Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2016.11.20 -2 0 8192

Az előbb az egyik topikban írnám a hozzászólásomat, egy darabig minden rendben megy. Egyszerre csak minden gombnyomás vagy kattintás nélkül(!!!) megjelenik a semmiből -- mert egy hülye fórumhiba  miatt a böngészőm oda váltott át éppen -- egy "tetves dugónick tífuszka" vagy ehhez hasonló nevű fikanick adatlapja, ami miatt a hozzászólásom elszáll(t), mivel amoda ment át a kommentszerkesztőből a böngészőm!

 

Nem lehet ezt a gagyi fórumszoftot normálisabban megcsinálni??!

Holdkóros-én Creative Commons License 2016.11.18 0 0 8191

Ubuntu 16.02 (úgy tudom)

Firefox

Előzmény: Holdkóros-én (8190)
Holdkóros-én Creative Commons License 2016.11.18 0 0 8190

Nekem is hasonló problémám van.

Először az a fekete mező - ekkor valami flash-blokkolás(?) feloldást kért. Megtörtént.
Megjelent a kép előnézete - de elküldeni már nem volt hajlandó. Újabb próbálkozásra szintén ez a vékony szaggatott fekete keret van nálam is....

Előzmény: Carina_S (8182)
syssy48 Creative Commons License 2016.11.11 0 0 8189

Csatlakozom, nálam is jó. Köszi!

Előzmény: Törölt nick (8188)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.11 0 1 8188

Köszönet.  A hiba elhárítva.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.11 0 1 8187

Valamit változtattak az Index software-ban, ezt lehet látni, azóta van ez a probléma. Nagyon zavaró.

Előzmény: syssy48 (8186)
syssy48 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 8186

Hibám ugyanez IE-vel.

Előzmény: Törölt nick (8185)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.10 0 1 8185

Ma megjelent egy hiba. Firefoxot használok. Bármelyik honlapra ha belépek feljön egy infobar: ezen az oldalon sütiket használunk és egy gombbal ellehet fogadni. Az index kivételével mindenhol működik.
Cache törlése nem segit. A további információ link sem működik az infobaron

Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8184

Ez a hiba most már ki lett javítva! ;-)

 

Köszönöm a gyors javítást... ! :-)

Ez a kép itt -- a sikeres feltöltésével(!) -- csak azt illusztrálja, hogy a hiba valóban ki lett javítva.

Előzmény: scarabaeus (8181)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8183

És mindkét nickemnél ez a helyzet (van egy másik is még...), tehát biztos hogy nem a képfeltöltési jogomat vették el!

 

De viszont ha egy korábbi komentemből hozok képet, az IMG-jére linket adva, akkor úgy fel tudom tölteni az automatikus beillesztés fórumszoft-funkcióval <<[*1], de saját gépről tallózni akkor sem tudok! Ez <<[*1] így néz ki:>>

 

Előzmény: Carina_S (8182)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8182

Majdnem, csak a gomb mezője nem fekete mező, hanem annak a halvány-narancssárga mezőnek az alapszíne, amiben maga a "Kép feltöltése saját gépről" felirat benne van, és ha rákattintok a gomb helyére, akkor ugyanezzel a halvány narancssárga színnel jelenik meg, de egy nagyon finom vékony fekete pontvonal-kerettel "kijelölődve" a helye, és klikkelés után 30 sec-ig homokórázik, de utána semmi!

Előzmény: scarabaeus (8181)
scarabaeus Creative Commons License 2016.11.09 0 1 8181

Ilyesmi látszik helyette?

Előzmény: Carina_S (8180)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -1 0 8180

Kommentszerkesztőben nem működik a képfeltöltés gomb!!!

Carina_S Creative Commons License 2016.11.03 -1 0 8179

Próbáld meg a számítógépet a Rendszer-visszaállítóval visszaállítani egy korábbi dátumra, amikor még rendesen működött a böngésződ, és/vagy a böngésződet uninstalláljad, és utána teljesen szűz körülmények között telepítsed újra. Hátha egy új telepítés megold mindent... . Sokszor ez segít a leghamarább!

Előzmény: búzacipó (8178)
búzacipó Creative Commons License 2016.11.03 0 0 8178

Van a gépemen vírusirtó, pedig Mac, de fő a biztonság. Mégis.

Most egyébként a Safariról úgy-ahogy, kínlódva, másik nikkel megy, az iPadról megy (az mindig Safari) a Chrome-ra meg fütyülök. IT-szakemberek többször mondták, hogy felejtsem el - lehet, hogy ez lesz a vége...

Előzmény: Carina_S (8175)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.01 -2 0 8177

Nem, nálam még véletlenül sem ez van. Telefonom nem okostelefon, így azt nem is használok, ami van az egy régi Soni Ericson T300-as, de nagyon strapabíró, 15 éve semmi baja, még kontakthiba sincs nála. A mobiltelefon csak hívásra és SMS-ezésre, a laptop pedig -- mint minden számítógép is -- e-mailezésre és internetezésre van használva.

Laptopról nyűvöm a fórumot, mindig ugyanarról a gépről, egy erős, kétmagos procijú számítógép, amire Windows Vistát és Windows 7-est is lehet telepíteni, mert olyan erős a hardvere. RAM: 2 GB, Proci: DUO CPU T7300 2 GHz-es. Böngésző: Mozilla Firefox 49.0.2.

Az eszközöket tehát nem váltogatom, hanem állandóan be vagyok jelentkezve, és az oprendszer is olyan erős, hogy egy futtatás 3-4 hétig is tart, addig nem állítom le, és mégsem szemetelődik tele a RAM-ja, nem fagy le a rendszer, mert hibátlan, és vírusirtóval nagyon jól fel van szerelve.

 

Ami hibajelenség van a beléptetésnél, arra vonatkozólag visszaolvasással könnyen megleled a hiba pontos leírását tartalmazó kommenteket, még screenshot-ot tartalmazó is van köztük. A lényeg: állandóan belépett állapot (a "Maradjak belépve" négyzete pipa állandóra berakva!!) mellett van hogy 2-3 napon át benthagy a fórumszoft belépve, aztán a következő 2-3 napban meg 3-4 óránként, vagy újabban már 1-1,5 óránként kidob a fórumszoft, és ezek a 2-3 napos periódusok felváltva váltogatják egymást attól függően, hogy éppen "milyen kedve van" a fórumszoftnak, annak ellenére, hogy én a fórumot mindig azonos technikai feltételek mellet (hardver, laptop, böngésző, oprendszer, stb. ...) használom... !! -- Viszont ennek ellenére az újbóli belépés mindig azonnal sikerül, de hogy meddig hagy bent, az mindig egy véletlen-faktoros dolog... .

 

Ha ma rászólsz a fórumtechnikusokra, akkor a fórumszoft tegnap-ma éppen "kidobálós fázisban" van (azaz ma esetleg eredményesen tudnak vizsgálódni!!!), tegnapelőtt meg előtte való nap meg nem volt bibi vele. Összefoglalva kb. ennyi... .

Előzmény: Csincka (8176)
Csincka Creative Commons License 2016.11.01 0 2 8176

Nem értek hozzá, de tapasztalat: ha váltogatom az eszközöket, amivel belépek a fórumra (laptop, mobil), akkor ha visszatérek a másikra, újra be kell lépnem.

Amikor maradok egész nap ugyanazon, nem dob le egyszer sem.

Nálad nem ez van?

Előzmény: Carina_S (8175)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.01 -2 0 8175

Nekem is Firefoxom van (ahogy nevezed, "róka"), de nálam ilyet nem csinál. Következésképpen Neked kártevőprogramokat (vírus, trójai, malware, "programféreg", stb. ...) kell keresned és esetleg irtanod a gépeden. Nem lehet hogy ez Nálad lesz??

 

Nálam "csak" a már sokadjára jelzett beléptetéssel van bajom (sűrűn kidob, tegnap ma óránként is!!!, ami után újra és újra be kell lépnem...), de ez tényleg fórumszoftver-hiba, mert a "Maradjak belépve" négyzet énnálam be van pipálva.

 

Kezd elegem lenni belőle, hogy a nagyon-nagyon sokadszori bejelentés ellenére sem csinálnak vele semmit!!!

Előzmény: tárkonyos cipó (8174)
tárkonyos cipó Creative Commons License 2016.10.31 0 0 8174

Segítséget kérek, ha lehet.

Már nem az első nikkemmel fordul elő: nem vagyok kizárva, de a böngészó vagy visszadob a névtelenségbe, és csak többszöri nekiveselkedés után tudok beírni (Safari), vagy nemes egyszerűséggel "400 Bad request, Reaquest Header or Cookie Too Large, nginx/1.2.1"-felirattal rá se tudok menni a fórumra (Chrome, róka). Ha törlöm a böngészési előzményeket, visszaenged, aztán kezdődik az egész elölről.

Mindezt a MacBookPro laptopomon - az iPad működik.

Tudnátok ötletet adni, hogy mijafene lehet ez? Tényleg kíváncsi vagyok.

Köszönöm.

van_Persil Creative Commons License 2016.10.29 -4 0 8173

Megint kezd nem frisssülni a Kedvencek...

Carina_S Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8172

Jav.: nem (8526)-os, (8528)-as, (8565)-ös, és (8566)-os,

hanem (8126)-os, (8128)-as, (8165)-ös, és (8166)-os bejegyzésekben van leírva!

 

 bocsi :-)

Előzmény: Carina_S (8171)
Carina_S Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8171

Tisztelt Fórumszoftver-technikusok!

 

Az a beléptetési hiba, amit a (8526)-os, (8528)-as, (8565)-ös, és (8566)-os bejegyzésekben is beírtam, változatlanul fennáll még mindig, annak ellenére is, hogy az Index Fórum süti-ágat töröltem a böngészőmből, majd újbóli szabályos belépéssel és a sütik újbóli elfogadásával újból létrehoztam benne.

 

Röviden, még egyszer: a "Maradjak belépve" bepipálása ellenére is rapszodikusan működik ez a fórum-funkció, van hogy 1-2 napig semmi baj nincsen vele, aztán a 3.-4. napokon meg 4, sőt 2-3 óránként dob ki a fórum, ami miatt újból be kell lépnem (amit szerencsére mindig elfogad, és beléptet..).

 

Javítsátok már ki végre ezt a bosszantó hibát! Köszönöm a "figyelmet"... !

 

Böngésző: Mozilla Firefox 49.0.2

illetlenke Creative Commons License 2016.10.15 0 1 8169

Ez nem változtat azon, hogy nem itt a helye a panasznak.

De az első videó nálam simán elindult, a második hibás.

Előzmény: Törölt nick (8168)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.15 -1 0 8168

Már jelentettem hetekkel ezelőtt az említett hivatkozáson, de nem történt semmi sem.

Előzmény: illetlenke (8167)
illetlenke Creative Commons License 2016.10.15 0 1 8167

Ez itt a fórum hibajelentője.

Neked ez kell.

http://indavideo.hu/hibabejelento

Előzmény: Törölt nick (8164)
Carina_S Creative Commons License 2016.10.15 -1 0 8166

Lásd még a (8126)-os kommentet is!

 

Teljes hibaleírás az alábbi 2 db. kommentben!: --->

(8126)

(8128)

Előzmény: Carina_S (8165)
Carina_S Creative Commons License 2016.10.15 -1 0 8165

!!!Fórum-javítók, egy kis figyelmet kérek!!!

 

A 8128-ban feltett bejelentkezési hibára még mindig várom a választ, mert ez ügyben nagyon mély a hallgatás... ! Régen nem így működött ám a fórum... .. !

 

Bejelentkezés után most már nem 24 óránként, hanem 4 óránként dob ki újra és újra a fórum, azaz most már 4(!!!) óránként újra be kell jelentkeznem, pedig a "Maradjak belépve" mellett be van rakva a PIPA... !

 

Ez azóta súlyosbodott, és...--> egyértelműen fórumszoftos hiba!!! !!!Légyszíves javítsátok ki mihamarább!!!

 

Böngésző: Mozilla Firefox 49.0.1 (egyébként mindig a legfrissebre frissítve tartom).

Operációs Rendszer: Windows Vista Business.

 

(Eddig háromszor tettem szóvá, és nem vették észre a műszakiak a bejelentést... !)

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.15 0 0 8164

A http://indavideo.hu/video/Yugioh_5Ds_14resz_magyar_felirattal és a http://indavideo.hu/video/Yu-Gi-Oh_GX_95resz_magyar_felirattal webcímeken levő videók valamiért nem indulnak el. Az utóbbin hibaüzenetet is kapok.

 

Mozilla Firefox 49.0.1 böngészőt használok. Minden más videó az Indavideón flottul elindul, de e két videó mégsem. :-/

Carina_S Creative Commons License 2016.10.13 -1 0 8163

Most pedig, 1 perccel azután, hogy a (8162)-es itteni kommentet beírtam, a "Hozzászólások" link az összes bejárt topikomat és kommentemet látja újból.

 

Tehát új komment írása után a hiba átmenetileg megjavul, aztán egy órákkal későbbi, váratlan véletlenszerű időpontban a hiba újból megjelenik. Egyszer mindent lát a kereső, másszor semmit sem. ("Mindent vagy semmit!" játékot űz a kereső velünk... . :-O )

 

Ez az összes tapasztalatom a hibáról. Viszlát, mielőbbi sikeres javítást kívánok... ! :)

Előzmény: Carina_S (8162)
Carina_S Creative Commons License 2016.10.13 0 0 8162

Akkor a rejtelmeket én is kiegészítem még egy hibajelenséggel (hogy a szakértőknek én is átadjak támpontul hiba-tapasztalatokat, hátha segít ez nekik!), ami nézetem szerint szintén a fórumszoft keresőjének mostani (rejtelmes) hibájával függ össze.

 

Ha rákattintok a nickemre, és azon belül a "Hozzászólások" linkre (ami a beírásokkal általam bejárt topikokat kilistázni hivatott), akkor a következő hibaüzenetek valamelyike jelenik meg, sűrűbben az első, egy ízben a második:

"Nincs találat, próbálkozz a részletes keresővel!"

"A fórum valamely zárt részét próbálta elérni, vagy kitiltották a fórumról."

 

Na mármost a komment-szerkesztő bejön az "Új hozzászólás" gombbal bármelyik topikban (csak azokat most közvetlenül a google keresőjével érem el a topik nevét begépelve oda!), akkor a komment-szerkesztőt beadja a szoft bármelyik topiknál, ami arra utal hogy nincsen tiltásom, mert ha volna, akkor az az írási jogot függesztené fel. Ezen kívül a nickemre kattintva mutatja az eddig beírt összes kommentem darabszámát, ami ellentmondásban van azzal a ténnyel, hogy a "Hozzászólások" link nem tud kihozni egyetlen topik,- vagy komment-találatot sem, ami így már egyértelműen keresési hiba.

 

Én ezeket tapasztaltam.

 

((Böngészőadatok: Mozilla Firefox 49.0.1; Oprendszer: Windows Vista Business))

 

Carina_S

Előzmény: Csincka (8160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!