalinszint is biztosítva lenne...

Tovább megyek: a lányok többi testrészének is jót tenne/tesz egy frissítő masszázs ( az én testrészemnek is...)

Hát nem csodálatos ez az élővilág - kölcsönhatás...

Előzmény: Steven Smith (494)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.02 0 0 494

QKI - Na lásd kivel van dolgod: hívott egy mérnök-kollega arról reptérről, amelyikről meséltem.

Megbeszéltük a meló-dolgot utána mondtam neki miről beszélgetünk mi itt a fórumon. Hahotázott a telefonban.

 

Azt mondta, hogy ezt a lábikós-jelenetet az ottani pasik már fel sem veszik - az ő felesége azért lett "földi", mert nem bírta a lába - és ez nem vicc...állítólag. Hihetetlenül sokat szenvednek a lányok emiatt. A cipő előírás, egyénieskedés nincs.

 

Van egy hiéna cég, amelyik méretre gyárt a lányoknak olyan cipőt, amelyik kivülről előírásos ugyan - de lábkimélő, vagyis egyénreszabott a szerkezete. 4-500 euró párja, feliratkozással lehet rendelni.

 

De ez nem elég. Képzeld, azt mondja a barátom, hogy nemegyszer a pihenő-órás légi-irányító fickókat kérik meg a jányok egy kis talp-masszázsa. Erre csak azt tudtam mondani a fogam között: "dögöljenek meg"...hiába, az irígység munkál ám.

 

 

 

 

  

Előzmény: Qki (492)
Steven Smith Creative Commons License 2005.09.01 0 0 493

 

Jajjj - valójában csak a humorodért kedvellek. Egy fenét garantálja bárki is, hogy ugyanazok a lányok, ugyanarról a járatról ugyanakkor masszírozák egymás lábfejét.

 

Bár szerintem ez bevett szokás ott - mert fittyet sem hánytak ránk...ha tudja valaki, hogy mi az a "fitty"...amit még ránk sem hánytak.

 

Nem szexbombák, nem manökenek - pusztán jóarcú, igen képzett, több nyelvet beszélő fiatal hölgyekről van szó.

 

Lehet csak ettől voltak izgatóbbak?

 

 

Előzmény: Qki (492)
Qki Creative Commons License 2005.09.01 0 0 492

Bár a fel- és leszálló repülőgépek látványa mindíg is lenyűgözött - most nem megyek...

Mi a biztosíték, hogy ismét talp/lábmasszázst végző stewikkel találkoznánk ? 

( Vagy leparancsolnánk róluk a cipőket ?    :-)))

(Budán is csak egyszer volt kutyavásár...)

Előzmény: Steven Smith (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!